Uzm. Dr.

Akif Mehmetoğlu verifiedCreated with Sketch.

Dermatoloji, Sertifikalı medikal estetik

İletişim Bilgileri

Hakkımda

Hakkımda

Uzm.Dr Akif MEHMETOĞLU, 1983 yılında Azerbaycan'da doğmuştur. 1997-2001 yılları arasında Bursa Işıklar Askeri Lisesi'nde, 2001-2005 yılları arasında Kara Harp Okulunu tamamladıktan sonra. 2005-2006 yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Hazırlık bölümünde 1 yıl eğitim almıştır.
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesindeki Lisans eğitimini, 2006-2012 yılları arasında tamamlayıp tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘Deri ve Zührevi Hastalıklar’ alanında başladığı “Psoriasis Hastalarının Biyolojik Tedavide Kalım Süresi” Tezi ile 2016 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur.
2014 yılında Bakü’de düzenlenen Dermatoonkoloji toplantısında; “Merkel Hücreli Karsinom ve Bazal Hücreli Karsinomun Bir Arada Görüldüğü Bir Olgu” ve “Generalize Püstüler Psoriasisli 3 Çocuk Olguda Adalimumab Tedavisi” başlıklı sözlü sunumları yapmıştır. “Dermatolojide Lazer Kullanımı”, “Organ Nakilli Hastalarda Deri Bulguları”, “Hemanjiyomlara Yaklaşım” konulu seminerleri sunmuştur. “Tekrarlayan Vejetan Kitlelerle Seyreden, Konvansiyonel Sistemik Antifungallere Dirençli, Derin Dermatofitoz Olgusu” başlıklı çalışması ile 2015 yılında Lütfü Tat Sempozyumunda yer almıştır. 2016 yılında düzenlenen Dermatocerrahi Kongresine dinleyici olarak katılmıştır.
Uzm.Dr Akif MEHMETOĞLU, Türk Dermatoloji Derneği, Avrupa Dermatoloji ve Veneroloji Derneğine üyesidir. Şuan İstanbul Levent’te bulunan, Estebel Kliniğinde çalışmalarını devam ettirmektedir

Henüz eklenmiş bir hasta/danışan görüşü yok

Bu uzman için henüz bir görüş yazılmamış. İlk görüş bırakan siz olun

Görüşünüzü Paylaşın