Uzm. Dr.

Ali Özgen

verifiedCreated with Sketch.

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Dr. Ali Özgen, Medical Park Antalya Hastanesi'nde himet vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Medical Park Antalya Hastanesi

  Sayın hekimim Uzman dr.Ali Özgene Sonsuz Teşekūrlerimi iletmek Īstiyorum. Ben Eski Bi Hastasi Salman Bozkurt Uyguladiği Zorlu Tedavi Sonucunda Cok Agır Nöbrtler Gecirdigim Kriz Yasadigim Uysuturucudan Kurtuldum Mūcadele Vererek Rabbim Sizi Tıp Dūnyasindan Eksik Etmesin... #Saygilar

 • B
  Konum: Medical Park Antalya Hastanesi

  1 ay önce intihar saplantımdan kurtulmak için yardıma ihtiyacım olduğunu fark ettim ve kendisinden randevu aldım. Mantığa hitap eden bir doktor olduğunun düşünüyorum ve samimi. Verdiği ilaçlardan da son derece memnunum, şu an çok daha sağlıklı düşünebildiğimi düşünüyorum. Kendisine teşekkür ediyorum ve kendisini herkese öneriyorum.

 • M
  Konum: Medical Park Antalya HastanesiHizmet: Erişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Kendi Bildirim Ölçeği

  Antalya'nın en güvenilir en içten psikiyatristi 5 senedir hastasıyım 6. Seneye gireceğiz muhteşem ilerlemeler kat ettik.. Bağımlılıkdan kurtardı beni Sağol Varol Ali Özgen.. Emekliliğine kadar peşindeyim... Ha tavsiye kendinizi annenize emanet eder gibi emanet edebilirsiniz..
  Direnç Melisa İşbecer

 • Z
  Konum: başka bir yerHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  genel olarak iyi bir doktor fakat yaklaşımı biraz yanlış.Ben hamilelik depresyonu geçirdim bana üzülmememi iyleşecegimi söyledi.Hamileliğim sebebiyle düşük doz ilaç başladı bana fayda etmedi.farklı şikeyetlerle gittim hep "biraz abartmıyormusunuz"yanıtı aldım fakat bilgi ve becerisi yüksek bir doktor.Doğru tehşisi tak diye koyabilecek bir doktor.

 • Konum: Medical Park Antalya Hastanesi

  Yıllardır çözemediğim problemlerim vardı kaç hekime gittiysem çözüm bulamadım tavsiye üzerine ali beye gittim şimdi hayata başka bakıyorum Ali bey'e ilgisinden dolayı sekreterine ve medical park hastanesi Ailesine Teşekkürler

 • O

  Babam 5 yıldır alkol tedavisi görüyordu,daha önce gittiğimiz 3 doktor ilaç yazıp gönderdi bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Ali beyle tanıştık babamı bir hafta hastanede yatırdı ve ilaçlarını düzenledi ve babamla kendi babası gibi hergün ilgilendi.Babam bir yıl her ay kontrole çağırdı ve babam 2 yıldır alkol almıyor.Ali beye sonsuz teşekürlerimi iletiyorum ve tavsiye ediyorum.

 • Yıllarca dikkat eksikliği sıkıntısı yasadigimo söylediler. Taki Ali beyle karşılaşana kadar sorununu çözdü. Allah razı olsun ondan. İnsanlığı yaklaşımı ve bilgisi ile mükemmel bir insan..

 • H

  Kız arkadaşımla ayrıldığım zamanlarda kendimi kötü hissettiğim için doktora gitme ihtiyacı duymuştum. Ali beye gittiğimde benim depresyon geçirdiğimi söyledi. Vermiş olduğu ilaçlar bütün vücudumda kaşıntı, kızarıklık ve pul pul dökülmelere sebep oldu. Muayeneden yaklaşık 1 hafta sonra telefonla sektererlerine ulaşıp durumu anlattım doktor beyin bana dönüş yapacağını söylediler 2 gün arayıp hatırlatmama rağmen dönüş yapmaması üzerine tekrar hastaneye gittim. Durumu sekreterlere söylediğimde konuyu ilettiklerini söylediler ve geldiğimi telefonla Ali beye haber verdiler. 2 saat kapısında bekledikten sonra tekrar sekreterlere arattığımda beklesin yapacak birşey yok cevabı almamla hastaneyi terk ettim. Başka bir hastaneye gidip durumu anlattığım zaman verdiği ilaçların ileri derecede hastalara verildiğini ve hemen çöpe atmam gerektiğini öğrendim. O günden beri verdiği ilaçların izlerini silmek için ilaç kullanıyorum.

 • Ben 9 yıldır bipolar bozukluğu olan bir hastayım. Birçok doktorla tanıştım bunların içinde doç. Dr. Olanlarda vardı ama beni sürekli aşırı ilaçla uyuşturuyorlardı dolayısıyla bende ilaç tedavisini reddediyordum ve hastalıkta bir ilerleme kaydedemiyordm. Bu yüzden sürekli bir kısır döngünün içinde dönüyordum. Aile hekimimin tavsiyesiyle 5 yıl önce Ali hocamla tanıştım. Hastalığı red ediyordum farklı tarzıyla bana çok kızıyordu bende ona kızıp gitmiyordum 2 ay sonra bana söyledikleri gerçekleşince ona hak verip yanına gidiyordum 3 yıl boyunca benimle bıkmadan uğraştı ve sonuç 2 yıldır herhangi bir atak geçirmedim tek ilaçla hayatıma güzel bi şekilde devam ediyorum. Mevsim geçişlerinde ya da herhangi bir değişme hissettiğimde hocamla görüşüp önlem alıyorum. Hiçbir zaman beni ilaçlarla uyuşturmadı yanlışlarımı konuşarak benim farketmemi sağlayarak hastalıkla başetmemi öğretti. Beni bilinçlendirdi.Yorumlarda böyle doktor mu olur diyenler tarzını beğenmeyen arkadaslar var keske. görüşmeye devam etselerdi de değişimi görebilselerdi. Bir doktorun seni teselli edecek laflar söyleyip seni ilaçlarla uyuşturmasındansa gerçek leri söyleyip farkına varmanı sağlamasını tercih ederim. Kim ne derse desin Ali hocam meslektaşlarının en iyisi..

 • G

  2 yıldır depresyon nedeni ile gitmediğim doktor kalmadı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ali Bey ile tanışma fırsatı yakaladım. Bu da hayatımda dönüm noktası oldu. Hem ilaç tedavisi hem de psikoterapi ile kısa sürede toparlanıp sağlığıma kavuştum. Verdiği destek ve çabalardan dolayı kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Ali Özgen, Medical Park Antalya Hastanesi'nde himet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi - Psikiyatri, 1998 - 2004
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları A.D. - Uzmanlık

Deneyimler

 • Özel Dünya Tıp Merkezi, Psikiyatri uzmanı,
 • Muayenehane, Psikiyatri uzmanı,
 • Terapi Tıp Merkezi, Psikiyatri uzmanı,
 • Medstar Antalya Hastanesi, Psikiyatri uzmanı,
 • Medicalpark Antalya Hastanesi, Psikiyatri Uzmanı,
 • Memorial Antalya Hastanesi / Memorial Lara Tıp Merkezi, Psikiyatri Uzmanı,
 • Medicalpark Antalya Hastanesi, Psikiyatri Uzmanı, 2.2017- halen
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar