Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medar Ataşehir Hastanesi

Kayışdağı Mahallesi Raci Caddesi No:1

34755 , Ataşehir ,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

MEDAR SAĞLIK GRUBU, toplamda 54 bin metrekare alana yayılan kapasitesi ile Gölcük, Gebze, Sakarya ve İstanbul Ataşehir’de hizmet vermektedir.
379 yatak kapasitesi, 55 yataklı Genel Yoğun Bakım ve 60 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, laboratuvar ve radyoloji ünitelerimiz çalışıyoruz.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İlhan Yıldırım Randevu

  Medar Hastanesinde geçireceğim bir operasyon için anestezi tetkikleri yapilirken grip oldugumu farkettim ve kendisine yönlendirildim. CRP yuksekliginden dolayi ameliyatım iptal edildi. Enfeksiyon vardı. Moralim bozuldu ama o kadar rahatlattı ki İlhan Bey beni... Hem moral motivasyon hem teşhis ve tedavi konusunda açıklama detay verme ve hem de ilgi alaka konusunda muhteşem bir doktor. Kendisinin uyguladigi antibiyotik ve vitamin takviyesi ile ayaga kalkabildim. Ayrica çok güleryüzlü ve eğlenceli biri. Kendisine tüm emeği için teşekkür ederim. Ameliyat icin onayı bugün verdi. O da ben de çok mutlu olduk. Medar Atasehir Hastanesi'nde hiç dusunmeden kendisine tedavi olabilirsiniz.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Çapar Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Merhabalar Ahmet Çapar Hocadan 16.Eylül.2022 de her iki ayak bileğim, her iki dizim ve her iki omuzumdan kök hücre tedavisi aldım.tedavinin ilk 3-4 haftada cevap vermeye ve 5. Ayda çok daha iyi olacağı söylenmiş olmasına rağmen ben ikinci haftadan itibaren rahatlamaya başladım. Ayak bilekleri,sağ diz,sağ omuzda %75 bir rahatlama var. Sol diz %50, sol omuz %30-40 iyileşme oldu. Zaman içinde de daha iyi olacağıma inanıyorum. Ahmet beye çok teşekkür ediyorum. İyi ki önerdiği tedaviyi kabul etmişim


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Çapar

  Diz kapağı problemleri için gittim efsane bir doktor . Mesleğini aşkla yapan insanları hep takdir etmişimdir.Kendisini ısrarla tavsiye ederim..Diz kapağı kıkırdak kırığı tedavisi görüyorum fizik tedavi ve 2 seans prp ozon tedavisi gördüm.Şuan bir sıkıntı yok kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar