Son 30 gün içerisinde 833 profil ziyareti var

Adres

Hakkı Yeten Cad. Dikilitaş Mah. Selenium Plaza Kat:13 10 C Beşiktaş fulya, İstanbul
Doktor Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, + 4 daha fazla
0850 333.....

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Kerem BIKMAZ, 1970 yılında Bandırma'da doğmuştur. Tıp Fakültesi eğitimini 1994 yılında Trakya Üniversitesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Spondilolistezis (Bel Kayması)
 • Atipik Psikoz
 • Beyinde Damar Tıkanıklığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık,

Hizmetler

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu


Hakkı Yeten Cad. Dikilitaş Mah. Selenium Plaza Kat:13 10 C Beşiktaş fulya, İstanbul

Doktor Muayenehanesi


Randevu


Hakkı Yeten Cad. Dikilitaş Mah. Selenium Plaza Kat:13 10 C Beşiktaş fulya, İstanbul

Doktor Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N

Annemin kronik bel ağrısı vardı. Tetkikler sonunda enjeksiyon uygulaması kararı verdi doktorumuz. Sonrasında doktorumuzun önerisiyle fizik tedavi aldık. Annemin ağrıları tamamen sona erdi. Doktorumuz tecrübeli, ilgili ve güleryüzlü biri. Kontrol ve takibi düzenliydi. Yapacağı işlemler öncesinde beraber hareket ettik. TV'de bir güven oluşturmuştu zaten ve çok memnun kaldık.


F

Belimde ağrı vardı, eşimin hem belinde hem de boynunda ağrı vardı. Bu anlamda tedavi gördük. Kilo vermemiz için diyetisyene de yönlendirdi doktorumuz. Tedavisi çok iyi geldi; iğneli enjeksiyon tedavisi aldık ikimiz de. Hocamızı TV'den de takip ediyorduk. Çok güvenilir ve insancıl bir imaj oluşturdu bizde. Aldığımız tedavi de yanılmadığımızı gösterdi. Hastayı anlayan, dinleyen ve güven veren bir doktor. Ağrılarımız çok çok iyi oldu. 6 ay sonra tekrar kontrolümüz var. Evde verdiği egzersizleri de yapıyoruz. Allah razı olsun çok memnunuz.


K

Bel ağrısı nedeniyle gittim kendisine ve bir arkadaşımın referansı ile tercih ettim. Önce muayene oldum, sonrasında hastanede iğneli tedavi aldım. Ağrılarım %90 sona erdi. Yaklaşık 1 ay oldu bu tedaviyi alalı. Kalan ağrının fizik tedavi ile geçeceğini belirtti ve şu an fizik tedavi alıyorum. Hocamız hem cana yakın hem de işinin erbabı. Kontrolüm yapıldı ve tedavim devam ediyorum. Çok memnun olduğum bir süreçti.


A

Boynumda kanal daralması, boyun fıtığı, kireçlenme ve boyun kayması vardı. Çok ağrı çekiyordum. Kerem Bey, ilaç tedavisi uyguladı ve fizyoterapi aldım. Yaklaşık 1.5 aydır düzenli olarak kontrollere gidiyorum. Ağrılarım geçti, sadece elimde uyuşukluk ve güçsüzlük var ama bunlar da zamanla iyi olacak. Kerem Bey ilgili bir doktor, eli çok hafif. Personel de, hocamızda çok güleryüzlü. Çok memnunum, iyi ki de gitmişim.


Z

Şiddetli bel ve bacak ağrılarım vardı. TV programlarında izlemiştim ve teyzem kendisine ameliyat olmuştu. Ben de gittim kendisine, enjesiyon yapıldı ve sonrasında fizik tedavi almaya başladım. Yaklaşık 2 haftadır hastasıyım. Enjeksiyon sonrasında bacak ağrılarım sona erdi ve belim de fizik tedaviden sonra iyi olacak. Kerem Bey doğru teşhis koyan bir doktor. Kerem Bey'in verdiği güven, rahatlatıcı konuşmaları ve insani ilişkileri çok güzel. Tedavim devam ediyor. Herkese tavsiye ediyorum.


N

Bel kayması nedeniyle şiddetli ağrılar yaşıyordum. TV'de gördüm ve 'Hiçbir ağrı kalıcı değildir ' sloganı dikkatimi çekti. Güven duydum ve randevu alıp, kliniğine gittim. Ameliyat oldum ve belimin ağrısı geçti. Bel ağrısı beni çok yıpratıyordu, şu an çok iyiyim. Fizik tedaviye gitmemi önermişti ama henüz gidemedim. Kerem Bey samimi, canayakın, güleryüzlü ve işinin erbabı bir hekim. Güven verici bir yaklaşımı var. Çok memnun kaldım, en kısa sürede tekrar gitmeyi düşünüyorum kontrol için.


G

Boyun fıtığı, elde ve kolda uyuşma sıkıntım nedeniyle gittim kendisine. Çok fazla ağrım da vardı bunlardan dolayı. Sinir sıkışması ameliyatı oldum ve çok iyi geçti. Ameliyat sonrasında bütün şikayetlerim bitti. Kerem Bey'in bize verdiği güven muazzamdı. İlgisi, alakası ve işinde çok iyi olması da tercih nedenim oldu. Tedavi sürecim devam ediyor. Düzenli olarak kontrollerime gidiyorum. Tüm süreçte ilgiyle bilgilendirildim. Çok memnun kaldım ve gidecek olanlara da tavsiye ederim.


F

Meryem Hanım'ı bel ağrısı nedeniyle ameliyat ettirdik bulunduğumuz şehirde. Sonra yine ağrısı oldu ve fıtığı patlamış dediler; yine ameliyat oldu. Ameliyattan sonra yürüyemez oldu ve oturup kalkamadı. TV'de bir programdan takip ediyorduk Kerem Hocamızı, daha önceden. Ben de eşimi Kerem Hoca'ya götürmeye karar verdim. Doktortakvimi aracılığı ile randevumu aldım. Muayeneye gittim ve ilaç verdi. İlacı kullandıktan 1 hafta sonra eşim iyileşmeye başladı. Verdiği ilacı eşim sürekli kullanıyor ve 3 ay sonra kontrole gideceğiz. Eşim çok iyi oldu ve hiç ağrısı yok artık. Rahatlıkla yürüyebiliyor ve oturup kalkıyor. Hocamızın karşılaması konuşması çok güzeldi. Hemşireleri ve sekreterinden de çok memnunuz. Karşılamaları, ilgileri ve alakaları çok güzeldi.


E

Skolyoz, omurilik daralması, bel fıtığı, bel kayması ve sol bacakta uyuşma vardı. Bunlardan kaynaklı ağrı, yürüyememe, eve kapanma ve ilerleyen dönemlerde ise felç olma riski vardı. TV'de gördük doktorumuzu ve muayene olmaya karar verdi annem. Teşhisler ve tetkikler sonucu ameliyata karar verdi. Ameliyat sonrası ise fizik tedavi gördü. Kerem Bey, çok samimi bir doktor ve çok ayrıntılı bir şekilde açıklıyor her şeyi. İnsanı psikolojik olarak rahatlatan ve işinde uzman bir hekim. Kontrollerimize devam ediyoruz ve çok memnunuz. Annemin ağrıları çok daha iyi ve zamanla daha iyi olacak.


N

Annemde fıtık vardı, bu nedenle şiddetli ağrılar çekiyordu. Doktor omurlarında eğrilik ve skoyloz teşhisi koydu. Annemin durumu çok kötüydü ve yürüyemez hale gelmişti. Dr.Kerem Bey ile tanıştık sonra, ona çok güvendik ve ameliyatı yapmasını istedik. Osteoporoz rahatsızlığı da ortaya çıktı, belinde fıtıklar ve eğrilikler vardı. Doktorumuz ameliyatı yapabileceğini söyledi ve bu operasyonu gerçekleştirdi. Operasyon sırasında çok endişeliydik ama bizi çok rahatlattı. Bize o kadar çok vakit ayırdı ki, minettarlığımı ifade edemiyorum. Başarılı bir operasyon geçirdi annem; şu an belinde 13 vidası, yukarı doğru uzanan platini var ve hiç şikayeti yok. Annemin hayatını kurtardı ve ağrılarını dindirdi. Biz de onun bu acılarına şahit oluyor ve çok üzülüyorduk, şu an çok mutluyuz. Kerem Bey'i çok seviyoruz, Allah ona güç versin. İnanılmaz bir ekibi var. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Kerem BIKMAZ, 1970 yılında Bandırma'da doğmuştur. Tıp Fakültesi eğitimini 1994 yılında Trakya Üniversitesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Spondilolistezis (Bel Kayması)
 • Atipik Psikoz
 • Beyinde Damar Tıkanıklığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık,

Deneyimler

 • İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Başasistan
 • İstanbul Cerrahi Hastanesi, Uzman Doktor,