Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Uzman hekim ve Fizyoterapistler ile kas iskelet sistemi rahatsızlıkları tedavileri uygulamaktayız.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (441)

Genel skor

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Bel - Boyun Fıtığı

  Bel ve Kalça ağrısı nedeni ile gittim ve ilk seanstan sonra kendimi daha iyi hissettim. Kaan hocanın uyguladığı tedavi ve verdiği egzersizlerle kısa sürede ağrılarım azaldı. Personel güleryüzlü ve ilgili klinik temiz ve düzenli kesinlikle tavsiye ederim. Kaan hocaya ve yardımcı ekibine çok teşekkür ederim.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Yirmi yıl önce gerçekleşen, sonrasında hiçbir zaman tam olarak iyileşmeyen omuz rotasyon sorunum bir yıl önce şiddetli bir acıyla tekrarladı. Bir yıl süreyle yoğun tedavi, ilaç takviyesi.. ama sonuç alamadım. Bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştığım Kaan bey ve ekibi tamamen çözdü.
  İşini çok iyi bilen, işine hakim, saygılı, sorulara sıkılmadan cevap veren, en önemlisi de sorunu çözüp tedaviyi gerçekleştiren Kaan bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Mehmet Hoca gerçekten başarılı çok memnun kaldım sırtımı ve boynumu açtı resmen Tecrübeli bir hoca

  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Ameliyatsız Boyun Fıtığı Tedavisi

  Boyun tutulması ve ağrıları nedeniyle Mehmet Şen hocama başvurdum. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim. 5 seanslık bir tedavi sonrasında ciddi anlamda rahatladım ve yaşadığım sıkıntılar oldukça hafifledi.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Bacağıma vuran bel fıtığı şikayetiyle gittim. 6 seans tedavi gördüm, tedavi süresince ağrılarım azaldı, şu an tedavi biteli 10 gün oldu, bazen hiç fıtık yokmuş gibi hissettiğim zamanlar oluyor. İlerleyen dönemlerde daha iyi olacağına inanıyorum. İşini titizlikle yapan fizyoterapist Mehmet Şen ve ekibine teşekkür ederim.

  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Fizik Tedavi

  Herseyimi kisitlayan bel agrisindan dolayi gittim. Seanslarim bugun sona erdi ve o kadar iyi geldi ki artik hic agrim yok. Mehmet Şen ve ekibine tesekkur ediyorum iyiki varsiniz.

  U
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Manuel Terapi

  Kaan Bey’e muayene olma sebebim dizimdeki ağrıydı. Daha önce ortopedist, fizik tedavi uzmanı ve romatolog deneyimim oldu. Bunlar sonuçsuz kalınca Kaan Bey’den randevu aldım. Muayene eder etmez sorunu buldu yaklaşık 12 seanstan sonra şikayetlerim geçti.Kendisi manuel terapi ile tanışmama neden oldu. Maalesef öncesinde fizik tedaviye inanan biri değildim. Sayesinde merdiven çıkmakta zorlanırken şimdi ağrım kalmadı. Ayrıca ortam çok güzel ve sorunsuz organize edilmiş. Seanslara tam zamanında girdim, herhangi bir gecikme yaşamadım. Seansın bir dakikası bile boşa geçmedi. çalışan herkes güler yüzlü ve ilgili. Kesinlikle tavsiye ederim.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Skolyoz Tedavisi

  Oğlumun skolyozu nedeniyle tanıştık Kaan Hocamla, kendisi çok başarılı bir tedavi süreci yürüttü, eskiye göre hem ciddi bir düzelme kaydettik hem de sırtında olan ağrılar geçti çok şükür, teorik ve pratik bilgisi çok iyi olan çok başarılı bir fizyoterapist. Klinik te gayet temiz ve randevularda da hiç aksama yaşamadık.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Şiddetli bel ağrısı problemiyle başlayan tedavim bu günün sonunda ağrılarımın minumum seviyeye inmesiyle son buldu. Mehmet Şen ve ekibine muhteşem ilgileri için teşekkür ediyorum. Ağrılarım son bulduğu için tüm ekibe minnettarım.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Manuel Terapi

  Mehmet Bey bilgisi ve hastalara yaklaşımıyla gerçekten güven veriyor. Beni kabus olan boyun ağrılarımdan kurtardı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Beytepe Mahallesi Ali Şir Nevai Caddesi C3/5, Çankaya 06800 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Fiba Sigorta, Ray Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, ... Anadolu Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı facility_profile_premium_all_insurances
İlgili aramalar