Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler (7)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Gözen Diğer

  Eşim lazer ameliyatı oldu en fazla 5 dk sürdü ameliyat sonrası iyileşme süreci gayet iyiydi cok ilgiliydi cok teşekkür ederiz kendisine

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Murat Aksoy Diğer

  Merhaba Doktorum Osman Murat Aksoy beyi uzun yıllar tanırım. Kibar ve Mükemmel bir hekim. 1 ay önce gözüm içinde kanama oldu. Muayeneye gittim. Çok detaylı inceleme sonrası kanama olmuş durmuş defolmam yok dedi ilaç verdi ve 3-4 gün sonra kontrole çağırdı. Durum iyi dedi ve flouroskopik anjio çekildi. Damarlar iyi, yeni kanama olmaması için lazer ile tedavi yapıldı. Görme alanımda durum çok iyi. Kanamaya bağlı sinek uçuşmaları kayboldu. Ellerine sağlık. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ersin Özgün Diğer

  Ersin Beye yakın zamanda göz kapağı estetiği ve yüz dolgusu yaptırdım.Doktorun ilgisi alakası ameliyat sonrası ilgisi çok iyiydi.Bu arada eli çok hafifti.Gozumde ameliyat izi kalmadı.Çevremden olumlu dönüşler aldım.Aynaya her baktığımda doktoruma teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Karadağ Göz Hastalıkları Randevusu

  Merhaba, bir hafta önce Mehmet Fatih KARADAĞ doktor beye göz lazer ameliyatı oldum. Öneri üzerine gitmiştim sadece muayane olmak için ancak doktor beyin tecrübesi, bilgisi ve de ilgisinden ötürü aynı gün ameliyatı olmaya karar verdim.İşlem öncesi ve sonrası çok ilgilendiler.Birkaç gün sonrasına kardeşimi de tereddüt etmeden aynı hekime ameliyat ettirdik. Şuan için her şey yolunda doktor beyin takibinde gözlerimizin İyileşmesini bekliyoruz.Doktor beyden sorduğumuz her soruya cevap aldık. Kendisine ve ekibine şükranlarımızı sunuyoruz. Hastanenin ve çalışanların, hijyenik olması bizi çok mutlu etti. Mehmet Fatih hocamıza özellikle teşekkür ediyorum. Yıllardır ertelediğim ameliyatı sayesinde korkusuzca atlattım. Herkese gönülden teşekkürler.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Gözen Diğer

  1 hafta önce no touch tekniği ile göz lazer ameliyatımı yaptı. Kendisi hastasıyla son derece ilgili, samimi, mütevazi ve alanında uzman bir doktor. Çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Şehitkamil, Mücahitler Mahallesi Sani Konukoğlu Bulvarı No:86

İlgili aramalar