Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 512 profil ziyareti var

Doç.Dr. Tarık Çavuşoğlu 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini 1997 - 2004 yılları arasında Gazi Üniveristesi Tıp Fakültesi Plasti... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Ksantelezma

  Hocam Ksantelzma denilen küçük yağ tabakası göz altın da oluştu bunlardan kurtulmak istiyorum ameliyat-ı lazer mi,yoksa farklı bır Yöntem mi olmalıyım yüzümde en az izi hangisi bırakır.bunların olmaması için benim yapabileceğim bir önlem varmı.bu ameliyat ı kışın mı yaptırmalıyım iyileşme Süreci ne kadar… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Karbondioksit lazer ile ksantelezma ablasyonu gerek lokal anestezi ile yapılabilen bir işlem olması, gerek iyi sonuçları ile özellikle cerrahi olarak olarak eksizyon sorunlu bölgelerde tercih edilir.… Daha fazla

 • Yüz Gerdirme

  Merhaba..48 yaşındayım..özellikle çene altı boyun ve alın bölgemde biraz kırışıklık var..bu durum beni rahatsız ediyor.. yaş ilerlemesi neticesi oluşan doğal kırışıklıklara bağlı olarak yüz gerdirme yaptırmak istiyorum.. bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorum..tşk ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Yüz gerdirme operasyonu için mutad yaşların altındasınız. Ancak elbette muayene sonrasında bu operasyon için uygunluk durumunuza karar verilebilir. Ya da size alternatif kombine prosedürler sunabiliriz. Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doç.Dr. Tarık Çavuşoğlu 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini 1997 - 2004 yılları arasında Gazi Üniveristesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı' nda tamamlamıştır.Tarık Çavuşoğlu , Özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ - Uzmanlık Eğitimi - 1997 - 2004
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 1996

Deneyimler

 • KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 2004 - 2014
 • MEMORIAL ANKARA HASTANESİ Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmani 2014 - 2015

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Kendisi gerçekten İYİ HEKİMLİĞİN tanımı, bir hekim adayı olarak kendisine başvurdum. Bu mesleği gerçekten vicdanıyla yapan, hiçbir maddi çıkarı olmadan tamamen sizin sorunlarınıza yönelen, hem mesleki yeterliliği çok iyi olan hem de insani yönü çok güçlü olan bir hekim. Ona ne kadar teşekkür etsem az, beni dinledi anladı. Liposuction konusunda Türkiyedeki tek isim. Bu kadar güvenerek başvurduğum tek doktor. Gerçekten kendisine bu denli iyi niyeti için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.

 • Geçtiğimiz hafta perşembe günü karın, bel, yan bölgelerim ve kollarımdan ameliyat oldum , ertesi gün taburcu oldum ve 3.günümde oy kullanmaya bile gittim. Bölgesel duş alabildim. Ayrıca operasyon yapılan bölgelerimde ödem olmasına rağmen Harika gözüküyorum .. Ellerinize sağlık Tarık hocam. Çok memnun kaldım. Çok emek verdiniz çok teşekkür ederim.

 • 10 yıl kadar önce meme protez ameliyatı için Meslek etiğine önem veren, hastasını her aşamada takip edecek bir plastik cerrah arıyordum. Meme protez ameliyatı olup hayalkırıklığı ve ciddi komplikasyonlar yaşayan arkadaşlarım olduğu için bir yandan da korkuyordum. Sayın doktor Tarık Çavuşoğlu'nun ismini duydum bir arkadaşımdan. Kendisi o tarihte Kırıkkale Ünv de çalışmaktaydı. Kırıkkale de olması da beni düşündürdü ama en azından bir fikir almak için görüşmeye gittim. Mesleğine çok hakim, hastanın ne istediğini ve neyin uygun olduğunu bu kadar iyi anlayan ve anlatan bir doktorla ilk kez tanışmış oldum. Tüm detayları sıkılmadan tek tek anlattı ve güven hissi içinde ameliyatımı oldum. Ameliyat sonrası süreçte hiç sıkıntı yaşamadım, sayın doktor bey her süreci takip etti. Bu tür ameliyatlarda uzun vadede nasıl bir sonuç alınır kaygısı da oluyor; benim ameliyatımın üzerinden 10 yıla yakın bir zaman geçmiş olmasına rağmen çok memnunum; doğal görüntü hala devam ediyor. Kendisine meme protez, lazer liposuction ameliyatı olan arkadaşlarım da çok memnunlar. Doktoruma burdan teşekkür etmek isterim.

