Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hospitalist Hastanesi

Yavuz Selim Mahallesi H.Ahmet Yesevi Caddesi No: 26/A

34203, Bağcılar,

İletişim Bilgileri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Seven Kaptan

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • H

   Rapor için gittim. Gösterdiği ilgi hoşuma gitti. Kendisine teşekkür ederim.


 • Ersin Gökmen

  Üroloji, Op. Dr.

  • S

   Çok mükemmel bir kişilik ve çok güven veren bir doktor bir yakınımızı ameliyat etmişti ve çok güzel bi ameliyat sonrası geçirdi Allah razı olsun

  • L

   Eşimin doktoru ve gerçekten çok ilgili ve güvenebileceğiniz bir doktor. Tüm merak ettiklerimizi rahatça sorabildiğimiz iyi bir uzman.


 • Cenk Teker

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • MERHABA,
   28 OCAK 2015 Tarihinde kızımı geniz eti ve bağdemcik ameliyatı için götürmüştüm. Cenk Bey den Allah Razı olsun geniz eti ile ilgili sıkıntının kulaklarını etkilediğini söylemesi sonucu her 2 kulağına da tüp takıldı, bağdemciği ve geniz eti alındı. Şükürler olsun ki kulaklarımız ve bağdemciğimiz ile ilgili hiç bir sıkıntımız kalmadı. Her ay en az 1 kutu Antibiyotik bitiren kızım Ocak ayından beri 1 kutu bile Antibiyotik almadı. Emeğinize ve Ellerinize sağlık Cenk Hocam.

  • S

   11 yıl önce benim ufak kızımın geniz etini almıştı çok memnun kalmıştım şimdi büyük kızım için kulak burun boğaz doktoru gerekti 11 yıl sonra yine arayıp buldum sağ olasın internet.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Sevtap Alkan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • C

   Doktora en başlarda iyi duyduğum için ve yorumları çok iyi diye gittim. Hanımım İçin tabi ki. En başlarda aradığımı buldum diye düşünmeme neden oldu ancak bu umut çok kısa sürdü. İlk bebeğimiz olacaktı ve tecrübemiz yoktu. Doktor hanımın rahatlatması ve açıklaması gerekirken bizi öyle bir korkuttu ki şaşakaldık. Devamlı gittiğim doktorun tavrı cumartesi sabahı o kadar garip geldi ki o kadar korkuttu ki o günün gecesi sancılar gelmesi üzerine hanımım bu doktora gitmek istemedi. Hiç gitmediğim bir doktora ve hastahaneye doğuma gittik. Ama ilgi ve alaka o kadar güzeldi elhamdulillah çok rahatım. Bebeğimiz kucağımızda. Ve şunu belirteyim size hiç kadın doğum muayene ve ya kontrolüne gittiğiniz zaman doktor odasında sizden başkasının olmasını ister misiniz? Ama ben bunu bu doktorda gördüm. Üç kişiyi birden içeri aldığı oldu. Ve benim (hanımımın) son günleri olmasına rağmen doktor odasında bizim dışımızda iki hasta olmasına rağmen onlar önünde nerdeyse azarladı sanki biz bebeğimize zarar vermek istiyormuşuz gibi. Halbuki tecrübeli değiliz ve doktordan destek bekliyoruz. Kısaca ben ilk başlarda memnun kaldığımı düşünürken umduğum gibi olmadı. Ancak tecrübesi ve ilgi alanında uzmanlığı hakkında yorum yapamam. O noktada çok iyi olabilir. Hayırlı günler herkese. Yorumlarımızı eksik etmememiz gerekiyor.

  • F

   bende sevtap hanim sayesinde ilk dogumumu yaptim cok iyi bir doktor herkes gibi hemen sezeryan demiyor normal doguma yoneltiyor saolsun simdi ikinci hamileligim ve kendisine gitmek istiyorum baska hastaneye gecmis yinede bulup gidicem insani rahatlatan bir yani var ve hamilelerin en cok ihtiyac duydugu sey kendisine sonsuz tesekkurler ve basarilar.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Yeşim İşleğen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • H
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Yeşim hanım güler yüzlü tatlı dilli hastasını dinleyen rahatlatan ilgili mükemmel bir doktor 2018 yılında hamileliğimi takip eden endişelerimi gideren 9 ay boyunca tatlı dil güler yüzüyle ilgilelen ve normal doğum yapmamı sağlayan iyiki tanımışım dediğim canım doktorum yeşim hanım

  • K
   Konum: Özel Hospitalist Hastanesi

   Aşırı derecede kanamam vardı bir çok doktorlara gitmeme rağmen yeşim hanım gittim ve beni çok iyi aydınlattı güler yüzlü samimiyeti sayesinde rahim alma operasyonu geçirdim böyle bir doktorla karşılaştığım için çok teşekkür ederim yeşim hanıma onun sayesinde sağlıma kavuştum.

  Tüm görüşlere (31) göz at


 • Derya Öztürk

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • N
   Konum: Özel Hospitalist HastanesiHizmet: Diğer

   İki gebeliğimi takip edip doğumlarımda sakinliğiyle bana güç veren, Doğum sürecinde nazımı çeken, Doğum sırasında ve hatta sonrasında da duygusal destek vermeyi ihmal etmeyen Harika bir doktor. Normal Doğumu destekleyen, gerçekten gerekmediği sürece hastaları sezaryene yönlendirmeyen az sayılı doktorlardan.

  • S

   çok iyi mükemmel bir doktor kendisi 2 gebeligimdede onun hastasıydım sayesinde çok kolay dogumlar yaptım ama kendisini kaybetmiştim neyseki bugün buldum herkese tavsiye ederim inanın pişman olmazsınız hastalarıyla çok ilgileniyor

  Tüm görüşlere (3) göz at


İlgili aramalar