Dyt.

Yusuf Öztürk

verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

44 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 374 profil ziyareti var

Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır.… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
44 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • L

  Memnunum kendisinden. Araştırarak gitmiştim. Çok uyumluydu. Güzel sonuçlar aldım. Vermiş olduğu listeler de, yönlendirmeleri de güzeldi. Şu an devam etmiyorum. Herkese tavsiye ederim kendisini.

 • A

  Araştırarak gittim kendisine. Bütün sorularıma net bir cevap verdi ve alakalı bir diyetisyen. Diyet yaptığım sürede verdiği listeye uyarak kilo verdim. Motivasyonu gayet iyi. Diyet listesi de gayet açıklayıcı bir şekilde yapar benim soru sormama gerek bile kalmaz. Yönlendirmelerinden ve takibinden de memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum kendisini.

 • S

  İnternetteki paylaşımlarını görerek gittim kendisine. Sıcak davranıyor ilgili yakından ilgileniyor. Kısa bir süre denedim olumlu sonuç aldım. Devam etmeyi düşünmedim ama ileriki zamanda tekrar devam edebilirim. Yönlendirmelerinden ve takibinden memnun kaldım. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

 • B

  Tavsiye üzerine gittik. Takibini beğendim. Danışanımız küçük olduğu için çok iyi sonuç alamadık. Ama genel anlamda iyiydi. Çok güzel takip etmesi. Vermiş olduğu listelerden yönlendirmesinden memnun kaldık. Kendisine yönlendirdiğimiz kişiler de oldu .Herkese tavsiye ederiz.

 • Ş

  Araştırarak gittim kendiisne. Müşteri memnuniyeti gerçekten çok memnun danışanları kendisinden. İzlenimlerime göre mesleğinde başarılı. Takip ederek kontrol ederek tavsiyelerine uyarak memnun kaldım. Ve baya kilo verdim. Devam ediyoruz hala. Çok ilgili, mesleğini severek yapıyor çok da başarılı. Sevdiğim biri. Çok kişiye tavsiye ettim kendisini.

 • A

  Tavsiye üzerine gitmiştik. Çok memnun kaldık. İyi bir insan. Kilo verdik sayesinde. Eşimle birlikte gittik ve kilo verdik. Yönlendirmesinden de memnun kaldık.

 • A

  İnternetten sosyal medya üzerinden araştırarak gittim. Ben memnun kaldım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Listelerini beğendim. Ben olumlu sonuçlar aldım. Yönlendirmelerinden ve takibinden memnundum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

 • Yer: Diyetisyen Yusuf Öztürk OfisiHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Bugün Yusuf bey ile ilk tanışmamış ve olağanüstü pozitif bir enerjisi var bunu demeliyim ve en önemlisi danışan hastasının yaşam şekline göre bir liste hazırlıyor ki bu gerçekten çok önemli,bu konuda kesinlikle Harika kesinlikle tavsiye ediyorum gidip tanışmalısınız Yusuf bey ile. Sonuç ne olacak bilinmez bende ama büyük merak içinde olacağım kesin bir ay sonraki süreci sizlerle paylaşağım bu konuda şüpheniz olmasın
  İlgi ve alakanız için tşk ederim Yusuf bey ve 1 ay sonra görüşmek dileği ile ☺️
  Ayşegül Çakmak

  Yusuf Öztürk2018-07-05

  Rica ederim Ayşegül Hanım, umarım güzel bir süreç geçiririz birlikte. Yorumunuz için teşekkürler, iyi günler diliyorum...

 • M

  Ben çok memnun kaldım kendisinden. Denk geldi tesadüfen gittim. Maddi olarak da uygun. Çok güzel ilgilendiğini düşünüyorum. İstediğim zaman ulaşabiliyorum kendisine. İyi sonuçlar alıyorum. Kilo verebiliyorum. Çok kısa süreli gittim kendisine. 1-2 kiloydu sadece onda da olumlu sonuç aldım. Her zaman sordu takibi de iyiydi. Herkese de tavsiye ederim Yusuf Bey'i.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Teşekkürler, memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı günler dilerim.

 • S

  İnternet üzerinden bulmuştum kendisini. Yaptığı listeler gayet iyidi. Çok fazla kilosu olan biri değilim. Bir ay içerisinde 4 kilo verdim. İdeal kiloya ulaştım. İstediğim zaman kendisine ulaşabildim, her istediğim zaman kendisinden cevap alabildim. Takibinden ve yönlendirmesinden de memnun kladım. Herkese de tavsiye ederim kendisini.

  Yusuf Öztürk2018-06-25

  Teşekkürler, diyetin başarısı için takip olması önemli. Sağlıklı günler...

Hakkımda

Hakkımda

 • Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır. Size en uygun beslenme modelini uygular. Yolunuza çıkan engelleri birlikte aşmanız için destek olur. Motive eder. Program sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanır, mezun olursunuz.
  T.C İstanbul Bilim Üniversitesi mezunudur. Yeditepe Üniversitesi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
  Bireysel, kurumsal danışmanlık ve online olarak diyetisyen danışmanlığı vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilim Üniversitesi (Lisans)
 • Yeditepe Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Doğru beslenmenin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini anlatmak.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diyet yaparken kendini aç bırakması gerektiğini düşünenleri beslemek.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-İnsanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandığını görmek. 2-Fazla kilolarından kurtulan insanların teşekkürleri. 3-İnsan hayatına dokunmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

120 kg diyete başlayan danışanımın benimle diyete başlamadan önce, tüm gün aç kaldığı halde gram verememesinden sonra, doyurucu diyet listesini uygulayıp ilk hafta 3 kg ve 7 ayın sonunda da 40 kg vermesi güzel bir deneyimdi.