Dünyagöz Bursa Hastanesi

(44 görüş)

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 9954

2012 yılının Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Bursa Hastanesi Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 5 Osmangazi adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dünyagöz Bursa Hastanesi

Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 58

Osmangazi,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

2012 yılının Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Bursa Hastanesi Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 5 Osmangazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Selim Doğanay

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • S
   Konum: Dünyagöz Bursa HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Prof.Dr.Selim DOĞANAY hocama öncelikle çok teşekkür ederim.Kendisine sağ gõzümde aşırı derecede görme kaybından dolayı gittim. 40 yaşındayım. 12 yaşında iken gözüme gelen patlayıcı madde yüzünden sağ gõzümde yavaş yavaş görme kaybı oluştu. Son iki yılda görme kaybı iyice arttı. Neredeyse hiç bir şey göremiyordum. Selim DOĞANAY hocama tavsiye üzerine gittim. Güler yüzü, mütevazı duruşu, ilgi ve alakası beni ameliyat olmaya cesaretlendirdi. 1 hafta sonra ameliyat oldum. Çalıştığım yerin tozlu olması sebebiyle gözümün mikrop kapmaması için 14 gün sonra iş hayatıma geri döndüm. İyi ki ameliyat olmuşum. Her şeyi daha iyi ve çok net görüyorum. Sayın Prof.Dr. Selim DOĞANAY hocama ve Dünya Göz Hastanesi çalışanlarına hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  • F
   Konum: Dünyagöz Bursa HastanesiHizmet: Retina Dokalmanı Düzeltimi

   BIR TESADÜF SONUCU 9 YAŞıNDAKİ OĞLUMUZUN RETİNA YIRTILMASINDAN DOLAYI YÜZDE %95 GÖREMEDİĞİNİ ÖĞRENDİK UZUN HASTANE VE DOKTOR ARAŞTIRMALARIMIZ SONUCUNDA BURSA DÜNYA GöZ HASTAHANESİ PROFESÖRLERİNDEN SAYIN SELİM DOĞANAY HOCAMIZLA, GEREKLİ TETKİKLERDEN SONRA YAVRUMUZ AHMET ARAL'IMIZI HOCAMIZA OPERASYON İÇİN EMANET ETTİK..YAKLAŞIK 2 SAAT SÜREN OPERASYON SONUNDA ,,MEVCUT OLAN GÖRME KAYBINI KISMEN DE OLSA GERİ KAZANDIK..ÇOK DEĞERLİ DOKTORUMUZ SAYIN SELİM DOĞANAY HOCAMIZA VE TÜM DÜNYA GÖZ HASTAHANE PERSONELİNE,BİZLERE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI MİNNETLERİMİZİ SUNAR SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ...SAYGILARIMIZLA..
   ALİ AYDOĞDU.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Tamer Haytoğlu

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • H
   Konum: Dünyagöz Bursa HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Dr Tamer Bey eşimin her iki gözüne akıllı lens operasyonunu başarıyla yaptı. Kendisi çok güler yüzlü, bilgilendirici ve işinin uzmanı. Eşimin ameliyat sürecinde ilgi alaka ve bizlere yaklaşımı ile hem çok rahatlamamızı hem de operasyon sürecinin kolay geçmesini sağladı. Kendisine sonsuz teşekkürler

  • M
   Konum: Dünyagöz Bursa HastanesiHizmet: Lazer Ameliyatı

   31.08.2018 tarihinde lazer ameliyatı oldum. Doktor bey çok ilgili biriydi. Görüşmeden önce çok korkuyordum ancak Tamer Bey sayesinde bunu aştım. Ameliyat olduğumdan beri çok memnunum. İyiki olmuşum diyorum. Ameliyat sonrası da hiçbir sıkıntı yaşamadım.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Halil İbrahim Zırığ

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • R
   Konum: Dünyagöz Bursa HastanesiHizmet: Randevu

   Merhaba Doktor beye derdimizi anlattım konuyla ilgili muayenesini gerekli filmleri istedi ve sonuçlara göre ilgili ve açıklayıcı ifadeleriyle gerekli bilgilendirmeyi yaptı.tavsiye ederim.ben memnun kadım sizlerde memnun kalacaksınız.

  • Konum: Dünyagöz Bursa Hastanesi

   10.8.2018 günü Op.Dr.Halil İbrahim Zırıg beyefendi bana yapmış olduğu katarak ve multifokal sağ göz ameliyatımda çok başarılı bir operasyon uyguladı. Bu konuda kendilerinden çok minnettar kaldık çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Ameliyat sonrası ilgisi içinde önce kendilerine hastane personeline de çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (19) göz at


 • Yaşar Sait Erda

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Y

   Şansa gittiğim bir kaç yorum okumuştum.Dört dörtlük bir doktor.Hastasına yaklaşımdan ve tedaviden çok memnun kaldık.Tavsiye ederim.

  • Y

   Yaşar hocam ilgi ve alakanıza teşekür ederim. Sizin gibi hekimlerimizin çoğalmasını temeni ederim. saygılarım...


 • Esin Söğütlü Sarı

  Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

  • B
   Konum: Dünyagöz Bursa HastanesiHizmet: Şaşılık Tedavisi

   15 aylık kızımızı götürdük kayma ameliyatını gayet güzel bir şekilde yaptı hastasıyla ilgisi her şeyiyle dört dörtlük bir doktor

  • N
   Konum: başka bir yer

   Esin Hocam çok bilgili ve hastasıyla çok ilgilenen bir doktor.Oğlum için gitmiştim kendisine..Hocamız hastane değişikliği yapınca kendisinden uzak kaldık.Profosörler,Doçentler hiçbiri asla onun gibi olamadı.İnşaallah en yakın zamanda oğlumu yeniden götüreceğim ona

  Tüm görüşlere (4) göz at


İlgili aramalar