 • Yaklaşık 10 gün önce sayın Dr. Tarık Çavuşoğlu tarafından meme protezi ameliyatı oldum. Çok kısa bir süre olmasına rağmen göğüslerimin şimdiden oldukça doğal ve güzel bir görüntüde olduğunu söyleyebilirim. Beklenen şeklini almadan bile gelecekteki mükemmel şeklinin sinyalini veriyor. Sevgili Tarık hocama , vücuduma yaşıma gerçekten uyacak abartısız protez büyüklüğünü seçememde yardımcı olduğu için , güleryüzü, samimiyeti, titizliği ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Kanımda faktör eksikliği sorunu olduğu için benim açımdan nispeten zorlu sayılabilecek bu süreçte beni benden daha çok düşündüğü , iyileşme sürecimin kısalmasını sağlayacak tedaviyi uyguladığı ve inanılmaz iligili davrandığı için minnettarım. Doktorum iyileşme sürecimde hep takipteydi kendisine isteyip de ulaşamadığım olmadı. Buraya yazdıklarımın içi boş birer iltifat olmadığını belirtmek isterim. Tekrar teşekkür eder başarılarına yenilerini katmasını dilerim.

 • Sevgili doktorum Sayin Tarik Cavusoglu,
  Daha once yaptirmis oldugum ve sagligimi ciddi anlamda tehdit eden meme protezimden beni kurtardiniz. Sayenizde saglikli, dogru bir protezim var. Mesleki tecrubeniz, gerek ameliyatimda gerekse ameliyat sonrasinda gostermis oldugunuz sabir, anlayis icin ayakta alkislanacak bir doktorsunuz. Sizin gibi meslegine bu denli bagli, bilgili, saygili bir doktora sahip oldugum icin her gun sukrediyorum. Umarim; genc meslektaslariniz sizi ve yaptiklarinizi ornek alir ve saglik sektorunu sayenizde ust seviyelere tasirlar. Cok ama cok tesekkurler her sey icin..

 • Doktor Tarık Çavuşoğlu tarafından meme küçültme ameliyatım oldum. On yıldır düşünüp tarttığım ancak bir türlü cesaret edemediğim bir ameliyattı. Doktorlara güvenme konusunda da yaşadığım kaygılar ameliyatı düşünme süremi uzattı. Ancak bir yakınımın önerisi ile görüştüğüm doktorum ilk andan itibaren kaygılarımı zaltmama ve ameliyata karar vermeme neden oldu. Kendisi bu kadar kısa sürede karar vermenin kaygısını dahi yaşatmadı. Sakin, açıklayıcı, gerçekci, profesyonel, samimi ve kendine güvenen tutumu ve hastaya alabildiğince pozitif enerji veren tavrı ile çok akıcı bir süreç izlememizi sağladı. Venöz yetmezlik sorunum olduğu için tüm ön incelemeleri, kontrolleri atlamadan sağlam bir yol izledi. Asistanı ve aneztezi ekibi oldukça titiz. İşinde bu kadar profesyonel olup aynı zamanda insancıl olabilen doktorlar da varmış dedirtiyor. Psikolojik olarak rahat hissettiren, hastaneye hiç üşenmeden akşamın onunda dahi gelip kontrolleri yapan biri. Doğum sonrası deformasyon uzmanlık alanı. Özellikle meme ve göbekte iddialı. Ben sadece iri göğüslerin yükünden kurtulmaya bile razıyken alınan bölgeyle birlikte pek çok kistten kurtuldum hem de estetik olarak hayranlık uyandırıcı derecede özenli bir sonuç gerçekleşti. Meme küçültmenin bana bu açıdan riskleri de bertaraf eden bir yararı oldu. Tarık Çavuşoğlu bu konuda çok doğru bir adres. Fiyatlarını ise,başarısına göre çok makul buldum. Doktor önerisi isteyenlere kesinlikle içim rahat öneriyorum. En az dikişle büyük bir meme dokusundan kurtulmamı sağladı. Alanında çok söz sahibi olduğunu, genç, dinamik, gelişmeye açık, eğitimi ve tecrübesi sağlam vizyonu olan ve alanında gelecekte daha da fazla söz sahibi olacağını düşünüyorum. Muayenehanesi çok merkezi Çukurambarda kendisine her an ulaşabiliyorsunuz. İdealimdeki doktoru bulmaktan ve çok korktuğum bu ameliyatı neredeyse hiç ağrı yaşamadan atlatmaktan çok mutluyum. Göğüsleriyle yaşamakta zorlanan tüm kadınlara, benim kadar beklemeden doktor Tarık Çavuşoğlu'na başvurmalarını öneririm.Çok doğru bir meslek ve alan seçmiş kendisi.
  Ayrıca kızımı da tüyleri için lazer epilasyona muayenehanesindeki Sofi hanıma gönül rahatlığıyla teslim ettim. Bu konuda da hem gelişmiş cihaz kullanmaları hem de çok uygun bulduğum fiyatıyla ikinci bir sorunumuza da çare oldular.
  Hem işinde çok başarılı hem de enerjisi ile hastalarını iyileştiren ikna eden samimi bu doktoru görmeden ameliyatınıza karar vermeyin. Zor doktor beğenen biri olarak, kendisinin az bulunur, çok kibar, insancıl ve özenle çalışan bir doktor olduğunu söyleyebilirim. Doktor soğukluğunu ya da kibrini bulamazsınız kendisi robotlar ordusunun dışında özel bir doktor. Sağlığınızı emanet edip, kaygılarınızı giderebileceğiniz ender uzmanlardan olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine her şey için, sağlık ve daha nice başarılar diliyorum

 • M

  Sayın doktorum Tarık ÇAVUŞOĞLU geçirdiğim lazer liposuction ile bütün kendime olan cesaretimi ve irademi yeniden kazandım.TV programlarında show yapan ama insanları gerçekten yanıltıp hayatlarını karartan şahıslara nispet sizin gibi doktorların olması beni çok sevindiriyor.Tekrar size çok teşekkür eder ilgi alakanıza sonsuz teşekkürlerimi sunar o sihirli ellerinize emeğinize sağlık ve başarılarınızın devamını dilerim.SAYGILARIMLA
  Cemile KEÇELİ

 • Ö

  Geçirdiğim meme protezi ameliyatındaki başarılı ve doğal sonuç için Sayın Dr. Tarık Çavuşoğlu'na çok teşekkür ederim. Bugün ameliyatımın 15. günündeyim ve bu kısa zamana rağmen göğüslerim istenen şekli almaya başladı bile. Hocam ayrıca çok titiz ve özenli olduğu için, dikişlerin karşıdan bakıldığında görülmeyecek yere yapılmasi gibi, benim dahi düşünmediğim ayrıntılara değindi. Vücut yapıma, yaşıma, özellikle gelecekteki yaşamıma ve vücut gelişimime uyumlu, her ayrintinin düşünüldüğü bir ameliyat çizgisi çizdi. Ameliyat sonrasi bakim da her türlü önlem, ilgi, titizlik, ekip donanimi ve başarisi en üst düzeydeydi. Güler yüzü, kaprislerime ve sorularıma gösterdiği sonsuz sabrı ve doktordan öte bizlere hissettirdiği aile dostu sıcaklığı ve ilgisi için de ayrıca ne kadar teşekkür etsem az.

 • Geçirdiğim lazer liposuction ile abdominoplasti ameliyatı sonrası deride sarkma olmadan ve deri yüzeyinde düzensizlik olmadan birkaç beden küçülerek (ameliyat sonrası dört ay içinde 12 kilo kaybederek) ameliyat öncesinde beklediğimden çok daha iyi bir sonuç ortaya çıkması beni çok memnun etti. Liposuction yaptırmak isteyenlere lazer liposuctionı tercih etmelerini öneririm. Ayrıca ameliyat sonrası hasta bakımı ve hasta takibi açısından gösterdiğiniz özen ve hassasiyet için hem diğer sağlık personeline hem de size teşekkür ederim.

 • Sayın Dr. Tarık Çavuşoğluna tekrar teşekkür ederim yeni yerinde başarılarının devamını dilerim. Benim sorunum bacaklarımdaki bayağı belirkin varizlerden kurtulmama sebep oldu ilk seansda başarılı olduğu için tekrar teşekkürlerimi belirtmek isterim başarılı olduğu kadarda güler yüzüylede bir çok hastasının olacağını biliyorum saygılarımla