Prof. Dr.

Ömer Şentürk

Gastroenteroloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
2

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Annem için akut pankreatit sonrası gelişen psödokist tedavisi için Ömer Hocaya başvurduk. Yaklaşık bir yıl süren tedaviden sonra psödokistten kurtulduk . Tedavi sürecinde bir çok kez bizi hastaneye çağırıp kontrollerimizi yaptı ve tedavi sürecinde ne zaman bir sorun yaşasak hocamıza ulaşıp sorunlarımıza çözüm bulduk. Kist tedavisinden sonra annem tekrar pankreatit geçirdi . Biz de tekrar hocamıza başvurduk . Hastanede olmamasına rağmen bizle ilgilenip servise yatmamızı ve tedavi olmamızı sağladı. Hastaneden çıktıktan iki ay sonra kontrole çağrıldık ama iki ay dolmadan annem safra kesesinden rahatsızlanınca bir kez daha Ömer Hocaya başvurduk . Hafta sonuydu ve acile gelmemizi istedi. Biz acile gidince oradaki doktorlar bizi beklediklerini ve Ömer Hocanın arayıp bilgi verdiğini söyledi. Acilde kısa bir süre bekledikten sonra da servise yatışımız gerçekleşti.
  Bir buçuk yıldır hastayız ve oldukça memnunuz . Yukarıda da anlatmaya çalıştığım gibi aklımıza takılan her şeyde , annem her rahatsızlandığında Ömer Hocaya ulaştık ve sağ olsun bizimle ilgilendi.İyi ki böyle doktorlar var.

 • G

  Babam,Temmuz 2016'da şiddetli karın ağrısı şikayeti ile bir üniversite hastanesine gidiyor. Burada yapılan kolonoskopide, 'bağırsakta dış bası' olduğu ve girilemediği belirtiliyor. Burdaki dr. 'çift balon endeskopi'yapılması gerektiğini söylüyor.ayrıca burada yapılan batın tomografisinde 'batında lezyon saptanmıştır' ibaresinin altı çizilerek babam Kocaeli Üni.Hast.ne sevk ediliyor. Babam bu hastanedeki Prof. Dr. Ömer Şentürk'ten randevu alıyor. Bu doktor; babam daha önce yaptığı tüm tetkikleri gösterdiği halde, babama yeniden normal kolonoskopi yapıyor; bir antibiyotik ve sakinleştirici yazıyor. Şikayetleri daha da artan babam Aralık 2016'da başka bir hastaneye gidiyor ve burada yapılan tetkiklerde babama ilerlemiş karın zarı tümörü teşhisi konuyor.

 • İleri meme ca ablamı yutma guçluğu hatta ağızdan sıvı bile alamaması sebebiyle bir prof doktora göstermek istemiştim. Yatış dedi, acildik seviste yer yok diye almadılar. 4 gün sonra yer açılmış servise yttık omd çekilecek dediler, gidin yatan hastanın omd filmi için rndevu alın dediler. 4 gün sonraya randevu alabildik. Yatan hastanın randevusunu yakını mı alıyo hastanede bile şaşkınlık yeattı da başhekime kadar gittik. Yine de film gunu erkene çekilmedi. Gunu geldiğinde ablacım spişepsi nobeti geçirdi sonrası... Servisinde yatıyo olduğumuz prof. Omerin yuzunu bile görmeden ablam 112 aciliyle başk bi hastnenin yoğun bakımın kaldırıldı
  Eksiği çoktıur anlattıklarımın.

  Prof. Dr. Ömer Şentürk2015-10-23

  Ön yargılı, nezaketten yoksun, üniversitelerde sembolik rakamla muayene olduğunda hekimi "satın aldığını" zennedenler...
  Bu görüşler sadece hekimlerin enerjisini tüketir (özellikle de kamuda çalışan).
  Mesnetsiz eleştiriler siteye konulmamalı !...