Adres

Bursa
Doktor Muayehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Gönül Tuba Tarıkahya Ciğerli, Diyetisyen, Bursa Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden (%100 burslu)...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
41 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Medicana Bursa Hastanesi KANDAKİ ALT MADDESİNİN YÜKSEKLİĞİ

Öncelikle TUĞBA HOCAMA İyi ki varsınız diyorum. Kandaki ALT Değeri 108 Çıkmıştı 15 GÜNDE Bu değer 49 a indi ve bu kadarcık kısa bir sürede 5 KG verdim. Bunun 3,3 KG Yağlarımın gitmesiydi. ONUN MESLEĞİNDEKİ BAŞARISINI CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM ÇOK MEMNUNUM İYİ Kİ VAR.

Dyt. Gönül Tuba Tarıkahya Ciğerli

Güzel görüşleriniz için çok teşekkürler. Sağlıklı günler dilerim.


N

Kilo vermek için tercih ettim. Çok güler yüzlü, çok pozitif yaklaşan, sorduğum her soruya ilgiyle cevap veren ,danışanları için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve nazik, kibar bir danışman. Gayet memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum. Sonuç odaklı çalışması ve danışanlarının aldığı sonuçlar karşısından mutlu olmasından dolayı memnun kalması çok hoşuma gitti. İlk ayda 4.200 gram verdim. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum.


C

Tavsiye üzerine gittim. Kilo vermek için tercih ettim. Son derece kibar, son derece bilgili ve son derece yardımcı bir danışman. Gayet memnunum herhangi bir sıkıntı yok. Son derece kararlı bir danışman. 1.5 ayda 3.5 kilo vedim. Hem de sağlıklı bir şekilde verdim. Takibinde ve yönlendirmesinden memnunum. Seanslarım devam etmekte. Yakınlarıma da tavsiye ederim.


Ç

Tesadüfen kendim buldum. Kurallara uyulduğu taktirde gayet başarılı bir diyetisyen. Güler yüzlü, sıcak kanlı. Olumlu sonuç aldım. Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım. Yakınlarıma tavsiye ederim.


B

Ben çok memnun kaldım. İlgili ve alakalı olmaları çok hoşuma gitti. Güler yüzlü ve içten samimi olması beni bu yolda azimli tutuyor. Araştırarak gittim. Yorumlardan fikir edinerek kilo vermek için tercih ettim. Danışanını yıpratmadan konuşmalarıyla motive ederek ve morel verdi. İhtiyaç duyduğum her an ulaşabiliyorum. 2 haftada 5 kilo verdim. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Seanslarım devam etmekte. Yakınlarıma da tavsiye ettim.


A

Doktortakvimi.com sitesindeki yorumlardan fikir edinerek gittim. Kilo vermek için tercih ettim. Güler yüzlü ve samimi bir danışman olması beni mutlu etti. Konuşmalarıyla motive etmesinden memnun kaldım. 1 ayda 6 kilo verdim. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Seanslarım devam etmekte. Yakınlarıma da tavsiye ederim.


G

Eşimle birlikte danışanıyız. Eşimin uyku apnesi problemi vardı. Kilo vermesi gerekiyordu. Bu nedenle Tuba hanımla tanıştık. Benim de bu arada 5-10 kilo kilo fazlalığım vardı. Eşimle bereber başladık .Şu anda eşim 11 kilo ben ise 5 kilo vermeyi başardık. Hala danışanıyız. İyi ki tanışmışız. Daha öncesinden de kendimiz kilo vermeye çalıştık fakat başaramadık. Tuba hanım sayesinde olumlu sonuç aldık. Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum. Çok ilgili. Yakınlarımıza da tavsiye ediyoruz.


G

Tuba Hanım'a yaklaşık 1 aydır gidiyorum.Çok güler yüzlü çok tatlı. Çok iyi ilerliyoruz güzel ilgileniyor. Şimdilik devam etmeyi düşünüyorum kendisi ile ve güzel neticeler almaya başladım. Herkese tavsiye ederim.


S

Tuba Hanım'dan çok memnunum öncelikle. Daha önce diyetisyen korkum vardı gittiğim diyetisyenler aksiydi . 38 yaşındayım ve 38 senedir kiloluyum. İnternet üzerinden buldum.Tuba Hanım'dan yeğenim le birlikte destek alıyoruz. Yasak yerine hep bir alternatif sunuyor. 8 haftada 16 kg verdim. Çok memnunum devam etmeyi düşünüyorum. Gerçekten çok iyi bir diyetisyen herkese tavsiye ediyorum. 7/24 saat whatsapp'tan bulaşabiliyorum .


D

Araştırarak gittim .Çok yakın biri olduğundan ve samimiyetinden dolayı tercih ettim .Vermiş olduğu diyet listesi ve beraberinde spor yaparak rahatlıkla zorlanmadan 2 ayda 12 kilo verdim.Yakınlarımada tavsiye ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Gönül Tuba Tarıkahya Ciğerli, Diyetisyen, Bursa Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden (%100 burslu)...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (11)

Röportaj