Dünyagöz Antalya Hastanesi

(20 görüş)

Dünya Göz Hastanesi Antalya, 2010 senesinin Nisan ayından itibaren sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. SGK anlaşması bulunan hastanenin bazı özel sağlık sigortaları ile de anlaşması bulunmaktadır. Ant... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dünyagöz Antalya Hastanesi

Zafer Mah. Y. Beyazıt Cad. No:93

07025 , Antalya ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Dünya Göz Hastanesi Antalya, 2010 senesinin Nisan ayından itibaren sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. SGK anlaşması bulunan hastanenin bazı özel sağlık sigortaları ile de anlaşması bulunmaktadır. Antalya, Kepez'de yer alan hastanede, katarakt, genel göz muayenesi, lazer ve göz içi lens, retine, yakın görme problemi, çocuk göz sağlığı, göz tansiyonu, göz tembelliği, şaşılık, kornea hastalıkları, göz estetiği, göz içi iltihapları, nöro-oftalmoloji, kontakt lens gibi alanlarda sağlık hizmeti yürütülmektedir.

Dünya Göz Hastanesi Antalya kadrosunda 9 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Dünya Göz Hastanesi Antalya Antalya ilinde Zafer mahallesi Y.beyazıt Cad.no:93 Kepez adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Birgi Sönmezer Diğer

  Saygıdeğer hocama ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum 21 temmuzda ilasik lazer ameliyatı oldum çok memnunum düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum eli çok hafif bir hocamız iyi ki varsınız minnettarım size yeniden doğmuş gibi dünyaya bakabiliyorum artık hiç tereddüt etmeyin gözlerinize daha fazla eziyet etmeden hocamızın tecrübeli ellerine teslim edip yeniden kaliteli bakışlara kavusabilirsiniz gözlüklere elveda sizin gibi kıymetli insanlarımız hep var olsun Allah razı olsun eliniz kolunuz dert görmesin ellerinizden öpüyorum saygıdeğer hocam iyi ki varsınız dünyagöz hastanesi olarak danışma da olsun ameliyat bölümünde olsun tüm kadro olarak guleryuzunuz ve hoşgörünüz icin sonsuz teşekkürler eksik olmayın yolunuz bahtıniz açık olsun dileklerimle saygı ve sevgilerimle.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Birgi Sönmezer Normal randevu

  Dün ant şubesınde birgi hocamdan rv alıp ilask lazer oldum. Gerçekten hem operasyon öncesi bilgilendşrmesi ve operasyon sonrası hocam çok çok ilgiliydi. Sektereteınden ve amelıyat operarasyon ekibi çok iyi ve ilgiliydi. İlask lazer= birgi sönmezer diyorum. Operasyon sırası ne yaptıklarını sürekli anlatmasi bilgilendirme yapması muhteşem davranıştı. Herşey için cok tesekkür edıyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Birgi Sönmezer Diğer

  Birgi beyden randevu aldım ve ilasik lazer ameliyatı oldum. Cok ilgili ve kibardı.. Ameliyatım cok kısa sürdü ilk gün yanma batma ve sulanma oldu hemen toparladım ve ilk günden net görmeye basladım cok başarılı gecti ameliyatım cok memnunum:) tavsiye ederim..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cengiz Akarsu Randevu

  2.5 yaşındaki oğlumun gözlerinde çapaklanma şikayetiyle doktor beye başvurduk. Çocuğumu asla yormadan muayene etmesi ve sonrasında bilgilendirmesi çok memnun etti. Önerdiği tedavi ile şikayetlerimiz geçti. Hekime saygının çok daha önemli olduğu şu günlerde kendisine teşekkürü bir borç bilirim ve nice hastalara şifa dağıtmasını dilerim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Sivrikaya Katarakt Ameliyatı

  Göz muayenesi icin Dünyagöz hastahanesine gittik.Gerekli kontrollerden sonra Katarak ameliyati olmamiz tavsiyesine uyaral,akillilens ameliyati gerceklestirildi.Tesekkürlerimizi bildiriyoruz,esim ve sahsim adina, Daha 5 Hafta olmasina rahmen her gecen gün daha iyi görüs oluyor,Tahmininizce olan 6 ay zarfina inaniyoruz. Cok tesekkürler Hakan Bey,


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cengiz Akarsu Glokom Ameliyatı

  Merhabalar, Glokom hastasıyım, Şu ana kadar farklı doktorlarda katarakt, Trabekülektomi ameliyatları oldum. Yıllardır kontrollere gidiyorum ancak Cengiz Bey ile keşke daha önceden tanışabilseydim, belki de göz tansiyonum bu kadar ilerlemeyecekti. Cengiz bey her iki gözüme de hem Selektif Lazer Trabeküloplasti hem de Ahmed Valve Seton ameliyatı uyguladı. Tüm operasyonlardan memnun kaldım. Hastaya yaklaşımı, duruşu, bilgisi, tanı ve tedavi konusundaki tecrübesi ile güvende olduğunuzu hissediyorsunuz. Konusunda tam bir profesyonel. Size minnetarım hocam iyi ki varsınız. Sevgi ve saygılarımla..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Birgi Sönmezer Diğer

  Gözümde miyop vardı 4,5 gibi birkaç doktora gittim ama hiçbiri güvenli bir şekilde açıklamadı ben lazer olmak istiyordum. Sonra karşıma Birgi hocam çıktı yorumlara baktım çoğu benim gibi miyop lazer olmak isteyenler ve olanlar. Randevu aldım gittim hocam çok ilgiliydi herşeyi açıkladı sanki hastası değil çok yakını gibiydi daha da güvendim. Ikinci muayeneye gittim, bu kez lazer olabileceğimi söyledi. Lazer ameliyatı günü geldi çok korkmuştum ama hocam sakin bir şekilde ağrı olmayacağını söyledi, çok keyifli bir şekilde geçti ameliyatım. Kendisine çok teşekkür ederim ellerinize sağlık hocam iyi ki size gelmişim iyi ki sizi tanımışım Allah ne muradiniz varsa versin. Beni yeniden dünyayı görmeme yardımcı oldunuz artık herşeyi görebiliyorum çok net bir şekilde yeniden dünya ya geldim gibi hissediyorum kendimi.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Semra Hoca Randevu

  Değerli hocamız ile tanışma fırsatım oldu kendisi çok ilgili davranarak kendisinin branşına girmemesine rağmen bana herşeyi anlatıp göz kapağı içi kist operasyonun nasıl yapılacağına kadar son derece aydınlatıp başka bir arkadaşına yönlendirerek işlemim yapıldı.İlgise buradan tekrar tşkr ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Birgi Sönmezer Diğer

  Birgi Hocamıza geçen yıl lazer operasyonu oldum, 3 ay önce kardeşim geçen haftada eşimi ameliyat oldu. Hepimiz memnunuz. Çok başarılı, tecrübeli, sakin, ilgili. Bunca yıl lazeri neden bekledik diyoruz. Birgi Hocamıza çok teşekkürler


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Birgi Sönmezer Diğer

  18 yıldır hayalini kurduğum tek şey dünyayı sevdiklerimi ve sevdiğim şeyleri yaparken net görmektiii. Bana imkansız geliyordu gözlüksüz hayata devam etmek .Hastaneden , bu tarz ortamlardan çok korkarım. Sn.Op.Dr. Birgi SÖNMEZER hocama randevu alıp gittim ve yapılan tetkikler sonucunda lazer ameliyati olabileceğimi ve hayat kalitemin artacağını,daha iyi göreceğimi ve gözlüğe mecbur yasamayacagimi duydum.Bu cümle benim için hayallerin gerçekleşebilir demekti .Sn.Birgi hocamin anlayışı,yardımseverligi,başarısı bebi cesaretlendirdi.kisa bir süre sonra lazer ameliyatı oldum.iyi ki olmuşum . Korkularımin yersiz olduğunu gördüm. Hayat kalitem inanılmaz derecede arttı ve gerçekten dünya görmeye değer . Hayallerimi gerçekleştirdiği için Birgi hocama minnettarım. İyi ki Dunyagoz ailesini seçmisim. Öncelikle Sayın Op.Dr. Birgi SÖNMEZER hocama ve Dunyagoz ailesine çok teşekkür ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar