Adresler (2)

Dyt. Ecem Naz Genç
Emin Ali Paşa Cd. No:84 Bostancı, Kadıköy, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diyetisyen Randevusu

Diyetisyen Randevusu

Online Danışmanlık +2 daha fazla

Online Diyet

Kişiye Özel DiyetlerOnline Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Emin Ali Paşa Cd. No:84 Bostancı, İstanbul

Dyt. Ecem Naz Genç


Emin Ali Paşa Cd. No:84 Bostancı, İstanbul

Dyt. Ecem Naz GençEmin Ali Paşa Cd. No:84 Bostancı, İstanbul

Dyt. Ecem Naz Genç


Online DanışmanlıkEmin Ali Paşa Cd. No:84 Bostancı, İstanbul

Dyt. Ecem Naz Genç

Diğer Hizmetler


Emin Ali Paşa Cd. No:84 Bostancı, İstanbul

Dyt. Ecem Naz Genç

Özgeçmiş

Hakkımda

Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü İngilizce eğitim dili altında Yüksek Onur derecesiyle bitirdim. Lisans eğitim sürecinde hastalıkl...

Daha fazla

41 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Merhabalar. Ecem Hanım’ın bana yazmış olduğu diyet sayesinde 3 Ay içinde 12 kilo verdim. Bu kilo verme esnasında uygulamış olduğu diyet insülin direncime çok iyi geldi.

M
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Ecem hanım ile yaklaşık üç aydır keyifli bir yol izliyoruz. Uzun zamandır kilo vermek, sağlıklı ve bilinçli bir şekilde beslenerek hayatıma yön vermek istiyordum fakat buna bir türlü cesaret edemiyordum. Alışkanlıklarımdan vazgeçmek, aç kalırım korkusu bir çok sebep vardı benim için. Hikayemi dinleyip bana yazdığı beslenme programı ile bedenimin ihtiyaçlarını karşılayan keyifli bir yolculuğa çıktık. Önümde biraz daha yolum var fakat bu beni hiç endişelendirmiyor. Bana sunduğu alternatiflerden ve motive edici yaklaşımından çok memnunum. Kendimi kalabalık bir ailenin ferdi gibi hissediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

İlk günden itibaren profesyonelliği, bilgisi ve nazik yaklaşımı ile beni hep motive etti. Kişiselleştirilmiş beslenme programları sayesinde sağlıklı alışkanlıklar edinmemi sağladı ve kilo verme hedefime ulaşmamda büyük rol oynadı. Onun desteği sayesinde kendimi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorum.

S
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Ecem hanımla diyetisyen danışan ilişkisinden çok daha fazla bir ilişki kurabilirsiniz. Her danışanının özelliklerine göre diyet yapmasını sağlayan, danışanının ne sevip sevmediğini ve kriz anını nasıl yönetebileceğini son derece iyi bilen bir diyetisyen. Benim gibi uzun süreli diyetlerden ve hazır diyet ürünleriyle diyet yapmaktan sıkılıyorsanız, spora 3 kere başlayıp 5 kere bırakıyorsanız ve vücudunuz kilo almaya çok müsait ama vermek konusunda sıkıntı yaşıyorsa sizin de gerçekten adresiniz belli demektir. Bana sürdürebilir sağlıklı yaşamın nasıl olduğunu gösterdiği için ve bunu başarmamı sağladığı için aynı zamanda da hedefime giden yolda sabırla bana aylardır eşlik ettiği için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

H
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Çok uzun süredir kilo vermek istiyordum. Bir çok yöntem denedim, spor yaptım ancak yeme bozukluğumu bir türlü düzeltemedim. Ecem Hanım ile rendavulara başladıktan sonra hem bana uygun yemek düzeni vermesi hem de sürecin psikolojik taraflarını da değerlendirmesi bana çok fayda sağladı ve yeme bozukluğumu düzelttim. Beni zorlamayan diyet süreci ile birlikte çok güzel sonuçlar aldım. Aynı zamanda spor ile ilgili tavsiyeleri de diyetime çok fayda sağladı ve kilo vermemi hızlandırdı. Spor tavsiyeleri ile beraber çok çabuk forma da girebildim ve vücudum istediğim şekilde biçimlendi.

