Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Alsancak Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı No:79, Konak
Dünyagöz İzmir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Göz Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

1992 'de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Göz ihtisasını 1997'de tamamla...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Katarakt
  • Miyopi
  • Hipermetrop
Tümünü göster

Hizmetler


Alsancak Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı No:79, Konak

Dünyagöz İzmir Hastanesi

Görüşler

5

Genel skor
11 görüş

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekol Hastanesi Katarakt Ameliyatı


Katarakt yuzünden ışığımı tamamen kaybetmistim.Dr.Hulya Bolu hocamizin basarili girisimleri sonucunda ,15 dakikada agrisiz,acisiz işığima yeniden kavustum.Pırıl pırıl görmekteyim.Şükranlarimı ve saygılarimı sunuyorum Hulya hocam.Biloyoruz ki bu 15 dakikalik basarinin arkasinda yillar yillar süren emekleriniz var.Emeklerinize saglik.Hakkiniz odenmez.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekol Hastanesi Lazer Refraktif Cerrahi

Babamın iki gözünde de katarakta bağlı görme kaybı vardı . Özellikle sağ gözü %10 gorebiliyordu. Iki gözüne de 3 gün arayla lazerli katarakt ameliyatı yapılarak tek odaklı lens taktı hocamız. Operasyon sonrası kötü olan gözü %70in üzerinde görmeye başladı . işinin ehli , açıklamaları net ve düzgün , hastayı dinleyen ve en önemlisi de duruma gore çözüm sunup umut satma peşinde olmayan bir doktor . Babamız şu anda gayet güzel görüyor . ameliyatlardan önce araba kullanmak istemiyordu nefret edecek hale gelmişti . 2. ameliyatindan 3 gün sonra arabayla yazlığa gitti. Gece görüşleri düzeldi , keyfi yerine geldi. Çok teşekkürler hocamıza ve ekibine.


R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Ekol Hastanesi Randevu

Hülya hanıma kızımı götürdüm, göz muayenesi çok iyi geçti, numara büyümüştü, ona göre gözlük ve lens verdi. Ayrıca lazer göz ameliyatı hakkında detaylı bilgi verildi. Çok teşekkür ederiz hocam.


N

Miyoptum ben.Gözlerim uzağı görmüyordu.6 numaraydı.Hülya hocama ameliyat oldum.18 yıldır hiçbir şikayetim olmadı.Miyop ameliyatı oldum.Gözlük kullanmıyorum.Uzağı ve yakını çok rahat görebiliyorum.İhtiyacı olanlara referans olabilirim.Allah sağlık sıhhat versin ki bizlere de yardımcı olsun her zaman için.


B

Göz numaram -10du, miyop ameliyatı oldum, lazerden çok memnun kaldık.Hiç bir problem yaşamadık.Üzerinden 4 yıl geçti,her 6 ayda bir kontrole gidiyoruz.Şu ana kadar bir problem çıkmadı,çok memnun kaldık. Ameliyat sonrası dünyayı yeniden görmeye başladım,hayat kalitem arttı.Ellerine sağlık, başarılarının devamını dilerim.Hülya Hanım'a teşekkürler,sevgiler saygılar.


G

Ben kendilerine katarakt ameliyatı oldum.Sevecen,cana yakın,ilgili.Tüm hizmetlerinden memnunuz.Gözlükleri bıraktım.Şimdi daha rahat görüyorum,kontrollerime de gittim,her şey yolundaydı.Sol gözümde birden bozulmalar oldu, bu nedenle gittim.Katarakt olduğumu ve ameliyat olmazsam gözlük numaralarımın hızlı bir şekilde ilerleyeceğini söyledi,ameliyat oldum.Şu an gözlük kullanmıyorum.Memnun kaldım.


Doğrulanmış kullanıcı

5 yıldan beri hastasıyım her doktor yanlış tedavi uyguladı birtek hülya hanim doğru tedavi uyguladı çok tesekkürler. Mehmet çapkın


I

17 senedir gözlük kullanıyordum. Çocukluğumdan beri gözlüklerim bana engel oluyordu. Gözlüklerimden kurtulmaya karar verdim ve hemen araştırmalara başladım. Yaptığım uzun araştırmalar sonucunda kendimi Kaşkaloğlu Göz Hastanesine emanet etmeye karar verdim. Ameliyat öncesi doktorum bana gözümle ilgili bütün bilgileri aktardı ve beni bilgilendirdi. Ameliyat zamanı geldiğinde doktorumuz bir reçete verdi o reçetedeki ilaçları almak için eşim eczaneye gitti. Eczaneden geldiğinde ben ameliyattan çıkmıştım. Ameliyat çok rahat geçti ve çok kısa sürdü. Ameliyatımı gerçekleştiren Op. Dr. Hülya Bolu’ya ve Kaşkaloğlu Göz Hastanesi ekibine bana gözlüksüz hayat sundukları için çok teşekkür ederim.


S

Sayın Dr. Hülya Bolu ile İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde tanıştık ve teyzemin katarakt ameliyatını gerçekleştirdi. muayeneden sonra bize istersek yakın gözlüğümüzden de kurtulabileceğimizi söyledi ve ameliyatta uzak yakın mercek kullanıldı. şu an teyzem hem katarakından kurtuldu hem de gözlüklerinden. Resmen sihirli değnek değdi gözlerimize. Kendisine teşekkür ederiz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1992 'de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Göz ihtisasını 1997'de tamamla...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Katarakt
  • Miyopi
  • Hipermetrop
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar