Fazi Dil ve Konuşma Merkezi

(158 görüş)
Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Fazi Dil ve Konuşma Merkezi

Kazımdirik Mahallesi 291/1 Sk No:11 Borncity Rezidans kat:4 D:93

Bornova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nida Şanlı Colay

  Dil Ve Konuşma Terapisi, Uzm. Dkt.

  • A
   Konum: Fazi Dil ve Konuşma MerkeziHizmet: Gecikmiş Konuşma Terapisi

   Sonsuz tesekkurler! Ailemizin hayatini degistiren Nida Hanimi, retapinin ardindan bes yildan fazla bir sure gecmesine ragmen, hala unutamiyorum! Konusmasi geciken oglumuza yasi kucuk oldugundan(2.5) otizm tanisi konullamasa da, o donem iletisime kapaliydi. Nida hanim, oncelikle asiri pozitif bir sekilde, bir anne olarak yasadigim stresi azaltmaya basardi ve henuz ilk terapide oglumdaki iletisim kurma istegini uyandirmaya basardi. Birkac ay suren oyun terapi seanslari sonra otizm kabusundan bizi tamamen uzaklastirdi, beni oglumla nasil etkili iletisim kurmam gerektigini egitti ve tekrar hayata tutunmamiza yardimci oldu. Simdi yillar sonra oglumdaki normal bilissel gelismesini izlerken hep Nida hanim'i hatirliyorum. Tekrar sonsuz tesekkurler!

  • D

   Çok memnunuz.Verdiği terapilerin faydası oldu.Kızım kendisini daha iyi ifade edip,çok güzle konuşuyor,daha önce insanlardan uzak duruyordu şimdi daha çok yakınlaştı.Daha mutlu çocuğum Nida Hanım'la .minnettarım kendisine.Son umudumdu umudumu boşa çıkarmadı.

  Tüm görüşlere (84) göz at


 • İbrahim Kemal Colay

  Dil Ve Konuşma Terapisi, Uzm. Dkt.

  • L

   Çok memnunum.Oğlumda konuşma geriliği vardı, artık oğlum konuşuyor.Kemal Bey'in çocukla iletişimi çok iyi.Ben çocuğumla nasıl oynamam gerektiğini ve nasıl iletişim kurmam gerektiğini Kemal Bey'den öğrendim. İletişiminde ve diyaloglarında konuşması arttı.

  • E

   Oğlumun geç konuşması ve hareketlerinde sıkıntımız vardı. 9 ay gibi bir süre içerisinde konuşmasında ve hareketlerinde çok değişiklik oldu.Kelime haznemiz ve dikkat süremiz fazlalaştı.Çocukla iletişimi çok iyiydi.Pandemi sürecinde gidemedik ama oğlum tam kendi ismini ifade edemese de Kemal Bey'e gitmek istediğini anlatmaya çalışıyordu.

  Tüm görüşlere (74) göz at


İlgili aramalar