Op. Dr.

Beyhan Çakır

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • C
  Yer: Beyhan Çakır MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

  Beyhan Beye rhinoplasti ameliyatı için gitmiştim. Benim ve 3 arkadaşımın burun estetiklerini kendisi yaptı. Sonuçtan o kadar memnunum ki burnumun sargısı açılmadan bile herkes doktorumun kartını istiyordu. Şuan çok doğal ve yüzüme yakışan bir burnum var. Ayrıca kendisi ve ekibi inanılmaz ilgili ve güleryüzlü. Adana’da plastik cerrahi konusunda gözüm kapalı önerebileceğim tek isim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1999 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2006 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını aldı. Eylül 2006-Ekim 2011 arası zorunlu hizmet, askerlik ve kamu hizmeti nedeniyle Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde görev yaptı.

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Soruları

  Bu hekim/uzman henüz herhangi bir soruya yanıt vermedi.

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • C
   Yer: Beyhan Çakır MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

   Beyhan Beye rhinoplasti ameliyatı için gitmiştim. Benim ve 3 arkadaşımın burun estetiklerini kendisi yaptı. Sonuçtan o kadar memnunum ki burnumun sargısı açılmadan bile herkes doktorumun kartını istiyordu. Şuan çok doğal ve yüzüme yakışan bir burnum var. Ayrıca kendisi ve ekibi inanılmaz ilgili ve güleryüzlü. Adana’da plastik cerrahi konusunda gözüm kapalı önerebileceğim tek isim.

  • 19.11.2016 tarihinde Beyhan Bey meme toparlama,bel,karın,sırt bölgesine liposuction ve tam karın germe ameliyatlarımı muhteşem bir sonuç ile tamamladı.Çok korkuyordum, büyük gelgitler yaşıyordum.Her soruma içtenlikle ve gerçekçi cevaplar verdi.Ameliyata karar sürecinde de her istediğimde sıkılmadan,usanmadan her aradığımda aynı ilgiyle benim saçma sorularıma cevap verdi.Eli çok hafif .Sırt ağrısından başka birşey zorlamıyor şu an beni.Sonuca gelince en zayıf olduğum dönemde bile benim böyle bir belim olmamıştı.Aynanın karşısında her durduğumda kendime şaşkınlıkla bakıyorum ve nihai sonucu görmek için sabırsızlanıyorum.Kendisiyle görüşmeden önce başka doktorlarla da görüşmelerim oldu.Beyhan Bey bana fiyat söyleyince şaşkınlıktan direk yüzüne söyledim aaa çok uygun söylediniz diye bu da önemli bir faktör olabilir diye düşünüyorum.Başka doktorlar şuraya da eklersek şu fiyat,bu bölgeyi de eklersek bilmem kaç bölge oluyor herbiri şu kadardan bu fiyat diye konuşurken.Beyhan Bey olaya bir bütün olarak bakıyor,size tek ve en uygun olanını söylüyor.İsim vermeden eleştiriyorum bana 2 katı fiyat söyleyen cerrahın işini kendimikiyle kıyaslayamıyorum.Minnettarım. Sıcakkanlılığından,pozitif enerjisinden,egosuz,içten tavrını anlatacak kelimeler bulamıyorum.

  • P

   Beyhan bey' e botoks, dolgu yaptırdım ve meme büyütme ameliyatı oldum. Tam istediğim sonuca ulaştım. Doktor beyin son derece mütevazi, neşeli ve arkadaşça tutumu ve her aşaması ile yakın ilgisi sayesinde çok rahat bir ameliyat süreci oldu. İşinin erbabı bir doktor, bu doktoru bulabildiğim için şanşlıyım. Tekrar teşekkür ederim.

  • E

   Ben istanbuldan geldim bir sene önce ameliyatlarımı ve dört ameliyatımı gerçekleştiren Dr Beyhan bey size içtenlikle teşekkürlerimi sunarım. Ilginiz alakanız ve samimiyetiniz son derece güzel. Göğüs burun ve yağ bezesi ameliyatlarım son derece başarılı ve doğal bir o kadarda güzel. Sonsuz teşekkürler .

  • G

   CANIM DR UM BEHHAN ÇAKIR A NE KADAR TEŞEKÜR ETSEM AZ BENİ HAYALLERİME KAVUSTURDU ..COK GÜLERYÜZLÜ VE BAŞARILI .BENİM 2.BURUN AMELİYATIMI VE GÖGÜS BÜYÜTME OPERASYONUMU YAPTI KESİNLİKLE COK MEMNUN KALDIM ETRAFIMDAKİLERDE OLMAK ÜZERE HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEGİM DR KENDİSİ

  • M

   Ben üç kez Adana da burun ameliyatı oldum ve ilk ikisi çok kötü üçüncüsü de kötüden biraz daha iyi bir şekilde sonuçlandı.Burnumda doğallık yoktu ve profil görünümleri farklıydı kısacası beni mutsuz eden bir burundu. Keşke Beyhan Beyi daha önce tanısaydım.Dördüncü kez revizyon için kendilerine gittiğimde tereddüt etmeden düzeltebileceğini söyledi ve ameliyatı yaptı.Diğer üç ameliyatı yapan iki cerrah kendi hataları olmasına rağmen doku kaybı fazla olduğunda dördüncü revizyonu yapmak istemedi ve yapmadılar.Beyhan Bey in yaptığı ameliyat son derece başarılıydı.Şu anda iki hafta oldu ve beklediğimden de güzel artık çok mutluyum.Doğru estetik cerraha ameliyat olmak çok ama çok önemlidir.Hayatınızın akışı değişebiliyor. Beyhan Beyi kesinlikle tavsiye ederim. Adana da tek isimdir. Son olarak ;Beyhan Beye minnettarlığımı belirtmek isterim, kendilerine ve dünya tatlısı eşi Anestesi uzmanı Ufuk Hanıma sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız sizi çok seviyoruz.

  • M

   Keşke Beyhan beyi çok daha önce tanısaydım.Kendilerinden daha başarılı bir cerrah tanımıyorum.Ben üç kez iki farklı cerrahın yaptığı başarısız burun ameliyatı geçirdim ve operasyonun ilk ikisi çok kötüydü üçüncüsü çatıda biraz düzelme ile fakat burun ucunda doğal olmayan kötü görünen bir görüntü ile sonuçlandı. Çok mutsuzdum. Çünkü Operasyonları yapan estetik cerrahlar çok fazla doku ve kıkırdak kaybı olduğu için düzeltmeye yanaşmayıp daha kötü bir sonuç olabilir diyerek beni gönderdiler.Sanırım kendilerine güvenmediler.Geçen ay Beyhan beyi ziyaret ettim son derece sıcak,samimi ve ilgiliydi.Dördüncü revizyon olmasına rağmen kendine tam bir güvenle düzeltilebileceği söyledi ve bir hafta önce ameliyatı yaptı ödemlerim hala devam ediyor olmasına rağmen çok güzel bir görüntüsü var ve çok doğal şu an çok mutluyum.Beyhan beye ve ameliyat sırasında ilgisini esirgemeyen dünya tatlısı anestezi uzmanı eşi Ufuk hanıma sonsuz teşekkürler. Kendilerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Beyhan beyi tanımadan estetik operasyona karar vermeyiniz.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Teşekkürler Beyhan bey sizi seviyoruz.

  • M

   Merhaba ben adanadan Mustafa , Beyhan hocama ameliyat oldum , sizinle bir doktor değilde arkadaş gibi ilgileniyor koltuga uzandıgınız andan taburcu olana kadar hatta taburcudan iyileşene kadar sizinle özel olarak ilgileniyor. Yaptığı iş ise 10 numara 5 yıldız. Kendisine buradan çok çok çok teşekkürlerimi iletir. Başarılarının devamını dilerim.

  • T

   ben viyanadan taskin, ben hayatimda böyle bir mütavazi, alcak gönüllü bir insan görmedim.doctorlugu bir yana insanligi bir yana . bey han beye her konuda bizlere yardimci oldugu icin sonsuz tesekkürlerimi sunarim.ve arkadaslar hic düaünmeden beyhan beye güvenebilirsiniz.cünkü isini dört dörtlük yapan ve hastalariyla taburcu olana kadar ilgilenen bir doktor...

  • I

   arkadaşlar Adanada Beyhan Beyden daha iyi bi estetisyen bulabileceğinizi zannetmiyorum..işinin ehli,hastaya karşı gayet saygılı,ilgili..ben labiolasti ameliyatı oldum,sadece o bölge uyuşturuldu,beyhan bey,dünyalar tatlısı eşi ufuk hanım(anestezi uzmanımız) ve ben ameliyat boyu konuştuk,güldük..hastayı rahatlatmak için ellerinden geleni yapıyorlar..ameliyatın sonucu ise istediğimden bile şahaneydi,bu kadarını beklemiyordum açıkcası.para konusunda ise diğer doktorlara kıyasla gayet makul fiyatlar söylüyor..tekrar Beyhan Bey ve eşi Ufuk hanıma teşekkür ediyorum..

  • P

   Son derece başarılı bir doktor. Ayrıca çok güleryüzlü ve mükemmel bir insan.Beyhan beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Pelin AY