Doç. Dr.

Önder Ofluoğlu

Ortopedi ve travmatoloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Doç.Dr. Önder Ofluoğlu kendi muayenehanesinde ve Göztepe Medical Park Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doç.Dr. Önder Ofluoğlu kendi muayenehanesinde ve Göztepe Medical Park Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Ç

  Önder Bey annemin ameliyatını yaptı. 5 ay içerisinde 5 kez muayeneye gittik. Tüm muayenelerde en az 1 saat doktor beyin bizi kabul etmesini bekledik. Muayeneler en fazla 5 dk sürdü, çoğunda bacağa bakmadı bile. Sadece röntgene bakıp ilaç yazdı ve sonraki ay tekrar gelmemizi söyledi. Sorularımıza da aydınlatıcı cevaplar vermedi. Annem hala ayağının üstüne basamıyor ve ağrıları var. Hastaya yaklaşımından memnun değiliz ve kendisiyle daha fazla devam etmeyi düşünmüyoruz.

 • 28 ekimde dustum be patel lar kırığı dene yani dizdeki tendomum kopması sorunu ile karşılaştım. Gittiğim ilk 3 doktor beklemem gerektiğini söyledi sonrasında da bu ameliyatın çok zor olduğunu dizimi eskisi gibi kullanmanızın imkansız olduğunu söylediler. Çaresizce arastiriken onder hocaya ulaştık ben o kadar umutsuzdum ki ilk muayeneye kendim bile gitmedim mr imi gönderdim. Eşim onder beyin mr a baktığını ve bu ameliyatın imkansız olmadığını söylediğini söyledi geçen salı ameliyat oldum tendomun tamamen erimesi nedeniyle 3 kat zor bir ameliyat oldu. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum ameliyatım başarılı geçti ve bugün taburcu oldum. Ekibi ve kendisi çok ilgili ayrıca osteo genesis imperfekta hastasıyım yani ameliyat sırf bu nedenle bile çok zor idi. Ben teşekkür ediyor tavsiye ediyorum. Sağlığınızı arıyorsanız düşünmeden gidin.

 • S

  05-04-2016 tarhininde babamı (68 yaşında) pelvis kırığı ile önder beye getirdik. kendisine gelmeden öne bir çok doktor ve hastaneyi araştırmıştık. Görüşmüş olduğumuz doktorlar bize - ölümü göster hastalığa razi et - matialitesinde yaklaşmışlar eski sağlığına kavuşamayacagını söylemişlerdi.(çok parçalı kırık vardı) DR.Önder bey ise eski sağlığına kavuşacak biz bunun için burdayız diyerek kendine olan güvenini bizede aktardı.Medikal park hastanesinde daha önceden çalışmış fakat önceden ayrılmış olan bir tanıdığımızı aradım durumu anlattım Önder beyi sordum. kendisininde tavsiyesi üzerine Önder beyle operasyona girmeye karar verdik. En Kısa sürede ameliyata alındı. Ameliyat 5-6 saat sürdü. bütün kontrolleri her gün her gece yapılıyordu bir kaç gün sonra yaranın enfeksiyon kaptığı anlaşıldı. Derhal temizleme için yeniden ameliyata aldılar.Ameliyattan sonra kontrolleride sıklaştırdılar.her şey normale dönüyordu. Hastaneden yaranın iyileştiği tamamen kesinleşene kadar taburcu etmediler.Önder bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. şu an babamın sağlığı gayet iyi 2 adet platin takıldı fakat eski günlerdeki gibi yürüyebiliyor-BÜTÜN EKİBİNİZE VE SİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER.-

 • Doğuşdan sol kalça çıkığı teşhisi konulup 2 ve 3 yaşlarda iki ameliyat geçirdim Doktorum tarafından 1968 - 9 yıllarında doğa bilim daha iyisine cevap vermediği söylendi. 48 yaşına kadar aksayarak ve bilhassa son üç sene acı çekerek yaşamıma devam ettim . 2015 yılının Ocak ayında Sn Önder Ofluoğlu hocamdan randevu aldım . Verdiği güven ve sonuç odaklı net görüşü beni, tekrar umutlarımın yeşermesine sebep oldu .2015 26 Şubat ve 02 Haziran aylarında iki başarılı sol ve sağ kalça protez ameliyatı geçirdim . Yaşama umutla bakmaya başladım . Artık 5 kat merdiveni rahatlıkla çıkıp inebiliyorum, uzun yürüyüşler yapabiliyorum, kalça ve bel ağrılarım sonlandı. Doç Dr Önder Ofluoğlu hocama ilgi alaka ve başarılı iki ameliyat için sonsuz şükranlarımı iletmek istiyorum . İyi ki varsınız hocam

 • 2013 yılında bacağımda oluşan osteasarkom yanı Kemik kanseri nedeniyle trabzonda 3 4 farklı amelıyat gecırdım devlet hastanelerınde ve resmen katledıldım. Sonra Önder hocayı bulduk ve geldik. Ama hastaneye geldiğimde zaten bacağım simsiyah olmuştu ve patlamış durumdaydı önder hocanın yapacak tek şeyi ampütasyondu. Saolsun öyle bi amputayson yaptı ki sadece 2 gün ağrı çektim ve o gün bugundur ağrım yok. Şimdi protez kullanıyorum kemoterapiler gördüm ve şükür atlattım. Bacağımı kaybettim ama hayatım kurtuldu teşekkirler Önder hocam.

 • 2009 yılında yakalandığım osteosarkom kemik tümörü rahatsızlığımdan dolayı 2010 yılında cerrah paşa tıp fakültesinde Prof.dr.murat hız tarafından sol leğen kemiğim alındı ameliyattan sonra 1 yıl yatalak toplamda 3 yıl bastonlarla gezerken internetten önder hocayı buldum kendisinin kontrolleri sırasında ameliyat olmam gerektiğini söyledi bunun üzerine 2013 yılında ameliyat oldum protez takıldı kalçama ameliyat sonrasında 1,5 yıl sonra tamamen bastonlardan kurtuldum , işinin ehli türkiyedeki en iyisi kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim .

 • Buradaki olumlu yorumlara dayanarak kendisine gittim. Memnun kalmadım. Teşhisini tetkik istemeden koydu ve tedavisi de hastalığıma çare olmadı. Kontrol için gelmek istediğimde "gerek yok" diye cevapladı. Diğer memnun olduğuna dair mesaj yazan hastalar ile aynı doktora gittiğimden şüphe ediyorum. Özel hastaneye gidince doğru teşhis ve tedavinin yanında doktorun zaman ayırıp hastanın sıkıntını daha nitelikli takip etmesini beklemiştim. Hiçbir beklentimi karşılamadı. Tavsiye etmiyorum. Hastanenin de muayene öncesinde parayı alması görülmedik bir uygulama.

  Doç. Dr. Önder Ofluoğlu2015-04-08

  Hastanın eleştirilerini değerlendirmek amacıyla muayene kayıtlarını gözden geçirdiğimizde Ziya G. ad ve soyadlı kayda rastlamadık. Eğer gerçek bir hasta yakınmasıysa memnuniyetle değerlendirir ve ciddiye alırız. Hekimlerle ilgili olumlu yada olumsuz görüşlerin doğrulanmadan yayınlanması etik ve yasal değildir.

 • 7 aylık kızımın kalçasındaki problem için doktorumuzu internetten buldum. Gerçekten çok ilgili ve bilgili bir doktor. kesinlikle işinin ehli. Eşimle birlikte çok pimpirikli olmamıza rağmen hiç bir tereddüt yaşamadan tedavisini yaptırdık. Sıkıntı yaşamadan kendisinin belirttiği vakit kızım kullanmış olduğu aparattan kurtulup sağlığına kavuştu Kızıma ve bize yaklaşımı şu ana kadar hiç bir doktorda karşılaşmadığım naiflikteydi. kendisine, bilgisine , sabrına, ilgisine çok teşekkür ediyorum. Herkese gözüm kapalı mükemmel bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

 • Doktorumuzu internetten araştırarak buldum ve kendisinin ilgisinden çok memnun kaldım.Bilgili bir doktor ve bize karşı da aydınlatıcı ve açıklayıcıydı.Tetkiklerimizi yaptırıp tekrar görüşeceğiz,tedavi sürecimiz olumlu geçiyor.Memnun kaldık doktorumuzdan.

 • Annemin kolunda büyük çapta sayılacak iyi huylu ağrılı tümör vardı ve hiç bir doktor ameliyat etmeye yanaşmadı çünkü tümör çok riskli bir bölgedeydi. Önder Hocaya ulaştık ve çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti. Hastayla diyaloğu ve anlayışı geçekten tatmin edici. Ağrı gibi tıbbi imkansızlıkların olduğu bir şehirden İstanbul'da iyi bir doktora ulaşmanın sıkıntılarını göz önünde bulunduracak olursak Önder Ofluoğlu'nu şiddetle tavsiye ederim. Buradan, Önder Hocama bir kez daha teşekkür ederim...

