Dyt.

Yusuf Öztürk

verifiedCreated with Sketch.

45 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 548 profil ziyareti var

Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
46 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B

  İnternet üzerinden iletişime geçtik. Ben kendisinden memnun kaldım. Verdiği diyet listesi günlük yaşantıma uygundu bana sorular sorarak oluşturdu diyet listesi. Bu süreçte iyi sonuçlar aldım. Yakınlarıma tavsiye ederim. Kendisine teşekkür ederim.

 • B
  Konum: Diyetisyen Yusuf Öztürk OfisiHizmet: Kişiye Özel Diyetler

  Diyet sürecimde online olarak destek alıyordum ki bugün yüz yüze tanışma fırsatım oldu. Bilgisi ve desteği ile başarılı bir süreç geçiyorum. Ve en önemlisi hayatimda "sağlıklı beslenme" kavramını oluşturdu Yusuf bey. Bugünkü görüşmemiz sayesinde var olan güven duygum daha da pekişti. İlgisi, desteği ve misafirperverliği için çok teşekkür ederim. Memnuniyetle..

  Yusuf Öztürk2018-04-27

  Sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanıza çok sevindim. Umarım yaşam boyu bu alışkanlıklarınızı devam ettirirsiniz. Sağlıklı, güzel günleriniz olsun...

 • E
  Konum: Diyetisyen Yusuf Öztürk OfisiHizmet: Randevu

  Çok güzel ilgilendi benimle ve güzel tavsiyelerde bulundu.Teşekkür ederim.:) İlk defa bir diyetisyene gittim ve çok memnun kaldım.

  Yusuf Öztürk2018-04-27

  Rica ederim. Sağlıklı, mutlu günler dilerim...

 • H

  Diyetleri kişiye özel ayarlıyor ve sevdiğimiz yiyecekler doğrultusunda, bizim yaşam tarzımıza uygun olarak diyet listesi hazırlıyor. Parmak izi gibi diyet listesi hazırlıyor. Araştırarak tercih ettim. Baya memnun kalanları duydum. Online diyet almaya başladım. Sürece çok uyum sağlayamadığım için kendimi kontrol edip tekrardan danışanı olacağım. Sonucu paylaşacağım kendileriyle.

 • S
  Konum: Diyetisyen Yusuf Öztürk OfisiHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Kendisi ile Online diyet ile başladık motivasyonu ve ilgisi süper yüzyüze seansımız oldukça iyi geçti mükemmel bi diyetisyen ve kesinlikle tavsiye ederim

  Yusuf Öztürk2018-04-18

  Teşekkürler, motivasyonu kaybetmeden süreci tamamlayalım. Mutlu günler...

 • Y
  Konum: Diyetisyen Yusuf Öztürk OfisiHizmet: Kişiye Özel Diyetler

  Kendisinden online diyette gayet memnundum zaten, Yüz yüze motivasyonum daha da arttı. kendisinin verdiği motivasyon olsun ilgisi ve karşılaması olsun her şeyi ile işini severek ve mükemmel yapan bir diyetisyen Kesinlikle tavsiye ediyorum . Çok değil , aşırı çok memnunum :)

  Yusuf Öztürk2018-04-17

  Memnun kalmanıza çok sevindim Yasemin Hanım, motive bir şekilde devam edelim. Güzel sonuçlarla tekrar bekliyorum sizi...

 • N

  İnternetten buldum ve gittim. Uyguladığı listeden ve danışanlarına karşı davranışlarından memnun kaldım. İstediğim sonucu aldım. Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım. Diyet listesi günlük yaşantıma uygundu, yaparken zorlanmadım. Yakınlarıma tavsiye ederim.

 • H

  Danışanlarına karşı çok ilgili. Motivasyon verici konuşmalarda bulunuyor. Bir önceki süreci hatırlayarak cevap veriyor size. Verdiği programlar bana özeldi, hiç zorlanmadan uyguladım bundan dolayı sonuca daha rahat ulaştım. Sevdiğim sevmediğim şeyleri ayrıntılı bir şekilde sordu. Yakınlarıma tavsiye ederim.

 • H

  Genç ve başarılı bir danışman. Gelecekte daha büyük işler başaracağına eminim. Daha önceden de tanıyordum. Online diyet yapıyorum. Yaptığım ilk programda olumlu sonuç aldım. Fazla kilolarımdan kurtuldum. Fit bir vücuda sahip oldum. Sporcu olduğum için, spor babında, nasıl beslenmem konusunda desteklerini aldım. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

  Yusuf Öztürk2018-05-08

  Teşekkürler, memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı ve zinde günleriniz olsun...

 • D

  Ben kendilerinin 1 ay boyunca danışanı oldum. Memnun kaldım.İlgiliydi. Araştırarak danışanı oldum. Bana yardımcı olabileceğine inandım. Online diyetle devam ettik. Bana Whatsapp üzerinden formlar gönderdi. Diyet listeleri gönderdi. Bu süreçte istediğim sonucu elde ettim. Verdiği diyet listeleri hoşuma gitti. İlgi ve alakasından memnun kaldım. Seviyeli ve dürüst bir şekilde yardımcı olduğu için memnun kaldım. Benden neler yediğime dair bilgi aldı, bana uygun diyet listesi hazırladı. Hazırladıkları listeler kişiye özel. Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım. Birkaç yakınımı da yönlendirdim.

  Yusuf Öztürk2018-05-08

  Diyetin kişiye özel olması gerekiyor. Başarılı bir süreç geçirmenize sevindim. Sağlıklı günler dilerim...

Hakkımda

Hakkımda

 • Diyetisyen Yusuf Öztürk'ün yüzlerce danışanı son 2 yılda toplam 6340 kg hafifledi. Diyetisyen Yusuf Öztürk, sadece bir diyet listesi vermez. Sizi dinler, anlar, empati ile yaklaşır. Size en uygun beslenme modelini uygular. Yolunuza çıkan engelleri birlikte aşmanız için destek olur. Motive eder. Program sürecinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanır, mezun olursunuz.
  T.C İstanbul Bilim Üniversitesi mezunudur. Yeditepe Üniversitesi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
  Bireysel, kurumsal danışmanlık ve online olarak diyetisyen danışmanlığı vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilim Üniversitesi (Lisans)
 • Yeditepe Üniversitesi (Yüksek Lisans)

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Doğru beslenmenin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini anlatmak.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diyet yaparken kendini aç bırakması gerektiğini düşünenleri beslemek.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-İnsanların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandığını görmek. 2-Fazla kilolarından kurtulan insanların teşekkürleri. 3-İnsan hayatına dokunmak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

120 kg diyete başlayan danışanımın benimle diyete başlamadan önce, tüm gün aç kaldığı halde gram verememesinden sonra, doyurucu diyet listesini uygulayıp ilk hafta 3 kg ve 7 ayın sonunda da 40 kg vermesi güzel bir deneyimdi.