Kendisinin danısana yaklasımı hem çok profesyonel ve aynı zamanda bireysel. Bu durum sürecin psikolojik taraflarının da doğru ilerlemesini sağlıyor. Detaylara önem veriyor olması ufak ayrıntıların süreci aksatmasına engel oluyor. Bu sayede istikrarlı bir diyet süreci ilerleyebiliyor. Uzun zamandır vermeye çalıstığım kilolardan kurtararak forma girmemi sağladığı için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

T
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Ecem hanımla 1 yıldan fazladır birlikteyiz. Beslenme sürecimi yakından takip etmekteyiz. Hiç bir zaman kısıtlayıcı veya yasakları olan bir liste hazırlamadık. Bu sebeple uyum sağlamak zor olmamaktadır. Sunduğu alternatifler ile daha sağlıklı beslenmemi sağlıyor her zaman.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra Ecem hoca ile sağlıklı bir hayata başlama kararı aldım. Daha önce profesyonel bir diyet yapmamıştım. Özellikle Ramazan ile başladık. Ramazan'da uyguladığımız menü ile hem sağlıklı bir şekilde oruç tuttum, hem de kilo verdim. İnanır mısın tatlı bile yiyebiliyordum. Şu an 9. haftamızı geride bıraktık. Bu süreçte hem sağlıklı bir beslenme alışkanlığım oldu. Artık günde minimum 2 litre su içiyorum. Bu süreçte Ecem Hocam çaktırmadan yürüyüş ve sporu da entegre etti. Artık yürüyüş yapmadığım günlerde resmen vicdan azabı çekiyorum. Sonuç olarak 82.50'dan 76'ya düştüm ve sağlıklı yaşam sürecimi bozmadan keyifle devam ettirebiliyorum. Ecem hocama yaşam kalitemi yükselttiği için teşekkür ediyorum.

G
Doğrulanmış
Konum: Dyt. Ecem Naz Genç Online Diyet

Kendi araştırmam sonucunda Ecem Hanım'dan fazla kilolarımla ilgili destek almaya başladım. Geride bıraktığımız 2 aylık süreçte yaklaşık 9 kg hafifledim, ki bu sürecin içerisinde Ramazan Ayı da var. Bu süreçte kendimi diyetteyim diye hiç şartlamak zorunda kalmadım, ölçülü olmak kaydıyla canımın istediği yiyecekleri tüketebildim. Günlük olarak öğünlerimi dengeleme, ara öğün yapma, düzenli su tüketme gibi alışkanlıklarım oldu, kısacası sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandım. Görüşmelerimizde hiçbir zaman katı bir tutum sergilemiyor, ılımlı yaklaşımı sebebiyle insan daha çok motive oluyor ve sürece keyifle devam ediyor. Kiloyla ilgili hedefimi tamamladıktan sonra daha sağlıklı bir yaşam için kendisinden destek almaya devam edeceğim.

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Yegenimin tavsiyesiyle basladim. Sadece göbek eritmek istedim. Severek basladim Ecem hanimcigimi tanidikca tavsiyelerini kati yasaksiz yapinca daha çok sevdim. Isinin bilincinde cok destekçi, motive etmesi harika. Ac kalmadan kilo verdim. Süper bir sürecti. Saglikli bilincli beslenmeyi ögrendim. Böylede devam etmeyr calisacagim. Cok tesekkür ederim Ecem Hanimcigim. Iyiki tanidim sizi.

B
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım tatlış bir hanım efendi arkadaşım herşeyi yiyor ama kilo veriyordu gözümden kaçmadı tabiki sonrasında ecem hanımla iletişime geçtim tahliller verildi ve uygun bir diyete başlandı normalde çok iyi beslenmediğimi hayatımı düzene sokmam gerektiğini öğrendim yardımlarıyla öğünlerim düzenlendi neyi ne kadar yemem gerektiğini, ufak kaçamaklar olduğunda neler yapmam gerektiğini herşeyi yiyebileceğimi ama ölçüsünün ne kadar olması gerektiğini öğrendim. Bir arkadaş gibi hergün düzenli yediklerimin resimlerini atıp tabaklarımın düzeninin nasıl olması gerektiğini öğrendim ve bi çok şey daha açıkçası çok fazla şey öğrendim. 74 kilodan 61 kiloya kadar düştüm. Spor yapmakta çok zorlandım sporu oturtamadım bir türlü ama alışmam için daha kısa süreli sporlarla başladım. Sonrasında daha da uzayacak. Ama önemli olan bir şeyi hayat düzeninizin içine sokmayı başarabilmek. Düzenli yemek yemeyi hayatımın içine aldım şimdi sıra sporda. Doğumdan sonra insanın eski kıyafetlerinin içine girebilmesi süper hemde herşeyi yiyerek kendini kısıtlamadan aklı bir yiyecekte kalmadan. Aklınızdaki bütün kötü diyet düşüncelerini atın ve Ecem hanımla bir görüşün kendinize uygun bir liste alın ve düşünmeden başlayın. Herşey güzel olacak emin olabilirsiniz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular