Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi

Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No: 1

Beylikdüzü ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Beylikdüzü Medilife Tıp Merkezi İstanbul ilinde Beylikdüzü Migros Kavşağı Hürriyet Cad. No:1 Yakuplu Beylikdüzü adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  C
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  İlgi ve alakasından dolayı çok memnunum.Teşhis ve tedavileri de her zaman yerinde oluyor.Boğaz ağrısı için geldim, bana ilaç tedavisi uyguladı ve sonuç aldık.Mevsimsel olarak da kendisine geliyorum.Ailemde ameliyat olan kişiler de var.Estetik ve normal burun ameliyatı olundu.Hepsinden çok memnun kaldık.Detaycı bir doktor, hastalıkların hepsinde ilaçların kullanımına kadar hastalarına bilgiler veriyor.


  D
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Uzun yıllar çözemediğim alerjik problemim için kulak burun boğaz alanında gitmediğim doktor ve hastane kalmadı ama çözülemedi. Alerji için ilaç tedavimi uyguladı.Cenk Bey problemime derman olan en başarılı, en mükemmel doktor.Hem tedavisi hem teşhisi yerinde olan bir doktor.Kesinlikle herkese ama herkese kendisini tavsiye ediyorum.


  S
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Burun tıkanıklığıyla ben kendisine geldim.Burnumda alerjik rinitimden dolayı inanılmaz sıkıntım vardı.Muayenemi oldum, bana verdiği ilaçlar çok iyi geldi.Tekrar kontrole gittim.Ondan sonraki süreçte 3 aylık bir ilaç tedavisi uyguladı ve hala devam ediyorum.Şu anda hiçbir sıkıntım yok.Açıksözlü ve çok iyi bir doktor.Bilgilendirmeleri gayet net ve detaylı konuşmaları var.Ben uzun zamandır hastasıyım ve kendisinden çok memnunum.


  Z
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Ben doktorumdan çok memnunum.Geçirdiğim burun operasyonu sonrasında takip sürecinde çok ilgili alakalı, çok dikkatli, tecrübeli bir hekim.Ben estetik amaçlı yaptırmıştım, sonuçtan da çok memnun kaldım.Tamponun çıkarılmasından sonraki ay kontrollerimde burnumu beğenmeye başladım.Ameliyat günü de çok ilgilendi.Çok detaycı ve çok tecrübeli, iyi olması için çok uğraşıyor. Sakin ve çok sabırlı, aklımda kalan herşeyi cevaplandırdı.Sakince yardımcı olmaya çalıştı.Hekim olarak kendisini çok beğeniyorum, hem sağlık açısından hem de estetik anlamda herkes rahatlıkla burun ameliyatı için tercih edebilir.Çok başarılı bir doktor, çocuk ve yetişkin hastalara tavsiye ederim.Ameliyat öncesi de çok araştıran bir doktor.


  D
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Kendisi çok iyi bir hekim, yıllardır çocuklarımı götürüyorum.Gerek tedavi sürecinde gerek sonrasında hastalarıyla gayet ilgili bir doktor.Çocukların bademcik, sinüzit şikayetlerinde tavsiye ettiği ilaçlardan çok memnun kaldık.Eşimin burun ameliyatını yaptı, ondan da çok memnun kaldık.Hastalarını yeterli bilgilendiriyor.Herkese tavsiye ediyoruz kendisini.


  S
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Cenk Bey gerçekten çok iyi bir hekim, her konuda ilgisi ve alakası yeterli. Hastasını hastalığı hakkında aydınlatan bir doktor.Biz çok çok memnunduk.Sorduğum sorunun cevabını detaylı alabiliyorum. Benim vertigom vardı, faranjit şikayetlerim var.Kulak burun boğazla ilgili birçok şikayetle gittim.Ben hamileyken de kendisine gelmiştim.Herhangi bir ilaç kullanamıyordum.Verdiği tavsiyelerle çok kolaylıkla faranjiti atlatabildim.Eşim de Cenk Bey'in hastası, biz çok memnun kaldık kendisinden.


  S
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Ben 6 doktor gezdikten sonra kendisine geldim.İlk önce bana diğer doktorlar kulak ameliyatı olmam gerektiğini söylediler.Cenk Bey de önce burun ameliyatı yapacağını, sonra kulak zarını onaracağını söyledi 3 ay arayla.Önce burun ameliyatı oldum, sonra 3 ay sonra kulak zarı ameliyatı yaptı.Sol kulakta işitme kaybı vardı. Kulak zarı yenilendi ve şikayetlerim ortadan kalktı.Sürekli kontrole geldim.2 ay önce de yine rinoplasti oldum.O da çok güzel geçti.Kendisine güvendiğim için diğer doktorları araştırmadım.Annemin de dilinde et beni gibi parça vardı. Cenk Bey operasyonla aldı. Kendisi ailemizden biri gibi, sürekli birşey olduğunda iletişim halinde olabiliyoruz.


  A
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Cenk Bey ile diyaloglarımızdan gayet memnunuz.Yıllardan beri kulak şikayetlerimde kendisine geliyorum. Kulaklarımda yağlanma oluyor.Sol kulak deliğimde bir delik var,onunla ilgileniyor .Bazen enfeksiyon durumlarında yine Cenk Bey'e geliyorum.Gayet güzel bilgilendiriyor.Hiçbir problem yaşamıyorum.


  U
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Ben doktorumdan çok memnunum.Benim oğlum ameliyat oldu, kulağında kemik vardı.O kemik küçüktü, büyüdü.Duymuyordu benim oğlum. Cenk Bey'den Allah razı olsun, kulak ameliyatı olduk.O kemik alındı.Çok şükür, şu an çok iyiyiz.Cenk Bey çok canayakın, hastasıyla çok güzel ilgileniyor.Kendi oğlu, kardeşi gibi yakınlık veriyor bize.Kendisi arayıp durumumuzu da takip etti.Cenk Bey'e çok teşekkür ediyoruz.


  M
  Doktor: Doç. Dr. Cenk Evren

  Ben iş kazası geçirmiştim,burun ameliyatı oldum.Ameliyatın izlerinden kalan bir yara vardı.Burun kılcal damarlarda iyileşme olmadığından kanamalarım tekrar ediyordu.Şikayetlerim devam etmeye başladı.Benimle ilgilendi, birebir dinledi.İkinci ameliyatımı oldum ve gayet memnunum.İlgilendi, her türlü şikayetlerimi dinledi.Bana uyguladığı tedavi yöntemlerini anlatış şekli, ilgilenmesi, şikayetlerimi sorması ve buna göre tedavi uygulamasından gayet memnunum.Hastalara kesinlikle öneririm kendisini.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar