Doç.Dr.

Önder Ofluoğlu

Ortopedi ve travmatoloji

33 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Doç.Dr. Önder Ofluoğlu kendi muayenehanesinde ve Göztepe Medical Park Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç.Dr. Önder Ofluoğlu kendi muayenehanesinde ve Göztepe Medical Park Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  05-04-2016 tarhininde babamı (68 yaşında) pelvis kırığı ile önder beye getirdik. kendisine gelmeden öne bir çok doktor ve hastaneyi araştırmıştık. Görüşmüş olduğumuz doktorlar bize - ölümü göster hastalığa razi et - matialitesinde yaklaşmışlar eski sağlığına kavuşamayacagını söylemişlerdi.(çok parçalı kırık vardı) DR.Önder bey ise eski sağlığına kavuşacak biz bunun için burdayız diyerek kendine olan güvenini bizede aktardı.Medikal park hastanesinde daha önceden çalışmış fakat önceden ayrılmış olan bir tanıdığımızı aradım durumu anlattım Önder beyi sordum. kendisininde tavsiyesi üzerine Önder beyle operasyona girmeye karar verdik. En Kısa sürede ameliyata alındı. Ameliyat 5-6 saat sürdü. bütün kontrolleri her gün her gece yapılıyordu bir kaç gün sonra yaranın enfeksiyon kaptığı anlaşıldı. Derhal temizleme için yeniden ameliyata aldılar.Ameliyattan sonra kontrolleride sıklaştırdılar.her şey normale dönüyordu. Hastaneden yaranın iyileştiği tamamen kesinleşene kadar taburcu etmediler.Önder bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. şu an babamın sağlığı gayet iyi 2 adet platin takıldı fakat eski günlerdeki gibi yürüyebiliyor-BÜTÜN EKİBİNİZE VE SİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER.-

 • çok memnunum

  Doğuşdan sol kalça çıkığı teşhisi konulup 2 ve 3 yaşlarda iki ameliyat geçirdim Doktorum tarafından 1968 - 9 yıllarında doğa bilim daha iyisine cevap vermediği söylendi. 48 yaşına kadar aksayarak ve bilhassa son üç sene acı çekerek yaşamıma devam ettim . 2015 yılının Ocak ayında Sn Önder Ofluoğlu hocamdan randevu aldım . Verdiği güven ve sonuç odaklı net görüşü beni, tekrar umutlarımın yeşermesine sebep oldu .2015 26 Şubat ve 02 Haziran aylarında iki başarılı sol ve sağ kalça protez ameliyatı geçirdim . Yaşama umutla bakmaya başladım . Artık 5 kat merdiveni rahatlıkla çıkıp inebiliyorum, uzun yürüyüşler yapabiliyorum, kalça ve bel ağrılarım sonlandı. Doç Dr Önder Ofluoğlu hocama ilgi alaka ve başarılı iki ameliyat için sonsuz şükranlarımı iletmek istiyorum . İyi ki varsınız hocam

 • çok memnunum

  2013 yılında bacağımda oluşan osteasarkom yanı Kemik kanseri nedeniyle trabzonda 3 4 farklı amelıyat gecırdım devlet hastanelerınde ve resmen katledıldım. Sonra Önder hocayı bulduk ve geldik. Ama hastaneye geldiğimde zaten bacağım simsiyah olmuştu ve patlamış durumdaydı önder hocanın yapacak tek şeyi ampütasyondu. Saolsun öyle bi amputayson yaptı ki sadece 2 gün ağrı çektim ve o gün bugundur ağrım yok. Şimdi protez kullanıyorum kemoterapiler gördüm ve şükür atlattım. Bacağımı kaybettim ama hayatım kurtuldu teşekkirler Önder hocam.

 • çok memnunum

  2009 yılında yakalandığım osteosarkom kemik tümörü rahatsızlığımdan dolayı 2010 yılında cerrah paşa tıp fakültesinde Prof.dr.murat hız tarafından sol leğen kemiğim alındı ameliyattan sonra 1 yıl yatalak toplamda 3 yıl bastonlarla gezerken internetten önder hocayı buldum kendisinin kontrolleri sırasında ameliyat olmam gerektiğini söyledi bunun üzerine 2013 yılında ameliyat oldum protez takıldı kalçama ameliyat sonrasında 1,5 yıl sonra tamamen bastonlardan kurtuldum , işinin ehli türkiyedeki en iyisi kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim .

