Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Esenler Güney Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel ce... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Esenler Özel Güney Hastanesi

Menderes Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 1

Esenler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Esenler Güney Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Esenler Güney Hastanesi İstanbul ilinde Menderes M.k.karabekir Cad.no:1 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Tuba Turkut Diyetisyen Randevusu

  Gidiş amacım: troid, gastrit ve safra taşım olduğu için. Bu hastalıklar hakkında bilgi aldım. Doktorun anlatımı güzel. Sorduğum sorulara verdiği cevaplar anlaşılır.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Sinan Bey mesleğinde profesyonel, yaklaşımı çok rahatlatıcı, tedavi sürecim boyunca desteğini oldukça gördüm, görmeye de devam ediyorum. Yaklaşık 10 aydır tedavim devam ediyor ve her seans sonrası yeni bir farkındalığa ulaşmış olduğumu hissediyorum. Keşke daha önce tanışsaydık, çok memnun ve minnettarım! Düşünen, aklında soru işareti olan herkese gözüm kapalı öneririm, iyi ki varsınız


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Tuba Turkut Diyetisyen Randevusu

  Kilo problemin vardı sayesinde 14 kilo verdim.Çok ilgili ve güler yüzlü bir diyetisyen zayıflamak ve fit kalmak isteyen herkezin gitmesini tavsiye ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Tuba Turkut Diyetisyen Randevusu

  Düzenli gidebildiğim ve diyet programına uyabildiğim tek diyetisyen.
  1 yılda istediğim 10 kiloyu sağlıklı bir şekilde verdim. Danışmanlık aldığım sürece sabırla, tecrübesiyle ve güler yüzüyle her zaman bana destek oldu. Çok teşekkür ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Oktay Torun Diğer

  Ben şuan 17 yaşındayım doğduğumdan beri Oktay beye gidiyorum ondan başkasına da asla gitmem verdiği ilaçlar ertesi gün beni ayağa dikiyor tüm işlerimizi hemen kendisi hallediyor kalbim rahatsızlanmıştı hemen kendisi randevu almıştı her işinizi hemen yapıyor çok düşünceli birisi ve lösemi hastasıyım o farketti bunu resmen hayatımı kurtardı yazdığı bir kağıtla hemen hastalığımla ilgili tedaviye başlandı hiç beklemeden çocuk doktoru konusundan Oktay beyden başka doktor tanımam güvenli ellerdesiniz Oktay hocama çok teşekkür ederim


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Ben en zor dönemimde tanıştım Sinan beyle iyiki tanımışım.8 yıllık evli 2 çocuklu bitmiş tükenmiş hatta ölümü düşünen biriyken gittim.Sinan beye anlayışı çabası sayesinde yeniden kendime geldim bazen hiç kolay olmuyor çabalamak, tekrar eden sorunlarla yüzleşmek.Sinan Bey'in bakış açısıyla desteğiyle çok güçlü adımlar attm.simdi çok iyiyim bazen guvenebilecegin bir insanın desteği çok önemli kendinize şans verin hiçbir şey ,sebeb, neden sizden kıymetli değil.Baktiniz gücünüz yetmiyor destek alın...İnanın pişman olmayacaksiniz


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Merhabalar..
  Sinan Bey' e tükenmişlik hissiyatımın tavan yaptığı bir dönemimde, danışan yorumlarını okuyarak gelmeye karar verdim.Bu yüzden buraya yazılan bir kelimenin dahi çok kiymetli olduğunu düşünüyorum.
  Sinan Bey; emekle, sabırla, insanların hayatlarına dokunan, işini aşkla yapan, pozitif ve çok değerli bir psikologdur. İnsanların, hayatlarında kendi değişimlerine ve değişimlerin farkına varmasına vesile olan kişilere müteşekkirdirler.Ben de Sinan Bey'e, kendime gereksizce yüklendigim, içimde büyüttüğüm karamsarlığımdan beni kurtardığı için, hayattaki bakış açıma dokunduğu ve düşüncelerime güzellik kattığı için teşekkür ediyorum.Kendisini tanıdığım için çok memnunum,herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Bazen insan kendi değerini bilmez.
  İçindeki gücü keşfedemez yaa..
  Herşeyi sevdikleri için yapar , kimse kıymetini bilmez.
  Yalnızların rıhtımında tek başına savaştigimda, gücümun düştüğü zaman karşılaştım Sinan beyle..
  Ayağında frangalardan kurtulamaz öyleydim..
  O frangalardan kurtulup ,kendi değerini bilmeyi öğrenen, içindeki gücü keşfeden biri oldum..
  Ben olmayı öğrendim.
  Hayattan sizden değerli kimse yokmus, kendinizi sevmenin her aynaya baktığınızda önemli olan aynadaki kişi olduğunu bilmek ne güzel..
  Çok teşekkür ediyorum, Sinan bey..
  Ruhum ile bedenimin arasında sıkışmış gerçek beni gösterdiniz...
  Keşke sizi daha önce tanisaydim...
  İnsanın ömrünün bir günü bile değerli demiştim..
  Sizin dediğiniz gibi "zararın neresinden dönsen kârdir."

  Eğer kendinizi yenilemek , hayatınıza yeniden başlamak, içinizdeki gücü keşfetmek isterseniz..
  Sinan beyle o başlangıcı konuşarak yeniden başlayabilirsiniz..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Sinan bey’e bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine panik atak için gittim ilk gittimde bana güvenin bu sorununuz bitecek ve daha bir çok sıkıntınız bitecek sadece bana inanın ve güvenin dedi iyiki iyikii güvenmişim çok teşekkür ederim Sinan hocam başarılarınızın ve insanlara yardımlarınızın devamını dilerim..


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Sinan Kavas Randevu

  Geçmişimde yaşadığım bir takım sorunlarım sıkıntılarım sebebiyle Sinan Bey'le tanışma fırsatı buldum. Kendinim farkına varmamı, kaygılarımı dizginlememi sağladı. Kendisi son derece işini layıkıyla yerine getiren psikolog..Gerek terapileri gerekse yönlendirmeleri sayesinde farkındalığımı artırdı. Sinan Bey'e tekrar teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar