Fatih Parmaksızoğlu, El Cerrahisi Ümraniye

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu

El cerrahisi, Ortopedi ve travmatoloji

6 görüş
0850…

Adres

Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:18, Ümraniye, Ümraniye
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
SGK, Inter Partner Assistance, Güneş Sigorta, + 12 daha fazla
0850 333.....

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tırnak Mantarı
 • Tırnak Mantarı
 • Saç Mantarı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Uzmanlık,

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Konum: başka bir yer El baş parmak nakli

1992 yılında sağ elimin baş parmağı parçalanmıştı. Gebze'de ikamet ediyorduk babam özel b klinikte pansumandan sonra taksiyle beni kartal devlet Hastanesi'ne goturmek için yola çıktı. Taksici kartal ayrımını kaçırınca benim yolum Fatih bey ile kesişti. O dönemde SGK ile özel hastanelerin anlaşması olduğu için Göztepe SSK bizi Kadıköy vatan hastanesi ne sevk etti beni 3 kez ameliyat eden hocama Herşey için binlerce kez teşekkür ederim .25 yıldır sağ elimi yüzde 70 oranında kullanabiliyorum ..mükemmel bir insan harika bir doktor. Allah binlerce kez razı olsun


Y

Merhaba yigenimin dogumda kolunu kirdilar. Kolu iyilestikten sonra egrilik kaldi omuz cikikligi oldu bir cok prof ve doktora goturduk hicbirinden tatmin edici bir cevap alamadik. İsin enteresan yani o kadar doktorun anlayamadigi sorunu Fatih bey bir bakista anladi. Aslinda sorunun baska bir durumdan kaynakli oldugunu ve bu durumunda duzelecgini soyledi. Diger doktorlara kalsaydi onlar yanlis teshisle hemen omzundan ameliyat edeckelerdi. Fatih beyden Allah razi olsun diyoruz. Hem ilgili hemde muthis bilgili bir insan. Allah ulkemizde sayisini artirsin pnun gibi doktorlarin. Onun sayesinde artik rahatladik kaygilarimizdan kurtulduk. Allah uzun guzel omurler versin.


Ö

2013 Haziran ayında otobüs şöförünün dikkatsizliği yüzünden durakta inerken kayınvalidemin ayağı tekerleğin altında kaldı. ilk müdahele bir devlet hastanesinde yapıldı. Orada sonuç alamadık başka bir hastaneye gittik.Ayağını kaybetmek üzereyken Fatih Beyle tanıştık. Tam 2 ay süren seri operasyonlarla kangren olmak üzere olan ayağını kurtardı. Onu hayata bağladı. Kaygıya düştüğümüz her an sorularımıza cevap verdi. Kendisine ailece müteşekkiriz.


A

1992 yılında çok ağır bir trafik kazası geçirdim, kalçam ve sağ ayak kemiklerim dağılmıştı acil gittiğim devlet hastahanesinde ayağımı kesmeye karar verdiler, tavsiye üzerine son bir şansla Fatih Bey'e ulaştık.Futbol oynayacak seviyede iyişetim. Aynı devlet hastahanesine işe tekrar başlamak için kurul raporu almak için gittiğimde kurul doktorları diğer arkadaşlarınıda çağırıp Fatih hocanın nasıl bu işi başardığına şaşırıp notlar aldılar tedavi değil sihirbazlık yapmış dediler.Yıllar sonra bunları yazmak ihtiyacı hissettim. Gülen mavi gözleriniz hep gülsün hocam.......


A

Kesinlikle tavsiye edebileceğim mükemmel bir doktor.1991 yılında geçirmiş olduğum trafik kazası nedeniyle Hasanpaşa Vatan Hastanesinde tanıdım.Mesleki açıdan uyguladığı tedavi ve önerilerinden her zaman olumlu sonuçlar almışımdır.Mecbur kalıp,iş yerime yakın olması nedeniyle başka bir doktora gitmek zorunda kaldığım doktordan 1 hafta geçmesine rağmen tedavisinden sonuç alamayıp yine Fatih Bey'e gittim.Fatih Bey,hastanın tedavisi ile ilgili seçenekleri anlaşılır şekilde özenle açıklamaktadır.Yardıma ihtiyacınız olduğu anda o an ne kadar dolu ve yoğun da olsa sabırla ve sakin bir şekilde sorunuza kısa ve öz olarak yanıt alınabilen yegane doktor bence.


K

fATİH BEY,TÜM AİLEMDE YAŞADIĞIMIZ HASTALIKLARDA,KURTARICIMIZ OLMUŞTUR.ÜZERİNE DOKTOR TANIMIYORUM.ALLAH ONA UZUN ÖMÜRLER VERSİN.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tırnak Mantarı
 • Tırnak Mantarı
 • Saç Mantarı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Uzmanlık,