 • hiç memnun değilim

  Buradaki olumlu yorumlara dayanarak kendisine gittim. Memnun kalmadım. Teşhisini tetkik istemeden koydu ve tedavisi de hastalığıma çare olmadı. Kontrol için gelmek istediğimde "gerek yok" diye cevapladı. Diğer memnun olduğuna dair mesaj yazan hastalar ile aynı doktora gittiğimden şüphe ediyorum. Özel hastaneye gidince doğru teşhis ve tedavinin yanında doktorun zaman ayırıp hastanın sıkıntını daha nitelikli takip etmesini beklemiştim. Hiçbir beklentimi karşılamadı. Tavsiye etmiyorum. Hastanenin de muayene öncesinde parayı alması görülmedik bir uygulama.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç.Dr. Önder Ofluoğlu ( 08 Nisan 2015)

  Hastanın eleştirilerini değerlendirmek amacıyla muayene kayıtlarını gözden geçirdiğimizde Ziya G. ad ve soyadlı kayda rastlamadık. Eğer gerçek bir hasta yakınmasıysa memnuniyetle değerlendirir ve ciddiye alırız. Hekimlerle ilgili olumlu yada olumsuz görüşlerin doğrulanmadan yayınlanması etik ve yasal değildir.

 • çok memnunum

  7 aylık kızımın kalçasındaki problem için doktorumuzu internetten buldum. Gerçekten çok ilgili ve bilgili bir doktor. kesinlikle işinin ehli. Eşimle birlikte çok pimpirikli olmamıza rağmen hiç bir tereddüt yaşamadan tedavisini yaptırdık. Sıkıntı yaşamadan kendisinin belirttiği vakit kızım kullanmış olduğu aparattan kurtulup sağlığına kavuştu Kızıma ve bize yaklaşımı şu ana kadar hiç bir doktorda karşılaşmadığım naiflikteydi. kendisine, bilgisine , sabrına, ilgisine çok teşekkür ediyorum. Herkese gözüm kapalı mükemmel bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

 • çok memnunum

  Doktorumuzu internetten araştırarak buldum ve kendisinin ilgisinden çok memnun kaldım.Bilgili bir doktor ve bize karşı da aydınlatıcı ve açıklayıcıydı.Tetkiklerimizi yaptırıp tekrar görüşeceğiz,tedavi sürecimiz olumlu geçiyor.Memnun kaldık doktorumuzdan.

 • çok memnunum

  Annemin kolunda büyük çapta sayılacak iyi huylu ağrılı tümör vardı ve hiç bir doktor ameliyat etmeye yanaşmadı çünkü tümör çok riskli bir bölgedeydi. Önder Hocaya ulaştık ve çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti. Hastayla diyaloğu ve anlayışı geçekten tatmin edici. Ağrı gibi tıbbi imkansızlıkların olduğu bir şehirden İstanbul'da iyi bir doktora ulaşmanın sıkıntılarını göz önünde bulunduracak olursak Önder Ofluoğlu'nu şiddetle tavsiye ederim. Buradan, Önder Hocama bir kez daha teşekkür ederim...

 • çok memnunum

  Sayın Önder Ofluoğlu'na çok teşekkür ederim, oğlumun sağ kalça mrg daki sonuca göre tümör olabilme ihtamali var gibi görünüyordu, bir ayı aşkın bir süredir bu sıkıntıyla baş etmeye çalışıyorduk. Kendisi gerekli tetkik ve inceleme sonucu tümör olmadığı konusunda bizi aydınlattı. Allah razı olsun çok büyük bir sıkıntıdan kurtulduk. Sayın Önder Ofluoğlu'na tekrar tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

 • çok memnunum

  Onder hocam iyiki seni arayip bulduk sana nekadar tesekkur etsem yetmez Benim hayatimi once allah sonra siz ve personeliniz beni hayata donderdi Dunyada senden başka tanidiğim doktor herhalde yoktur dedem ve ben seni allaha emanet ediyorum

 • çok memnunum

  Kendisi son derece güvenilir ve başarılıdır..Bel fıtığı ameliyatımda 1 günde ayağa kalktım.Eşiminin iki eliniden de sıinir sıkısması operasyonunu yaptı çok başarılı geçti. Hocamıza sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

 • çok memnunum

  Sayın önder hocam branşında mükemmel ötesi biri. bizim artık aile doktorumuz ortopedi üzerine başka hekim tanımam size cok teşekkür ederiz . Annemin kalçası kırılmıştı. Bizde önder hocamı aradık ve bizi yönlendirerek ameliyatımızı yaptı ve ameliyatı o kadar mükemmeldiki annem 3 ayda yürümeye başladı doktorumuz önder hocam tşklerimi borç biliriz

 • çok memnunum

  4.evre olan diz rahatsizligim icin Antalya da cesitli doktorlara muane oldun, yuzde 50 yurume ihtimali veren doktorlara inat arastirmalarimiz sonucu tavsiye uzerine önder hoca ile tanistik.18 kasim 2013 de ameliyat oldum, 18 Subat 2014 de bagimsiz olarak rahatca yuruyebiliyorum.Hocamiza cok tesekkur ederiz.

 • çok memnunum

  Türkiyede tanıdığım ve alanında en uzman doktor işini en güzel şekilde yapan doktor dur önder bey... Çok küçük yaşta tanıştım iyileşeceğime dair umudum yoktu şayet gittiğim tüm doktorlarda benle aynı fikirledi önder bey benle ilgilendi ve 4 yıl sonra sağlığıma kavuştum Türkiyede bir ilke imza attı suan çok iyiyim önder bey türkiyede nadir bulunan Türk hakimlerinden biridir.

 • çok memnunum

  2009 un son aylarinda kalcadan legen kemiginden iyi huylu bir kis aldirdim .Ameliyatim yeri itibariyle cok tehlikeliydi.Ama Onder Bey sayesinde cok basarili bir ameliyat gecirdim ve hersey simdi eskisi gibi cok iyi. Onder Bey e tesekkurlerimi iletiyorum...

 • çok memnunum

  3. senem bitmek üzere 2 sene boyunca farklı doktorlara gelip alakasız 5 6 tane ameliyatlar geçirdim. elimde kemik tümörü vardı iyice ümidim kesilmişti ve sizi bulduk tek ameliyatla beni bu genç yaşımda sadece elime değil hayatıma tekrar bağladıınız 1 sene doldurduk kazasız belasız çok şükür ve hiç bir sorun yok ne desem ne anlatsam az hakkınızı asla ödeyemem :)

 • çok memnunum

  benim oglum kemik kanseri.onder hocamiz ameliyt etti.hollandada doktorlar yetersiz kaldi.zati hollandada hangi doktora gittiysek bunun bi rseyi yok dediler;cocuk agridan ne yoruye bildi ne yata bildi.en son turkiyeye goturdugumuzde kemik kanseri teshizi kondu.onder hocamiz ameliyet etti kurtardi.allah razi olsun biznen cok ilgilendi. herkese tavsiye ederim.cok tecrubeli birisi.

 • çok memnunum

  2 Mayıs 2012'de Önder Bey ameliyatımı yaptı. Belimdeki sakrum kemiğinden iyi huylu bir kitle aldı. Ağrıdan kurtuldum, çok kısa zamanda sağlığıma kavuştum. Şu anda çok şükür gayet iyiyim. Önder Bey'e teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  doktorum önder beye çok teşekür ederim benim 9 yılık sorunumu o buldu çok doktorlara gitim çaremi önder bey buldu şu anda kolum çok iyi mükembel bir doktor gitmenizi tavsiye ederim burdan teşekür ederim doktoruma.

 • çok memnunum

  Kolumda haraketsizlik ve şiddetli agrılar önder bey sayesinde geçti. Mükemmel bir doktortur. Bir çok hastanelere gittim fakat uyguladıkları tedaviler hiç işe yaramamıştı. Bir doktor tanıdıgımız sayesinde önder beyi tanıdım çok da memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Sayin Onder Ofluoglu, annemin şifa bulmasına yardımcı olduğunuz için ve diz protezi gibi zor bir ameliyat sonrasında hastanın daha konforlu bisekilde gecirmesini saglamak icin en ozenli sekilde davrandiginiz için sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Merhaba, iltahaplı romatizma tedavisi gören annemin diz kapağı şişti. aylarca gitmediğim doktor sormadığım insan kalmadı. ancak önder bey sayesinde annem 3 gecedir rahat uyumakta. yürüyemiyor evden çıkamıyordu. teşekkür ederiz. 3 hafta sonra kontrolümüz var. ellerinize sağlık önder bey. Annemin size ettiği duaları duymanızı çok isterdim. ayrıca çok düşünceli, anlayışlı biri herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  ankilozon spondilit hastalığımdan dolayı oluşan kalça eklemime protez takan.. ameliyat öncesi ve sonrası çok memnun olduğum.. sayın Önder ofluoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler..

 • çok memnunum

  ben yusuf islam kızılaslan.. hocam benim allah sana ve sevdiklerine hayırlı uzun sağlıklı ömürler versin sen bitanesin hocamm kanserli dokuyu kalçamdan ve bacağımdan söktü aldı ve artık yavaş yavaş yürümeye başladım. seni seviyorum inşallah 5 ay sora koşmaya da başlıyacam bunu hissediyorum.. daha önce harzem özger ve ahmet yılmaz şarlak dahil 4 doktora gittim hepsi sakat kalacak dediler ama sağolsun önder hocam sayesinde yüremeye başladııııımmmmm

 • çok memnunum

  Önder bey ,gerçekten bir ender bulunan doktorlardan birisi insana güven veren bir kimliği var beni yanıltmadığı için kendisine çoook teşekkür ediyorum.Allah razı olsun .

 • çok memnunum

  elleri öpülesi bir insan önder ofluoğluuuuuuu....benim bacagımda tümör wardı ve onu cok başarılı bir şekilde ordan yok etti .. allah başımızdan eksik etmesin. saygılarımlaaa..

 • çok memnunum

  doktorum önder bey ile haziran ayında ayağımda 2 kırık ve çıkık, çok hasarlı doku zedelenmesi vakası ile 4.5 saatlık çoook başarılı ameliyatı ile yeni dönemime başladım. uzun ve zor olacak bu iyileşme süresinde özellikle hastasına verdiği moral kendine olan güvenini size geçirmesi müşfik ve sizi motive edici konuşma ve davranişları ile bunun üstesinden kolay gelebileceğim hissini bana verdiren değerli doktoruma teşekkür ediyorum. bu talihsiz kazam doğru hekim doğru hastane ile trajık olmaktan çıktı diye düşünüyorum. teşekkürler önder ofluoğlu iyiki varsınız.

 • çok memnunum

  benim kızımın rahatsızlığı sakrum kemik kisti vardı 2004 ve 2oo8 yılında prf dr harzem özger tarafından amaliyat yapıldı her 3 ay arayla emarla takibi yapıldığı halde 2012de yine kendisine gittiğimiz halde tümörün çok büyüdüğünü ve bana gelmediniz neredeydiniz dedi amaliyatın çok riskli olduğunu söyledi ve bizde arayış içerisine gittik istanbulda gitmediğimiz hastane arağımız doktor kalmadı devlet hastaneleride dahil kimisi felç olur kimiisi bacağı kesilir kimisi masada kalır dedi allah önder ofluoğlundan rağzı olsun kızıma iki aşamalı amaliyat yaptı şimdi kızım ın sağlığı çok iyi tüm hastalara acil şifalar diliyorum ortapedi onkoloji dr olarak mükemmel bir doktor bir paylaşım daha yapayım kızımın acil kana ihtiyacı var kan merkezine gittim baktım önder hoca kendisi kan veriyor inanın çok duygulandım olağan üstü bir insan kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum allahım önder hocaya uzun ömürler versin saygıyla selamlıyorum

 • çok memnunum

  Doguştan kalca çıkığı rahatsızlığım vardı.ameliyat için doktor aradım durdum tam bir yıl son gittiğim hastaneden bana randevu verilmedi.tam vazgeçtim ağrılarımla yaşamayı öğrenebilirim diye umutsuzluğa kapılmışken tesadüfen ,Önder bey ile tanıştım.Konuştuk bana zor bir ameliyat olduğunu uzun zaman gerektiğini sabırlı olmam gerekeceğini söyledi ameliyatta neler yapılacağını anlattı ve benı o kadar rahatlattı ki.Ben aynı gün ameliyat günü aldım ve 2 gün sonra ameliyat oldum.Çok acı çekeceğimi sanıyordum ama ameliyattan sonra şükürler olsun ki bir defa of demedim.şu an ameliyat olalı tam 11 ay oldu.normal insanlar gibi her işimi kendim yapabiliyorum.agrılarımdan eser yok.Önder bey bana sadece kalça protezi takıp sağlığımı geri verdiğini sanıyor ama aslında bana hayatımı verdi.

 • çok memnunum

  yaklaşık 1.5 yıldır kemik kanseriyle uğraşıyorum ve 3 tane ameliyat oldum şimdilik ilk iki ameliyatımda önder beyi tanımıyordum 3. ameliyatımı izmirdeki ve istanbuldaki hiç bir doktor yapmak istemeyince arkadaşım aracılığıyla önder beyi buldum ve 10 saatlik bir ameliyatla ayağımdaki 3 tane tümörü çıkarttı ameliyatın ayrıntılarını anlatmayayım uzun sürebilir ama son olarak şunu söyleyeyim bu kadar doktorla karşılaştım hiç birine bu kadar çok güvenmedim keşke önder beyle daha önce karşılaşsaydık