Hakkımızda

Dünyagöz Hastaneler Grubu, İzmir şubesini 2021 yılının Haziran ayında açtı.

İzmir'in doğasına uygun şekilde planlanan hastanede yaklaşık 12.000 m²’lik kapalı alan, ayrıca çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için bekleme alanları bulunuyor.

İzmir ve çevresinde yaşayanların yanı sıra farklı dillerde hizmet veren geniş kadrosu ile dünyanın her yerinden gelen yerli ve yabancı turistlere tedavilerini almalarını sağlamaktadır.

Hastanemizde, SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (185)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Lazer Ameliyatı

  1 ay önce Doç. Dr Berkay Akmaz Hocam'a muayene olmaya ve lazer ameliyatı hakkında bilgi almaya gittim. Hem astigmatım hem 7 derece miyopum vardı. Berkay Bey ameliyatla ilgili kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Ameliyat öncesi ve sonrası gerekli tüm detayları ayrıntılı bir şekilde anlattı. Cuma günü gittiğim kontrolden pazartesi günü ameliyat günü alarak ayrıldım. Ameliyatta sizinle sohbet edip aşama aşama bilgi vererek sürecin daha sakin geçmesini sağlıyor. Ameliyatta acı hissetmiyorsunuz. Ameliyat sonrası 3-4 saat göz sulanması ve batması dışında gözlerim gözlük ve lens kullandığım halinden çok daha iyi görmeye başladı. Ameliyattan sonra göz kuruluğum minimum düzeyde oldu. 10 gün düzenli olarak antibiyotik ve gözyaşı damla kullandım. Ameliyatımı olalı 1 ay oldu.Dün kontrole gittim ve her şeyin yolunda olduğunu gördük.Kesinlikle göz lazer ameliyatı düşünenler için Berkay Bey'i tavsiye ederim. Kendinize yapacağınız en iyi yatırım olabilir. Elinize,
  emeğinize sağlık.

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Lazer Ameliyatı

  13 Şubat'ta lazer operasyonu için Berkay beyle görüştüm. Öncesinde kendisi ile ilgili yorumları okuyarak onu tercih etmiştim iyi ki de tercih etmişim. Kafamda her şey o kadar netleşti ki aynı gün operasyon oldum. Yapım gereği operasyon esnasında panik biri olmama rağmen Berkay bey beni sakinleştirdi ve başarılı bir operasyon geçirdik. Bir sürü çevreden uydurulan saçma düşünceyle gittim ama hepsini cevapladı ve doğrularını öğrenmemde yardımcı oldu. Anlatılanın aksine bi sorun yaşamadım gayet rahatım sanki operasyon olmamış gibiyim. asistanı hanımefendi de özellikle çok anlayışlı ve çok tatlıydı ilgilendi daima. Dilerim benim yorumumda birlerine vesile olur. Atın gözlükleri :)

  Ö
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Fakik Göz İçi Lens

  5 şubatta Berkay Bey tarafından sağ gözüm için icl,sol gözüm için katarakt operasyonu oldum.Ameliyatım öncesinde çok fazla korkum ve endişelerim vardı.Ameliyat sonrası bunların ne kadar gereksiz olduğunu anladım.Berkay Bey ameliyat sonrası yeterli bilgilendirmeyi sağlayıp ertesi gün kontrolde görmemin 100/100 olduğunu öğrendiğimde dünyalar benim oldu.Meğer dünyalar varmış ama benim haberim yokmuş.Gerçekten gözümüze gözümüz gibi bakıyorlar emeklerinize sağlık

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Lazer Ameliyatı

  Lazer göz ameliyatı olmaya karar verdiğimde ilk işim doktor aramaktı. Berkay Hocamı da buradaki hastalarının yorumlarından buldum ve hemen randevu aldım. Randevuda kendisi güleryüzlü bir şekilde o kadar güzel açıklamalarda bulundu ki o an kendisini seçtiğim için içim çok rahattı. Lazer ameliyat anında kendisi beni çok rahatlattı, konuştu,yönlendirdi. İki gözümün lazer kesimi 30 sn sürdü. Toplamda ise 1-2 dk sürmüştür. Ameliyat sonrası bulanık gördüm ve bu çok normaldi. Antibiyotik ve nemlendirici damlaları kullandım. Dün ameliyat olmuştum bugünse net görebiliyorum. Dünyalar varmış diyorum. Korkuyorum veya ben yapamam diye düşünmeyin Berkay Hocam’a güvenin. Berkay Hocam’ı seçtiğim için hem içim rahat hem de çok mutluyum.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Trifocal Mercek

  Uzak ve yakını hiç görmüyordum. Ameliyatı yaptırma konusunda çok endişeliydim. Sonrasında gözümde herhangi bir görme problemi tekrar yaşayabilirim düşüncesindeydim. Beni ameliyatın öncesi, sonrası ve ameliyat esnası ile ilgili Berkay bey sabırla ve özveriyle bilgilendirdi. Ona güvenip bu ameliyatı yaptırdığım için çok memnunum. Ameliyattan hemen yarım saat sonra telefonu gözlüksüz kullanabildiğimi görmenin mutluluğu benim için bambaşka bir histi. Ameliyattan bir gün sonra normal hayatıma da devam edebildim. Ameliyatın herhangi bir zorluğu olmadı.Tabi berkay bey gibi başarılı bir doktorun denk gelmesi benim için büyük bir şans oldu. Onun sayesinde bu süreci çok rahat atlattım.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz SMILE lazer

  Liseden beri gözlük ve lens kullanıyorum çok fazla çevre faktörü sebebiyle lazer olmaktan hep çekindim ve ağrı yanmalardan çok tedirgindim Berkay hocamla iyi ki tanıştım ve 5dakikalık bir işlem sonrası hayatıma RENK geldi smilelazer sonrası mükemmeldi…Yanma ve batma olacak demişti. Fakat olmadı :) Berkay hocamın eli değmişti çünkü işlem günü lensim gözümde olmadığı için görmekte zorlanıyordum doktorumla asansörde karşılaşıp kendisini bile tanımakta zorluk çekerken amaliyat sonrası duvar saatini okuyabildim tarifi mümkün değil , yaşayan bilir görmemek çok zor amaliyat sonrası görebilmenin mutluluğu tarifsiz elinize sağlık Berkay hocam.Keşke dememek için geç kalmayın derim .

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz SMILE lazer

  10 yıldır lens ve öncesinde uzun süre gözlük kullacısıydım.Gün sonunda lenslerden kaynaklı yoğun baş ağrılarım oluşuyordu.Araştırmalarım sonucunda Dr.um Berkay bey ile tanıştım. Kontroller sonucu lazere uygun olduğumu söyledi.Yapılacak işlemleri anlattı.Karar verme sürecimde Berkay beyin kendisininde bu operasyonu geçirmiş olması ve süreci tüm samimiyetiyle anlatması çok etkili oldu.Dün Smile lazer operasyonum gerçekleşti.Operasyonda Berkay beyin rahat,kendinden emin tavrı orada sizin güvende olduğunuzu hissettirmesi heran kalan süreyi bilgilendirme yapması sonucunda 30sn de anlayamadan bitti.söylediği gibi işlem sırasında hiçbirşey hissetmiyorsunuz.Bugün herşeyin yolunda olduğunu,operasyonun çok başarılı geçtiğini artık lenslerimi ve gözlüğümü çöpe atıp hayatın tadını çıkarabileceğimi söyledi.Tüm bu süreçlerimde ilgi alakasından çok memnun kaldım,iyiki kendisiyle tanıştık.Gözlük ve lenslerinden kurtulmak isteyen herkesin Dr. Berkay Akmaz bey ile tanışmasını tavsiye ederim.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Ameliyat Randevusu

  Berkay Bey dün annemin Akıllı Mercek ameliyatını gerçekleştirdi. Annemde hem katarakt hem göz tansiyonu hem yakını hem de uzağı görmede sorun vardı. Annem operasyonun ilk saatlerinden itibaren inanılmaz rahatladı. Bugün ameliyatın 2.günü ilk kontrolümüz gerçekleşti. Daha şimdiden %90 oranında görmede fark var. Ayrıca o kadar da mütevazi ve güleryüzlü ki . Kendisine hem hekimliği hem de insanlığı için buradan saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz SMILE lazer

  Smile lazer oldum dün. Şuan çok iyi hissediyorum. 0 yanma. Görüntü çok net. Sadece yakın biraz buğlu.

  K
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Berkay Akmaz Lasik

  4yıl önce başka bir hastaneden/doktordan lazer ameliyatı oldum. 6.5 miyopim vardı. Ameliyat sonrası hala görmemde sorun yaşıyordum. Bu konuyu geçiştirdim. Ardından 4 yıl sonra araştırmalarım sonucunda Berkay Bey ile görüşme kararı aldım. İyi ki de almışım. Kendisi tedavi öncesi veya sonrası kararlılığı, samimiyeti ile en gözde doktorum oldu. Eğer siz de lazer ameliyatı olmayı düşünüyorsanız, öneririm.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Alsancak Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı No:79, Konak 35220
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, ... Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar