Uzm. Psk.

Rifat Tuğsal

verifiedCreated with Sketch.

39 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 943 profil ziyareti var

Uzm. Psk. Rifat Tuğsal Near East Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Listesine girerek mezun olmuştur. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini derece ile tamamlayan… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
39 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Konum: Rifat Tuğsal Sarıyer Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Randevu

  İnternet üzerinden araştırmıştım.Danışanlarının yapmış olduğu yorumlardan ve eğitim bilgilerini göz önüne alarak tercih ettim.Kendisinden çok memnun kaldım.Bir sıkıntı yaşamadık şuana kadar.Üzerimizde olumlu bir etkisi oldu.Yaklaşımından memnunduk.Devam ediyoruz görüşmelerimize.Yönlendirmelerinden ve takibinden memnunum.Tavsiye edebilirim herkese.

 • E

  İnternet üzerinden araştırmıştım.Danışanlarının yapmış olduğu yorumlardan ve eğitim bilgilerini göz önüne alarak tercih ettim.Kendisinden çok memnun kaldım.Bir sıkıntı yaşamadık şuana kadar.Üzerimizde olumlu bir etkisi oldu.Yaklaşımından memnunduk.Devam ediyoruz görüşmelerimize.Yönlendirmelerinden ve takibinden memnunum.Tavsiye edebilirim herkese.

 • N

  Ben çok memnunum kendisinden devam ediyorum hala. Gittiğim sorunla ilgili bütün sorunlarım çözüme ulaşmış durumda. Çok fazla faydasını gördüm. Anlayışlı olması, özellikle takip etmesi, biz ulaşamasak da tekrar tekrar takip etmesi, takipçi olması, anlayışlı olması beni çok bağladı.Bana verdiği bütün yönlendirmeleri elimden geldiğince uyguladım ve tedavime de çok katkısı oldu.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Bir problem yaşayan her kim varsa önce Rıfat Bey'le görüşmelerini isterim.

 • E

  Hala devam ediyorum kendisine. Çok memnunum. İnternetten buldum bana yakın olmasına baktım ve gittim. İlk başta denemek için başladım ama ondan sonra bir konu üzeirnde eğitiminin olduğunu, donanımlı biri olduğunu öğrendim. İyi bir diyaloğumuz oldu. Bana inanılmaz faydalı oldu kendisi.Çok iyi bir hafızası var. Benim hatırlamadığım şeyleri bile hatırlıyor olması, ilgili olması güzeldi.Sistemik ve dinamik terapiyle çalışıyoruz. İlk çalışmam ama üzerimde baya faydalı oldu.Tavsiye de ediyorum kendisini herkese.

 • F

  Ben Rıfat Beyle görüşmelerimizden memnun kaldım. Hala daha devam ediyorum.Gayet olumlu her şeyimiz. Bir arkadaş tavsiyesi ile gittim kendisine.İşine çok motive, çok iyi dinliyor, çok iyi analiz yapıyor.Çok olumlu sonuçlar aldım. Her şeyi güzel bir şekilde yaşanan sıkıntılarla ilgili müdahalede bulundu.Yönlendirmelerinden memnun kaldım.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • T

  Kendisini herkese tavsiye ederim. Özellikle panik atak tedavisinde EMDR tedavi ugyuladığı için etkili tedavi yöntemi sağlıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Açık sözlü olması ve gerçekçi yaklaşıması güzel.Takibi çok iyi yönlendirmeleri çok güzel.Güleryüzlü ve açık sözlü oluşundan memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

 • B

  Rıfat beye tavsiye üzerine gelmiştik kendisine.Gittikten sonrada çok iyiz çok memnunuz. Alçak gönüllü olması güzeldi. Danışanıyla yaş farkı olduğu için oğlu gibi gördü.Sonuçlarımız iyi gidiyor, daha da devam ediyoruz.Yönlendirmeleri güzel, randevu takiplerini ilk başlarda kendisi yapıyordu, şimdi kendimiz belirliyoruz.Herkese tavsiye ederim kendisini.

 • G
  Konum: Rifat Tuğsal Atakent Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Yetişkin Terapisi

  Bazen hayat cok yorar, benliginizi kaybedecekmissiniz gibi hissettirir. Boyle bir donemde tanistik Rifat Bey ile. Danisani oldugum ilk gunden bugune kendime olan saygimi ve kim oldugumu hatirlatti. Her konuyu paylasabileceginiz, profosyonelligi ile her zaman yardimci ve realist bir uzman.

 • S
  Konum: Rifat Tuğsal Atakent Psikolojik Danışmanlık

  Hayatımızdaki sorun her ne ise en son raddeye geldiğinde psikolojik destek almaya karar veren milletin bir bireyi olarak, evliliğimizde çıkmaza girdiğimizde çaldık Rıfat Bey'in kapısını. Rıfat Bey'in aldığı eğitim, hakkında yapılan olumlu yorumlar ve sosyal medya sayfasında mesleğinin haricinde paylaşımlarda bulunmaması benim Rıfat Bey'i seçmemde etken oldu.

  Eşimle, Rıfat Bey'in ofisinin yolunu tuttuğumuzda içimden geçen şey tam olarak şöyleydi: ' Bu acıları bana nasıl unutturacak ki? Elinde sihirli bir değnek yok ya!'

  Evet Rıfat Bey'in elinde sihirli bir değnek yok ama onun lügatında, birikiminde ve insanlığında sizin yüreğinize dokunacak şahane kelimeler ve cümleler var. Yaşadığınız sıkıntıdan kurtulmanız için elinden geleni fazlasıyla yaptığından ve yapacağından zerre tereddütünüz olmasın. Rıfat Bey'in sizi uzun uzun dinleyip, incelemesi ve akabinde size dolu dolu dönüşler yapması mesleğinin hakkını fazlasıyla verdiği hissini yaşatıyor size.

  En önemlisi de 'güven'. Ona güveniyorsunuz ve inanıyorsunuz. Karşınızda sizi bir an önce göndermek isteyen bir psikolog değil, yaşadığınız sorun her ne ise ondan kurtulmanız için çabalayan, elinden geleni fazlasıyla yapan bir psikolog bulacaksınız.


  İnternet aracılığıyla bulup, acabalarla kapısını çaldığım bir insanın yüreğime bu denli iyi geleceğine hiç ihtimal vermemiştim doğrusu. Rıfat Bey'e gidin her şeyden önce kendiniz için, kendinizi ihmal ettiğiniz ve kendinizi yeniden bulmak için gidin. Yaşadığınız sorunun üstesinden Rıfat Bey sayesinde geleceksiniz, buna inanın. Derin bir nefes almak ve rahatlamak istiyorsanız hiç durmayın ve Rıfat Bey'den randevu alın. Pişman olmayacaksınız aksine iyi ki diyeceksiniz.

  Hayatıma böyle güzel bir insan girdiği ve yüreğime dokunduğu için kendisine yürekten teşekkür ediyorum...

 • U
  Konum: Rifat Tuğsal Atakent Psikolojik DanışmanlıkHizmet: Evlilik Terapisi, Bireysel Terapi

  İçinde oldugu durumdan ötürü kendini çıkmazda hissedenlere, duvarların üzerine üzerine geldiğini hissedenlere, kursağında bir türlü geçmeyen kocaman bir lokma kalmış gibi hissedenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikoloğ. Bana çok iyi geldi...Artık daha iyi nefes alabiliyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Psk. Rifat Tuğsal Near East Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Listesine girerek mezun olmuştur. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini derece ile tamamlayan Rifat Tuğsal kendi özel muayenehanesinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Near East Üniversitesi Psikoloji Bölümü
 • Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
 • Çift ve Aile Terapisi Eğitimi
 • NAADAC (The Association for Addiction Professionals) Bağımlılık Uzmanları Derneği Eğitimleri
 • Bilişsel Davranışçı Terapi(Hakan Türkçapar-POEM) Eğitimi
 • Objektif ve Projektif Testler Eğitimi
 • Şema Terapi Eğitimi
 • Cetad(Cinsel Terapi) Eğitimi
 • EMDR (Travma Sonrası Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
 • Pozitif Psikoterapi
daha fazla

Bilinen Diller

 • İngilizce

Makaleler