Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Online Terapi

Psikoloji Randevusu +25 daha fazla

Agte- Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Aile Danışmanlığı

Aile Terapisi

Tümünü göster


Merve Savaşkan Kliniği
Ankara

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Psikoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Psk. Merve Savaşkan, İzmir Üniversitesi psikoloji lisans programından, alanında üstün başarı sağlayarak şeref derecesi ile tamamlayarak mezun oldu. Me...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Ankara

Merve Savaşkan Kliniği

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

42 hasta/danışan görüşü

Genel skor

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Merve hnma cinsel terapi icin basvurduk. Ilk seansta bile cozum odakli birisi. Cok anlasilir sekilde bize bazi gorevler verdi. Cok tesekkur ediyorum kendisine

A
Doğrulanmış
Konum: Merve Savaşkan Kliniği Randevu

Merve hanım ailemle yaşadığım problemlerden nasıl kurtulacagımi sagladi aile ici yasadigim problemleri artık yasamıyorum

E

Merve Hanım olaylara çok objektif bakabilen biri,işinde gerçekten çok başarılı.Kendisiyle yaptığım görüşmelerde hatalarımı görmemde çok güzel yol gösterebiliyor.Profesyonel bir danışman, ben memnunum kendisinden.Kendimi,hem ailemi hem de yakınlarımı yönlendirdim.Herkes çok memnun.Genç yaşında olmasına rağmen kendisini çok başarılı buluyorum.Belli başlı problemler yaşıyordum. Merve Hanım'la konuştuktan sonra hayata tekrardan tutundum,yaşam enerjim yerine geldi.Merve Hanım'la görüştükten sonra İnsanlarla olan ilişkilerimde daha pozitif olduğumu gördüm ve enerjimin yerine geldiğini,daha iyi bir insan olduğumu söylediler.Merve Hanım psikolojik terapi yapmış olsa da bir nevi bana yaşam koçluğu yapmış gibi.Onun sayesinde iş hayatımda daha başarılı oldum,daha güzel yerlere geldim.İlişkimde bazı şeyleri görmeme vesile oldu.

D

Seanslarımdan memnunum,faydasını gördüğümü düşünüyorum.Güler yüzlü ve iyi bir danışman.Ben panik ataktan dolayı tercih etmiştim.Şuan için güzel yol alıyoruz.Seanslardan sonra bir atak geçirmedim ama atak geçireceğim zaman ne yapacağımı ve kontrol altına almayı öğrendim.Seanslarımız devam etmekte.

P

İhtiyaç duyduğum anda tekrar tercih edeceğim yegane psikologtur Merve Hanım. 2 seans kadar görüşme sağladım kendisiyle ve oldukça memnun bir süreç geçirdim. Uzmanlığı, enerjisi, danışanı karşılayış şekli çok güzel. Hoş bir elektrik almıştım o zaman kendisinden, size güven veren bir yapısı vardı. Aynı zamanda profesyonel bir danışman olduğunu düşünüyorum. Kendimle ilgili bazı derin mevzuları farketmeme yardımcı oldu ve sonrasında bunlar üzerinde farklı çalışmalar yapmaya başladım. Son yıllarda psikoloji ve çocuk gelişimiyle ilgileniyorum ve bunların üzerine birkaç eğitim aldım. Merve Hnaım bana bu konuda kıvılcım yaktı ve destekleriyle bana ışık oldu diyebilirim.

D

Sosyal fobi nedeni ile başvurmuştum Merve Hanım'a. Yaklaşık 7 seans aldım ve online terapi olarak devam etmeyi planlıyorum. Kendisi ile olan görüşmelerimden sonra normale döndüm ve çok iyiyim. Çok faydalı bir süreçti, iyi ki bulmuşum Merve Hanım'ı. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucu ulaşmıştım ve bu şekilde görüşme ayarlamıştım. Merve Hanım çok iyi bir dinleyici, anlattıkları şeyler ve konuşmaları çok etkili. Danışanını takibi çok başarılı. Kendisi ile olan terapilerimde çok rahattım.

F

Bu süreçte psikoloğum Merve Hanım'a borçlu olduğum çok şey var. Kendisine danıştığım süre boyunca çok memnun kaldığım bir danışmanlık aldığımı söyleyebilirim. 1 ay kadar bu sürece devam ettikten sonra, Merve Hanım artık desteğe ihtiyacım olmadığını ama bir ihtiyaç halinde ya da 2 ayda 1 görüşmek istersem gelebileceğimi iletti. Kendisi oldukça objektif ve pozitif bir kadın. Genel olarak sayesinde hayatımda motivasyon açısından değişim olduğunu da ayrıca söyleyebilirim.

S

Merve Hanım çok ilgili, kısa vadede size olumlu sonuçlar aktarabilen bir psikolog bana göre. Hem çocuğum için hem de kendim için ayrı ayrı destek aldım kendisinden. Kendimle ilgili olan kısımda gerçekten oldukça kısa bir zamanda sonuç aldığımı söyleyebilirim. Çocuğum içinse; çocuklar ayrı bir dünyadır, o yüzden bu süreç biraz uzun oldu bizim için. Ama sonuç olarak olumlu ilerlemeler kaydettik. İletişim konusunda becerisi gayet iyiydi. Çocuklara olan yaklaşımı da başarılıydı. Yani kendisine gitmeden önce beklentim neyse, nasıl sonuç almak istediysem o sonucu alıp o beklentiyi alarak süreci bitirdim.

R

Önce küçük kızımın okulda yaşadığı kaygı sorunları hakkında görüşme sağladım Merve Hanım'la. Çok memnun kaldığımız bir süreç geçirdik kendisiyle. Bir psikologla ilişki kurabilmenin bu konuda çok önemli olduğunu düşünüyorum. Merve Hanım'la seansları bu doğrultuda çok güzel geçti diyebilirim. Herhangi bir problem olmadan orta nokta bularak destek vermeye devam etti bizim için. Daha sonrasında da büyük kızımın ergenliğiyle ilgili yaşadığımız sorunlar hakkında danıştık kendisine. Birbirlerini anladılar bu seanslarda ve faydası da oldu desteklerinin. Arkadaşlarıyla sorun yaşıyor ve davranışlarıyla ilgili problemleri vardı. Hayata negatif bakıyordu, biz de nasıl bunları düzeltebiliriz ve anne-baba olarak nasıl davranmamız gerekir diye ayrıca destek almak istedik Merve Hanım'dan. Şimdilik her şey yolunda. Süreci yeterli bulduğumuz için artık devam etmiyoruz ama ihtiyacımız olduğunda tekrar Merve Hanım'a danışmayı tercih ederiz.

S

Gayet memnun kaldığım ve çözüm bulabildiğim bir danışmanlık süreci geçirdim Merve Hanım'la. Yaklaşık 1-1,5 ay kadar terapi aldım. Kendisi bence olması gerektiği şekilde, işinin gereklerini yerine getiren bir danışman. Hayatımda, desteklerinin de sayesinde değişimler yaşadım. Çevremdeki insanlarla sorunlarım vardı ve onları aşabildim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Psk. Merve Savaşkan, İzmir Üniversitesi psikoloji lisans programından, alanında üstün başarı sağlayarak şeref derecesi ile tamamlayarak mezun oldu. Me...

Daha fazla


Diğer içerikler

Makaleler (22)

İlgili aramalar