Dyt.

Tuba Feyza Avcı

verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Feyza Avcı. 3 ay boyunca İngiltere Surrey Üniversitesinde Avrupa Birliği tarafından yürütülen araştırmalara… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • D

  Tanışmadan önce önyargılarım vardı. Tanıştığımız andan itibaren çok iyi yol gösterici oldu benim için. Çok olumlu sonuçlar aldım. Bazen kilo kaybımda durma yaşandı ama beni güzel bir şekilde yüreklendirdi. Her şey çok yolunda gidiyor. Bana çok artı kattı. Hayata bakış açımı da değiştirdi. Sıkıntılı bir kilo problemim vardı, şu an her şey çok güzel gidiyor. İnanılmaz memnunum kendisinden. Arkadaşlarım da sürekli yazarlar ben de severek ve isteyerek tavsiye ederim kendisini. Çünkü bana nasıl davrandıysa diğer danışanlara öyle davranacağından eminim.

 • E

  Diyetisyen olarak bana verdiği diyetleri uyguluyorum. Her zaman diyetle ilgili ulaşabiliyorum kendisine. Ben tiroid hastası olduğum için özel bir diyet uyguluyoruz. Kilo vermem de olumlu etkileri var. Devam ediyoruz hala. Herkese de tavsiye ediyorum kendisini.

 • Y

  Annem ilk önce başlamıştı. Bana annem referans oldu. Ben de başladım ve devam ettim. 5 ay gittim kendisine. Diyet listeleri hazırlanırken esnek bir beslenme programı hazırlıyor ve karşılıklı olarak yapıyor. Menüde olan birşey yiyemediğimde sosyal medya üzerinden danışıp fikir alıyorum kendisinden. En ufak bir sorumda cevap vermesi ve ilgilenmesi güzeldi. Katı beslenme düzenimiz olmadı. Gayet iyi sonuçlar aldım. İstediğim gibi ilerledi. Yavaş yavaş ilerledik. Şu an koruma dönemindeyiz. Onlıne diyeti burada oturmayan arkadaşlarım için tavsiye ediyorum. Kendisi de çok genç birisi. Biraz daha eğlenceli olduğu için kişisel olarak da bir ilişkimiz oldu. Çok ilgili ve sevmediğim hiçbirşeyi yazmakta diretmiyor. Anlayışlı. Hala daha devam ediyoruz.

 • A

  Beni ideal kiloma getireceği için, samimi olduğu için ve diğer diyetisyenlerden farkı olduğu için tercih ettim kendisini. Yemek yiyerek kilo verdirmesi çok güzel. Bu zamana kadar 15-20 diyetisyene gittim. Klasik diyetlerden farklı şeyler uygulamadılar. Yemeği sevmeme rağmen ideal kiloma indirmekten ötürü beni zayıflatması benim için büyük bir başarı. Şu an koruma dönemindeyim. Onda da başarılıyım. Kilomu muhafaza edebiliyorum. Baya arkadaşımı yönlendirdim ve memnunlar.

 • N

  Feyza hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım, çok zor kilo vermeme rağmen sağlıklı bir şekilde 9 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.iyiki tanımışım kendisine çok teşekkür ederim :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Feyza Avcı. 3 ay boyunca İngiltere Surrey Üniversitesinde Avrupa Birliği tarafından yürütülen araştırmalara katılarak hem yabancı dilini hem de mesleki bilgi ve becerilerini pekiştirmiştir. Daha sonra Türkiyeye dönen Tuba Feyza Avcı, Bahçelievler Aile hastanesinde Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği yapmıştır. Şu anda Avrupa ve Anadolu yakasında özel kliniklerde hizmet vermektedir. Sporcu Diyetisyenliği, Yeme Bozukluğu Diyetisyenliği, Renal Dİyetisyenlik, Kardiyovasküler Hastalıklar Diyetisyenliği kurslarına da katılan Tuba Feyza Avcı kilo kontrolünün yanı sıra, bir çok hastalık üzerinde de deneyim ve yeterli bilgiye sahiptir. Şu anda Haliç Üniversitesinde master eğitimi devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Haliç Üniversitesi (lisans)
 • Haliç Üniversitesi (yüksek lisans)