Dünyagöz İzmit Hastanesi

(15 görüş)

Dünya Göz İzmit kadrosunda 6 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Dünya Göz İzmit Kocaeli ilinde Kadıköy mahallesi Atatürk Bulvarı No:2 Bekirpaşa adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dünyagöz İzmit Hastanesi

Kadıköy Mah. Atatürk Bulvarı No:2 Bekirpaşa

Kocaeli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Dünya Göz İzmit kadrosunda 6 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Dünya Göz İzmit Kocaeli ilinde Kadıköy mahallesi Atatürk Bulvarı No:2 Bekirpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Şahiner Diğer

  Dünyagöz Hastanesi Kocaeli / İzmit Şubesinde 24.09.2022 tarihinde Katarakt Ameliyatı oldum. Ameliyatımı gerçekleştiren, Dr. Mustafa Şahiner mükemmel bir doktor. Hasta ilişkisi mükemmel, işinin ehli ve başarılı dört dörtlük bir Doktor. Dr. Mustafa bey' e teşekkürü borç bilirim.
  Hamdullah GÜL


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erkan Ekşioğlu Diğer

  Bazen bir şeyleri anlatmak için kelimeler yetersiz kalır. Ama yine de dilim döndüğünce anlatayım. Doktor Erkan EKŞİOĞLU. Yalova dan kendisine ulaştım. Kendisiyle keşke çok daha önceleri tanışma fırsatım olsaydı. Gözümle ilgili kafamdaki karışıklıkları öyle güzel giderdi ki. Hasta yoğunluğuna rağmen benimle o kadar güzel ilgilendi ki ...Ne kadar teşekkür etsem az...Kendisi hem kişilik olarak hem de hekim olarak mükemmel ötesi biri. Bundan sonra ailemizin göz doktoru olacak..Tekrardan kendisine şükranlarımı sunuyorum. Allah, böyle hekimlerin sayısını arttırsın.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Elibol Diğer

  Tek kelimeyle harika bir dr yaklaşımı tedavisi coook uzun süreli bir tedavi dönemimiz oldu kizim 2 yasinda göz tembelliği sıkıntısı ile hocamızın kapısını caldik ilkokul 2. Sinifa kadar tedavimiz devam etti cok iyi yol kat ettik su an kizim 14 yasinda ve göz numarasi dustu takmadan da cok rahat gorebiliyor cok babacan kibar bir insan hersey için tesekkurler


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Şahiner Diğer

  Dr Mustafa Şahiner e muayene oldum göz kapaklarım çok düşüktü beni çok rahatsız ediyordu.Dr bey baktı çok kolay bir şekilde kapaları uyuşturarak diş çekme operasyonu gibi yapacağını hiç bir şey duymayacağımı söyledi beni ikna etti ve aynı gün amelyatı yaptı ve 1 hafta içinde göz kapaklarım istediğim gibi oldu Rabbimin yardımı ile çok memnunum Allah razı olsun Dr Beyden kalp hastasıyım tansiyon hastasıyım ve ameliyattan çok korkarım ama ben Dr Mustafa Şahiner den ve Kocaeli dünya göz hastanesinden çok memnun kaldım Maşallah Dr bey çok alçak gönüllü


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Elibol Okuloplastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

  Değerli hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Biz orbital kist aldırma ameliyatı olduk baya araştırma yapmıştık iyiki kendisine denk geldik, çok başarılı ve çok ilgili kendisine çok minnettarız.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Elibol Şaşılık Tedavisi

  Bebeğimiz erken doğdu ve gözlerinde doğuştan içe kayma vardı. Öyle arada olan bir kayma değil, bebeğimizin iki gözü hiçbir zaman doğru hizada bulunamıyordu. Büyük endişe ve korkular içindeydik. Bir iki doktora göründükten sonra tavsiye üzerine Orhan Bey'e gittik. Birkaç aylık kapama tedavisinden sonra bebeğimizi 1,5 yaşında ameliyat etti. Çocuğumuzun gözlerinde inanılmaz bir değişim oldu. Şimdi eskiden kalan ameliyat öncesi videolarını görünce şaşırıp kalıyoruz ve Orhan Bey'i dua ve minnetle anıyoruz. Bizim gibi yavrusunun gözünde kayma olup endişeli bir biçimde doktor arayan ebeveynlere tavsiye ediyorum. Buradan da teşekkürü kendisine bir borç bilirim. Allah'ın izni, Orhan Bey'in maharetiyle çocuğumuz hayatını geri kazandı.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Elibol Şaşılık Tedavisi

  15 yaşındaki oğlumun iki gözünde de ileri derecede kayma mevcuttu ve son 3 yılda artmıştı. Orhan hoca ameliyat önermişti.Çevremizin etkisiyle İstanbul'da başka ünlü doktorlara da götürdük ama sonunda kendi doktorumuzda karar kıldık. İyi ki de öyle yapmışız.9 Haziran 2021 tarihinde her iki gözünden ameliyat oldu.Ameliyattan gözleri açık olarak çıktı.Ne bandaj, ne pansuman birkaç saat sonra taburcu olduk.Bir hafta sonra gözündeki kanlanmalar da geçti şükürler olsun.Oğlum, sanki başka biri oldu ve kendine güveni geldi.Oğlumun gözlerine her baktığımda ki mutlulugu anlatamam.Prof.Dr.Orhan Elibol hocamıza sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız...


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Elibol Herpetik keratit

  Gözlerimde lens takmamdan dolayı oluşan enfeksiyon tedavisi için gittim .Gözlerimdeki enfeksiyonu kısa sürede iyileştirdi.Sorduğumuz sorulara her zaman açıklayıcı cevaplar verdi.Herşey için teşekkürler.


  A
  Doktor: Op. Dr. Caner Karadenizli Prk(Fotorefraktif Keratektomi)

  Daha önceden iki tane daha tanıgımız olmuştu yine caner hocada onların vesilesiyle gittim iki ay önce lazer amelıyatı oldum benim ısrarla lazik yöntemini istememe ragmen PRK yı uygun gördü PRK yöntemiyle oldum sorunsuz geçti ikinci ay bitti son derece iyi görüyorum teredütsüz güvenip amelıyat olabilirsiniz iyiki varsın caner hoca:)


  D
  Doktor: Op. Dr. Erkan Ekşioğlu Diğer

  Daha dün lazer operasyonum oldu. Çok ama çok memnunum, sürecin her aşamasında Erkan Hoca ilgisini, bilgilendirmesini yaptı. 4 yıl önce abim şimdi de ben lazer tedavisinden faydalandık. Hiç tereddüt etmeyin, defalarca kontrol yapıyor kendisi. Gözünüz de sağlığınız da emin ellerde. Ayrıca hastane de bakım ve misafir ağırlama konusunda harikalar teşekkürler Erkan Hoca


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar