Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Opr.Dr. Salih Sadık Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur.izmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde uzmanlığı tamamlayan Salih Sadık… daha fazla

 • Merhaba,benim vulva bölgemde iç dudakların dış kısmında varisler var.2 hamilelik yaşadım.Herhangi bir ağrı vs yok.Tedavi ettirmesem bi sorun yaratırmı?

  VERILEN YANIT:

  Op. Dr. Salih Sadık

  Sorun yaratmaz.Estetik problem yaratbilir

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Opr.Dr. Salih Sadık Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden mezun olmuştur.izmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde uzmanlığı tamamlayan Salih Sadık kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.
  1990 yılında Almanya Kiel Üniversitesinde aldığı Laparoskopik cerrahi eğitiminden sonra çalıştığı hastanelerde kadın hastalıklarında laparoskopik cerrahiyi uygulamaktadır.
  Laparoskopik olarak myomları , çikolata kistlerini , yumurtalık kistlerini tedavi edebilmektedir.Türkiyede
  laparoskopik histerektomiyi ( rahim alma ) ve kanserde lenf bezlerinin alınmasının ( lenfadenektomi ) yi laparoskopiyle uygulayan hekimlerdendir.
  26 yıldır yaygın şekilde uyguladığı Laparoskopik cerrahi ile zor olgularıda tedavi edebilmektedir.Bu konuda ileri derecede deneyim sahibidir.Kısırlık tanı ve tedavisinde laparoskopiyi başarıyla uygulamaktadır.
  Histeroskopik cerrahide de rahim içi myomları , polipleri , septumları alabilmekte ve rahim içi yapışıklıkları giderebilmektedir.
  Aşırı rahim kanamalarını genelde uygulandığı gibi histerektomi ( rahim alma ) ile değil minimal cerrahi yöntem olan histeroskopik endometrial rezeksiyon ile % 90 başarı ile tedavi etmektedir.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Harika bir doktor , Salih Bey i sadece jinekolog olarak düşünmeyin kendisini bir anne adayı icin ayni zamanda bir psikolog bir abi olabiliyor. Sayesinde cok sağlıklı iki hamilelik dönemi geçirdim . İki Harika evlat aldık kucağımıza sonsuz teşekkür ediyoruz kendisine.

 • T

  salih bey 20 yıldır doktorumdur.hormon bozuklugu tedavisi görüyor ancak sonuç alamıyordum bende tavsiye üzerine gittim ve uyguladığı tedaviyle kısa sürede sağlığıma kavuştum ve ondan sonra rahatsızlandığımda yada rutin takiplerimi salih beyin kontrolüne bıraktım. her zaman tedavi başarısı yüksek hasta psikolojisini önemseyen ve hastasıyla iletişimi güçlü bir hekimdir.kesinlikle tavsiye ederim.

 • Kendisi ablamin ve benim doktorumdu ve ne ablam ne de ben hamilelik ve dogum surecinde bir aksilik yasamadik.yapilmasi gereken herseyi eksiksik yapti.Salih bey sayesinde bebegim ve ben huzur icinde bir sureç yasadik.kendisine cok tesekkur ederim.

 • Salih Bey 15 yıldır doktorumdur ve aile doktorumuz haline gelmiştir. Meslek etiği yüksek olan nadir hekimlerden biridir . Birgün çalıştığı devlet hastanesi bir konuyu danışmaya gitmiştim ve kendisini heyecanla birşey seyrederken buldum. Seyrettiği film son yaptığı ameliyattı , ne kadar düzgün iş çıkardığını kontrol ediyordu odasının kapısına yığılan ve bir türlü rahat vermeyen hastalara rağmen. Buranın kahrını çekmeyin gidin muayehanenizde çalışın dediğimde , asla burda bu kadar hasta varken dünyada 10 tane doktorum görebildiği vakayı görebiliyorken asla gitmem dedi, nasıl bir mesleki haz olduğunu bilemezsin dedi. Sen yaşa varol doktorum. İnşallah yeni nesillerde de sizin gibi çıkar.

 • Salih Bey gerçek anlamda işinin uzmanı. Daha önce gittiğimiz üç doktor tarafından ameliyata sevk edilmemize rağmen, gerekli olmadıkça müdahale doktorun ayıbıdır diyerek önce doğal koşullarla gebeliğimizi, daha sonrada sağlıklı bir şekilde kızımızı kucağımıza almamızı sağladı. Başka doktorları dinleseydik gebelik riske girecekti. Ayrıca tıbbi deneyimlerini çok başarılı bir şekilde hastanın anlayabileceği dile çevirebiliyor.

 • salih bey çok iyi bir doktor bende tavsiye ediyorum çocuk isteyen herkese benim kızım nilsu 2.5 yaşında

 • Yaklaşık 14 yıldır doktorum bu süre içinde hiç başka dr arayışına girmedim.Hekim olarak hastaya oldukça güven veriyor.size söylediklerini başkasına doğrulatma gereği duymuyosunuz.İnsanı olarakta yaklaşımı çok hoş başka bir arkadaşımda Salih beye gidiyor.onun ifadesiyle psikiyatri ve jinekoloji işini aynı dr da hallediyorum diyor.kısacası size kendinizi güvende hissettiren hiçbir rahatsızlık duymayacağınız iyi bir hekim ben herkese öneririm.

 • Hayatımın en anlamlı süreci olan gebelik dönemimim güvende geçmesine büyük katkıları olan doktorumuz Salih Sadık a çok teşekkür ederiz.Tüm yakın çevreme önerdiğim ve bebek isteyen herkese gönül rahatlığı ile önerebileceğim doktorumun bundan sonraki iş yaşamında da büyük başarılara imza atması dileği ile....Gülin

 • DÜNYALAR TATLISI OĞLUMUN DÜNYAYA GELMESİNDE EMEĞİ GEÇEN SALİH BEY'E ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.9 AYLIK SÜRE İÇERİSİNDE HERŞEY ÇOK GÜZELDİ,ÇOK MEMNUN KALDIK KENDİSİNDEN EŞİMLE BİRLİKTE.GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BÜTÜN YAKINLARIMA TAVSİYE EDİYORUM.İNSANLARA OLAN YAKLAŞIMI GÜZEL.. TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİSİNE,ULAŞ 16 AYLIK