Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

MEDAR SAĞLIK GRUBU, toplamda 54 bin metrekare alana yayılan kapasitesi ile Gölcük, Gebze, Sakarya ve İstanbul Ataşehir’de hizmet vermektedir. 379 yatak kapasitesi, 55 yataklı Genel Yoğun Bakım ve 60 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri, laboratuvar ve radyoloji ünitelerimiz çalışıyoruz.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (31)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Batuhan Saka Histerektomi

  Dr.Batuhan Saka hocam ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.Senelerdir şikayetçi olduğum aşırı kanama sebebi ile fazlasıyla farklı farklı hastanelere başvurdum ve bu zamana kadar sadece ilaç verilip bırakılmıştım ta ki Batuhan hocamla karşılaşana kadar gerçekten o kadar hasta ile ilgili gerek samimiliği gerek candan olması beni hastalığım konusunda psikolojik olarak çok rahatlattı.Hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası ilgisi her zaman çok fazlaydı.Her aklıma takılan soruyu rahatlıkla sorup çok açıklayıcı ve anlaşılır cevaplar aldım.Laparoskopik histerektomi ameliyatımın bugün 6.günü ve gayet iyiyim.Batuhan hocam sayesinde daha sağlıklıyım.

  Op. Dr. Batuhan Saka

  Sizin de pozitifliğiniz sayesinde ameliyat oldu, geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim :)

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hatice Funda Ulay Sezeryan Doğum

  Sevgili funda hanım ile yollarımız kesiştiği için çok şanslı hissediyorum kendimi. Güler yüzü ilgisi alakası bir anne gibi şefkatli yaklaşımı o kadar rahatlatıyorduki beni her muaneye gittiğimde gayet rahatlamış şekilde ayrılırdım hastaneden. 3. Sezeryanımı hiç bir aksaklık yaşamadan hiç travma yaşamadan tamamladım. Allah razı olsun

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Batuhan Saka Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Daha önce başka doktorlarla yaşadığım bazı eksik ve hatalı teşhis ve tedaviler sonrası çok çaresiz kaldığım bir günde Batuhan bey sorunumu net ve detaylı bir şekilde açıklayarak beni üzen o belirsizlikten kurtardı. Son derece mantıklı ve gerçekçi bir yaklaşımı var ki bu da güven veriyor. Sakin ve sabırlı bir şekilde beni dinledi ve tüm sorularımı yanıtladı. Aynı gün operasyonumu planladı ve tekrar gebelik isteğim olduğunu bildiği için operasyonumu bunu düşünerek dikkatli ve hassas bir şekilde yaptığını biliyorum. İyi ki kendisine gitmişim, umarım gebelik takibimi de beraber yapmak nasip olur..

  Op. Dr. Batuhan Saka

  Çok incesiniz teşekkür ederim :) Artık iyi olduğunuz için çok mutluyum, sağlıklı günler.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Batuhan Saka Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Cekup yaptırmak için gitmiştik bu vasitayla tanıştık BATUHAN beyle.annemde idrar kaçırma şikayeti vardı.bu sebeple doktorumuz bize idrar torbası düşüklügünün olduğunu söyledi.bundan dolayı ameliyat olması gerektiğini söyledi ,ameliyatın nasıl olacağını detaylı anlattı bizde kabul ettik.Ameliyatimiz çok güzel geçti ameliyat öncesi ve sonrasi bizimle hep iletişim halinde idi , idrar kacirma problemimiz ameliyat oncesi surekli vardi emeliyattan sonra bu problemimiz ortadan kallkti.memnun kaldık BATUHAN beye sevgiler..

  Op. Dr. Batuhan Saka

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim, sevgiler, sağlıkla kalın...

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Batuhan Saka Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kendisine enfeksiyon sebebiyle ağrıdan ağlayarak gittim. Benimle birlikte üzüldüğüne yemin edebilirim ama kanıtlayamam o derece kendisi ilgiliydi. Tedavi sürecinde konuyu takibi uyguladığı tedavi ile de 1 haftada beni kendime getirdi. Bilgi ve donanımına hayran kaldım ne sorsam hemen açıkladı hiçbir sorumu geçiştirmedi. Mevcut hastanesinde kalmaya devam ettiği sürece de bundan sonra tek geçtiğim doktorum olur kendisi. İyiki denk geldik Batuhan Bey.

  Op. Dr. Batuhan Saka

  Siz iyi oldukça biz iyiyiz :) İçten ve samimi görüşleriniz için teşekkür ederim, sağlıklı günler.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Batuhan Saka Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doktor bir yakınımın tavsiyesi üzerine adet düzensizliği ve aşırı adet kanama şikayetleriyle Doktor bey”e gittim.Muayene sonunda yumurtalıklarım da çikolata kisti olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi .Ameliyatımı laparoskopi (kapalı ameliyat) olarak gerçekleştirdi.Avrupa standartların da ameliyat yaptı.Karnımda küçük bir delikten ameliyatım yapıldı .Hiç bir kesi ve dikiş olmamasından dolayı 3-4 gün gibi kısa sürede iyileştim .Hastalığımın teşhisi ,ameliyatım ve ameliyat sonrasın da kendisi tüm aşamalarıyla yakından ilgilendi . Uzmanlığı ,hastalığım konusunda beni bilgilendirmesi dışında mütevaziliği ve hastasına insancıl yaklaşımı beni çok etkiledi . Kadın doğum uzmanlığı ve Laparoskopi ameliyat yapma konusunda Türkiyede ki doktorların en iyilerinden olduğunu düşünüyorum .Kendisine çok teşekkür ediyorum .Benim gibi şikayetleri olan kişilerin de güvenle ve tereddütsüz bir şekilde Doktor bey’e gitmelerini tavsiye ediyorum.

  Op. Dr. Batuhan Saka

  Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, sağlıklı günler :)

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Batuhan Saka Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Batuhan Hoca’nın gerek disiplin ve profesyonellik gerek hastalarla olan samimi ve açıklayıcı tavır ve davranışları açısından çok iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum. Ben kendisine benim için çok ciddi olduğuna inandığım ve çok korktuğum bir atakla gitmiştim. Dayanılmaz sancılar çekiyordum fakat Batuhan Hoca ile karşılaşmak benim için büyük bir mucize oldu. Over torsiyonu geçirdiğimi öğrendim ve acil ameliyata alındım. Herkesin yapamayacağı kapalı ameliyatı yaparak beni çok başarılı bir operasyonla tekrar hayata bağladı. O gün itibari ile ve ameliyat sonrası ilgi alakası ile hayatımda çok çok önemli bir yere sahiptir kendisi. İstediğim aklıma takılan her soruyu rahatlıkla sordum ve cevaplarını gayet açık ve net bir şekilde hep aldım. Kısacası Batuhan Hoca karşısına çıkan her hastanın şansıdır.

  Op. Dr. Batuhan Saka

  Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler, sağlıklı günler dilerim.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Betül Yıldız Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kendisini bir arkadaş önerisi ile tanıdım. Dokuz ay boyunca her zaman bana destek oldu, yardımcı oldu tıpki bir abla gibi . Hem çok bilgili , ilgili ve en önemlisi aşırı pozitif ve güleryüzlü . Sorduğum her soruya aklıma takılan herşeye bu süreçte çok güzel cevaplar verip geri dönüşler yaptı. Doğum sürecinde ise çektiğim sıkıntılarda hep bana destek oldu . Zor bir doğum geçirmiş olsamda kendisinin desteği ve ilgisi ile daha kolay bir süreç geçirdim . İşini ehli ile yapan başarılı ve güzel doktorlardan bir tanesi.

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Uğur Tolga Şen Sünnet

  3 aylık oğlumuzun sünnetini Uğur beye yaptırdık. Ameliyathaneye gülerek girdi gülerek doktor beyin kucağında çıktı. Yarası 4-5 günde toparladı. Ameliyathaneden fotoğraflar gönderdi. Bizim sürecimiz iyi geçti teşekkür ediyoruz.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Betül Yıldız Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Bir tanecik Betül hocamızla ikili test için hastane araştırırken tesadüfen karşılaştık. İstediğiniz saate Betül hanım uygun diyip randevu oluşturan arkadaşa bolca sevgiler;) Kendi doktorumuzdan memnun olmadığımız bir dönemde öyle iyi geldi ki benim ve bebeğimizle ilgili detaylı açıklamaları, alanındaki geniş bilgisi, güler yüzü, sohbeti, sabrı, ulaşılabilirliği... Sonra kendisini bırakamadık işte :) Hamileliğim boyunca çoğu zaman tatlı ancak zorlu bir süreçte yol arkadaşlığında bulundu Betül hocam. Sadece doğum değil myomlarimi da alarak başarılı bir operasyonu gerçekleştiren ekibin baş kahramanı. Anadolu yakasında iyi bir doktor arıyorsanız umarım bu yorumuma denk gelir Betül hocam ile tanışma isteği uyandırır sizde.Öncelikle kişisel sosyal medyasındaki tatlış paylaşımlarından başlayabilirsiniz mesela :) Uzun uzun yazılır ancak özetle; hayatımın ve şimdi 3 aylık olan kızımın sizinle kesiştiği noktasına teşekkürler...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kayışdağı Mahallesi Raci Caddesi No:1 İstanbul, Ataşehir 34755 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Yapı Kredi Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Ziraat Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Halkbank Mensupları, ... Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Halk Sigorta, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye İş Bankası Sigorta, Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Neova Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta, Güneş Sigorta, Axa Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Groupama Sigorta, Ace European Sigorta, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Metlife Emeklilik Ve Hayat, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Türkiye Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Quick Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar