Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Antakya Akademi Hastanesi

Odabaşı Mah. Atatürk Bulv. No: 146 İskenderun Yolu Üzeri 1. Kilometre

31030 , Antakya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Antakya Akademi Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp doktoru, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolik hastalıklar uzmanı bulunmaktadır. Antakya Akademi Hastanesi Hatay ilinde İskenderun Yolu Üzeri 1. Km Antakya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Turhan Diğer

  Rahmimin için miyom doluydu. Hatta gitmiş olduğum doktorlar patates çuvalı görünümü demislerdi ve rahmimin alınması gerektigini söylemişlerdi Dünyam başıma yıkılmıştı ögretmen arkadaşımın tavsiyesiyle Erdem Hoca'ya göründüm. O beni anladı insancıl davranıp kurtarmaya çalışacağını ama tabiki durum kötüyse yapabileceği bir şey olmadığını açıkça belirtti. Tam 10 gün önce ameliyat oldum. Erdem hoca, vucudumdan toplam 1.5 kg agirliginda 25 kitle cikardigini soyledi çok sükür rahmimi ve beni kurtardı Allah razı olsun. Ameliyat olduğum gece zor geçti ki normaldı (agri olarak) Onun disinda istifra ya da herhangi bir olumsuzluk yasamadim. 8 saat sonra ayağa kalkmistim ki ameliyatim dikey kesi seklinde olmustu. 3. gun taburcu oldum. Suan yuruyup kendi kisisel ihtiyaclarimi gideriyorum. Etrafimdaki herkese Erdem Hoca'yı tavsiye ediyorum. Allah hocamızın ayağına toz değdirmesin.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Faruk İspir Kulak Tüpü Takılması

  Alerji rahatsızlığından dolayı Faruk beye muayene oldum gerçekten çok memnun kaldım hocama teşekkür ederim saygılar


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özkan Yılmaz Diğer

  Akıntı için gitmiştim enfeksiyonumun yoğun olduğunu gördü ilaçlar verdi akıntım azaldı enfeksiyon azaldı çok iyi bir doktor efendi Muayne ederken her şeyi söylüyor ne olup bittiğini şiddetle tavsiye ederim mükemmel bir doktor


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Gökhan İmseytoğlu Diğer

  3 günlük yenidoğan taburcusunu ağızdan ve bacaktan antibiyotikle taburcu eden doktordur kendisi. Klebsiella pneumoniae bakterisi ile eve gönderildiğimizi anladığımızda iş işten çoktan geçmişti ve diğer sağlık kuruluşu yoğun bakımında 15 gün ağır antibiyotik tedavisi almak zorunda kalınmıştır.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Harbutluoğlu Diğer

  2 yıldır devam eden yüzde sivilce ve leke şikayetim vardı birçok Dr da tedavi gördüm ancak son olarak sayın Dr Murat Kemal Harbutluoğlu sayesinde etkili ve kalıcı sonuca ulaştım çok teşekkür ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Feyruz Atar Diğer

  Harika bir doktor insancıl iletişimi çok iyi özverili başarılı kesinlikle öneriyorum dogumumdaki başarısı hamilelik takibim düşük gecmısım hepsinde desteğini esirgemedi


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Seyfettin Kar Diğer

  Karın ağrısı sebebiyle gittik. Doktor Seyfiddin Bey, ilgili alâkalı biçimde her türlü tetkiki yaptı ve sonuçlarımızı dikkatle inceledi. İnsaflı


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Uçucu Diğer

  Planlı bir gebelik için gittim çok saygılı çok açıklayıcı sakin güler yüzlü hanım efendi bir doktor kesinlikle tavsiye ederim


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çiğdem Uçucu Diğer

  Hayatımda gördüğüm en güleryüzlü doktor onu her gördüğümde rahatlıyor sakinleşiyordum. 2014'de birinci hamileliliğimde 2018'de 2.hamileliğimde Çiğdem Hanım'a geldim. Normal doğum konusunda beni cesaretlendirdi onun sayesinde 2 doğumumuda normal doğum yaptım. Ona güvenin arkanıza yaslanın doktorunuz sizin için ne gerekiyorsa onu yapacaktır. Kibar ve zarif bir doktor diliyle de kalbiyle de tüm kalbimle teşekkürler.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özkan Yılmaz Diğer

  5 yıl ara ile iki oğlumun doğum ve takibini yapan harika ötesi kibar ve donanımlı doktorumuz. İyi ki sizi tanıdık, Antakya’da güvenle tercih edilecek doktorlardan biri, herşey için çok teşekkür ederiz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar