Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 414 profil ziyareti var

Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini tamamladıktan… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
41 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Bireysel Terapi

  Dun aksam gittim ilk defa gercekten cok tatli, cok guleryuzlu birisi. Cok memnun kaldim. Benim ne istedigimi bana gosterdi. Yardimlari icin tesekkur ediyorum. Guzel sohbeti icin tekrar gitmeyi isterim.

 • S

  Araştırarak gittim. İlgili olması, samimi olması ve randevularımdan sonra dahi takip ediyor olmasından memnun kaldım. Seanslardan memnun kaldım. Tek seansta bile %70 oranında kendimi rahatlamış hissettim. Şu ana kadar almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. Çok beğendim, çok memnun kaldım kendilerinden. Herkese tavsiye ederim.

 • D

  Kendisinden gayet memnunum. Devam eden bir danışma sürecimiz var. Bana bir çok anlamda yardımcı oldu. Araştırarak gittim. Beni çok iyi anlayıp yol göstermesinden memnun kaldım. Seasnlardan memnunum. Takibinden ve beni yönlendimesinden memnunum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

 • K

  Özlem hanımla tanıştıktan ve kendileriyle bu sürece başladıktan sonra hayata bakış açım daha farklı oldu. 25 yıldır içimde yaşadığım problemi 2 seansta yaklaşık 1.5 ay içerisinde bitirdim. Sorunum sonlandı.Hala devam ediyorum gitmeye. Bir evlilik sürecindeyim. Evlilik öncesinde onunla iletişimde olduğu için çok mutluyum. Her şeyin daha sağlıklı ilerlemesini sağlıyor. Bu iletişimin hayatımın sonuna kadar devam edebileceğini belirtmek isterim.

 • N
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: İkili ilişkiler

  Harika tespitleri doğru teşhis ve tedavisi beni her geçen gün daha verimli ve huzurlu hâle getirdi.çok teşekkürler hocam

 • A
  Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Zihnimde baş edemediğim düşüncelerim vardı. İçimde ciddi sorunlar yaşıyordum.Özlem hanım ilk seanstan itibaren kendimi harika hissetmemi sağladı. İşini profesyonelce yapıyor. Başarılı bir şekilde seanslara devam ediyoruz.

 • B

  İnternetten araştırarak gittim. 2-3 seanstır danışanıyım ama yaklaşımından ve yönlendirmesinden memnunum. Devam da ediyorum. Kısa zamanda olumlu sonuç aldım. Seanslardan memnunum. Seasnlarım devam etmekte.Şu ana kadar almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

 • S

  İnternetten araştırarak gittim. Hayatıma baya iyi şeyler kattı. Hayatım değişti, düşünce yapım değişti, olumsuzluklarımdan kurtuldum. Empati kurma düşüncesi çok hoşuma gidiyor. Örneğin; ben bir şey anlattığımda kendini benim yerime koyarak beni yönlendiriyor. Seanslardan memnunum. Danışanı olmaya devam ediyorum. Seanslarım devam etmekte. Bir sorunum olmadığında da gidip sohbet amaçlı gidebiliyorum. Bir arkadaş gibi oldu bana. Yakınlarıma da tavsiye ederim.

 • A
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Kaygı korku endişe

  Özlem Hanım'a daya doyumlu ve daha mutlu kaygısız ve korkusuz bir hayat yaşamak için başvurdum ve hayatımda tanıdığım en iyi psikolojik danışmanım oldu size çok samimi davranıyor ve asla yargılamıyor.Diğer psikologların 10 seansta yapamadığını bana sadece bir seansta kazandırdı alanında çok iyi çok da tecrübeli ayrıca çok da iyi bir insan.Herkese tavsiye ederim.

 • Ş
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Yetişkin Terapisi

  Öncelikle merhaba:)
  Tedaviye başlama sebebim yaşadığım birtakım hadiseler sonucunda kendimle başlayan duygusal iç savaşım ve bunlarla baş edemeyeşimdi.Pişmanlıklarım,korkularım,kendimi kabul edememe,onaylamama vs.Tedavi esnasında danışmanımın yaklaşımı,çıkarımları ve yardımlarının hayatımdaki etkisini gördükten sonra seansların faydalı olduğuna kesinlik kazandırmış oldum.Tedavi süresince ise yaptığımız meditasyonlar,okumam için önerdiği kitaplar beni ayrıca memnun eden kendimi iyi hissettiren etmenler oldu.Ümitsiz başladığım yolda şuan inançla devam etmemi sağladığı için kendisine minnettarım :)

 • M
  Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Başetme mekanizmalarımın yetersiz kaldığına profesyonel bir desteğe ihtiyacım olduğuna karar verdim.Birkaç seçenek içinde tamamen doğaçlama olarak kendisini tercih ettim.Şöyle söyleyebilirim ki Özlem Hanımla konuşmak, yaşadığım travmalara dışardan bir gözle bakmamı sağlaması hayatımda başka bir devir açmamı sağladı.Hâlâ danışanıyım ve bazı konularda daha kararlı durmamda çok emeği var.Kesinlikle çok iyi bir danışman samimi davranış ve duygularıyla iyi ve gerçek bir dost gibi diyebilirim.Ben çok okuyan biriyim.Özellikle tavsiye ettiği kitapları büyük keyifle okuyorum.Emeğine sağlık diyorum.Burdan da kendisine teşekkür ediyorum.Herkesin dönem dönem iyi bir danışmana ihtiyacı olduğunu düşünen biri olarak Özlem Hanımı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

 • S
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Konuşma bozukluğu

  Dün ilk kez gittik çok memnun kaldım bu kadarını beklemiyordum 3 yıldır gitmediğimiz doktor kalmamıştı keşke daha önce gitseymişiz

 • O
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: kalıtsal aile travması

  Yıllardır içimde gizliden gizliye bi başkasının hayatını idealini yaşıyormuşum meğerse.Aslında kendime kabullendiriyordum ama bi başkasının bunu anlaması imkansızdı.Anlatamıyor içimde saklıyordum.Sadece kitaplarda filmlerde olabileceğine inandığım şeyin kendim yaşayabiliyor olacağıma ihtimal vermedim belkide.İçimde yaşattığım kişi benim hayatımı umursamadan davranması ailemi kaybetmeme neden olacaktı.Bundan kurtulmam gerektiğini ümitsizde gelse bana psikolojide bulacağımı umuyordum.Bu niyetle internetten gözlerimi kapatarak tesatüfen (..ki tesadüflere inanmam) bulduğum Özlem hanımın ofisinde buldum kendimi.Güler yüzlülüğüyle olaylara bakış açısıyla herşeyin mümkün olabileceğini,hayatın bildiğimizden çok daha fazlası olduğunu anlamak istememe rağmen anlattı.Anladım.. Çok daha fazlasını anladım.Kendisinine minnetarım ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)

 • Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Daha erken tanışmış olmayı isterdim ama yine de geç değil.... yaklaşımlarınız ile çok destek oldunuz bana... çok teşekkürler herşey içinnn

 • C
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Takinti ve vesvese

  Merhaba.Dünya tatlısı, danışanının durumunu çok fazla konuşmasına gerek kalmadan anlayan ve çözüm bulan ve seanslar bittikten sonra bile ilgisi takibi devam eden, iletişimi çok kuvvetli bir melek...Hic düşünmeden sıkıntı etmeden gidilebilecek, yardim alinabilecek harika ve güvenilir bir insan...

 • E
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Stres ve korkularla bas etme

  Özlem Hanım'la tanismadan önce gerçekten de kendimi çok çaresiz ve tükenmiş hissediyordum kendisi çok kısa bir süre de kendimi iyi hissetmeme olumlu ve pozitif bakmama yardimci oldu kendi enerjisi bana geçti diyebilirim teşekkürler

 • H
  Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Obsesif kompülsif bozukluğum nedeniyle Özlem hanıma başvurdum, iyi ki tanımışım, Mavi yoluma çiçekler kattığı için... Samimi düşünceleri, ve mükemmel uzmanlığı ile kaygılarıma aydınlık oldu ve beni kısa bir sürede güzel evrene tekrar kattı.Tekrardan pozitif düşünebiliyorsam Özlem hanım sayesinde, çok teşekkür ederim....

