Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

İzmir ‘de Alsancak –Kahramanlar semtinde yer almaktadır. Hastane, 8 kat görünen 3 kat yer altında otopark hizmeti olarak düşünülmüş toplam 11 kat , 109 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. Odaların hemen hepsi tek kişilik ve özel oda statüsündedir.
Ameliyathaneler bölümünde ise 5 adet operasyon odası ve 1 adet hasta uyanmasının beklenildiği derlenme odası mevcuttur. 8 yataklı yenidoğan yoğun bakım,8 koroner yoğun bakım yatağı ,4 yataklı KVC yoğun bakım,ve 12 yataklı dahili ve cerrahi yoğun bakım hizmeti sunulmaktadır. Ameliyatahanelerimizde , ısı ve nemi otomatik kumanda edebilen, kesintisiz güç kaynağına bağlı olarak maksimum hijyen sağlayan laminer-flow akımı hepafiltrasyon ve pozitif basınç altında tam sterilizasyon sağlamaktadır. Ameliyat lambalarımız ortam ışığına göre kendilerini ayarlayabilen led ışıklardır ve kamera donanımında kullanılmaya hazır durumdadır. Tüm yoğun bakımların hava akımı tam steril ve maksimum hijyen sağlayan hepafiltrelerle sağlanmaktadır. Ayrıca hepafiltre sistemi ile sterilzasyon sağlanan 2 adet doğumhane ve 1 adet Tüpbebek merkezimizde mevcuttur.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Su Hospital
Kahramanlar Mahallesi 1397. Sokak No:1, Konak 35230
Özel Su Hospital logo
Sigortalar
Yapı Kredi Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, SGK, Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, ... Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Ergo Sigorta, Anadolu Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (84)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayhan Avcu Gastroenteroloji Randevusu

  Kendisi kişiliği ve sakinliği ile bana güven verdi. Endoskobi ve Kolonoskobi işleminde ki yaklaşımından, süreci etraflıca ve anlaşılır bir dille açıklamasından memnun kaldım.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayhan Avcu Gastroenteroloji Randevusu

  Ayhan bey ile arkadaşımızın babasının tavsiyesi üzerine tanıştık. Doktor bey çok ilgili ve bilgisi ile bizleri rahatlattı. Endozkopi işlemi çok rahat ve ortamı, ekibi mükemmeldi. Ayhan bey hastalarına çok güven veren bir doktor. İyiki Ayhan beyi tanıdık. Gastroenteroloji ile ilgili sağlık sorunu olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayhan Avcu Kolonoskopi

  Kolonoskopi taraması amacıyla başvuruda bulundum. Kendisini daha önce tanımıyordum. Karşımda hastasına güven veren doktor buldum. Kolonoskopi ortamı ve ekibi de mükemmeldi. Hekimin sonuç açıklamaları beklentilerimi karşıladı.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayhan Avcu Kolonoskopi

  Çok korkarak ve stres altında gitmiştim. Çünkü endoskopi ve kolonoskopi yapılacaktı. Operasyon öncesi bilgilendirmeleri ve motivasyonu ile beni ikna etti. Operasyon sonrası uyandığım andan itibaren hiçbir rahatsızlık hissetmedim, sosyal hayatıma devam ettim. Artık bu branşta tercih edeceğim tek doktorum kendileri olacak.

  Ö
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayhan Avcu Gastroenteroloji Randevusu

  Doktor bey çok ilgiliydi,hemşirelerde aynen,damar yolu açılmasından çok korkuyodum ve söyledim anlayışla karşılayıp bebekler için olan şırıngayı taktılar,endezkopim sorunsuz tamamlandı hastaneden ve doktor beyden çok memnun kaldım,bakalım verdiği ilaçlar iyi gelir inşlh biran önce iyileşirim.

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Nermi Özer Meme Biyopsisi

  "Mükemmel .kelimesini çok okuyacaksınız yorumlarda. İkna edici duruyor, şahsen yorumlar beni ikna etti ve başka bir hastaneden randevu almama rağmen son dakika algımı ele geçiren yorumlarla Sn. Dr. Mustafa Özer den randevu aldım. Bir şey itiraf edeyim mi? Yazılanlar az bile. Ben ömrü hayatımda bu kadar babacan, ilgili ve alanında uzman bir doktor ile karşılaşmadım. Empati ile yaklaşarak beni anlaması, tedirginliğimi hissetmesi, yol göstermesi neticesinde işinin ehli! Hepsi bir arada duyguların erişilmesi zor bence. Ben iyiyim ve gönül rahatlığı ile çıktım hastaneden. Oysa korkarak girmiştim. Göğsümdeki ağrı beni derin korkulara sevk etti. Her soruma yanıt aldım. Kontrol sürecim sonrası kafamda tek bir şüphe yoktu. Dünde anneme guatr hastası olduğu teşhisi yapıldı. Hemen, derhal Mustafa beyden randevu aldım. Ufak nodülleri olduğunu ve korkacak bir durum olmadığını söyledi. Annemle konuştuğunda sesi çok güzel geliyordu. Nedenini biliyorum! Kendini güvende hissetti bence :)

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Faruk Barlık Diğer

  Faruk Bey ile erken doğan ikiz bebeklerimin kuvöz sürecinde tanışma fırsatımız oldu. Kendisi mükemmel bir doktor. Gerek açıklamaları, tedavi prosedürleri, doktor-hasta güvenirliği her şeyi ile mükemmel bir doktor. Kendisine güvenim çok fazla. Ailece çevremizde çocuklu ebeveynlere öneriyoruz. Bilinçli olması, yeniliği takip etmesi cabası. Aklınıza bir şey takıldığında içinizi rahatlatana kadar sizi göndermez yanından, sizinle konuşmaktan vazgeçmez. En ince ayrıntısına kada anlatır her şeyi. Çok yardım sever bir doktordur kendisi. Kurum içi bir çok şekilde ikizlerimizin muayenelerine destek oldu. Kuzularınızın genel takibi için en az bir kere de olsa ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Osman Güngör Diğer

  03.08.2023 tarihinde Osman Bey tarafından uzun yıllardır ertelediğim karin fitigi ameliyatim fitik bölgesine doku sıkışıp kangren olması sebebiyle acilen yapıldı. 2 aylik bebeğim olduğu ve emzirdigim için korkularım çok fazlaydı. Ancak keşke daha önce Osman Beyi tanısaydım diyorum kendisi işinin ehli,ilgili aynı zamanda güler yüzlü, kibar süreci başından sonuna kadar takip eden insana kendini güvende hissettiren harika bir doktor.daha 2 gün oldu ve kendimi çok iyi hissediyorum bebeğimi emzirebiliyorum dikiş yeri belli bile olmuyor.muayene tedavi ve takip sürecinde zamanlama ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Ameliyat sonrası kontrollerim Osman Bey tarafindan tam zamaninda ve özenle yapıldı. Allah ondan razı olsun.lütfen sağlığınızı ihmal etmeyin yaşam kalitenizi düşüren bu tip rahatsızlıklardan bir an önce kurtulun.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Nermi Özer Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi

  Doktor takvimindeki yorumlara bakarak aslında karar verdim Mustafa Hocaya gelmeye .Benim için en onemli şeylerden biri güler yüz ve açıklayıcı cevaplar verilmesiydi .Bu isteğimide doktorum fazlasıyla karşılığını veriyor zaten .Süreçle alakalı her sorunuza sakin bir şekilde cevap vermesi insanı baya rahatlatıyor .Ameliyat sürecim ve sonrası da çok rahat bir şekilde geçti.ben hemoroid ameliyatı oldum .ameliyat sürecim çok rahattı sanırım 10-15 dk sürdü anlamadım bile .Zaten hiçbir şey hissetmiyorsunuz . Benim ileri derece değildi hemoroid ,ilerlemeden bitirmek istedim bu süreci belki o yüzden çok rahat geçti ameliyat ,sonrasında da ağrım hiç yoktu ama bu herkeste böyle olacak diye bir şey yok sanırım.Şuanda ameliyat sonrası ikinci günümdeyim .Doktorumun verdiği ilaçları kullanıyorum dediği her şeyi yapıyorum inş en kısa sürede iyileşeceğim .Tekrar Mustafa Hocama teşekkür ederim

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Osman Güngör Meme Koruyucu Cerrahi

  27.02.2023 tarihinde meme CA tanısı ile Dr. Osman Güngör ameliyatımı gerçekleştirdi. Sürecin başından sonuna kadar her aşama mükemmel ilerledi. Osman beyin ilgisi, rahatlatıcı tavrı, bilgilendirmesi tüm kaygılarımı giderdi. Mükemmel bir insan ve mükemmel bir doktor. Ameliyattan sonraki süreçte de ilgisini esirgemeyen Osman beye sonsuz teşekkürler.
  Su Hospital Hastanesi ve çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Su Hospital, Konak şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Su Hospital, Konak şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrah, Ürolog, Kardiyolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Dermatolog, Nükleer Tıp Doktoru, Pratisyen Hekim, Göz Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi Uzmanı, Diş Hastalıkları Uzmanı, Radyolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Gastroenterolog, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Onkolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru.
 • Özel Su Hospital, toplam 239 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Akupunktur Tedavisi, Ama(Anti-Mitokondrial Antikor), Ana(Antinükleer Antikor), Artritte Steroid Tedavisi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Biyoelektrik Tedavisi, Ccp(Siklik Sitrülinlenmiş Peptit Antikoru), Crp(C-Reaktif Protein Testi), Dexa(Kemik Yoğunluğu Ölçümü), Diskografi.
 • Hayır, şu anda Özel Su Hospital online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Su Hospital tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Su Hospital aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Su Hospital adresi Kahramanlar Mahallesi 1397. Sokak No:1 Konak şeklindedir.