Son 30 gün içerisinde 83 profil ziyareti var

Adresler (2)

Maslak Mahallesi Taşyoncası Sokak No:1U/T4B-188 Ağaoğlu Maslak 1453 Sitesi, Sarıyer, İstanbul
Dyt. Hilal Konak


Sigortasız hastalar


0850 333..... Numarayı göster

Diyetisyen Randevusu


Online Görüşme

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 5 yaşındaki çocuklar
Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Diyetisyen Randevusu

Online Danışmanlık


Özgeçmiş

Hakkımda

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi ‘Beslenme Ve Diyetetik Bölümünde’ tamamladıktan sonra lisansüstü eğitimine 2016 yılında İstanbul Bilgi üniversitesi ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Obezite
 • Kalp Damar Hastalıkları ve Beslenme
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik ana bilim dalı
 • Ege Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler

Diyetisyen Randevusu


Maslak Mahallesi Taşyoncası Sokak No:1U/T4B-188 Ağaoğlu Maslak 1453 Sitesi, İstanbul

Ücretler Hakkında

Dyt. Hilal Konak


Online Görüşme


Online Danışmanlık


Online Görüşme

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
26 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dyt. Hilal Konak Diyetisyen Randevusu

Dünya tatlısı, yardımsever, empati kurabilen, desteği ve sabrıyla her daim olumlu baktırabilen biri, 10 haftada 13 kilo verdik, devamı da gelecek.


A

3 aydır kendisiyle görüşüyorum ve yaklaşık 5,5 kilo almama yardımcı oldu kendisi. Çocukluğumdan beri çok zayıf bir yapıya sahiptim ve artık kilo almak istediğimi farkettiğimde kendisine danışma gereği duydum. Her hafta ölçümler yapıyoruz buna bağlı olarak düzenli şekilde sevip sevmediğim besinlere de önem vererek programlar oluşturuyoruz. Çok da faydalı bir süreç geçiriyorum gayet memnunum kendisinden bu anlamda. Kişiye özel davranması memnun olmamı destekliyor açıkcası. Her gelen danışanına aynı programı uygulamıyor oluşu kendisini ayrı bir diyetisyen statüsüne sokuyor.


B

2,5 aydır bir arkadaşımla beraber sağlıklı beslenmeye yönelik destek alıyoruz kendisinden. Hilal Hanım gördüğüm kadarıyla genç, hevesli ve mesleğini de severek yaptığını düşündüğüm bir diyetisyen. Danışanını güzel motive ederek sürece devam ettiriyor. Oluşturduğu listelerin her hafta için aynı olmaması, çeşitliliğe de önem vermesi de çok güzel. Mesela çeşitli sebze ve meyveleri mutlaka listelerde bulundurarak her hafta için ayrı programlamalar uyguluyor. Ayrıca çok ulaşılabilir biri, her istediğimizi her zaman sorabiliyoruz. Zaten biz sormasak bile arada kendisi bizlere geri dönüş sağlayıp bu haftanın nasıl geçtiğini öğrenmek isteyerek takibini sürdürüyor. Kaçamaklarımız olduğunda da telafi edebileceğimiz şekillerde bizlere alternatifler sunuyor. Güleryüzlü ve dinamik bir kadın. Oldukça keyif alıyoruz kendisine danışmaktan.


S

Bir arkadaşımla beraber danışıyoruz Hilal Hanım'a. Hem çok güleryüzlü hem de profesyonel bir danışman. 2,5 aydır öncelik olarak sağlıklı beslenme amacıyla görüşüyoruz. Randevularımızda önce ölçümler yapıyor bir önceki haftayla bunları karşılaştırıyoruz. Daha sonra bunlar üzerinde konuşuyor sohbet ediyor ve o haftaki planlarımıza göre liste hazırlıyoruz. Mesela daha önce hiç sebze yemiyorken sayesinde sebze yemeye başladım ve alkolü azalttım. Bir kere kendisi çok iyi bir karakter. Haftasonu olsa dahi dışarıya çıktığımızda ne yesek diye sorduğumuzda hemen geri dönüş sağlayarak öyle bile destek oluyor bize. Genç biri de olduğu için etraftaki güncel yemek düzenini biliyor buna bağlı olarak bizi yönlendirmesi de bize ayrıca keyif veriyor.


E

Hilal Hanım'la olan sürecimizin 6. haftasına gireceğiz. Kendisi oldukça pozitif, güleryüzlü ve ihtiyaca yönelik doğru şekillerde yönlendiren kendisiyle de sonuca ulaşabildiğim bir diyetisyendir. Yaklaşık olarak 7 kilo verememe yardımcı oldu bu süre içerisinde. Bir kere seçimlerimi doğruya yönlendirme konusunda bana yardımcı oldu ki, ona ihtiyacım olmadan ne yapmam ne seçmem gerektiğini iyi bileyim. Çünkü ben nasıl beslenmesi gerektiğini bilmeyen bir danışandım, bu anlamda Hilal Hanım'ın bana olan desteklerinden çok memnun kaldığımı iletebilirim.


T

Gayet keyifli bir süreç geçiriyorum kendisiyle, iyi bir şekilde de geri dönüşler alıyorum kendisinden bu anlamda. Gayet ilgili bir diyetisyen Hilal Hanım. 4 aydır görüşmeye devam ediyorum ve sayesinde 15 kilo kadar kaybım oldu. Sürekli sizi kontrol ediyor bu anlamda da ayrıca memnunum danışmanımdan.


V

3 aydır destek aldığım ve herhangi bir sorun yaşamadığım ayrıca çok da memnun kaldığım bir diyetisyendir kendisi. 10 kilo kadar kaybım oldu destekleri sayesinde. Kaçırdığım zaman dengeleyebiliyorum artık. Sağlıklı şekilde beslenme üzerine sebze yemekleriyle de tanıştım kendisiyle birlikte. Sosyal hayatımı engellemeyen, sizi sürekli aynı program üzerinde devam ettirmeyen bir diyetisyen kendisi, dediğim gibi ben gayet memnun kaldım.


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dyt. Hilal Konak

Daha bir ay dolmadan çok yol kat ettik, kendimi çok iyi hissediyorum. Hiç zorluk yaşamadan çok güzel bi programla ilerliyoruz. Motivasyonu içinde ayrıca çok teşekkür ediyorum kendisine. Önceden Hilal Hanımı tanımadığıma rağmen, onun yanına gitmekle çok iyi bir seçim yapmışım.

Uzm. Dyt. Hilal Konak

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim


I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dyt. Hilal Konak Diyetisyen Randevusu

Yaklaşık 7 ay önce dengeli beslenmeyi öğrenmek için gitmiştim kendisine.Kilo alma ya da verme ihtiyacım yoktu.Kendisi çok ilgilidir. Ne yiyeceğimi bilemediğim anlarda randevu dışında ona ulaştığımda bile yardımcı olur. Daha önce gittiğim çok diyetisyen olmuştu fakat dengeli beslenmeyi tam anlamıyla onun sayesinde öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. İyi ki bulmuşum onu diyorum. :)


M

Ben çok memnunum kendisinden.Çok ilgili biri.Kilo verdim ve kilo verdikçe mutlu oldum.Yaklaşımı çok iyiydi,çok zevkle kilo verdim.Ben 4 ayda 7 kilo verdim.Yaz döneminde ara vermiştim ama şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum.Listelerimi çok rahatlıkla uygulayabildim.Kendisinin danışana yaklaşımı daha iyi. Ben kendi açımdan çok mutlu oldum.Hilal Hanım çok iyi karşılıyor.Çok motive ediyor.Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi ‘Beslenme Ve Diyetetik Bölümünde’ tamamladıktan sonra lisansüstü eğitimine 2016 yılında İstanbul Bilgi üniversitesi ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Obezite
 • Kalp Damar Hastalıkları ve Beslenme
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik ana bilim dalı
 • Ege Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü

Deneyimler

 • Diyetisyen Hilal Konak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
 • University General Hospital, Texas/USA
 • Şişli Memorial Hastanesi
Tümünü göster


Bilinen Diller

İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (6)

İlgili aramalar