Op. Dr.

Levent Akçay

Göz hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • S

  Hipermetrop olan eşimin operasyonunu mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi. Şimdi % 100 e yakın bir görmesi mevcut. Biz kendisinden cok memnun kaldık.

  Op. Dr. Levent Akçay2018-01-12

  Teşekkür ederim Selçuk bey

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Soruları

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun
  Levent Akçay
  Levent Akçay
  Göz hastalıkları
  İstanbul
  Bizde 3 ay içinde olursunuz
  Geçmiş olsun

  Hasta / Danışan Görüşleri

  1.5

  Genel skor
  4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • B
   Yer: Dünya Göz AltunizadeHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Şehir dışından annemin katarakt ameliyatı için gittik. Ameliyat öncesi soğuk tavırlarından işin sonunun nahoş biteceğini anlamalıydık. En kaliteli mercek kullanılmasını tercih ettiğimiz halde ameliyatının üzerinden 3 sene geçmiş olmasına rağmen hala hem görmede sıkıntı çekiyor hem de sık sık ağrıları oluyor. Ameliyat sonrası sıkıntılar yaşadığımızı söylemek için kontrole gittiğimizde bile tavırları oldukça kabaydı. Mercek iyi yerleştirilmemiş. Operasyondan 1 hafta sonra aynı gözünden geçirdiği göz uçuğu da cabası.. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz!

  • A

   İlk kez gittim kendisine pterjium teşhisi koydu ve hemen ameliyat dedi.kabul ettik ameliyatı oldum ve 1ay geçti gözümde şeffaf bi tabaka geçmedi gittim geçecek dediler1.5 veya 2. Ay tekrar gitim bu sefer dikiş erimemis dendi ve tekrar amelyathanede dikişler alındı bunun üstünden 1 ay gecti gözüm yine ayni bu sefer ignesi var onu yapcam dedi geçecek dedi tabi 100 de 100 garanti demedi neyse girdim ameliyata ne yapıldı bilmiyorum o sefaf tabaka temizlenmiş tamam dedik ,oldu heralde bu sefer dedik ama dah ilk aydan tekrarladı aynı eskisi gibi olmayabasladi 3 ay oldu sonuç ilk baştaki gibi.ben hiç memnun kaldım malesef sonuç olarak ..

  • S

   Hipermetrop olan eşimin operasyonunu mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi. Şimdi % 100 e yakın bir görmesi mevcut. Biz kendisinden cok memnun kaldık.

   Op. Dr. Levent Akçay2018-01-12

   Teşekkür ederim Selçuk bey

  • B

   Şalozyon teşhisiyle amaliyat oldum. Levet bey de ilk ama toplamda üçüncü ameliyatımdı. Daha önceki operasyonlarım çok başarılıydı. Ameliyat sonrası hiç bir iz acı yok iken, Levet bey'in yaptığı bu son operasyon sancılı başladı ve bitti. Ameliyat esnasında lokal anestezi yapıldı.. Uyuşma henüz tam olmadı diye uyarmama rağmen operasyon yapıldı. Her anım acılı oldu.. Ameliyat sonrası bir hafta geçmesine rağmen gözümdeki şişlik gitmedi. Daha önce olduğum operasyonlarda ise bunları hiç yaşamamıştım. Sonuç hiç memnun kalmadım..