Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 271 profil ziyareti var

Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini t... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Merhaba. Anadolu ünv grafik tasarım bölümünde okuyorum . Size bir konu hakkında danışmak istedim. Madde bağımlılığı ve depresyon tedavisi için nasıl bir psikolojik destek verilmesi uygun olur ? Bana önerebileceğiniz bir kitap ,site yada kendi bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bir internet sitesinin… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  merhaba yüksek öğretim kurumu resmi internet sitesinden konuyla ilgili pek çok tez bulabilirsiniz.

 • Ergen psikolojisi mi

  Merhaba 14 yaşında erkek yeğenim var. Anne baba ayrı. Babada kalıyor. Birde kız kardeşi var. Annesi erkeği çok nadir de olsa alıyor. Annesi pek sağlıklı sayılmaz ama çocuk onda kaldıktan sonra çok değişiyor. Bize birşey anlatmıyor. Kafası çok yoğun. Konuşmalarında bazen olmadık sözler soyleyebiliyor.… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  merhaba, anlattığınız durumla ilgili yüzeysel bir yorum yapıp sizi yanlış yönlendirmek ya da endişelerinizi artırmak istemem. Bu nedenle ilk fırsatta bir uzmandan destek almanızın size fayda sağlayacağına… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Uzman Psikolog, İletişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Özlem Mama Evli ve Bir Çocuk Annesidir. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Plovdiv Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimlilerini tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisansını bitirmiştir. Sola Unitas ICF onaylı Yaşam Koçluğu eğitimi , Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Aile Danışmanlığı eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Çocuklarda Ruhsal Sorunlar eğitimi, Beden Dili, Diksiyon, İletişim eğitimlerini de tamamlayan Uzman Psikolog Özlem Mama, Adalet Bakanlığında çocuk ve yetişkin kişilerle madde bağımlılığı tedavisi, aile içi iletişim, ergen ve yetişkin iletişimi alanlarında 4 yıl çalışmıştır. Ayrıca aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk terapisi alanlarında çalışmaktadır. Uzman Psikolog Özlem MAMA seanslarında Depresyon, Panik Bozukluk,Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Somatoform Bozuklukları, Çocuk ve Ergen Psikolojisiyle ilgili tüm sorunlarda çalışmaktadır.
  Bilişsel Davranışçı Kuram ve Terapileri, Şema Terapi, Sorun Çözme Terapisi, Psikanaliz alanlarında çalışmaların yanı sıra bilinçaltı çalışmaları yaparken trans tekniklerini de uygulamaktadır. Alanında 15 yıllık mesleki tecrübesi bulunan Özlem Mama Güneş Psikolojik Danışmanlık'ta çocuklara, bireylere, ailelere ve çiftlere yönelik psikolog/terapist olarak çalışmakta ayrıca kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
  Uzman Psikolog Özlem MAMA'ya aile ve çift terapisi, bireysel terapi, çocuk ve ergen psikolojisi hizmetlerimiz için başvurabilirsiniz.

Mezun Olunan Okullar

 • Plovdiv Üniversitesi Psikoloji
 • Selçuk Üniversitesi İletişim
 • Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık

  Özlem Hanım ile hayata bakış açınızı değiştirecek ve gerçek benliğinize kavuşarak ileriye emin adımlarla yürüyeceksiniz ????

 • Özlem Hanım'a sonsuz teşekkürler iyki var çok iyi bir hekim aileme ve çocuklarıma eşim ile kendime çok şeyler kattı bize çok şeyler öğretti

 • "Varoluşsal kriz" diye belirttiğim bir sebep ile gittim.Her seansla beraber daha fazla şey gördüm kendime dair. Çok memnunum çünkü sorunumun kökünü bulmakta iyi ve ona nasıl yaklaşması gerektiği biliyor.Başka psikologlardan ve psikiyatristlerden almadığım büyük bir verim alıyorum. Onu kesinlikle öneriyorum.

 • İ

  Öfke problemim vardı kendimi değersiz hissediyordum özgüvenim zayıftı ama özlem hanımla birlikte yaptığımız çalışmalar sonucu bakış açım değişti kendimi daha rahat ve özgüvenli hissediyorum

 • B

  Rabbimin bize bir lütfu Özlem hanım kızımın özlem ablası... bitti herşey dediğimde bizi hayata döndüren kanatsız " Melek " . Samimi , içten güler yüzlü aileme çocuklarıma ve en önemlisi bana çok şey kazandirdi .Dik durmayı güçlü olmayı gülmeyi tekrar hatirlattiniz bana ,iyiki varsın kanatsız meleğimiz. .

 • E

  Tek derdimin vajinismus olduğunu düşünürken ve bunun tedavisini ararken özlem hanımla tanıştık. Daha önce başarısızlıkla sonuçlanan tedavimden dolayı ön yargılıydım ama daha ilk seansta özlem hanımın ilgisi, samimiyeti başaracağıma inanmamı sağladı. Sonraki seanslarda gölgede kalmış baska bir çok sıkıntımız olduğunu anladım. Hem eşimde hem bende pozitif değişiklikler olduğunu ve evliliğimizden keyif aldığımızı hissettik. Ve olmuştu:) ben çok uzun süreceğini düşünürken dördüncü seansa tesekkür etmeye gittim. O gün mutluluğumuzu birlikte paylaştık psikiyatriden öte birisi iyi ki tanıdım sizi her sey için çok çok teşekkür ederim :)

 • Herkesin başından iyi kötü bir şeyler geçmiştir. Kimileri içine atar kimileri kendine korunacak bir liman bulur. Ben hep kendimi yalnız hissettim. Sağımda solumda o kadar insan olmasına ve beni sevmelerine rağmen ben asla kendimi belli bir yere ait hissedemedim. Kendi hayatımdaki ve aile hayatımdaki sorunlar derinlerden yüzeye çıkmaya başladı. Kısacası herkesi üzmeye, kırmaya başladım. Hırçınlaştım. Birçok psikolog ve psikiyatrist değiştirdim. Hiçbiri doğru söylüyormuş gibi gelmedi. Ama en son buraya geldiğimde buradaki sıcaklığı burada aldığım güveni hiçbir yerde bulamadım. İlk defa gittiğimde annem ile birlikteydim ve yüzüm gülerek ayrıldım. Hatta annem niye anlamsız anlamsız gülüyorsun diye sordu :) Benim hayatımı çok daha iyi bir hale çevirdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • E

  Özlem hanım ile tanışmadan önce iliskimizde kötü bir sona yaklaştığımızı düşünüyorduk. Gittiğimiz her seansla iliskimizde olumlu değişimleri gördük ve sonunda doğru iletişimi özlem hanımın yönlendirmeleriyle öğrendik. Hayatımızda daha önce yasamadigimiz kadar rahat ve huzurlu bir dönem yaşıyoruz. Kendinizi gerçekleştirmeniz, bireysel olarak ve ailenizle doğru bir yaşam geçirmeniz için şüphesiz güvenilir isim Özlem Mama.. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.

 • A

  Değişimin ta kendisi özlem hanıma randevu almamla başladı. Sorunun en derinine inerek ordan çıkardı ve attı. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Kendimi sevmemi ona borçluyum.

 • B

  İlgili, güleryüzlü ve işine hakim olması çalışmamızı etkin hale getiriyor. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Özlem hanıma çok çok teşekkür ediyorum. Psikolog gibi değil, çok rahat ettim yanında. Kızımda çok rahattı. Çok memnunum desteği çok güzeldi. Verdiği öğütler, mesajlar çok güzeldi çok teşekkür ediyorum kendisi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Özlem hanımın durumlara yaklaşımı ve farklı bakış açısı uyandırması ile takıntı haline gelen davranışların altında yatan sebeplerin tespiti ve tedavisinde başarılı bir yol izlediğini düşünüyorum.

 • Özlem Hanım işini gerçekten severek yapan, maddiyat gözetmeyen, danışanın mutluluğu ile mutlu olan tanıdığım en iyi psikolog. Psikoterapi seansları çok keyifli.Çalışma ortamı çok iyi. Güler yüzlü bir psikolog.tavsiye ederim.

 • Ö

  Özlem Hanım işini ve kişiliğini bütünleştirmiş, profesyonelliği ile kendinizi güvende hissedeceğiniz bir liman. Gücünüzün farkına varıp kendi gerçeğinizi bulduğunuzda daha iyi anlıyorsunuz. Özlem Hanımı tanıdığım günden beri hayata bakış açım değiştiği gibi, gerek aile gerek çevremle olan ilişkilerimde yaşam kalitemin ciddi anlamda arttığını söylemeliyim. İyi ki varsınız Özlem Hanım , herşey için teşekkürler. Ö.K.

 • Terapilere başladığımız gün kesinlikle benim için bir milat oldu. Gerek meslekî donanımı olsun gerekse kişiliği...her yönüyle harika bir insan. Özlem Hanım'ın yardımıyla yıllardır ilaç kullanarak çözemediğim sorunlarımı kısa bir sürede çözebildiğimi gördüm. Kurtulamayacağımı sandığım takıntılarımdan kurtuldum. Sigarayı bıraktım. Çevremle olan ilişkilerim düzeldi... Farkındalığım arttı. Belki de en önemlisi "kendimi sevmeyi" öğrendim. Klişe ama gerçek hayatta uygulaması zor olan bir söz vardır ya hani "siz değişin sonra herşey değişir" diye işte ben o değişimi bizzat deneyimleyebildim. Tavsiye ettiği kitaplar halen başucu kitabım olarak duruyor. Yardımları için, sabrı için, güler yüzü ve hoş sohbeti için, samimiyeti için...ona çok teşekkür ederim. İyi ki kendisini tanımışım.

 • Tanıştığım andan itibaren pozitifligi ve sorunlara yaklaşımı ile işini çok iyi yapan bir danışman..hersey den önce iyi bir insan her konuda çözüm üretip yol gösteren profesyonel birisi...İyiki tanımışım..
  İlknur Bozkurt

 • Oğlum için kendisine gittik. Sorunun ebeveyn olarak bizde olduğunu söyledi. Bize çözüm üretti ve kendisi ile 2 seansta sorunu çözdük. İletişimi çok güzel. Oğlum hala Özlem ablaya sohbete gidelim diyor. Çok memnun kaldık.

 • İnsana kendisi olmasını aşılayabilen, bireyin kendine inandığı sürece herşeyi yapabileceğini ona aktaran, güler yüzlü ve samimiyetine her daim inanabileceğim danışmandan ziyade bir abla gözü ile baktığım hayat koçum.

 • Özlem hanım süper bir insan. Gerçekten çok iyi bir danışman. Danışanları ile diyaloğu arkadaş gibi olması karşısındakini rahatlatıyor. Elinden gelenin gerçekten fazlasını yapıyor. Danışanları için özel hayatından bile ödün veriyor. Herkese gerçekten tavsiye ederim.