 • Z

  Özlem Hanım'la görüşmelerim boyunca çok iyiydi ve çok yararı dokundu bana. Çok ilgiliydi bana karşı. Devam etmeyi düşünüyorum kendisine ara sıra da olsa. Özlem Hanım'la konuşmak bana çok iyi geliyor. Herkese tavsiye ederim. Çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum.

 • B

  Biz eşimle gittik Özlem Hanım'a. Çok büyük sorunlarımız olduğunu düşünüyorduk fakat büyük bir sorunumuz yokmuş. Özlem Hanım'a gittiğimizde bize olan ilgisi alakası ve uzmanlığı ile bakış açımızı değiştirdi ve her şey daha güzel hale geldi.

 • H
  Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Özlem abla gerçekten çok iyi terapist ve çok iyi bir insan. Özellikle öfke ve takıntı konusunda çok iyi. Kısa zamanda kendimde çok büyük değişiklikler gördüm sayesinde. ALLAH RAZI OLSUN ONDAN.

 • M
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Aile Terapisi

  Olayları gayet başarılı şekilde analiz eden ve evlilik hayatımıza gayet mantıklı ve tatmin edici çözümler sunan Özlem hanıma çok teşekkür ederim. Artık hem kendimi, hem de eşimi daha iyi tanıyorum.

 • A
  Yer: Güneş Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Aile Danışmanlığı

  Hayatımda kurmak istediğim düzeni kurdum. Başarmak istediğim çoğu şeyi başarmak için elimden geleni yaptım. Olmadığı zaman kendimi karamsarlığa gömmedim. Başarısızlıktan olan gerginliğim gitti bu da benim daha dikkatli ve huzurlu yaşamama katkıda bulundu. Özlem hanım iyi ki varsınız:)

 • Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Özlem Hanım ile hayata bakış açınızı değiştirecek ve gerçek benliğinize kavuşarak ileriye emin adımlarla yürüyeceksiniz

 • S

  Özlem Hanım'a sonsuz teşekkürler iyki var çok iyi bir hekim aileme ve çocuklarıma eşim ile kendime çok şeyler kattı bize çok şeyler öğretti

 • M

  "Varoluşsal kriz" diye belirttiğim bir sebep ile gittim.Her seansla beraber daha fazla şey gördüm kendime dair. Çok memnunum çünkü sorunumun kökünü bulmakta iyi ve ona nasıl yaklaşması gerektiği biliyor.Başka psikologlardan ve psikiyatristlerden almadığım büyük bir verim alıyorum. Onu kesinlikle öneriyorum.

 • I

  Öfke problemim vardı kendimi değersiz hissediyordum özgüvenim zayıftı ama özlem hanımla birlikte yaptığımız çalışmalar sonucu bakış açım değişti kendimi daha rahat ve özgüvenli hissediyorum

 • B

  Rabbimin bize bir lütfu Özlem hanım kızımın özlem ablası... bitti herşey dediğimde bizi hayata döndüren kanatsız " Melek " . Samimi , içten güler yüzlü aileme çocuklarıma ve en önemlisi bana çok şey kazandirdi .Dik durmayı güçlü olmayı gülmeyi tekrar hatirlattiniz bana ,iyiki varsın kanatsız meleğimiz. .

 • E

  Tek derdimin vajinismus olduğunu düşünürken ve bunun tedavisini ararken özlem hanımla tanıştık. Daha önce başarısızlıkla sonuçlanan tedavimden dolayı ön yargılıydım ama daha ilk seansta özlem hanımın ilgisi, samimiyeti başaracağıma inanmamı sağladı. Sonraki seanslarda gölgede kalmış baska bir çok sıkıntımız olduğunu anladım. Hem eşimde hem bende pozitif değişiklikler olduğunu ve evliliğimizden keyif aldığımızı hissettik. Ve olmuştu:) ben çok uzun süreceğini düşünürken dördüncü seansa tesekkür etmeye gittim. O gün mutluluğumuzu birlikte paylaştık psikiyatriden öte birisi iyi ki tanıdım sizi her sey için çok çok teşekkür ederim :)

 • E

  Herkesin başından iyi kötü bir şeyler geçmiştir. Kimileri içine atar kimileri kendine korunacak bir liman bulur. Ben hep kendimi yalnız hissettim. Sağımda solumda o kadar insan olmasına ve beni sevmelerine rağmen ben asla kendimi belli bir yere ait hissedemedim. Kendi hayatımdaki ve aile hayatımdaki sorunlar derinlerden yüzeye çıkmaya başladı. Kısacası herkesi üzmeye, kırmaya başladım. Hırçınlaştım. Birçok psikolog ve psikiyatrist değiştirdim. Hiçbiri doğru söylüyormuş gibi gelmedi. Ama en son buraya geldiğimde buradaki sıcaklığı burada aldığım güveni hiçbir yerde bulamadım. İlk defa gittiğimde annem ile birlikteydim ve yüzüm gülerek ayrıldım. Hatta annem niye anlamsız anlamsız gülüyorsun diye sordu :) Benim hayatımı çok daha iyi bir hale çevirdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • E

  Özlem hanım ile tanışmadan önce iliskimizde kötü bir sona yaklaştığımızı düşünüyorduk. Gittiğimiz her seansla iliskimizde olumlu değişimleri gördük ve sonunda doğru iletişimi özlem hanımın yönlendirmeleriyle öğrendik. Hayatımızda daha önce yasamadigimiz kadar rahat ve huzurlu bir dönem yaşıyoruz. Kendinizi gerçekleştirmeniz, bireysel olarak ve ailenizle doğru bir yaşam geçirmeniz için şüphesiz güvenilir isim Özlem Mama.. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisansını bitirmiştir. Sola Unitas ICF onaylı Yaşam Koçluğu eğitimi , Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Aile Danışmanlığı eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Çocuklarda Ruhsal Sorunlar eğitimi, Beden Dili, Diksiyon, İletişim eğitimlerini de tamamlayan Uzman Psikolog Özlem Mama, Adalet Bakanlığında çocuk ve yetişkin kişilerle madde bağımlılığı tedavisi, aile içi iletişim, ergen ve yetişkin iletişimi alanlarında 4 yıl çalışmıştır. Ayrıca aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk terapisi alanlarında çalışmaktadır. Uzman Psikolog Özlem MAMA seanslarında Depresyon, Panik Bozukluk,Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Somatoform Bozuklukları, Çocuk ve Ergen Psikolojisiyle ilgili tüm sorunlarda çalışmaktadır.
  Bilişsel Davranışçı Kuram ve Terapileri, Şema Terapi, Sorun Çözme Terapisi, Psikanaliz alanlarında çalışmaların yanı sıra bilinçaltı çalışmaları yaparken trans tekniklerini de uygulamaktadır. Alanında 15 yıllık mesleki tecrübesi bulunan Özlem Mama Güneş Psikolojik Danışmanlık'ta çocuklara, bireylere, ailelere ve çiftlere yönelik psikolog/terapist olarak çalışmakta ayrıca kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
  Uzman Psikolog Özlem MAMA'ya aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk ve ergen psikolojisi hizmetlerimiz için başvurabilirsiniz.

Okullar / Eğitimler

 • Plovdiv Üniversitesi Psikoloji
 • Selçuk Üniversitesi İletişim
 • Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans

Makaleler

 • Çocuk Suçluluğu

  29 Ağustos 2017

  Sosyal bir varlık olarak insan, yine sosyal bir çevrede doğmakta, çevrenin şartlarıyla şekillenmektedir. Toplumca yaratılmış din, ahlak ve hukuk gibi üstyapı...
 • Mutlu Olmak İstiyorum

  28 Ağustos 2017

  Son zamanların en popüler sorunu, “mutlu değilim”. Mutlu olmadığını düşündüren nedir sana ey insan!? Peki ya mutlu olduğunu nasıl anlıyorsun? Ne...
 • Aile İçi Şiddet

  28 Ağustos 2017

  Aile içi şiddet günümüzde oldukça sık rastlanılan ve üzerinde fazlasıyla durulan bir sorun haline dönüşmüştür. Şiddeti uygulayan kişilerin şiddet uygulama...