Hakkımızda

2012 yılının Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Bursa Hastanesi Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 5 Osmangazi adresinde bulunmaktadır.

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler (27)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Polat Göz Hastalıkları Randevusu

  Merhaba,
  Doktorumuz Onur Bey’e daha önce geçirdiğim operasyonuma ilişkin kontrol için başvurdum. Kendisi keratokonus ile ilgili görüntülemeleri yaptı. Ardından göz muayenemi titizlikle yaparak göz kuruluğum için ilaç ve yebi optik reçetemi iletti. Randevu boyunca hastalığımdan ve tedavi sürecinden detaylı olarak bahsetti. Daha konforlu ve içim rahat bir şekilde ayrıldım. Merak etmeyin güvenilir ellelerdesiniz iyi ki varsınız

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Polat Diğer

  Merhaba ve 2015 den göz kuruluğu vardı. 2020 yılında merhaba Dr ONUR POLAT hocam gözümde yanma batma şikayetleri üzerine gittim ilaçlar kullanmama geçmeyen açım vardı. Onur hocam önermesi üzerine Dahil bölümunde Romatizma baktırmami istedi ve SJÖGREN hastası olduğumu öğrendim.
  DR ONUR POLAT ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Polat Lazer Ameliyatı

  Lazer (i lasik) operasyonu oldum ve 7 buçuk ay oldu şuanda
  Operasyon öncesi görüşüm çok kötüydü ve gözlük kullanmayı da sevmiyordum inanın 6 yıl falan görüş açım çok kötü şekilde gezdim 3 metre önümdeki insanın yüzünü seçemiyordum durum o derece kötüye gitmişti.
  Kötü günler geride kaldı çok şükür geçirdiğim operasyon gerçekten çok etkili oldu aynı günün gecesi hafif kızarık gözlerle evimden sokağa çıkıp uzaktaki arabaların plakalarını okuyabilmek insanı gerçekten mutlu ediyormuş şuana kadarda çok şükür görmemde bir problem yok yaşadığım durumuda aktarmak istedim.
  Onur POLAT hocamada detaylı anlatımı bilgilendirmesi ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yaşar Sait Erda Diğer

  11 yaşındaki oğlumun göz kaşıntısı ve kızarıklık için gittik,ilgi alakası ve detaylı anlatımı ile çok memnun kaldım..tavsiye ederim..

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Polat Göz Hastalıkları Randevusu

  Sevgili doktorum Onur Polat'a 30 Mart'ta sağ 6 Nisan'da sol gözümden katarakt ameliyatı oldum. Gayet başarılı geçti. Doktorum Onur Polat'ı iyi bir doktor olmasının yanında çok mütevazı, insan psikolojisinr önem veren saygılı bir insan olarak tanıdım. Dünyamı aydınlatan sevgili doktorum Onur POLAT'A çokk teşekkür ederim. İyiki varsınız .

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Osmangazi, Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 58

İlgili aramalar