Adres

Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, Kadıköy, İstanbul
Muayenehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Randevu

Bel Fıtığı Ameliyatı

Boyun Fıtığı Ameliyatı +3 daha fazla

Hidrosefali Şant Uygulaması

Kraniosinostoz Ameliyatları

​Trigeminal Nevralji​ Ameliyatı


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Kaya Kılıç'ın Nöroşirürji dışında, Nöro-Anatomi ve Nöro-Radyoloji sertifikaları da vardır. 2020 yılı itibariyle 40 yılı aşkın süredir hekiml...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Trigeminal Nevralji
 • Spina Bifida
 • Boyun Fıtığı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • NANCY ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ / FRANSA - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANLIĞI, 1982 - 1989
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 1981
 • SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ 1975

Fotoğraflar


Bilinen Diller

Fransızca, İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, İstanbul

Muayenehane

Diğer Hizmetler

Bel Fıtığı Ameliyatı


Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, İstanbul

Muayenehane


Boyun Fıtığı Ameliyatı


Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, İstanbul

Muayenehane


Hidrosefali Şant Uygulaması


Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, İstanbul

Muayenehane


Kraniosinostoz Ameliyatları


Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, İstanbul

Muayenehane


​Trigeminal Nevralji​ Ameliyatı


Cemil Topuzlu Cad. No:43 , Caddebostan, İstanbul

Muayenehane

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
116 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Konum: başka bir yer Diğer

Babamda yaklaşık 8 ay önce başta hafif ağrılar olmak üzere burnun sağ tarafında yüzde başlayan ve giderek artan ağrılarla şikayetimiz başlamıştı. Bu ağrılar kısa sürede yemek yerken, konuşurken, yüz yıkarken şiddetini artırmaya başlamıştı ve yüze şimşek çakması şeklinde kendini göstererek babamın günlük yaşantısının tamamını etkileyecek şekilde artık dayanılmaz hale gelmişti. Bu süreçte beyin emarı çektirip doktor doktor dolaştık ve trigeminal nevralji tanısı koyuldu. Detaylı araştırmalarımız sonucunda çok şükürki Kaya hocamızla Allah bizi karşılaştırdı. Hocamıza ilk gittiğimizde kendisi şikayetlerimizi dinleyip ve beyin emarımıza bakıp direkt olarak ağrıları azaltmaya yönelik olarak belirli dozajlarda ilaç tedavisine başladı ve haftalık olarak 7 ay boyunca bizi uzaktan da olsa takip etti. 7 aylık süreçte ağrılarımız hangi saatlerde daha şiddetli oluyorsa ilaçlarımızı hocamız bu duruma göre arttırdı. Fakat belirli bir süre sonra ilaçların dozajı arttıkça yan etkileride mide bulantısı, ilacı aldıktan sonra çift görme ve halsizlik şikayetleriyle kendisini göstermeye başladı. Hocamıza ilk gittiğimiz günden beri ameliyatı hiç söz konusu yapmadı ve ilaçla elinden geldiği kadar tedavi etmeye çalıştı. Ancak mevcut yan etkilerden kaynaklı artık ameliyat olabilme durumumuzu sormaya başladık ve Kaya hocamızın tecrübelerine güvenerek kendisine ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyatımız sinirin ana damara temas etmesinden kaynaklı olmasından dolayı diğer trigeminal nevralji hastalarının mevcut durumlarından çok daha riskliydi. Ameliyat öncesinde operasyon sırasında ana damara müdahale ederken beyin kanaması oluşabilme durumu gibi çok ciddi risklerimizden hocamız bahsetti. Önce Allah’a sonra Kaya hocamıza güvenerek babamı ameliyata aldık. Operasyon sürecimiz 6 saat sürdü ve bu süreçte ben ameliyathane kapısında beklerken belirli periyotlarda hocamız hemşirelerle devamlı olarak bize bilgilendirme yaptı ve çok şükür ki ameliyat biter bitmez beni aradı ve ameliyat öncesindeki risklerimizin hiçbirinin gerçekleşmediğini, ameliyatın çok çok başarılı geçtiğinin haberini verdi. Ameliyatımız 9 Haziran’da oldu tam 1 aylık süre geçti ve babamın hiçbir şikayeti kalmadı, yeniden dünyaya gelmiş gibi rahatladığını söyleyebilirim. İlaçlar yaklaşık 7 ay kullanıldığından ve birden kesilemediğinden dolayı Ameliyat sonrası ilaçlarımız periyodik olarak azaltıldı ve 8 gün sonra artık bu ilaçlardan kurtulmuş olacağız. Kaya hocam ve ekibindeki Emre Ünal hocamızın ömür boyu duacısı olacağımızı söylemek isterim. Müthiş bir ekip, babamın tüm şikayetlerini tek tek dinleyip not alıp, tüm sorularımıza hiç bıkmadan usanmadan cevap verdiler ve ameliyat sonrasında hastanede olsun, evden telefonla olsun hep durumumuz sordular. Allah başımızdan Kaya hocamızı ve Emre hocamızı eksik etmesin. Kendilerine teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.


N
Konum: başka bir yer Diğer

Kaya bey kanatsız bır melek oglumun sıpına bıfıda ve şant ameliyatını gerçekleştirdi cok ilgili hastaya nasıl davranmasını bilen soru işareti birakmayan tecrübe si tartişilmaz bir hekim tavsiye ederim


E
Konum: başka bir yer Diğer

Hocam öncelikle pandemi sürecinde olan ilginiz için çok teşekkür ederim. Bu süreçte telefon ile görüşerek çok yardımcı oldunuz. Yıllardır süren trigeminal nevralji hastalığıma hassasiyetle yaklaşarak çözüm buldunuz. Bu hastalığa akapunktur vs gibi tedavilerle çözüm bulunamayacağını herkesin bilmesi gerekir. Emeğine, bilginize, tecrubenize sağlık. Çok teşekkür ederim ️


G
Konum: başka bir yer Diğer

Annemin diş tedavisi sırasında sağ elmacık kemiğinin üst tarafında çok şiddetli ağrıları oluyordu. 3 yıl boyunca ağrılarının sebebi bulunamadı. Sonunda Trigeminal Nevralji tanısı koydu ve ilaç tedavisine başladı. Fakat kullandığı ilaç ağrılarını kesmedi ve şiddetli bir ağrı atağının olduğu bir gece internetten Kaya Bey'i bulduk. Kendisi bence alanında en iyi ve en profesyonel doktor hastalarını sosyal statülerine göre değil hastalıklarıyla değerlendiriyor üstelik çok güzel ve detaylı bilgilendirme sağlıyor. Anneme öncelikle ilaç tedavisi başladı maalesef ki ilaçlar anneme alerji yaptığı için Kaya beyin son seçenek olarak gördüğü ameliyatı gerçekleştirmek zorunda kaldı. Ameliyat sorunsuz geçti ve üçüncü gün evimize döndük. Kullandığı ilacı kademeli olarak bırakması gerektiği için Kaya Beyle sürekli iletişim halindeydik. Annem ameliyat olalı 2 ay oldu ve bu süreçte hiç bir şikayeti olmamıştı en son geçen hafta hafif bir gerilme ve acı hissi şikayetleri sebebiyle hemen Kaya Bey ile iletişime geçtik ve bunun normal olduğunu bütün detaylarıyla anlattı düşük doz ilaç başladı ve 2hafta sonra tekrar bilgilendirilmek istedi anormal bir durum olursa hemen aramamızı ulaşamazsakta mail atmamızı istedi. Mükemmel bir beyin ve sinir cerrahı kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Allah Kaya Beyden razı olsun.


S
Konum: başka bir yer Diğer

Trigeminal nevralji hasyasıyım. Evden çıkamadığımdan doktora gidemiyordum.. Çaresizdim ve acılar içindeydim.Kaya bey'e internetten ulaştım.Bana yardım elini uzattı. ve tedavi hakkında bilgi verdi. Acılarımı hafifletti.Bu salgın günlerinde tedavimi takip ediyor ve beni bilgilendiriyor.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Kaya bey ,hem çok iyi bir doktor ,hemde çok iyi bir insan . Sağolsun.Tekrar teşekkürler.....E
Konum: Muayenehane Bel Fıtığı Ameliyatı

2 aydır beni ağlatan ne iğne ne kortizon hiçbir şeyin fayda etmediği bel fıtığı rahatsızlığım için, bir tanıdığımızın tavsiyesiyle Kaya Hoca'mdan randevu alıp muayene olmaya gittim.
Mr sonuclaırmı inceledi ve bana şöyle söyledi
-"bir bel fıtığı hastası eğer ameliyat olması gerekiyorsa, harici ne yaparsa yapsın iyileşemez, eğer ameliyat olması gerekmiyorsa ne yaparsa yapsın iyileşir"
bu yaklaşımı, hastalığımın, fıtığın nasıl olduğunu nasıl düzeleceğini izah edişi beni çok etkiledi ve kendisine ameliyat oldum. İyi ki de olmuşum sayesinde cektiğim ızdıraplar son buldu, ağrılarım yok artık. Allah ondan razı olsun.
Ameliyatın nasıl olacağı ne kadar sürede iyileşeceğim harfi harfine dediği gibi oldu. Ameliyatı olduğum gün yürüdüm. Ertesi gün evime gittim. 1 hafta sonra günlük hayatıma dönebildim. Kendisine cok teşekkür ederim.


Ö
Konum: başka bir yer Diğer

Kendisine 78 yaşındaki trigeminal nevralji hastası babam için Ankara'dan ulaştım,kendisi bu rahatsızlığı çözümlemek için bizzat arıyarak öneri ve tavsiyelerde bulundu.kalitesi ve insanlığı bizim için büyük şans. Kendisine çok teşekkür ederim...


P
Konum: Muayenehane. Bel Fıtığı Ameliyatı

Kaya Bey'i, annemin çok şiddetli ağrıları için hekim arayışındayken bu sayfa aracılığıyla bulduk. İletişimi, hastalığa ve tanıya dair son derece ayrıntılı açıklamaları, ilgisi ve kibarlığı bizi çok memnun etti. Önce ilaçla tedavi uyguladı, sonra gördüğü lüzum üzerine annemin bel fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi. Güven telkin eden, rahatlıkla soru sorabildiğiniz iyi bir hekim. Kendisini şifa arayan hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve buradan ayrıca teşekkürlermizi iletiyoruz.


Y
Konum: Muayenehane. Hidrosefali Şant Uygulaması

Kaya hocadan Allah razı olsun şant ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Daha önce hipofiz tümörü ameliyatı olmuştum ve hidrosefalim vardı .Geçen ay nette oksipital nevraljinin belirtilerini tesadüfen okudum ve kendikilerimle aynıydı,yorumları okuyarak Kaya hocaya gitmeye karar verdim.Nevralji olduğunu hidrosefalinin basısından kaynaklandığını söyledi mrlarımı detaylı inceledi ve en önemlisi bana güven verdi.Ameliyat sonrası 3.gün ve çok iyiyim ağrılarımdan kurtuldum Kaya hocanın ayağına taş değmesin inşallah.


A

Ayaklarıma kadar vuran bel ağrısı sebebiyle tavsiye üzerine Kaya beye gittik.Çok ilgili bir doktor. Mr filmimizin sonucuyla gittik sadece yazılı sonuca değil cd açıp belimdeki sorunları dikkatle inceledi. Hastasını dinleyen ilgiyle davranan çok başarılı bir doktor. Tavsiye ettiği tedavi yöntemine uydum ve çok rahatladım. Bundan sonrası artık benim elimde daha dikkatli bir yaşam sürmem gerekiyor. Yarın birgün ameliyat olmam gereken bir durum olursa da Kaya beyden başka bir seçenek aramam.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Kaya Kılıç'ın Nöroşirürji dışında, Nöro-Anatomi ve Nöro-Radyoloji sertifikaları da vardır. 2020 yılı itibariyle 40 yılı aşkın süredir hekiml...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Trigeminal Nevralji
 • Spina Bifida
 • Boyun Fıtığı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • NANCY ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ / FRANSA - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANLIĞI, 1982 - 1989
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 1981
 • SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ 1975

Deneyimler

 • NANCY Ü. TIP FAKÜLTESİ / FRANSA, ASİSTAN / KLİNİK ŞEF Y. - UZMANLIK ve 2 DOKTORA (NÖRORADYOLOJİ, NÖROANATOMİ), 7 yıl
 • Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 20 yıl, Beyin Cerrahı ve Başhekim Yardımcısı olarak
 • Samatya, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2 yıl, Beyin Cerrahisi Klinik Şefi olarak
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

Fransızca, İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (1)

Röportaj

İlgili aramalar