Adres

Denthall Clinic
Mahall Ankara, b Blok kapı no:115, Mustafa kemal mahallesi, Dumlupınar bulvarı, Çankaya, Ankara

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mahall Ankara, b Blok kapı no:115, Mustafa kemal mahallesi, Dumlupınar bulvarı, Ankara

Denthall Clinic

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dt. Fatma Tekin, Mersinde 1989 yılında doğmuştur.
Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş daha sonra yine Gazi Ünivers...

Daha fazla

33 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Polikliniği Ortodonti Randevusu

Allah razı olsun Fatma hocamdan başarılı bir ortodonti tedavisinden sonra artık rahatça gülümseyebiliyorum. İşini profesyonelce yapan nadir hekimlerden . Uzun ortodonti süreci Fatma hocamın sayesinde dört beş ay gibi geldi bana

N
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çayyolu Invisalign Tedavisi

Fatma hocamız ile invisalign tedavime başladık. Kendisi çok ilgili ve profesyonel bir hekim. Çayyolundaki en iyi Ortodontistlerden..

E
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Polikliniği Diş Hekimi Randevusu

Ortodonti uzmanı Fatma hocama invisalign ile şeffaf plak tedavisi olmak için gittim. Kendisi 3 boyutlu dijital cihazlarla dişlerimin ölçüsünü alıp, düzelmiş halini gösterdi. Bu karar verme aşamasında çok önemli ve güzel bir hizmet. Sterilizasyon ve güleryüzlü ekip çok iyiydi.

B
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çayyolu Ortodonti Randevusu

Kızımın invisalign tedavisi için ortodontist fatma hanım ı tercih ettik. Çayyolu’nda temiz ve güvenilir klinik. Teşekkür ederiz..

G
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çayyolu Ortodonti Randevusu

Fatma hanım ile invisalign tedavisi görüyorum, sıcacık davranışları ve yüksek enerjisi sayesinde dişçi korkumu yendim. İstediğiniz her an bi sorunuz olduğunda bizzat kendisi sizi arıyor ve herşeyinizle ilgileniyor. İlgisine ve başarısına teşekkür ederim.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Polikliniği Ortodonti Randevusu

bu zamana kadar bir sürü diş doktoruna gittim.. dişlerim çok sorunluydu ama bunu ifade edişleri hep kötüydü devam edemedim gitmeye. Fatma hocam gerçekten güzelce yönlendirdi, yapılması gerekenleri söyledi. Güler yüzü bile yeterliydi zaten. Önce diş temizletme, ardından 20'lik çekimleri sonunda şeffaf plak tedavime başlayacağız :)

Ç
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Polikliniği Ortodonti Randevusu

Dentapolde çalışmaya başladım ve mükemmeligi ile kilinikte en güzel bir hocamla tanıştım ve ortodonti tedavisi görmek istiyorum hocam diyerek konuya başladık gülmek istiyorum ,kahkaha atmak istiyorum diyerek mükemmel ellerine kendimi bıraktım şuan tedavi sürecim sürüyor sonunu heyacanla bekliyorum tereddütsüz bir şekilde başladım Emin’im ki muhteşem olucak Şimdiden çok teşekkür ediyorum

B
Doğrulanmış
Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Polikliniği Diğer

Dr.Fatma TEKİN hocamla uzun süredir ertelediğim ortodontik tedaviye başlamak için tanıştığımız ilk anda tedavi olmaya kararımı verdiğimi söyleyebilirim. Kendisi tedavi sürem boyunca bana güven verdi ve ilk günden itibaren aynı ilgiyle yaklaştı. Tedavim süresince; tedaviyle ilgili merak ettiğim her konuda oldukça net açıklamalar yaparak aklımdaki soru işaretlerini gidermesi, hijyene çok önem vermesi ve sürece kattığı pozitif enerji kendimi her muayenede daha iyi ve rahat hissetmemi sağladı. Tedavim henüz bitmemiş olsa da iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum ve kısa sürede de fark gözle görülür hale geldikçe mutlu oluyorum. Her randevu da öncelikle kendisine ve ekibine, emekleri ve yaklaşımları için teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum.

S

Ben ortodontik tedaviye başladığımda Fatma hocam Diş Hekimliği Fakültesi'nde çalışıyordu. Hiçbir doktoru tanımıyordum açıkçası. Diş Hekimliği Fakültesi'nde ortodontik tedavi gören birkaç arkadaşımdan öneri alınca benim de tedavimin başlamasını istedim. Fatma doktorumla da Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi vesilesiyle tanışmış oldum. Dişlerimde çapraşıklık olduğu için başvurmuştum. Ama tedavinin yaklaşık ilk 9-10 ayında headgear kullandım. Tedavi süreci zorlu ve yorucuydu benim için. Fatma doktorum iyi bir gözlemci, o yüzden dişlerin gelişim sürecini çok iyi takip ettiğini düşünüyorum. Ayrıca hastaya çabuk uyum sağlayıp onunla aynı moda girebilen birisi. Yaşınız kaç olursa olsun. Tedavi sürecinde biraz tutumlu tavrı ile diş alışkanlıklarında disiplin kazandırdı bana. Samimi olması gerçekten çok hoşuma gitti ve bu özelliğini çok beğendim. Tedavi bitiminde fark etmeden bir tane abla edinmiştim. Konuşma açıldığında doktorumu arkadaşlarıma hep tavsiye ederim.

B
Doğrulanmış
Konum: Hospitadent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diğer

Fatma hocamı yakın bir arkadaşım aracılığı ile buldum. Daha önce bir çok doktor görüşmesine gitmeme rağmen en mantıklı en açıklayacı ve her konuda en yardımcı olan fatma hocamdı. Her seansıma koşa koşa gidiyorum ve dişleriminde çok kısa sürede düzelmeye başladığını görünce çok mutlu oluyorum. Üst dişlerimdeki çarpıklık tamamen düzeldi alt dişlerimdeki çarpıklıkta çok ciddi anlamda azaldı. Dişlerimin çarpıklığının bu kadar kısa sürede düzelmesi tabiki fatma hocam sayesinde olmakta. Tedavimin ilk gününden şuanki aşamasına kadar her konuda beni bilgilendirmiş, her an her dakika ne zaman sorum olsa anında yanıtlamış tedavimin her anında yanımda olmuş,her zaman güleryüzüyle beni karşılamış son derece dakik ve disiplinli olan fatma hocam işinde gerçekten en iyisidir. Sonuna kadar fatma hocamı tavsiye ediyorum,tek kelimeyle mükemmel bir hocadır. Ortodonti deyince akla gelen ilk ve tek isim odur :)

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular