Uzmanları gör

Özel Adana Hastanesi kadrosunda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji v... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Adana Hastanesi

Çınarlı Mahallesi Atatürk Caddesi No:23

Seyhan,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Adana Hastanesi kadrosunda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Adana Hastanesi Adana ilinde Atatürk Cad.no:23 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • M.Levent Civelek

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Konum: Özel Adana HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   Merhaba. Annem Fatma Özcan'ın başka yerde sorunlu yapılmış katarakt ameliyatını iki farklı operasyonla düzeltti. Gerçekten bizi çok ilgili ve sıcak karşıladı. Kendisiyle yolumuz kesiştiği için çok mutluyuz. Teşekkür ederim.

  • Konum: Özel Adana Hastanesi

   Levent beyi tesadüfen nette buldum.Allaha şükürler olsun ki ona rast gelmişimsol gözümde yüksek tansiyondan şikayetim vardı iyiki erken müdahele ile göz ameliyatımı gercekleştirdi diğer gözümede lazer uyguladı çok az gören gözüm şimdi yüzde 70 görüyor.Çok samimi ilgili mütevazi anlayışlı hastayla iletişimi olağan üstü bir doktor.Allah ondan razı olsun hep duacıyım diğer gözümede ameliyat gercekleştirecek insaAllah herkese tavsiye ederim çok doktora gittim ama Levent bey gibisi yok inanın kendisine sonsuz tesekkür ediyorum

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Yusuf Bayram

  Neonatoloji, Uzm. Dr.

  • B

   bir annenin en kıymetlisini hiç düşünmeden emanet edeceği bir doktor,5 yıl boyunca oğlumla ilgilenen ve bizi asla şüpheye düşürmeyen doktorumuza sonsuz teşekkürler,maalesef artık Adana'da oturmuyorum şimdi bir kızım oldu en büyük eksiğimiz Yusuf Bey kadar muhteşem bir hekim..


 • Füsun Arar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • A

   benim için doğru teşhisi koyan, ameliyat için doğru doktora yönlendiren daha sonra tedavimi doğru şekilde devam ettiren sonra gebeliğmi titizlikle takip eden hekimdir füsun arar. ona teşekür edemeden adanadan gittiği için çok üzgünüm. şimdi ikinci bebeğime hamileyim ve onu çok arıyorum.

  • M

   fisun hanım benim ilk bebeğimde doğumuma girdi bana öyle bir güven duygusu verdi ki ikinci bebeğimde de kendimi ve bebeğimi gözü kapalı emanet edebilirim .bence hasta ve hekim arasında olmazsa olmaz diyeceğim şey güven fisun hanım bunu ziyadesiyle veriyor hastalarına...

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Selman Çavuşoğlu

  Genel Cerrahi, Uzm. Dr.

  • G

   Sevgili doktorumuz babamin en agir donemlerini gerek tip alanindaki basarisiyla gerekse motivesiyle bizlere en az dereceye indirmistir kendisine sonsuz teşekkürler sunuyor meslak hayatında başarılarının devamını diliyorum


 • Zeynel Duman

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Uzm. Dr.

  • A

   ADANA ORTADOĞU HASTANESİ KARDİYOLOJİ ÜNİTESİ KALP DAMAR CERRAHI OLAN ZEYNEL DUMAN HOCAMIZ O HASTANENİN İNCİ Sİ,BİRTANESİ DİYEBİLİRİM.İNSANİ YAKLAŞIMI VE ÖZVERİSİNDEN DOLAYI KENDİSİNİ KUTLUYOR VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM..DOKTAR ,HASTA DİYOLOĞUNU ÇOK GÜZEL KURUYOR.GAYET SEVECEN VE GÜLERYÜZLÜ İLGİLİ YAKLŞAŞIMI İLE HASTASINA ÇOK GÜZEL MORAL DEPOLAYIP RAHATLATIYOR.ANNEM KALPTEN AMELİYAT OLDU VE İKİ AYI GEÇTİ , DOKTORUMUZ HALA HİÇ YILMADAN USANMADAN O GÜLERYÜZLÜ EDASINI HARZAMAN KORUYARAK ANNEMİN SAĞLIK DURUMUNU TAKİP ETTİ VE İLGİLENDİ.HEM ÇOK ÇALIŞKAN HEM DE ÇOK AZİMLİ .KENDİSENE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR.ÖZELLİKLE İNSANLIĞINA DİYECEK YOK..ZEYNEL HOCAM GİBİ DOKTORLARIN SAYILARI ARTMALI VE BİREY.LER RAHATLIKLA SIKILMADAN DOKTORLARLA İLETİŞİM SAĞLAYABİLMELİ. DİYE DÜŞÜNÜYORUM..... SONSUZ SEVGİ VE SAYGILAR ZEYNEL HOCAM..... SAĞLINIZ VE BAŞARINIZ DAİM OLSUN :).


 • Bilgin İnç

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • S

   Annemin safra kesesi alınması gerekiyordu fakat ameliyatı çok riskliydi diğer rahatsızlıklarından dolayı.Doktor Bilgin İnç Bey sayesinde bugün çok iyi tek kelimeyle muhteşem bir doktor.

  • D

   doktorumdan çok memnun kaldım allah ondan razı olsun


 • Ahmet Uğur

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • N

   Tum ailemizin yillarca gittigi, her sikayetimize aninda care bukan doktordur. Allah onu basimizdan eksik etmesin. Cogu doktorun muaneyle tehsis koyamadigi hastaliga telefonda bile teshis koyar.

  • H

   Sayın Ahmet Uğur beyi 30 yıldır tanırım, benim ve tüm yakınlarımın şifa dağıtıcısı olmuştur.Herhangi bir hastalık durumunda sadece lokal tedavi yapmaz. O hastalığın sebeblerini de bularak kesin tedavi yapmıştır.Kime tavsiye etmişsem mutlaka Allah Razı olsun demişlerdir. Türkiye de güvendiğim tek hekim Sayın Ahmet Uğurdur.


 • Nevzat Aydın

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • G

   hocama ve sağlık personeline çok teşekkür edrim ilği ve alakalarına .hocam dizimdeki problemi çok başarılı birşekilde ameliyatını gerçekleştirdi allah razı olsun hocamdan.

  • M

   Ameliyat kararı aldık, dizime protez takılarak düzeltidi. Ameliyatım inanılmaz bir şekilde başarılı oldu,gerek operasyon öncesi gerek operasyon sonrası ilgi ve alakası beni çok etkiledi. Ağır bir ameliyat olmasına rağmen asla pişman olmadım ve şuan günlük hayatımda normal insanlardan bile kondisyon olarak iyi durumdayım. Kesinlikle gözü kapalı güvenilebilecek bir hekimimiz. Tekrardan buradan kendisine teşekkür ediyorum.


 • Dilek Coşkun

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • I

   Dilek Hanım'a gittiğimde ilk baş karamsardım ama sağolsun verdiği ilaçlar sayesinde kistlerim eridi ve çok daha rahat ettim ağrılarım azaldı herkese Dilek Hanım'ı tavsiye ederim çok iyi bir doktor..

  • N

   ARKADAŞIM TAVSİYESİ İLE DİLEK HANIMA GİTTİM ÇOKTA MEMUN KALDIM HAMİLELİĞİM BOYUNCA BENİ TAKİT ETTİ VE DOĞUMUMU SAĞLADI. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM...


 • Şafak Yılmaz Baran

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • D

   Şafak hanım oldukça yoğun ancak işini mükemmel yapmayı isteyen, dakik ve insanlara saygılı bir hekim .ancak özel adana hastanesindeki ihmalkarlık sayesinde operasyon sonrası sonda takılmadı.yaklaşık 10 saat sonrasında hızlı sonda uygulaması ile yaklaşık 3,5 litre idrar boşaltımı sağlandı. spinal anestezi sonrası sonda takılmasına dikkat etmenizi öneririm..

  • B

   Gerçekten mükemmel bir doktor.Tekrar hamile kalsam yine Şafak hanımı tercih ederim.Alanında uzmanlığıyla,güler yüzüyle takdir kazanan bir insan.İlgisine teşekkür eder, işinde başarılar dilerim.

  Tüm görüşlere (8) göz at