Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (3)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Coşkan Dinçer Diğer

  Kürtajımı yapmıştı. Kürtaj sonrasi hemen ultrasonda kontrol etmedi.1 hafta sonra kontrole gittiğimde ultrasona sadece 3 sn baktı ve düşük yaptıran bir ilaç verdi.Bunun dışında başka bir açıklama yapmadı.2 hafta sonra yaşadığım şehirdeki kendi doktoruma kontrole gittim ve içerde parça,kese kaldığını öğrendim.Tekrar kürtaja girmek zorunda kaldım.

  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Cengizhan Keser Diğer

  Bugün cengizhan hocaya bağırsak kanaması şikayetiyle başvurdum, rektoskopi olmam gerektiğinin farkındaydım fakat muayene öncesi çok korkum vardı. Kendisi beni o kadar rahatlattı ki konuşarak sohbet ederek gerçekleştirdi rektoskopi işlemini. Kendisi artık daimi gideceğim cerrahtır.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Şeref Koşun Çocuk Hastalıkları

  Çocuğumuzda ateş ve burun akıntısı şikayetleri ile gittik. Kendisinin hem bize hemde 2 yaşındaki çocuğumuza karşı tavır ve davranışları çok kabaydı. Çocuğumuz normalde boğazına bakmak istendiğinde kendisi ağzını açar fakat doktorun sert hareketlerinden korktu. Doktor Bey'de boğaza bakarken kullanılan tahta parçasından 2 adet alıp ağzını zorla açmaya çalıştı tabi tahmin edersiniz çocuk daha da korkup çenesini kitledi iyice. Biz araya girmek durumunda kaldık. Devlet hastanesinde sıra beklememek için özele gidip ekstra para veriyorsunuz ve böyle bir muamele ile karşılaşıyorsunuz. Kendisini kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Türkmen Mahallesi Ant Sokak No:17, Kuşadası 09400 Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar