Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Caddebostan 226, Kadıköy, İstanbul
Soykan Clinic Sağlık Hizmetleri

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 6 yaşındaki çocuklar

Diyetisyen Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Beslenme ve Diyet Uzmanı - Obezite ve Metabolizma Hastalıkları


İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler


Caddebostan 226, İstanbul

Soykan Clinic Sağlık HizmetleriCaddebostan 226, İstanbul

Soykan Clinic Sağlık Hizmetleri

14 hasta yorumu

Genel skor

S

Bazı rahatsızlıklarım nedeniyle dahiliyeye gittim ve diyetisyene yönlendirildim. Şahin Bey'e danışmaya karar verdim. 3 ayda 10 kg verdim. Kilomu, boyumu ve yaşımı göz önüne alarak bir program yaptı. Her anlamda günümüz şartlarına ve bütçeme uygundu. Hiç beklemiyordum ama başarılı olduk. Gayet insancıl ve kibar bir diyetisyen kendisi. Hedefime ulaştım ve programa bireysel olarak devam ediyorum. Gayet sağlığımı kazandım, insülin direncim yüksekti ve tüm bunlar geçti. Gayet iyiyim artık. Sağlığımı kazandım.

S

Tavsiye üzerine gittim Şahin Bey'e. Çok memnun kaldım, çok ilgiliydi. Kilo vermek amacı ile gitmiştim ve 6 ayda 15 kg verdim. 2 saat arayla aç kalmadan uyguladığım bir liste idi ve kolay geçiyordu, hiç zorlanmadım. Hedeflediğim kiloya ulaştım ve bu nedenle devam etmiyorum seanslara. Çok yakın biri kendisi; doktor fobim vardı ama o bir kardeş ve arkadaş gibiydi. Sorduğunuz sorulara tek tek ve anlaşılır bir şekilde cevap veriyor. Telefonla ulaşabiliyordum kafamın karıştığı zamanlarda. Verdiğim kilolardan sonra daha rahat ve huzurluyum. Kendime güvenim geldi. Çok memnunum ve tavsiye ediyorum.

I

Bugüne kadar hiç diyetisyene gitmemiştim. 86 kg idim ve insanların diyetisyene gittim, şöyle kilo vedim böyle sağlıklı oldum cümlelerine asla inanmazdım. Bir tanıdık vasıtasıyla Şahin Hoca ile tanıştık ve ona da söyledim ücret verip de diyetisyene giden ve kilo verenlere inanmıyorum demiştim.9 ayda yaklaşık 17 kg verdim. İnanılmaz güzel bir süreçti. Önce yapamayacağımı düşünmüştüm ve desteği ile nasıl geçtiğini anlamadan o kiloyu verdim. Diyetisyene gidiyor gibi sıkıntılı değildim ve koşa koşa gidiyordum. Motivasyonum inanılmazdı. Karşınızdaki insanla uyum çok önemli ve bu konuda Şahin Hoca muhteşem. İnanılmaz güzel bir süreç geçirdim ve devam ediyorum. Şahin Hoca çok disiplinli biri ve bu başarımızın en önemli kaynağı oldu. Vermiş olduğum kilolar nedeniyle yaşam kalitem yükseldi. Hedefime ulaşsam dahi sağlığım ve yaşam kalitem açısından devam etmeyi düşünüyorum. Görünüş açısından değerlendirecek olursam kendimi; 8 yıldır hiç elbise giymezdim, yakıştıramazdım şimdi elbise giyebiliyorum. Sabahları bir yürüyüş mesafem vardı ve inanılmaz zorlanıyordum öyle ki 15dk'lık yolu 30dk'da zor gidiyordum. Şimdi yürüyüşüm, bakış açım, motivasyonum, görüntüm ve her şeye etki etti. Bunu aç kalmadan sağladım. 'Aman diyet yapıyorum, açım ve mutsuzum' dediğim tek an olmadı. Uzun zaman aradan sonra beni gören yakınlarım 'aa nasıl kilo verdin' diye şaşırıyorlar. Vücudum spora gitmiş gibi, bölgesel değil komple zayıfladım. Çok memnunum. Kişilik olarak da zor ikna olan bir insanım ama biraz çaba, hocayla uyum ve motivasyon ile artık inanıyorum. Çevremde herkese tavsiye ediyorum. Günümüzün en yaygın hastalığı obezite, bu anlamda gönlü rahat bir şekilde tavsiye ediyorum, kesinlikle gitmeliler. Şahin Hoca'nın desteği ve motivasyonu ile çok güzel sonuç elde edebilirler.

Ö

Bilgisiyle ve tecrübesiyle tavsiye edebileceğim bir insan.Danışanlarına olan yaklaşımı ve tecrübesi çok iyi.Kilo verdim.Çok başarılı verdiği özel gıdalarla işinin uzmanı.Danışanlarına verdiği destek çok iyi.Tavsiye ederim.Tedavi sonrasında ilaçlarla kilo almış insanları zayıflatmada çok başarılı.

B

Diyete başlamadan önce beri bir sürü kıyaftim vardı onları giyemiyordum.Şimdi onları giyebiliyor ve kendimi daha enerjik hissediyorum bu da beni mutlu ediyor.Arkadaşımın kilo verdiği görünce şaşırdım ve diyetisyene gittiğini söyledi bende sonra gittim.Başka diyetisyene de gitmiştim ama Şahin Bey'in teknikleri çok farklı ve memnunum.15-20 kişiyi de yönlendirdim.Kendisi ulaşılabilir çabuk hazırlanan gıdalar veriyor.6 ay da17 kilo verdim.Motivasyonu çok iyi ,hep güleryüzlü her seferin de motie ediyor ,disiplinli oluşu ve hafta da 1 çağırması benim için çok önemli.Kendisini tavsiye ederim ,ediyorum da.

H

Şahin Bey'e devam ediyorum çok memnunum.Daha önce de başka diyetisyene gitmiştim ama Şahin Bey'den çok memnunum.Şahin Bey'in vermiş olduğu listeyele aç kalmıyorum yiyerek zayıflıyorum.Diyet listesini çok rahatlıkla uyguluyorum evde ne varsa o sebzelerle rahatlıkla geçiyoruz.Menapoz dönemine girerken de tekrar kendisiyle devam edeceğim.Kendisi bırakmayı düşünmüyorum.Diğer diyetisyenim aç bırakıyordu ama Şahin Bey'de hiç bir şekilde aç kalmıyorsunuz açıktığınız zaman da ara öğün zamanı geliyor ben çok rahattım bu konuda.Kendisi başklarına da tavsite ettim.Kilo problemim olduğu sürece o nereye ben oraya.

S

Konusunda oldukça başarılı birisi.Yaptığı işte ve asistanlar konusunda iyi hizmet veriyor.Kendisi 15 kilodan kurtulmama sebep oldu.Diyet listerini kolaylıkla uyguluyorum.Bu konuda da başarılılar.2,5 ay da 15 kilo verdim.Ortak arkadaşımız 30 kilodan kurtuldu 40 kişiye yakın personeli de yönlendirdik.Takibinden çok memnun kaldım.Hizmet almaya devam ediyorum.Hizmette eksikleri yoktur fazlalıkları vardır.İşinde başarılı.Umarım yaptığı iş daim olur.

B

Kendisinden çok memnun kaldım.Şahin Bey'i sosyal medyadan gördüm, araştırıp gittim.Diyete başladığımdan beri artık gardolabımı yenilendim.Kendimde baya değişiklik görüyorum.Diyet listelerini kolaylıkla uyguluyorum.6 ayda 13,5 kilo verdim.Şahin Bey'in samimi davranışları nedeniyle onunla başarabileceğime inandım ve kendisi çok canayakın bir insan.Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım.Başkalarına da tavsiye ederim.

E

Şahin Bey'de kilo verdim.Gerçekten faydasını gördüm.Beni motive de ettim.Şahin Bey'e gitmeden önce diyet yapıyordum ama hiç güzel kilo verememiştim.Fakat Şahin Bey'e gittikten sonra 8 ay da 14 kilo verdim.Diyet listelerini kolaylıkla uyguluyorum.Oldukça genel ve uygulanabilir listeler veriyordu.Kendisine bir tanıdığım gidiyordu onun tavsiye üzerine ben de gittim.Genel olarak memnun kaldım.Başkalarına da tavsiye ederim.

H

Bu seneyle birlikte Şahin Bey'in 3 senedir danışanıyım.Toplamda 120 kilo ile başladım ve 75 kiloya düştüm.Gayet de iyi bir süreç gerçirdik.Hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak faydası oldu.Haftalık olarak görüşmemiz bizim için avantajdı.Verilmiş olan tarifler bizi daha da şevklendirdi.Çevremdeki bir çok akrabalarıma,eşime,arkadaşlarıma,müşterilerime hemen herkese tavsiye ettim. Ben de memnun kaldım.Şu anda kilomu koruma dönemimdeyim.Hedefime ulaştım.Şahin Bey'in verdiği özel tarifler,yağ yakan yiyecekler oluyor. Metabolizmayı hızlandıran yiyeceklerle ilgili tavsiyelerle şekillendirmesi iyiydi.Herkese de tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Beslenme ve Diyet Uzmanı - Obezite ve Metabolizma Hastalıkları


İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

İlgili aramalar