Uzm. Dr. Hidayet Murat Gürson Muayenehanesi

(366 görüş)

Uzman hekim ve Fizyoterapistler ile kas iskelet sistemi rahatsızlıkları tedavileri uygulamaktayız. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Uzm. Dr. Hidayet Murat Gürson Muayenehanesi

Beytepe Mahallesi Ali Şir Nevai Caddesi C3/5

06800 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Allianz Sigorta, Euro Sigorta, Eureko Sigorta, Fiba Sigorta, Ray Sigorta, Acıbadem Sigortadaha fazla (4)

Hakkımızda

Uzman hekim ve Fizyoterapistler ile kas iskelet sistemi rahatsızlıkları tedavileri uygulamaktayız.

İşlemler

 • Manuel Terapi
 • Medikal Fitness
 • Medikal Masaj
 • Fizik Tedavi
daha fazla

Hastalıklar

 • Bel Fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Skolyoz
 • Fibromyalji
 • Omuz sakatlıkları
 • Diz sakatlıkları
 • Kalça sıkışma sendromu
 • Kronik ağrı
 • Baş dönmesi
 • Migren
 • Kronik yorgunluk
 • Sırt ağrısı
 • Çene eklemi rahatsızlıkları
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Diğer

  İleri derecede bel fıtığı şikayeti için gittim ve tedavi sonrası sıkıntılarım neredeyse tamamen geçti. İlgileri ve emekleri için çok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Boyun Fıtığı

  Boyundan başlayıp sol koluma vuran şiddetli ağrı ile terapi merkezine gittim.Kaan hocam problemin direk boyun kısmında fıtık başlangıcı olduğunu teşhis edip uyguladığı teknikler ve uygulamalar sayesinde sadece ağrılardan kurtulmadım aynı zamanda hayatımda daha etkili hareket etmeye başladığımı söylemeden geçemeyeceğim.İşini severek yapan işinde gerçekten uzmanlaşmış bir profesyonel olmasının dışında çok güler yüzlü ve iletişimi becerisi çok gelişmiş bir insan.İnsanların hayatında pozitif etki yaratıp yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Kronik baş boyun ve sırt ağrılarım nedeniyle başvurmuştum.Ağrılardan nefes alamaz durumdaydım baş dönmeleri yaşıyordum her gün baş ağrısıyla geçiyordu.Kaan hocam 8 seanslık bir tedavi planladı.Daha 2. seansta ağrılarımın %70 i geçmişti.Sayelerinde bedenimi nasıl doğru kullanacağımı öğrendim.Başta Kaan Hocam olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürü borç bilirim.İyi ki yollarımız kesişmiş.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Diğer

  Kilitlenmiş bir halde gittim ve cok sukur rahat bir sekilde yürüyerek çıktım. Mehmet hocam hem cok ilgiliydi, hem de açıklamaları ile butun kaygimı giderdi. Kendisine ve ilgili ekibine cok teşekkür ediyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet Şen Diğer

  Skolyoz başlangıcı, bel fıtığı, bel kayması şikayeti ile gittim. Son derece memnun kaldım. 3 ay tedavi sonrasında günlük hayatıma devam edebiliyorum


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Fatih Evlice Diğer

  2 aydır dizim de sebebi bilinmeyen bi ağrı vardı. O kadar doktor gezmeme rağmen çaresini bulamamıştım. Fatih hoca ilk muayenede teşhisi koydu ve direkt tedaviye başladık.15 gün gibi bir sürede ağrılarımın yüzde 90 nı geçmişti. Hem hastaya yaklaşım biçimi, sohbeti yeri geliyor psikolojik desteği kesinlikle çok ayrı bir seviye. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Bel - Boyun Fıtığı

  Kaan Hocama ve diğer Fizyortim çalışanlarına öncelikle çok teşekkür ediyorum. 15 yılldır devam eden bel ve kalcamda başlayan sol ayağıma vuran ağrılarım Kaan hocam ve ekibi tarafından hicbir ekipman kullanmadan sadece el ile uyguladıkları seanslar neticesinde tamamen gecti. Şu anda 9 seans tamalandı 10. seansa gideceğim. Ağrısız bir yaşam ve uyku yıllardır çektiğimi ben bilirim. Keşke demeyi sevmem ama Keşke daha önce sizlerle tanışabilseydim. Allah sizlerden razı olsun. Hayat boyu rabbim sizleri iyi insanlarla karşılaştırsın. Bir rahatsızlığınız var ise kesinlikle Kaan hocamla tanışmanızı tavsiye ederim. Kaan hocamı tanıdıktan sonra fizyoterapiye karşı olan düşüncelerim değişti. Teşekkürler Kaan hocam teşekkürler Fizyortim iyi varsınız.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Fatih Evlice Diğer

  6 aydır yoğun bel fıtığı rahatsızlığı çekiyordum hangi beyin cerrahi uzmanına gittiysem ameliyat dedi tanıdık vasıtasıyla Fatih hocayla tanıştım muayene etti iyi olacağımı söyledi inanmadım ama gene tedaviye başladım 8 seanstan sonra ağrılarım çok büyük derece de azaldı sihirli elleriyle şifa oldu iyileşeceğime umudum olmadığı halde çok şükür beni iyileştirdi eğer şikayetiniz varsa çok doğru yerdesiniz bu ağrıları yaşayan biri olarak bi muayene olun iyi olursunuz derse gerçekten oluyorsunuz ellerinize sağlık hocam var olun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Bel, kalça ve ayaklara doğru inen ve yürümemi bile engelleyen bir ağrım vardı. Adım atamayacak durumda ve merdiven inip çıkamayacak durumdaydım. Bir fizyoterapist tavsiyesi ile Kaan hocaya ulaştık. Kendisi de çok ilgili ve işini bilen bir hoca idi. Beni hiçbir cihaz kullanmadan, tamamen fiziki müdahaleler ile 3 seansta ağrısız bir hale getirdi. 3 seans sonunda yürüyebilir ve merdiven çıkıp inebilir hale geldim. Toplam 10 seans tedavi gördüm. Tedavi sonunda ise eski halimden daha iyiydim ve güçlü bir bel yapım oluştu. Adım atamayacak durumdan koşu yaparak güne başlayacak duruma geldim. Hem Kaan hoca hem de yardımcılarına teşekkürlerimi sunarım. Onların ilgi ve tecrübesi sayesinde iyileştim. Hiçbir risk ve yan etkisi yoktur. Daha önceden yaşadığım eski ağrı ve sıkıntılarım da bu tedavi içerisinde iyileştirildi. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Fzt. Kaan Akın Bel - Boyun Fıtığı

  Boyun fıtığı, boyun düzleşmesi ve bel ağrısı nedeniyle gittim ve ilk seans bana çok iyi geldi. Gerek rahatsızlığımın ne olduğunun tespiti gerek ne yapılacağının ayrıntılı açıklanması gerekse yapılan işlemden çok memnun kaldım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar