Op. Dr.

Serkan Tüğen

verifiedCreated with Sketch.

7 görüş +ekle

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 316 profil ziyareti var

22.09.1974 Kütahya doğumlu, evli bir kız çocuk babasıyım.. Öğrenim hayatımı Eskişehir Anadolu Lisesi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Osmangazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • T
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  Serkan bey çok başarılı ,güven veren , güler yüzlü , hastasını telkin eden muhteşem bir hekim ; bu sabah 10 da ameliyat oldum ve şuan hiç bir agrım yok. Ellerine sağlık hocamın :)

 • A

  Serkan Bey de tüp mide oldum; ilgisi ,yaklaşımı ve güven verici duruşu ile kısa sürede hedefledigim kiloya indim ve hiç bir sağlık sorunu yaşamadım iyiki varsınız

 • D

  Safra kesesi ameliyatı oldum bu doktoru bulmam mucizeydi Cok memnun kaldım artik doktorun bu kaybetmeyi düşünmüyorum herkezede tavsiye ederim gözü kapalı güvenin ben 2 günde ayağa kalktim çok sağol serkan tügen hocam

 • F

  FATMA GÜNAY
  üç hafta oldu ameliyat olalı ve herşey mükemmel elinize kolunuza yüreğinize sağlık.
  size olan inancımı ve güvenimi boşa cıkarmadığınız için size minnettarım herşey için çok teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.

 • M

  Sıcakkanlı samimi ve işinin iyi bir Doktor.. annemin meme kanseri ameliyatı için Allah bin kere razı olsun..

 • B

  Herşeyden önce kendisi adam gibi bir adam. Hastanın hali ile hallenip ilgi gösteriyor. Pozitif yaklaşımıyla hastaya moral veren bir yaklaşımı var. Allah sayılarını arttırsın.

 • K

  güler yüz hastalarını dileyip tedevisini yapıp huzurlu birşekilde saglıyor

Hakkımda

Hakkımda

 • 22.09.1974 Kütahya doğumlu, evli bir kız çocuk babasıyım..

  Öğrenim hayatımı Eskişehir Anadolu Lisesi, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Osmangazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Genel Cerrahi Uzmanı oldum.

  Genel Cerrahi Uzmanı olarak mesleki hayatına Simav Devlet hastanesi (zorunlu hizmet yeri) olarak başlayıp,Merzion Askeri Hastanesinde askerlik hizmetimi tamamladım.

  Sonrasında Devletten ayrıarak Özel Deniz Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladım. Daha sonra görevime Özel Kent Hastanesi'nde devam ettim .İzmir Gözde Grubu Hastanesinde Başhekimlik görevimi sürdürdükten sonra ,son olarak Can Sağlık Grubu Hastanelerinden İzmir Özel Can hastanesinde Genel Cerrahi ,Obezite ve metabolik cerrahi uzmanı olarak göreve başladım Bu arada Türk Cerrahi Derneğinin Üyesi olarak düzenlelenen "Laparoskopik Kolorektal Cerrahi", "Laparoskopik Splenektomi", "Morbid Obesite Cerrahisi" alanlarında sertifika edinerek ayrıca Yurtdışı-yurtiçi obezite kongrelerine katılım gerçekleştirdim, bu yaklaşımlar ile mesleki bakış açımıza katkıda bulunarak hastalarımıza multidisipliner yaklaşım ile daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayım.

  Her türlü geleneksel cerrahi uygulamalar yanında, "Meme Cerrahisi", "Anorektal Cerrahi", "Fıtık Cerrahisi", "Tiroid Cerrahisi", "Gastrointestinal Onkolojik Cerrahi" ve "Laparoskopik Cerrahi" özel ilgi alanlarımdandır.

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar