Son 30 gün içerisinde 197 profil ziyareti var

Adresler (2)

Dumlupınar mahallesi Gözdağı caddesi no:33, Pendik , İstanbul
Gözdağı Eczanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2/A Ayport Residence, Pendik , İstanbul
DİYETİSYEN NİDA DOĞAN BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Diyetisyen Randevusu

Randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Nida Doğan 2017 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Lisans tezini '...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kilo Problemi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
 • Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Fotoğraflar


Hizmetler

Diyetisyen Randevusu


Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2/A Ayport Residence, İstanbul

DİYETİSYEN NİDA DOĞAN BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI


Randevu


Dumlupınar mahallesi Gözdağı caddesi no:33, İstanbul

Gözdağı Eczanesi


Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:2/A Ayport Residence, İstanbul

DİYETİSYEN NİDA DOĞAN BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
31 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
S

Tavsiye üzerine ve kilo vermesi için oğlum adına danıştık kendisine. Yaklaşık 1 aydır danışanı ve yaklaşık 3kg verdi. Oğlum rahatlıkla uyguluyor diyetini ve spor da yapıyor. Oğlumun geleceği için daha mutlu ve umutluyuz. Nida Hanım, canayakın, güleryüzlü ve işini severek yapan biri. Oğlumu ilgiyle takip ediyor. Seanslar devam ediyor.


D

Kilo vermek maksadıyla danıştım kendisine. Hem sağlıklı beslenme ve hem de kilo vermek adına başladık. İlk görüşme itibariyle çok güleryüzlü ve ilgiliydi. Çok açıklayıcı biri, çok bilgili ve işin ticari değil, hizmet kısmı ile ilgileniyor. Yaklaşık 9 aydır danışanıyım,5kg verdim ve hepsi yağdan oldu. Zaten çok kilolu değildim ve sağlıklı beslenme amacı güdüyorum. Mide sıkıntılarım vardı ve bunlar geçti. Şimdi yediğime, içtiğime dikkat ediyorum ve öğünlerimi düzenliyorum. Ne yemen gerketiğini bildiğinde ne yedirmen gerektiğini de biliyorsun ve çocuklarıma da bu anlamda faydalı oluyorum. Aynı apartmandan 5 kişi gidiyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim; ben de tavsiye üzerine gitmiştim ve çok memnunum.


S

Çok verimli bir süreç geçirdik beraber. Tavsiye üzerine ve kilo almak için danıştım. Kas olarak kilo almak istiyordum. Yaklaşık 2 aydır danışanıyım ve 5 kg aldım bu sürede. Listeler kolaydı ve uyumluydu. Nida Hanım, çok sıcakkanlı ve çok sevimli, danışanını zorlamıyor ve uyumlu biri. Hedefime ulaştım ama bir süre daha devam edeceğim. Çok olumlu ve verimli bir süreçti.


H

Sürecimiz çok güzeldi. Verdiği programla 5-6kg verdim. Kolaylıkla uyguladığım bir programdı ve dikkatle uyguladım. Güleryüzü, güzel karşılaması ve danışanlarına karşı iyi davranması en memnun olduğum özellikleri oldu. Kilo vermek beni çok mutlu etti. Kendisine danışalı 1 ay kadar oldu ve devam ediyorum. Herkese tavsiye ederim. Sakın aç kalacağınızı düşünmeyin, çok güzel ilerliyorsunuz.


K

Fazla kilolarımı vermek için ve komşumun tavsiyesi üzerine gittim kendisine. Yaklaşık 1.5 aydır danışanıyım ve yaklaşık 4kg yağ verdim. Tavsiyeleri ve listesi çok güzeldi. Doyma sorunum vardı ama bu listelerle doyuyorum. Programa çok rahat bir şekilde adapte oldum ve devam ediyorum. Vermiş olduğum kilolar nedeniyle oturmam düzeldi ve ayağımdaki platinden dolayı var olan rahatsızlığım geçti. Yolda yürüken nefes alamıyordum ve merdiven çıkamıyordum, şimdi daha rahatım. Çok memnunum Allah razı olsun.


Y

Kilo vermek için danıştım kendisine. Başladığımızdan beri çok güzel bir performans göstererek kilo verdim. Sürekli irtibat halindeydik. Yaklaşık 1 yıldır danışanıyım ve 11 kg verdim bu sürede. Kilo vermem çok iyi hissettirdi. Psikolojik olarak ve fiziksel olarak çok iyi hissediyorum. Ben kendisinden çok memnunum. Bazı rahatsızlıklarım dolayısıyla zaman zaman ara verdim ama devam ediyoruz. Nida Hanım, son derece profesyonel, ruhsal ve psikolojik destek veren biri. Çok da seviyorum kendisini ve dua ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.


A

Çalıştığım için diyetisyene gitme fırsatım yoktu. Nida Hanım iş yerime yakındı bu nedenle gittim. Yaklaşık 3 haftadır gidiyorum ve yaklaşık 3.5kg verdim. Yaptığı programı, günlük gıda tercihlerime göre hazırlıyor ve kolaylıkla uygulayabildim. Nida Hanım, karşısındakini kandırmıyor ilk sözü ' istemediğiniz takdirde size hiç bir şey yaptıramam' oldu. Çok tatlı dilli, sabırlı ve sorduğumuz her şeye cevap veriyor. Amacım sağlıklı beslenmek. Şimdi açlık duymadan sağlıklı besleniyorum ve hem de forma giriyorum.


H

İnternet aracılığı ile, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım kendisine. Yaklaşık 3 aydır danışanıyım ve kilo almak için başvurdum. Bu sürede yaklaşık 6kg aldım. Yaptığı listeler kendi öğünlerimi daha düzenli hale getirmekti ve benim için çok ideal bir liste oldu. Çok ilgili ve güleryüzlü biri, arayıp danışabiliyorum. Hedefime ulaştım ama devam ediyorum kendisiyle. Kısa sürede oldukça yeterli bir seviyeye ulaşmış olduk. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


E

Obezite ve şeker hastalığım nedeniyle ve eşimin vesilesi ile tanıştım kendisiyle. İlgi ve alakası ile ailemin bir doktoru oldu. Yaklaşık 3 ay gibi bir sürede gerek günlük alışkanlıklar ve gerek yaşam koşullarımı değiştirmiş ve düzeltmiş oldum. Danışanlarına karşı çok ilgili. Yanlızca hasta bazında değil bütün aile üzerinden değerlendiriyor programı. Kültüre göre beslenme alışkanlığı konusunda oldukça dikkatli ve bu doğrultuda program hazırlıyor. Bu sürede yaklaşık 14kg verdim. Bu programı kendisinin tavsiye etmiş olduğu bölgesel egzersiz ve yürüyüş ile destekliyorum. Güleryüzü ve ilgili olması çok güzel özellikleri. Seanslara ailecek devam ediyoruz. Ailemin diğer fertleri sağlıklı beslenme üzerine danışıyorlar. Bu anlamda çok memnunuz.


A

Bulunduğumuz yere çok yakın bir eczanede bulunuyor kendisi ve benim de bir diyetisyene ihtiyacım vardı. Yaklaşımı, sevecenliği ve güleryüzü nedeniyle kendisini tercih ettim. Aç kalmadan, çok güzel bir şekilde uyabileceğiniz bir liste yapıyor. Yaklaşık 2 haftada, yağdan 3.5kg verdim. Kendisine devam ediyorum ve hedefime ulaşmak için zamana ihtiyacım var. Aynı zamanda yürüyüş de yapıyorum. Zayıfladıkça kendimi mutlu hissediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Nida Doğan 2017 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Lisans tezini '...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kilo Problemi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
 • Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Deneyimler

 • Başak Şehir Tıp Merkezi (Gönüllü Staj. Dyt.) (2016)
 • Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi (Staj. Dyt.) (2016)
 • Arnavutköy Devlet Hastanesi (Staj. Dyt.) (2017)

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Makaleler (7)

Röportaj