Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Hatay Antakya Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hemat... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Hatay Antakya Devlet Hastanesi

Mehmet Kafadar Cad.No:51

Hatay ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hatay Antakya Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 10 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 6 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 10 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Hatay Antakya Devlet Hastanesi Hatay ilinde Mehmet Kafadar Cad.no:51 Hatay adresinde bulunmaktadır. Hatay Antakya Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3262271515 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bedi Günenç Diğer

  Bedi bey, 28 Mayıs 2021 tarihinde saat 08=00 de eşimi bel fıtığından (kanal daralması) ameliyatı yaptı, aynı gün akşam 23=00 de eşim ayaktaydı, ve hiç şikayeti yoktu. 29 Mayıs Cumartesi sabah 08=30 da kendisi bizzat gelerek bizi taburcu etti. Evimize geldiğimizde eşim evin içinde normal ev hanımı gibi dolaşıyor, Eğer müsade etsem ev işi bile yapacak, Allah'ıma şükürler olsun ki Bedi beyle yollarımız kesişti, Bedi bey, eşimin hem doktoru, hem evladı oldu. Bedi bey'e olan güvenimiz, sevgimiz, saygımız, hayranlığımız sonsuzdur. 10 gün sonra kontrole gelmemizi istedi, heyecanla ve özlemle bekliyoruz Bedi beyi göreceğimiz günü. Bedi bey, mükemmel bir insan, harika bir insan, gerçek bir beyefendi. Bütün insanların örnek alacağı bir insan, insan evladı, dört dörtlük alçak gönüllü bir doktor. Bedi bey'i görünce insan'a güven geliyor. Unutuyorsunuz derdinizi, Sıkıntılarınızı, herkesin anlayacağı bir dille sizi aydınlatıyor. Allah Celle celaluhu razı olsun Bedi beyden, ve Bedi bey'i yetiştirenlerden. Bedi bey Hatay için büyük bir şans. Biz İskenderun'da oturuyoruz, Bedi bey'e tedavi olabilmek için Hatay'a gidiyoruz.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Süleyman Bilgili Diğer

  Eliza nenem sırt ağrısından ayaga kalkamıyordu Süleyman bilgili hocamız sayesinde şuan çok iyi teşekkür ederiz.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ali Semir Özgül Diğer

  Ali hocam covid 19 olan annemle iyi ilgilendi bizi bilgilendirdi. Birazda ben osmanlıca bilseydim çok iyi olacaktı ama o da benim ayıbım herşey için teşekkürler hocam...

  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet İşbilir Diğer

  Tereddütsüz tercih edilecek doktor gobek fıstığı ameliyat'ı oldum ve çok başarılı sonuç mükemmel

  H
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Vecihi Kutsal Diğer

  Ben Hatice Hadra yakın bir zamanda safra kesesi ameliyatı oldum. Ve çok şükür çok rahat geçti operasyonum. Sayın Dr. Ahmet Vecih beye ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet İşbilir Apandisit Alınması

  Ben apandist amaliyatı oldum çok memnun kaldim Allah razi olsun doktor beyden Allah eksik etmesin ...

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rızkallah Avatgil Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  Dün yanına giderken çok korktuğum ne yapacagimi bilmediğim hocamız beni ilgi ve alakası ile rahatlattı. Muayene sonrası 1cm anal fissürüm olduğunu şimdilik ilaçla tedavi sürecine girmemizi 10 gün sonra tekrar edecek muayene sonrası görüşlerini bildireceğini söyleyen hocamıza sonsuz teşekkürler. 10 gün sonra görüşürüz hocam.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Memduh Heybeli

  Uzm.Dr. Memduh Heybeli 30 mayıs 2018 günü oğlumu çapraz bağ ameliyatı yaptı... Ameliyat çok başarılı geçti... yaklaşık 40 gün oldu.. şu anda yardımsız yürüyor... Kendisine çok teşekkür ediyorum... Çok nazik, ilgili iyi bir doktor... Allah razı olsun... kendisine çok teşekkür ediyorum... İçiniz rahat şekilde gidin Memduh beye...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ercan Kadıoğlu Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Hem hekimliği hemde kişiliği ile inanılmaz bir doktor. Başka doktorların cesaret edemediği bir ameliyat yaptı ve annemi kurtardı.Cok riskli bir ameliyattı komplikasyonlar oluştu ama Ercan Bey bizi hiç bırakmadı ve her detayı takip edip sağ-salim hastaneden çıkmamızı sağladı.Allah ondan ve ekibinden razı olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar