Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Özel Adana Hastanesi kadrosunda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji v... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Adana Hastanesi

Çınarlı Mahallesi Atatürk Caddesi No:23

Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Adana Hastanesi kadrosunda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Adana Hastanesi Adana ilinde Atatürk Cad.no:23 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkan Yasdıman Diğer

  Hamileliğimi öğrendiğimden beri gezmediğim doktor kalmadı bütün doktorlar beni sürekli bir diğer kadın doğumcuya yönlendirdi yanlış bilgilerle üzdüler bizi erken doğum riskim varmış gibi telaşlandırdılar, en sonunda doğumuma son 1,5 ay kala Erkan beyi araştırdım gittim ve hiç bir sorunumun olmadığını relax bir şekilde anlattı rahatlattı ve tam gününde kızımızı kucağımıza almayı nasip etti bize , Erkan beyi çok sevdik ve artık aileden gibi oldu, 2. Çocuk düşünürsem kesinlikle Erkan Yasdıman çok teşekkür ederizz:):):)


  B
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  Burun tıkanıklığı ile gittim.Burnumda kırık olduğu fark edildi.Operasyon geçirdim, güzel sonuç elde ettim.Güleryüzlü bir doktor.Babam da aynı yerde çalıştığı için onun önerisi ile gittim.


  S
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  Ben kendisine ameliyat oldum.Rinoplati ameliyatı oldum.İlgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım.Ameliyat öncesinde çizim yaptı.Şu an ameliyat olalı 6 ay oldu, hiçbir problem yaşamadım. Ameliyat sonrasında hiçbir ağrım olmadı.Sosyal medyadan görüp gittim.Kendisi çok ilgiliydi, bilgi konusunda her şeyi açık açık anlattı.Kafamdaki soru işaretlerini hep giderdi.Ameliyat öncesi ve sonrası takibi de çok güzeldi, sürekli görüşmedeydik.


  K
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  İlk başta çok tereddütlüydüm. Estetik olmak zor, ben estetik oldum.İlk görüşmede karar verdim kesinlikle ona ameliyat olacağım diye:Ameliyat öncesi ve sonrası ilgilenmesi veya sonrasında mesaj atması, nasılsınız diye sorması,kontrollerde sürekli irtibat halinde olması gayet iyiydi.Ameliyat konusunda iyi ki Mücahit hoca'da olmuşum.Çok doğal ve güzel bir burun yaptı.Olmak isteyen tüm hastalara öneririm.Ağrılarım korktuğumdan daha az oldu.Arkadaşımın vasıtası ile gittim.Arkadaşım olmuştu, onun tavsiyesi üzerine gittim.Olmak isteyen herkesin ön görüşme yapmasını isterim. Doktorum bu konuda çok net olup olmayacak şeyleri söylüyor.Çok memnunum, olmak isteyen herkes kesinlikle olabilir.


  M
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  Kendisi çok güzel bir hoca, Allah razı olsun.Benim ameliyatımı yaptı, iyi bir hoca.Nefes alma problemim vardı.Kemik eğriliği rinoplasti ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi ve sonrasında gerekli bilgilendirmeyi yaptı.Bir sıkıntı olduğunda fotoğraf istiyordu, hocamla irtibat halindeydik.Kendisini araştırarak gittim sosyal medyadan görüp.Süreç içerisinde de memnun kaldım.Herkese de tavsiye ederim.Hastalar da içi rahat gitsinler. Allah razı olsun kendisinden. Ekim ayında ameliyatımı oldum, bir sıkıntım olmadı.Çok yardımcı oluyor, birşey olduğunda aramam için numarasını da paylaştı.


  B
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  Ben çok çok memnun kaldım, çok güzel bir süreç geçti.Hiç zorlanmadan 1 haftada ayağa kalktık.Artık nefes alabiliyorum.Estetik için gittim.Ameliyat gerçekleşti, sonucundan çok memnunum. Ameliyat öncesi ve sonrasında bilgilendirmede bulundu.Sosyal medyadan görüp gittim.Arkadaşlarımın da tavsiyesi üzerine gittim ve memnun da kaldım.Ağrım sızım da olmadı, her şey mükemmeldi.


  E
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  Burnumun dış görüntüsünden aşırı derecede rahatsız oluyordum.Uykumda burun tıkanıklığı çok fazlaydı, et vardı.Bunların hepsine çözüm oldu. Murat Bey'i seçtiğim için çok memnun kaldım. Çevremdeki herkese söylüyorum. 7 ay kadar oldu ameliyat olalı, estetik de yapıldı.Ameliyat öncesi ve sonrası gerekli bilgilendirmeyi yaptı.Hala doktorumla irtibat halindeyim.Bir sıkıntım olduğunda anında cevap veriyor.Ameliyat bitti diye bırakmıyor.Sıkıntım olduğunda kendisine danışabiliyorum.Herhangi morartı da olmadı, baya olur zannettim ama olmadı.Sadece yüzümde şişlik oldu.Yazdığı ilaçlar iyi geldi, etkili oldu.


  M
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  İlgisinden dolayı, yaptığı işin arkasında durmasından çok memnunum.Ben burun şikayeti ile gittim.Nefes problemim vardı, kemik eğriliği vardı.Ameliyatım 4 saat falan sürdü. Ameliyat oldum.Morarmam az.Çok başarılı bir operasyon oldu.Aynı zamanda burun estetiği olduk.


  E
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  İlgili birisi.Hastane içinde ve hastane dışında gerçekten çok yardımcı oldu.Gayet işinde başarılı ve memnun kaldığım bir doktor.Burun kemiği eğriliği vardı, estetikle düzeltmek istiyordum.Sonucundan gayet memnunum.Ameliyat öncesi ve sonrası her türlü bilgiyi sağladı.Bu konuda kafamda hiçbir soru işareti kalmadı.Referans alarak gittim.Ablamın arkadaşı bu doktora ameliyat oldu.Sonucundan memnun kalınca ben de orayı tercih etmek istedim.


  K
  Doktor: Op. Dr. Mücahit Murat Kıcalı

  Doktorumdan çok memnunum.Ben kendisine bir sürü hasta da gönderdim.Burnumda et vardı, nefes alamıyordum.Bir de kırıklık vardı, ameliyat oldu.Ameliyat öncesi ve sonrasında bilgilendirdi.Daha da hala kendisine soru sorduğumda cevap veriyor.Benden sonra birkaç arkadaşım da ameliyat oldu.Ben hastanede daha önce de çalışıyordum, hastanedeyken tanışmıştık.Daha sonra hastaneden ayrıldım.Burun şikayetim için de Mücahit Bey'i tercih ettim.Daha sonra da ameliyatımı gerçekleştirdi.Hayatta gördüğüm en iyi doktor, hala yazar arar nasıl oldu diye.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar