Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Online Diyet

Diyetisyen Randevusu +23 daha fazla

Randevu

Alkali Diyet

Bariatri Diyetisyenliği

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


İstanbulİstanbulİstanbulİstanbul

Diğer Hizmetler


İstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbulİstanbul

Özgeçmiş

Hakkımda

Ben Diyetisyen Merve Can Tezel. 2013 yılında Sakarya Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde lisans eğitimime başl...

Daha fazla

115 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Z
Doğrulanmış
Konum: Diyetisyen Randevusu

Süreklilik arz eden kilo alıp verme sürecinde Merve Hanım’la yollarımız kesişti. Listede verdiği yemekleri hazırlamak inanılmaz keyifli ve benimle birlikte kilo vermeme sevinen, motivasyon sağlayan biricik diyetisyenime buradan da teşekkür etmek istiyorum. Sağlıklı beslendiğim için yaşam enerjim de çok arttı, yaptığım her şeyi severek yapıyorum.

E
Doğrulanmış
Konum: Diyetisyen Randevusu

Merve hanımla oğlum ve kendim için vermemiz gereken kilolar nedeniyle tanıştim ve çok mutluyum son derece cana yakın ve naif bir diyetisyen olan Merve hanımın ofisinde kendimi evimde gibi hissediyorum güler yüzlü pozitif bir insan ruhen yanında kendimi çok iyi hissediyorum ben ve oğlumun tatliş diyetisyeni

R

Yaklaşık 4 aydır Merve Hanım'la çalışıyorum. İlk diyet sürecimde kendisiyle çalışmaya başlama kararı aldım. Merve Hanım'dan son derce memnunum. Beni sürece ısındıran kendisi oldu. Merve Hanım'la içime sinen çalışmalar yapıyoryz. Kendisinin dengeli beslenmeye olan bakış açısını kendime yakın buluyorum. Yaşam düzenime uygun şekilde ilerliyorum. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye,sporuma dikkat ederek en iyi şekilde ilerlediğimi düşünüyorum. Merve Hanım güleryüzlü, bilgili deneyimli ve iletişimi güzel kurabilen br uzman. Diyet listelerimi birlikte, iletişim ieçrisinde hazırlıyoruz.Gerektiği yerlerde her zaman alternatifleri var. Bir şekilde yaşam düzenime uygulayabiliyoruz. Diyet sürecinde zorlanacağımı düşünmüştüm ama zorlanmadım. Kendisi sürecimi her zaman uygun bir şekilde kolaylaştırdı.

D

Merve Hanım müthiş bir insan. Kendisinin pozitif enerjisi, doğru yönlendirmesi oldukça iyi. 39 yaşındayım ve gerçekten bugüne kadar birçok uzmanla görüşme sağladım ama Merve Hanım benim ezberlerimi bozdu. Araştırma yaparken evime yakın olduğu için kendisiyle görüşme sağlaıdm. İyi ki tanımışım. Verdiği diyet listeleri bana özel hazırlandığı için zorluk yaşamadım. İlk defa bu kadar uzun diyet uyguladığım oldu. Uyguladığım diyetten ciddi sonuç alıyoruz. Kendisinden almış olduğum danışmanlık hizmetinden çok memnunum.

B

Merve Hanım'la tavsiye üzerine görüşme sağladım. Kendisinden çok memnunum. Merve Hanım alanında çok iyi, kliniği oldukça iyi, sürekli kendisi geliştiren, bayağı ilgili bir uzman. Çok güzel bir şekilde ilerliyoruz. Verdiği diyet listeleri çok güzel.Bana özel hazırlanıyor ve zorlayıcı olmayan diyet listeleri veriyor. Her hafta diyet listelerimi değiştiriyor. Verdiği diyet listelerini kolayca uygulayarak kilo verebiliyorum. Sayesinde 2 ayda 10 kilo verdim.

A

Merve Hanım harika bir diyetisyen. Kendisinden çok memnunum. İnaılmaz sağlıklı bir şekikde kilo kaybı yaşadım. Merve Hanım'la tavsiye üzerine görüşme sağadım. Diyetisyen seçimi noktasında çok seçiciyim ama kendisinden çok memnunum. Verdiği diyet listeleri bana özel, rahatsızlıklarıma ve tahlillerime göre hazırlandı ve zorluk yaşamadım. Kolesterol, şeker ve d vitamini eksikliğim vardı. Merve Hanım'ın verdiği diyet listeleriyle bunları dengeledik. Rahatsızlıklarımı önlemiş oldu. Kendisini çok seviyorum.

A

Merve Hanım'dan genel olarak çok memnunum. İstediğim sürede istediğim adımlarla kilolarımı verdim. 3 buçuk 4 ay kadar danışmanlık hizmeti aldım. Şu anda belirli nedenlerden dolayı ara verdim ama devam edeceğim. Kendisiyl Doktortakvimi.com üzerinden bakarak, yorumları okuyarak görüşme sağladım. Verdiği diyet listeleri tahlillerime bakılarak, bana özel hazırlandığı için zorluk yaşamadım. Merve Hanım çok ilgili, destekleyici ve yardımcı bir uzman. Kaza geçirdiğim için ara vermek durumunda kaldım.Kendisi bu süreçte bana yardımcı olabileceğini belirtti. Merve Hanım diyetisyenin dışında arkadaş gibi yaklaştığı için diyalog ve iletişimimizin güzel ve kuvvetli olduğunu düşünüyorum.

E

Merve Hanım'a internetten araştırma yaparak, yorumları okuyarak oğlum için görüşme sağladık. İlk önce birkaç seans deneyelim dedik, sonrasında devam ettik. Eylül ayından beridir seanslarıma devam ediyoruz. Sonrasında koruma programı olarak da devam edeceğiz. Oğlumun kilo vermesi gerekiyordu, hepsini verdi. Merve Hanım'dan çok memnunuz. Kendisi çok iyi ve ilgili bir uzman. Verdiği diyet listeleri oğluma özel hazırlanıyor. Ben de listelerin takibini sağlıyorum, birebir uygulamaya çalışıyoruz. Bazı uyamadığımız durumlarda Merve Hanım hemen ertesi haftaya dengeliyor. Diyete başlamadan önce karaciğer yağlanması vardı. Şu anda her şey temizlendi. Merve Hanım sağ olsun. Kendisine teşekkür ediyorum.

G
Doğrulanmış
Konum: Diyetisyen Randevusu

Merve hanım işinde uzman ve gerçekten çok ilgili kilo verme sürecimiz devam etmekte kendisiyle olan görüşmemizden çok memnunum.

H
Doğrulanmış
Konum: Randevu

Hedeflediğiniz kiloya kadar diyet yapmayı değil tüm hayatınız boyunca 'doğru beslenmeyi' öğreten ve bunu hayata geçirmenizi sağlayan bir diyetisyen. Detaylı takibi sayesinde 3 ayda 9 kilo verdim ve 20 santim inceldim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar