Uzm. Psk.

Özlem Mama

Psikoloji, Aile terapisi

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 253 profil ziyareti var

Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini t... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (5)

 • tuvalet egitimi

  Suan 3.5 yaşında kızım. 2.5 yaşında hazır olduğu için tuvalet eğitimine başladık.tuvalet eğitimine başladığımda büyük tuvaletini 3-4 günde zorla yapiyordu.ilk bir kaç gün hersey çok iyiydi gece ve gündüz aynı anda bıraktık.ama büyük tuvaletini ilk yaptıgında anne bu ne çok korktum bidaha yapmicam dedi… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm. Psk. Özlem Mama

  Geçmiş olsun,
  Bu konuda bir uzmanla görüşmenizi öneririm. Hem sizin hem çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için çok daha yararlı olacaktır.

 • dikkat dağınıklığı

  Okulda dikkat dağınıklığı olduğu söylendi evde sakin ama okulda dersi dinlemiyor. Çok hareketli və test cizerken cok sıkılıyor në yapmalıyım ilacın faydası olurmu

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm. Psk. Özlem Mama

  Çocuğunuzda dikkat dağınıklığı olup olmadığına okuldaki öğretmen karar veremez daha doğrusu böyle bir teşhis koyamaz. Size önerim bir çocuk psikiyatristiyle görüşmenizdir. Dehb tanısı koyacak olursa ilaç… Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (5)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisansını bitirmiştir. Sola Unitas ICF onaylı Yaşam Koçluğu eğitimi , Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Aile Danışmanlığı eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Çocuklarda Ruhsal Sorunlar eğitimi, Beden Dili, Diksiyon, İletişim eğitimlerini de tamamlayan Uzman Psikolog Özlem Mama, Adalet Bakanlığında çocuk ve yetişkin kişilerle madde bağımlılığı tedavisi, aile içi iletişim, ergen ve yetişkin iletişimi alanlarında 4 yıl çalışmıştır. Ayrıca aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk terapisi alanlarında çalışmaktadır. Uzman Psikolog Özlem MAMA seanslarında Depresyon, Panik Bozukluk,Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Somatoform Bozuklukları, Çocuk ve Ergen Psikolojisiyle ilgili tüm sorunlarda çalışmaktadır.
  Bilişsel Davranışçı Kuram ve Terapileri, Şema Terapi, Sorun Çözme Terapisi, Psikanaliz alanlarında çalışmaların yanı sıra bilinçaltı çalışmaları yaparken trans tekniklerini de uygulamaktadır. Alanında 15 yıllık mesleki tecrübesi bulunan Özlem Mama Güneş Psikolojik Danışmanlık'ta çocuklara, bireylere, ailelere ve çiftlere yönelik psikolog/terapist olarak çalışmakta ayrıca kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
  Uzman Psikolog Özlem MAMA'ya aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk ve ergen psikolojisi hizmetlerimiz için başvurabilirsiniz.

Mezun olunan okullar

 • Plovdiv Üniversitesi Psikoloji
 • Selçuk Üniversitesi İletişim
 • Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Özlem Hanım işini gerçekten severek yapan, maddiyat gözetmeyen, danışanın mutluluğu ile mutlu olan tanıdığım en iyi psikolog. Psikoterapi seansları çok keyifli.Çalışma ortamı çok iyi. Güler yüzlü bir psikolog.tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Özlem Hanım işini ve kişiliğini bütünleştirmiş, profesyonelliği ile kendinizi güvende hissedeceğiniz bir liman. Gücünüzün farkına varıp kendi gerçeğinizi bulduğunuzda daha iyi anlıyorsunuz. Özlem Hanımı tanıdığım günden beri hayata bakış açım değiştiği gibi, gerek aile gerek çevremle olan ilişkilerimde yaşam kalitemin ciddi anlamda arttığını söylemeliyim. İyi ki varsınız Özlem Hanım , herşey için teşekkürler. Ö.K.

 • çok memnunum

  Terapilere başladığımız gün kesinlikle benim için bir milat oldu. Gerek meslekî donanımı olsun gerekse kişiliği...her yönüyle harika bir insan. Özlem Hanım'ın yardımıyla yıllardır ilaç kullanarak çözemediğim sorunlarımı kısa bir sürede çözebildiğimi gördüm. Kurtulamayacağımı sandığım takıntılarımdan kurtuldum. Sigarayı bıraktım. Çevremle olan ilişkilerim düzeldi... Farkındalığım arttı. Belki de en önemlisi "kendimi sevmeyi" öğrendim. Klişe ama gerçek hayatta uygulaması zor olan bir söz vardır ya hani "siz değişin sonra herşey değişir" diye işte ben o değişimi bizzat deneyimleyebildim. Tavsiye ettiği kitaplar halen başucu kitabım olarak duruyor. Yardımları için, sabrı için, güler yüzü ve hoş sohbeti için, samimiyeti için...ona çok teşekkür ederim. İyi ki kendisini tanımışım.

 • çok memnunum

  Tanıştığım andan itibaren pozitifligi ve sorunlara yaklaşımı ile işini çok iyi yapan bir danışman..hersey den önce iyi bir insan her konuda çözüm üretip yol gösteren profesyonel birisi...İyiki tanımışım..
  İlknur Bozkurt

 • çok memnunum

  Oğlum için kendisine gittik. Sorunun ebeveyn olarak bizde olduğunu söyledi. Bize çözüm üretti ve kendisi ile 2 seansta sorunu çözdük. İletişimi çok güzel. Oğlum hala Özlem ablaya sohbete gidelim diyor. Çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  İnsana kendisi olmasını aşılayabilen, bireyin kendine inandığı sürece herşeyi yapabileceğini ona aktaran, güler yüzlü ve samimiyetine her daim inanabileceğim danışmandan ziyade bir abla gözü ile baktığım hayat koçum.

 • çok memnunum

  Özlem hanım süper bir insan. Gerçekten çok iyi bir danışman. Danışanları ile diyaloğu arkadaş gibi olması karşısındakini rahatlatıyor. Elinden gelenin gerçekten fazlasını yapıyor. Danışanları için özel hayatından bile ödün veriyor. Herkese gerçekten tavsiye ederim.