Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Esenler Güney Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel ce... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Esenler Özel Güney Hastanesi

Menderes Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 1

Esenler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Esenler Güney Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Esenler Güney Hastanesi İstanbul ilinde Menderes M.k.karabekir Cad.no:1 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey'den 2 ay kadar danışmanlık hizmeti aldım.Kendisine teşekkür ediyorum. Sinan Bey'le araştırma üzerine görüşme sağladım. Görüşmelerimizden sonra daha çok özgüvenim arttı. Bazı kafama taktığım problemleri hallettim. Sinan Bey danışanı güzel dinleyen, anlayışlı, sorunlara çözüm bulan bir uzman. Kendisinden çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.


  Ş
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey'in konuşmasından, ilgisinden çok memnun kaldım. Kendisiyle doktorumuzun önerisiyle görüşme sağladım. 3 ay kadar danışmanlık hizmeti aldım. Kafama daha çok şeyi takıyordum, takmamaya başladım. Çok faydası oldu. Sinan Bey konuşmasıyla beni etkiledi. Danışanlarıyla ilgilendiği ve kendisine inandığım için seanslarıma devam ettim. İlk seansta görüşme sağlamadan önce dedim ki feyz almazsam devam etmeyeceğim.Ama feyz aldığım için devam ettim. Sinan Bey'le sağladığım görüşmelerimiz yeterli geldiği için seanslarımızı sonlandırdık.


  F
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey iyi bir uzman. Zorlandığım konularda bana bayağı yardımcı oldu. Kendisinden danışmanlık hizmeti alan akrabamın önerisiyle görüşme sağladım. 10 seans görüşme sağladım ve devam ediyorum.Görüşmelerimizden sonra kendimi daha iyi ifade edebilmeye başladım. Sinan Bey danışanıyla ilgilenen, seanslar dışında aradığımda ulaşabildiğim bir uzman.Kendisinden aldığım danışmanlık hizmetinden memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.


  S
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey'le seanslarımız gayet güzel geçiyor. Kendisiyle tavsiye üzerine görüşme sağladım. 7 seans danışmanlık hizmeti aldım. Görüşmelerimizden sonra olumlu yönde değişmeler oldu. Psikolojik sorunlarım giderildi. Sinan Bey çok samimi birisi. Danışanlarına aileden birisiymiş gibi davranıyor. Kendisinden aldığım seanslardan memnunum.


  A
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey'den çok memnunum. Hem çok alakalı hem de 4-5 yıldır tedavi olmakta olduğum hastalığımı tedavi eden bir uzman. Panik atak şikayetim vardı, sayesinde atlattım. Sinan Bey'den abim danışmanlık hizmeti alıyordu.Onun tavsiyesi ile görüşme sağladım. Ben de çok memnun kaldım. Kendisi çok anlayışlı, danışanlarının her dediğine dikkat eden, her şekilde yardımcı olmaya çalışan, telefonla istediğim zaman ulaşabileceğim, sıcakkanlı, iyi bir psikolog. Seanslardan sonra çok rahatladım. Kendime olan güvenim yerine geldi. Artık daha güçlü hissediyorum.


  C
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey'den çok memnun kaldım, kendisi çok iyi bir tedavi uyguladı. Muhteşem bir süreç geçirdim. Sinan Bey çok iyi bir uzman. Kuzenlerimin arasında kendisinin çok iyi bir uzman olduğu söylendiği için randveu alarak görüşme sağladım. 2 buçuk ay kadar danışmanlık hizmeti aldım. İlk olarak her hafta görüşme sağladım. Sonrasında 2 haftada bir görüşme sağladım. Şimdi ayda bir görüşme sağlıyorum. Seanslar güzel geldi. Kendime özgüvenim oldu.Çok düşünüp kendimi üzmemeye başladım. Geçmişi komple beynimden sildi.


  S
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey çok ilgili, gerçekten danışanı anladığını hissettiren bir uzman. Normalde çok çekingen bir yapıya sahip olduğum halde rahatlıkla kendisine her şeyi anlatabiliyorum. Sinan Bey'in yaklaşımı çok iyi, beni anladığını düşünüyorum. İstediğim saatte kendisine randevu bulabiliyorum. Kendisinden memnunum. Seanslarımıza devam ediyorum. Sinan Bey'le internetten araştırma yaparak, yorumları okuyarak ve kendisinden danışmanlık hizmeti alan tanıdığımın tavsiyesi üzerine görüşme sağladım. Çekingen, içine kapanık biriydim.Görüşmelerimizden sonra açıldım. Özgüvenim arttı. Kendimi daha rahat hissediyorum.


  H
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas

  Sinan Bey ile tavsiye üzerine görüşme sağladım Çok memnun kaldım. Kendisi çok ilgili bir uzman. Tamamen derdime derman oldu. Sinan Bey ilgisi ve alakasıyla tamamen yardımcı oldu. 10-12 seans görüşme sağladım. Görüşmelerimizden sonra daha sakin, dinleme odaklı oldum. Pozitif bakabiliyorum. Kendisiyle görüşmelerimizin iyi bir faydası oldu.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Oktay Torun Diğer

  Ben şuan 17 yaşındayım doğduğumdan beri Oktay beye gidiyorum ondan başkasına da asla gitmem verdiği ilaçlar ertesi gün beni ayağa dikiyor tüm işlerimizi hemen kendisi hallediyor kalbim rahatsızlanmıştı hemen kendisi randevu almıştı her işinizi hemen yapıyor çok düşünceli birisi ve lösemi hastasıyım o farketti bunu resmen hayatımı kurtardı yazdığı bir kağıtla hemen hastalığımla ilgili tedaviye başlandı hiç beklemeden çocuk doktoru konusundan Oktay beyden başka doktor tanımam güvenli ellerdesiniz Oktay hocama çok teşekkür ederim


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Ben en zor dönemimde tanıştım Sinan beyle iyiki tanımışım.8 yıllık evli 2 çocuklu bitmiş tükenmiş hatta ölümü düşünen biriyken gittim.Sinan beye anlayışı çabası sayesinde yeniden kendime geldim bazen hiç kolay olmuyor çabalamak, tekrar eden sorunlarla yüzleşmek.Sinan Bey'in bakış açısıyla desteğiyle çok güçlü adımlar attm.simdi çok iyiyim bazen guvenebilecegin bir insanın desteği çok önemli kendinize şans verin hiçbir şey ,sebeb, neden sizden kıymetli değil.Baktiniz gücünüz yetmiyor destek alın...İnanın pişman olmayacaksiniz


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar