Prof. Dr.

Önder Ofluoğlu

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu Hattı: 0850 202... numarayı göster

Doç.Dr. Önder Ofluoğlu Göztepe Medical Park Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doç.Dr. Önder Ofluoğlu Göztepe Medical Park Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Deneyimler

 • University of Pennsylvannia / ABD, Ortopedik Onkoloji - Erişkin ve çocuk kemik ve yumuşak doku tümörleri,
 • University of California, -,

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
41 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Medical Park Göztepe Hastanesi

  Önder hocam hayatimiza 2009 yilinda girdi.sol bacagimda cok basit gorunen bir şişligin tümör oldugunu öğrendiğimiz zaman daha 17 yasindaydim.Bu ameliyati basarabilcek en iyi doktorun önder ofluoğlu oldugunu söylediler.önder hocam rontgen ve emarlarima baktığında biraz uzun bir surecin bizi bekledigini ama olumlu sonuclanacagini soyledi oylede oldu.5 senemiz önder hocamla beraber gecti.Gecirdigim ameliyatlar sonucunda tümör olan femur alındı ve yerine sag ve sol bacagimdaki fibulalar femurun yerine koyuldu.Şuanda disaridan yabanci hiçbir madde yok bacagimda ve sonrada konan kemiklerde kendi femurum gibi oldular.disaridan bakan kimse benim tümör ameliyati oldugumu anlamiyor bile.suanda evliyim çocuğum da oldu cok mutluyum cok şükür baska doktorlarin bacagi kesme noktasina bile getirdigi zamanda önder hocam en büyük yardimcimiz oldu bizim.Başarılarından dolayi minnettarız önder hocama yeniden yasmama vesile oldu.Baska doktorlara gidip yanlış tedavi olanlarida cok gordum bu surecte lutfen hekim seciminizi yaparken en doğrusunu seçin.Her yapacağı ameliyatina ayri bir özenle yaklasan bir doktordur kendisi yüzünüze bakar ve olumlu olumsuz yasanabilcek hersey hakkinda size bilgi verir.Bilgileri tecrübeleri deneyimleri cok değerlidir.
  Herşey için cok teşekkür ederim hocam.

 • Yer: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Fibula ameliyatı

  4 senedir düzenli koşan (yarı maraton,15K,10K,8K)birisi olarak 11 ay önce Önder Hocaya ameliyat oldum,ameliyat derken fibulam'dan 8 cm kesti ve yerine titanium bir plaka taktı. Bu ameliyattan 45 gün sonra tekrar duzenli koşulara başladım ve halen duzenli olarak kosmaktayim.Ameliyattan sadece 5 ay sonra Vodafone Istanbul yarı maratonunu koştum ve hiçbir sendrom la karşılaşmadım.
  Iyiki kendisini tanımışım ve kendimi ona emanet etmişim. Tekrardan yaşam tarzım olan koşuya dönmemi kendisine borçluyum.

 • Yer: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Kemik tümörleri tanı ve tedavisi

  Prof Dr Önder Ofluoğlu ;2012 Kasım ayında babamın kalça kemiğinde ki rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 10 doktor gezdikten sonra (teşhis koyulamıyordu) raporlarını okur okumaz (kemikteki sıkıntının 2004 yılında alınan böbreğindeki tümörden dolayı metastaz olduğu) teşhisi koyan ve o günden sonra babamın bugüne kadar bizimle beraber olmasını sağlayan ,MUCIZELER YARATAN DOKTORUMUZ.2012 yılında FEMUR KEMİĞİ ,2013 yılında C5 SERVIKAL, 2016 yılında tekrar OMURİLİK VE YUMUŞAK DOKU tümörlerinden dolayı(renal ca metastaz yapmıştı) ameliyat etti.Her operasyondan basarı ile çıkan(kaç tane doktor yakınımız bu ameliyatlar çok riskli biz bu riske giremeyiz derken)babama yasama sansını sunan,hem hekimliği hem de insanlığı bizim için apayrı olan PROF DR ONDER OFLUOGLU.......YAPTIKLARININ TESEKKURU BENDE VE AİLEMDE TARIFSIZ.....IYI KI SIZI TANIMISIZ…BU KADAR ZORLUK ARASINDA EN BUYUK SANS SIZI TANIMAK…..IYI KI VARSINIZ……..

  Saygılarımla
  Ebru ÇAĞLAYAN

 • M
  Yer: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Kemik tümörleri tanı ve tedavisi

  İlk gittiğim fizik tedavi profesörüne bacağımda şiş olduğunu belirtmeme rağmen, bel fıtığı olarak değerlendirmesi sonucunda tümor üzerine elektrodlarla 1 ay fizik tedavi uygulanarak tümorün büyümesi hızlandırdı.Daha sonra MR çekilmesi için için talepde bulunduğumda ise fizik tedavi doktorumun karşı çıkmasına rağmen MR çektirdim ve fibula kemiğimde tümor olduğu ortaya çıktı. Eğer MR için direnmeseydim bir kaç gün sonra bel fıtığından boşuna ameliyat olacaktım! MR sonucunu fizik tedavi doktoruna gösterdiğimde inanılmaz telaşlandı ve doktor arkadaşlarını arayıp bu işte uzman doktorların isimlerini istedi. Çok şükür Önder hocamın adını verdiler ve apar topar hocamın yanına gittim.Medical Park'ın telefon randevü sistemi hocamızın yoğun olmasından dolayı bana randevu vermemişti ancak ben gidip kapısında bekledim ve hocamızın asistanı Nesrin hanım ve Önder hocam ameliyatları olmasına rağmen çok yardımcı oldular. Biyopsi yapıldı ve Önder hocamın dediği gibi dev hücreli tümor olduğu ortaya çıktı. Ameliyat günü alındı ve başarılı bir ameliyat oldu. Ameliyat sonrası gelen patoloji raporuda temiz geldi. Çok şükür ameliyatımın 2 yılı tamamlandı ve 3 aylık rutin kontrollerimizde iyi geçti.Önder Hocam Türkiye için çok önemli bir değer ve çok büyük bir şans.Tanıdığım herkese Önder hocamı anlatıyorum ki başka insanlar yanlış tanı ve tedaviden dolayı sağlıklarını yitirmesinler!

 • Yer: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Ewing Sarkom

  Bundan yaklaşık 3 sene önce kızımın sağ bacağının üst kısmında bir şişlik ve ağrı şikayetiyle kendisine geldik. Bazı tetkiklerden sonra Ewing Sarkom teşhisi konulduğunda hayatımızın şokunu yaşamıştık. Sağolsun kendisi bizi ve süreci çok iyi yönetti. Kemoterapi sürecinden sonra sağ femur kemiğinin tümörlü kısmını ve etrafındaki tümörlü dokuyu alıp yerine sol bacaktan fibula transferi yaptı. Ameliyat çok uzun ama başarılı geçti. Hem kendi ekibi, hem de mikro cerrahi ekibi çok zorlu bir işi başardılar. Bize umut oldular, destek oldular. Başka doktorların %40 hayatta kalma şansı tanıdıkları kızıma şu an %100 iyileşme umuduyla bakılıyor. Kendisine ve ekibine yürekten teşekkür ederiz.

 • Yer: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Kemik tümörleri tanı ve tedavisi

  Öncelikle sağlıklı günler diliyorum. Sayın Prof. Dr. Önder OFLUOĞLU ile tanışmam 2016 Haziran ayında gerçekleşti. Sol dizimde yaklaşık bir yıl boyunca süren ağrı nedeni ile gittiğim 3. ve ailece tanıdığım Ortopedi Uzmanı maalesef dizimde kitle tespit etti ve kitle konusunda uzmanlığı olmadığından bu konuda tavsiye edebileceği en iyi Doktora beni yönlendirdi. Sayın Önder OFLUOĞLU ile 20 Haziran 2016 tarihinde tanışmış bulundum. Sol diz kaval kemiğinde bulunan Dev Hücreli Tümör adında olan kitleyi 25 Haziranda yapılan tüm tetkikler sonrası kötü huylu olmaması nedeni ile başarılı bir operasyon ile temizleyerek aldı.

  Çok şükür ki şuana kadar hiç bir problem ile karşılaşmadım herhangi bir ilaç tedavisi dahi uygulanmadan mesleğime 6 ay aradan sonra döndüğümde; yaşadıklarımdan habersiz olanlar anlamadı bile. Yürüyüşümde, hareketlerimde hiçbir aksaklık ile karşılaşmadım. Tabi tedavi sürecinde egzersizlerime devam ettim ve Doktorumun tavsiyelerine uydum.

  Önder Bey benim en büyük şansım oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az hem de çok az biliyorum. İki küçük kızıma, aileme ve bana yaşattığı mutluluk anlatılamaz. Tabi asistanı Nesrin BOZGUN nun manevi desteği, her an yakın ilgisi psikolojik olarak beni çok rahatlattı.

  Çok iyi bir Hekim olan, işinin ehli bir insanı ve onun başarılı ekibini hangi kelime ile anlatacağımı bilemiyorum. Bir ekipte olması gereken her şey var diyebilirim. Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız başarılarınızın artarak sürmesi dileğiyle.

  Sevgi ve Saygılarımla,

  Eylem YÜZENER

 • Ç

  Önder Bey annemin ameliyatını yaptı. 5 ay içerisinde 5 kez muayeneye gittik. Tüm muayenelerde en az 1 saat doktor beyin bizi kabul etmesini bekledik. Muayeneler en fazla 5 dk sürdü, çoğunda bacağa bakmadı bile. Sadece röntgene bakıp ilaç yazdı ve sonraki ay tekrar gelmemizi söyledi. Sorularımıza da aydınlatıcı cevaplar vermedi. Annem hala ayağının üstüne basamıyor ve ağrıları var. Hastaya yaklaşımından memnun değiliz ve kendisiyle daha fazla devam etmeyi düşünmüyoruz.

 • 28 ekimde dustum be patel lar kırığı dene yani dizdeki tendomum kopması sorunu ile karşılaştım. Gittiğim ilk 3 doktor beklemem gerektiğini söyledi sonrasında da bu ameliyatın çok zor olduğunu dizimi eskisi gibi kullanmanızın imkansız olduğunu söylediler. Çaresizce arastiriken onder hocaya ulaştık ben o kadar umutsuzdum ki ilk muayeneye kendim bile gitmedim mr imi gönderdim. Eşim onder beyin mr a baktığını ve bu ameliyatın imkansız olmadığını söylediğini söyledi geçen salı ameliyat oldum tendomun tamamen erimesi nedeniyle 3 kat zor bir ameliyat oldu. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum ameliyatım başarılı geçti ve bugün taburcu oldum. Ekibi ve kendisi çok ilgili ayrıca osteo genesis imperfekta hastasıyım yani ameliyat sırf bu nedenle bile çok zor idi. Ben teşekkür ediyor tavsiye ediyorum. Sağlığınızı arıyorsanız düşünmeden gidin.

 • S

  05-04-2016 tarhininde babamı (68 yaşında) pelvis kırığı ile önder beye getirdik. kendisine gelmeden öne bir çok doktor ve hastaneyi araştırmıştık. Görüşmüş olduğumuz doktorlar bize - ölümü göster hastalığa razi et - matialitesinde yaklaşmışlar eski sağlığına kavuşamayacagını söylemişlerdi.(çok parçalı kırık vardı) DR.Önder bey ise eski sağlığına kavuşacak biz bunun için burdayız diyerek kendine olan güvenini bizede aktardı.Medikal park hastanesinde daha önceden çalışmış fakat önceden ayrılmış olan bir tanıdığımızı aradım durumu anlattım Önder beyi sordum. kendisininde tavsiyesi üzerine Önder beyle operasyona girmeye karar verdik. En Kısa sürede ameliyata alındı. Ameliyat 5-6 saat sürdü. bütün kontrolleri her gün her gece yapılıyordu bir kaç gün sonra yaranın enfeksiyon kaptığı anlaşıldı. Derhal temizleme için yeniden ameliyata aldılar.Ameliyattan sonra kontrolleride sıklaştırdılar.her şey normale dönüyordu. Hastaneden yaranın iyileştiği tamamen kesinleşene kadar taburcu etmediler.Önder bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. şu an babamın sağlığı gayet iyi 2 adet platin takıldı fakat eski günlerdeki gibi yürüyebiliyor-BÜTÜN EKİBİNİZE VE SİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER.-

 • Doğuşdan sol kalça çıkığı teşhisi konulup 2 ve 3 yaşlarda iki ameliyat geçirdim Doktorum tarafından 1968 - 9 yıllarında doğa bilim daha iyisine cevap vermediği söylendi. 48 yaşına kadar aksayarak ve bilhassa son üç sene acı çekerek yaşamıma devam ettim . 2015 yılının Ocak ayında Sn Önder Ofluoğlu hocamdan randevu aldım . Verdiği güven ve sonuç odaklı net görüşü beni, tekrar umutlarımın yeşermesine sebep oldu .2015 26 Şubat ve 02 Haziran aylarında iki başarılı sol ve sağ kalça protez ameliyatı geçirdim . Yaşama umutla bakmaya başladım . Artık 5 kat merdiveni rahatlıkla çıkıp inebiliyorum, uzun yürüyüşler yapabiliyorum, kalça ve bel ağrılarım sonlandı. Doç Dr Önder Ofluoğlu hocama ilgi alaka ve başarılı iki ameliyat için sonsuz şükranlarımı iletmek istiyorum . İyi ki varsınız hocam

 • 2013 yılında bacağımda oluşan osteasarkom yanı Kemik kanseri nedeniyle trabzonda 3 4 farklı amelıyat gecırdım devlet hastanelerınde ve resmen katledıldım. Sonra Önder hocayı bulduk ve geldik. Ama hastaneye geldiğimde zaten bacağım simsiyah olmuştu ve patlamış durumdaydı önder hocanın yapacak tek şeyi ampütasyondu. Saolsun öyle bi amputayson yaptı ki sadece 2 gün ağrı çektim ve o gün bugundur ağrım yok. Şimdi protez kullanıyorum kemoterapiler gördüm ve şükür atlattım. Bacağımı kaybettim ama hayatım kurtuldu teşekkirler Önder hocam.

 • 2009 yılında yakalandığım osteosarkom kemik tümörü rahatsızlığımdan dolayı 2010 yılında cerrah paşa tıp fakültesinde Prof.dr.murat hız tarafından sol leğen kemiğim alındı ameliyattan sonra 1 yıl yatalak toplamda 3 yıl bastonlarla gezerken internetten önder hocayı buldum kendisinin kontrolleri sırasında ameliyat olmam gerektiğini söyledi bunun üzerine 2013 yılında ameliyat oldum protez takıldı kalçama ameliyat sonrasında 1,5 yıl sonra tamamen bastonlardan kurtuldum , işinin ehli türkiyedeki en iyisi kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim .

 • Buradaki olumlu yorumlara dayanarak kendisine gittim. Memnun kalmadım. Teşhisini tetkik istemeden koydu ve tedavisi de hastalığıma çare olmadı. Kontrol için gelmek istediğimde "gerek yok" diye cevapladı. Diğer memnun olduğuna dair mesaj yazan hastalar ile aynı doktora gittiğimden şüphe ediyorum. Özel hastaneye gidince doğru teşhis ve tedavinin yanında doktorun zaman ayırıp hastanın sıkıntını daha nitelikli takip etmesini beklemiştim. Hiçbir beklentimi karşılamadı. Tavsiye etmiyorum. Hastanenin de muayene öncesinde parayı alması görülmedik bir uygulama.

  Prof. Dr. Önder Ofluoğlu2015-04-08

  Hastanın eleştirilerini değerlendirmek amacıyla muayene kayıtlarını gözden geçirdiğimizde Ziya G. ad ve soyadlı kayda rastlamadık. Eğer gerçek bir hasta yakınmasıysa memnuniyetle değerlendirir ve ciddiye alırız. Hekimlerle ilgili olumlu yada olumsuz görüşlerin doğrulanmadan yayınlanması etik ve yasal değildir.

 • 7 aylık kızımın kalçasındaki problem için doktorumuzu internetten buldum. Gerçekten çok ilgili ve bilgili bir doktor. kesinlikle işinin ehli. Eşimle birlikte çok pimpirikli olmamıza rağmen hiç bir tereddüt yaşamadan tedavisini yaptırdık. Sıkıntı yaşamadan kendisinin belirttiği vakit kızım kullanmış olduğu aparattan kurtulup sağlığına kavuştu Kızıma ve bize yaklaşımı şu ana kadar hiç bir doktorda karşılaşmadığım naiflikteydi. kendisine, bilgisine , sabrına, ilgisine çok teşekkür ediyorum. Herkese gözüm kapalı mükemmel bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

 • Doktorumuzu internetten araştırarak buldum ve kendisinin ilgisinden çok memnun kaldım.Bilgili bir doktor ve bize karşı da aydınlatıcı ve açıklayıcıydı.Tetkiklerimizi yaptırıp tekrar görüşeceğiz,tedavi sürecimiz olumlu geçiyor.Memnun kaldık doktorumuzdan.

 • Annemin kolunda büyük çapta sayılacak iyi huylu ağrılı tümör vardı ve hiç bir doktor ameliyat etmeye yanaşmadı çünkü tümör çok riskli bir bölgedeydi. Önder Hocaya ulaştık ve çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti. Hastayla diyaloğu ve anlayışı geçekten tatmin edici. Ağrı gibi tıbbi imkansızlıkların olduğu bir şehirden İstanbul'da iyi bir doktora ulaşmanın sıkıntılarını göz önünde bulunduracak olursak Önder Ofluoğlu'nu şiddetle tavsiye ederim. Buradan, Önder Hocama bir kez daha teşekkür ederim...

 • Sayın Önder Ofluoğlu'na çok teşekkür ederim, oğlumun sağ kalça mrg daki sonuca göre tümör olabilme ihtamali var gibi görünüyordu, bir ayı aşkın bir süredir bu sıkıntıyla baş etmeye çalışıyorduk. Kendisi gerekli tetkik ve inceleme sonucu tümör olmadığı konusunda bizi aydınlattı. Allah razı olsun çok büyük bir sıkıntıdan kurtulduk. Sayın Önder Ofluoğlu'na tekrar tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

 • Onder hocam iyiki seni arayip bulduk sana nekadar tesekkur etsem yetmez Benim hayatimi once allah sonra siz ve personeliniz beni hayata donderdi Dunyada senden başka tanidiğim doktor herhalde yoktur dedem ve ben seni allaha emanet ediyorum

 • Kendisi son derece güvenilir ve başarılıdır..Bel fıtığı ameliyatımda 1 günde ayağa kalktım.Eşiminin iki eliniden de sıinir sıkısması operasyonunu yaptı çok başarılı geçti. Hocamıza sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

 • Sayın önder hocam branşında mükemmel ötesi biri. bizim artık aile doktorumuz ortopedi üzerine başka hekim tanımam size cok teşekkür ederiz . Annemin kalçası kırılmıştı. Bizde önder hocamı aradık ve bizi yönlendirerek ameliyatımızı yaptı ve ameliyatı o kadar mükemmeldiki annem 3 ayda yürümeye başladı doktorumuz önder hocam tşklerimi borç biliriz

 • 4.evre olan diz rahatsizligim icin Antalya da cesitli doktorlara muane oldun, yuzde 50 yurume ihtimali veren doktorlara inat arastirmalarimiz sonucu tavsiye uzerine önder hoca ile tanistik.18 kasim 2013 de ameliyat oldum, 18 Subat 2014 de bagimsiz olarak rahatca yuruyebiliyorum.Hocamiza cok tesekkur ederiz.

 • Türkiyede tanıdığım ve alanında en uzman doktor işini en güzel şekilde yapan doktor dur önder bey... Çok küçük yaşta tanıştım iyileşeceğime dair umudum yoktu şayet gittiğim tüm doktorlarda benle aynı fikirledi önder bey benle ilgilendi ve 4 yıl sonra sağlığıma kavuştum Türkiyede bir ilke imza attı suan çok iyiyim önder bey türkiyede nadir bulunan Türk hakimlerinden biridir.

 • 2009 un son aylarinda kalcadan legen kemiginden iyi huylu bir kis aldirdim .Ameliyatim yeri itibariyle cok tehlikeliydi.Ama Onder Bey sayesinde cok basarili bir ameliyat gecirdim ve hersey simdi eskisi gibi cok iyi. Onder Bey e tesekkurlerimi iletiyorum...

 • 3. senem bitmek üzere 2 sene boyunca farklı doktorlara gelip alakasız 5 6 tane ameliyatlar geçirdim. elimde kemik tümörü vardı iyice ümidim kesilmişti ve sizi bulduk tek ameliyatla beni bu genç yaşımda sadece elime değil hayatıma tekrar bağladıınız 1 sene doldurduk kazasız belasız çok şükür ve hiç bir sorun yok ne desem ne anlatsam az hakkınızı asla ödeyemem :)

 • benim oglum kemik kanseri.onder hocamiz ameliyt etti.hollandada doktorlar yetersiz kaldi.zati hollandada hangi doktora gittiysek bunun bi rseyi yok dediler;cocuk agridan ne yoruye bildi ne yata bildi.en son turkiyeye goturdugumuzde kemik kanseri teshizi kondu.onder hocamiz ameliyet etti kurtardi.allah razi olsun biznen cok ilgilendi. herkese tavsiye ederim.cok tecrubeli birisi.

 • 2 Mayıs 2012'de Önder Bey ameliyatımı yaptı. Belimdeki sakrum kemiğinden iyi huylu bir kitle aldı. Ağrıdan kurtuldum, çok kısa zamanda sağlığıma kavuştum. Şu anda çok şükür gayet iyiyim. Önder Bey'e teşekkür ederim.

 • doktorum önder beye çok teşekür ederim benim 9 yılık sorunumu o buldu çok doktorlara gitim çaremi önder bey buldu şu anda kolum çok iyi mükembel bir doktor gitmenizi tavsiye ederim burdan teşekür ederim doktoruma.

 • Kolumda haraketsizlik ve şiddetli agrılar önder bey sayesinde geçti. Mükemmel bir doktortur. Bir çok hastanelere gittim fakat uyguladıkları tedaviler hiç işe yaramamıştı. Bir doktor tanıdıgımız sayesinde önder beyi tanıdım çok da memnun kaldık.

 • Sayin Onder Ofluoglu, annemin şifa bulmasına yardımcı olduğunuz için ve diz protezi gibi zor bir ameliyat sonrasında hastanın daha konforlu bisekilde gecirmesini saglamak icin en ozenli sekilde davrandiginiz için sonsuz teşekkürler.

 • Merhaba, iltahaplı romatizma tedavisi gören annemin diz kapağı şişti. aylarca gitmediğim doktor sormadığım insan kalmadı. ancak önder bey sayesinde annem 3 gecedir rahat uyumakta. yürüyemiyor evden çıkamıyordu. teşekkür ederiz. 3 hafta sonra kontrolümüz var. ellerinize sağlık önder bey. Annemin size ettiği duaları duymanızı çok isterdim. ayrıca çok düşünceli, anlayışlı biri herkese tavsiye ederim.