Doç. Dr.

Banu Atalay Erdoğan

verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 628 profil ziyareti var

1981 İzmir doğumluyum. İstanbul Tıp Fakültesi'ni 2005 yılında bitirdim. 2010 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistanlığımı tamamlayarak Kulak Burun Boğaz uzmanı… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Z

  İlgisinden gayet memnunuz. İşinden hiç bir sıkıntı çekmedik. Operasyon gayet başarılı geçti. Burun ameliyatı geçirdim. Herhangi bir sorun sonrasında ağrı dahi olmadı. Gayet başarılı.

 • H

  Hastane bana yakın olduğu için tecih ettim. İlgisinden memnun kaldım. Tedavi sürecim sonuçlanmadı henüz, ilaç kullanmaya devam ediyorum. Tedavim devam etmekte.

 • D

  Kendisinden memnununum, ilgili ve güler yüzlü. Tesadüfen gittim. Kızımın tedavisi devam etmekte. Geniz eti için kontrol amaçlı gitik. Ameliyat olmasının kararını verdik. Ameliyat olmak için gün bekliyoruz.

 • R

  Tesadüfen geldim. İlgi ve alakasından memnun kaldım ve bunun dışında bana açıklamalarından memnun kaldım. Tedavim kısa bir süre sürdü.

 • E

  Doktorum Banu Hanım'ın ilgisinden dolayı çok memnunum. Uyguladığı tedavi güzel geçti. Davranışları çok iyi, hasta ve hasta yakınınına. Kızım ameliyat oldu. Oğlum tedavi oldu. Kızm geniz etinden ameliyat oldu. Oğlumun boğazında iltihap vardı. Uyguladığı tedaviden iltihap kalmadı. Daha önce başka doktorlara götürdük bronşit demişlerdi ama alakası yokmuş, ilaç veriyorlardı geçmiyordu, alerji diyorlardı. Şimdi çocuğun ilaçları kullandıktan sonra bir sıkıntısı yok. Banu Hanım'dan ve çalışanlardan memnunuz, ilgililer. Hepsine teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1981 İzmir doğumluyum. İstanbul Tıp Fakültesi'ni 2005 yılında bitirdim. 2010 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistanlığımı tamamlayarak Kulak Burun Boğaz uzmanı oldum. 2015 yılında doçentlik sınavını başarı ile geçtim. Özel ilgi alanım baş ve boyun kanserleri'dir. Ayrıca horlama cerrahisi, endoskopik burun cerrahisi ve çocukluk çağı KBB hastalıkları ile de ilgilenmekteyim. Ve Deniz ve Güneş'in annesiyim :) Seyahat etmeyi, fotoğraf çekmeyi ve mutfakta vakit geçirmeyi severim.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Tıp Fakültesi
 • İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Makaleler

 • Bademcik Ameliyatı

  31 Temmuz 2018

  Bademcikler ağız içinde iki taraflı bulunan ve mikroplara karşı lokal savunma hücreleri üreten dokulardır. Fakat sık sık iltihaplandığında ve boyutları...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Aslında uzmanlık alanı olarak Kulak Burun Boğaz hastalıklarını seçmeye öğrencilik yıllarımda karar vermiştim. İstanbul Tıp Fakültesi KBB stajındayken bu branşı yakından tanıma fırsatım oldu. Ameliyatların çeşitliliği en önemli tercih sebebim oldu.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Her branşta olduğu gibi bizim branşımızda da kanser hastalarımız olmakta. Onların uzun soluklu tanı ve tedavi süreçleri, yaşadıkları zorluklar beni asistanlığımın ilk yıllarından beri çok üzmüştür.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Her yaş grubundan hastamızın olması, teknolojinin muayene ve ameliyatlarda işimizi her geçen gün kolaylaştırması ve tedavi ettiğim hastalarımın teşekkürleri...

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir yılbaşı gecesi nöbetçi olduğuma üzülüyorken, serviste yatan hasta ve hasta yakınlarıyla eğlenerek girdiğimiz yeni yılı hiç unutmam.