 • Sayın Önder Ofluoğlu'na çok teşekkür ederim, oğlumun sağ kalça mrg daki sonuca göre tümör olabilme ihtamali var gibi görünüyordu, bir ayı aşkın bir süredir bu sıkıntıyla baş etmeye çalışıyorduk. Kendisi gerekli tetkik ve inceleme sonucu tümör olmadığı konusunda bizi aydınlattı. Allah razı olsun çok büyük bir sıkıntıdan kurtulduk. Sayın Önder Ofluoğlu'na tekrar tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

 • Onder hocam iyiki seni arayip bulduk sana nekadar tesekkur etsem yetmez Benim hayatimi once allah sonra siz ve personeliniz beni hayata donderdi Dunyada senden başka tanidiğim doktor herhalde yoktur dedem ve ben seni allaha emanet ediyorum

 • Kendisi son derece güvenilir ve başarılıdır..Bel fıtığı ameliyatımda 1 günde ayağa kalktım.Eşiminin iki eliniden de sıinir sıkısması operasyonunu yaptı çok başarılı geçti. Hocamıza sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

 • Sayın önder hocam branşında mükemmel ötesi biri. bizim artık aile doktorumuz ortopedi üzerine başka hekim tanımam size cok teşekkür ederiz . Annemin kalçası kırılmıştı. Bizde önder hocamı aradık ve bizi yönlendirerek ameliyatımızı yaptı ve ameliyatı o kadar mükemmeldiki annem 3 ayda yürümeye başladı doktorumuz önder hocam tşklerimi borç biliriz

 • 4.evre olan diz rahatsizligim icin Antalya da cesitli doktorlara muane oldun, yuzde 50 yurume ihtimali veren doktorlara inat arastirmalarimiz sonucu tavsiye uzerine önder hoca ile tanistik.18 kasim 2013 de ameliyat oldum, 18 Subat 2014 de bagimsiz olarak rahatca yuruyebiliyorum.Hocamiza cok tesekkur ederiz.

 • Türkiyede tanıdığım ve alanında en uzman doktor işini en güzel şekilde yapan doktor dur önder bey... Çok küçük yaşta tanıştım iyileşeceğime dair umudum yoktu şayet gittiğim tüm doktorlarda benle aynı fikirledi önder bey benle ilgilendi ve 4 yıl sonra sağlığıma kavuştum Türkiyede bir ilke imza attı suan çok iyiyim önder bey türkiyede nadir bulunan Türk hakimlerinden biridir.

 • 2009 un son aylarinda kalcadan legen kemiginden iyi huylu bir kis aldirdim .Ameliyatim yeri itibariyle cok tehlikeliydi.Ama Onder Bey sayesinde cok basarili bir ameliyat gecirdim ve hersey simdi eskisi gibi cok iyi. Onder Bey e tesekkurlerimi iletiyorum...

 • 3. senem bitmek üzere 2 sene boyunca farklı doktorlara gelip alakasız 5 6 tane ameliyatlar geçirdim. elimde kemik tümörü vardı iyice ümidim kesilmişti ve sizi bulduk tek ameliyatla beni bu genç yaşımda sadece elime değil hayatıma tekrar bağladıınız 1 sene doldurduk kazasız belasız çok şükür ve hiç bir sorun yok ne desem ne anlatsam az hakkınızı asla ödeyemem :)

 • benim oglum kemik kanseri.onder hocamiz ameliyt etti.hollandada doktorlar yetersiz kaldi.zati hollandada hangi doktora gittiysek bunun bi rseyi yok dediler;cocuk agridan ne yoruye bildi ne yata bildi.en son turkiyeye goturdugumuzde kemik kanseri teshizi kondu.onder hocamiz ameliyet etti kurtardi.allah razi olsun biznen cok ilgilendi. herkese tavsiye ederim.cok tecrubeli birisi.

 • 2 Mayıs 2012'de Önder Bey ameliyatımı yaptı. Belimdeki sakrum kemiğinden iyi huylu bir kitle aldı. Ağrıdan kurtuldum, çok kısa zamanda sağlığıma kavuştum. Şu anda çok şükür gayet iyiyim. Önder Bey'e teşekkür ederim.

 • doktorum önder beye çok teşekür ederim benim 9 yılık sorunumu o buldu çok doktorlara gitim çaremi önder bey buldu şu anda kolum çok iyi mükembel bir doktor gitmenizi tavsiye ederim burdan teşekür ederim doktoruma.

 • Kolumda haraketsizlik ve şiddetli agrılar önder bey sayesinde geçti. Mükemmel bir doktortur. Bir çok hastanelere gittim fakat uyguladıkları tedaviler hiç işe yaramamıştı. Bir doktor tanıdıgımız sayesinde önder beyi tanıdım çok da memnun kaldık.

 • Sayin Onder Ofluoglu, annemin şifa bulmasına yardımcı olduğunuz için ve diz protezi gibi zor bir ameliyat sonrasında hastanın daha konforlu bisekilde gecirmesini saglamak icin en ozenli sekilde davrandiginiz için sonsuz teşekkürler.

 • Merhaba, iltahaplı romatizma tedavisi gören annemin diz kapağı şişti. aylarca gitmediğim doktor sormadığım insan kalmadı. ancak önder bey sayesinde annem 3 gecedir rahat uyumakta. yürüyemiyor evden çıkamıyordu. teşekkür ederiz. 3 hafta sonra kontrolümüz var. ellerinize sağlık önder bey. Annemin size ettiği duaları duymanızı çok isterdim. ayrıca çok düşünceli, anlayışlı biri herkese tavsiye ederim.

 • ankilozon spondilit hastalığımdan dolayı oluşan kalça eklemime protez takan.. ameliyat öncesi ve sonrası çok memnun olduğum.. sayın Önder ofluoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler..

 • ben yusuf islam kızılaslan.. hocam benim allah sana ve sevdiklerine hayırlı uzun sağlıklı ömürler versin sen bitanesin hocamm kanserli dokuyu kalçamdan ve bacağımdan söktü aldı ve artık yavaş yavaş yürümeye başladım. seni seviyorum inşallah 5 ay sora koşmaya da başlıyacam bunu hissediyorum.. daha önce harzem özger ve ahmet yılmaz şarlak dahil 4 doktora gittim hepsi sakat kalacak dediler ama sağolsun önder hocam sayesinde yüremeye başladııııımmmmm

 • Önder bey ,gerçekten bir ender bulunan doktorlardan birisi insana güven veren bir kimliği var beni yanıltmadığı için kendisine çoook teşekkür ediyorum.Allah razı olsun .

 • elleri öpülesi bir insan önder ofluoğluuuuuuu....benim bacagımda tümör wardı ve onu cok başarılı bir şekilde ordan yok etti .. allah başımızdan eksik etmesin. saygılarımlaaa..

 • doktorum önder bey ile haziran ayında ayağımda 2 kırık ve çıkık, çok hasarlı doku zedelenmesi vakası ile 4.5 saatlık çoook başarılı ameliyatı ile yeni dönemime başladım. uzun ve zor olacak bu iyileşme süresinde özellikle hastasına verdiği moral kendine olan güvenini size geçirmesi müşfik ve sizi motive edici konuşma ve davranişları ile bunun üstesinden kolay gelebileceğim hissini bana verdiren değerli doktoruma teşekkür ediyorum. bu talihsiz kazam doğru hekim doğru hastane ile trajık olmaktan çıktı diye düşünüyorum. teşekkürler önder ofluoğlu iyiki varsınız.

 • benim kızımın rahatsızlığı sakrum kemik kisti vardı 2004 ve 2oo8 yılında prf dr harzem özger tarafından amaliyat yapıldı her 3 ay arayla emarla takibi yapıldığı halde 2012de yine kendisine gittiğimiz halde tümörün çok büyüdüğünü ve bana gelmediniz neredeydiniz dedi amaliyatın çok riskli olduğunu söyledi ve bizde arayış içerisine gittik istanbulda gitmediğimiz hastane arağımız doktor kalmadı devlet hastaneleride dahil kimisi felç olur kimiisi bacağı kesilir kimisi masada kalır dedi allah önder ofluoğlundan rağzı olsun kızıma iki aşamalı amaliyat yaptı şimdi kızım ın sağlığı çok iyi tüm hastalara acil şifalar diliyorum ortapedi onkoloji dr olarak mükemmel bir doktor bir paylaşım daha yapayım kızımın acil kana ihtiyacı var kan merkezine gittim baktım önder hoca kendisi kan veriyor inanın çok duygulandım olağan üstü bir insan kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum allahım önder hocaya uzun ömürler versin saygıyla selamlıyorum