Uzm. Dr.

Tolga Gülçiçek

verifiedCreated with Sketch.

Ağız diş ve çene cerrahisi, Periodontoloji, Diş hekimi

40 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 010 profil ziyareti var

1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında bitirdi. Aynı… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
40 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: İmplant

  Çok değerli Tolga bey ve ekibi;
  mart ortalarında başlayıp eylül ortasında
  biten,beni mutlu gülüşüme kavuşturan başta Tolga hocam olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .
  Sizleri ziyaretimin sebebi, damaklarımdaki kemik erimesinden dolayı sağlıklı dişlerimi zamanla teker teker kaybetmiş olmamdı..on beş seneye yakın önde kalan sayılı dişlerimden hariç sağ sol alt ve üst çenelerimde köprüleri kullandım :( onların da ömürlerinin dolması sebebi ile kendime yeni ama aynı zamanda gülüşümü kaybetmeyeceğim çözümler aramaya başladım çünkü her iki ayda bir köprülerin altında kalan dişlerim diş etlerimiltihaplanıyor ve bana dayanılmaz acılar yaşatıyorlardı :( Almanya daki doktorlara da danıştım bana protez tavsiye ettiler.. implantatı uygun bulmadılar ... yaptığım araştırmalar sonucunda kendimi Tolga bey in muayenehane sinde buldum :) ilk ön görüşme ve tanışma sonrasında aradığım çözümün burada olduğunu anladım ve daha o gün Tolga bey ve ekibi ile yoluma devam etmeye karar verdim bu kararımda oğlumun da bana çok desteği oldu. Tolga hocam herşeyi detaylı anlatarak gerekli planlamaları yaptık ve başta da dediğim gibi altı ay gibi kısa bir süre içinde ben yine mutlu gülüşüme kavuştum :)tam bir aile ortamı profesyonel bir ekip modern bir praxis..yine olsa yine onlara giderim ve yüzde yüz tavsiye ederim:)
  Herkese musmutlu gülüşler :)
  Selamlar saygılar sevgiler.,,,

 • G

  Merhaba,

  Internet üzerinden yaptığım araştırmam sonucu, Tolga Bey hakkında yapılan yorumlara güvenerek hem eşim (diş çekimi) hem de kendim için (diş kaplama) randevu aldım. Özellikle eşimin diş ile ilgili ciddi korkuları olması sebebiyle ikna etmek zordu. Ancak Tolga bey ve ekibinin sağlamış olduğu güven ile üst ve alt damaktan olmak üzere 2 adet cerrahi yöntemle diş çekimi gerçekleşti. Operasyon sonrasını oldukça kolay atlattı.

  Bu süreçte emegi gecen Tolga bey ve ekibine teşekkür ederim.

  İyi günler,
  Gönül

 • B

  Almanya Düsseldorf tan geldim !
  Almanya’da birçok doktorun, başaramadığı, hatta elini bile sürmek istemediği işi, Tolga hoca büyük bir başarı ve özgüvenle hallederek beni çok mutlu etti. Hem tıbbi anlamda çok büyük bir destek gördüm hem de çok güzel bir dost kazandım. Binlerce teşekkürler, sağolun varolun.

 • Merhabalar Almanya dan Düsseldorf tan geldik Tolga hoca benim implantlarımı , Eda hoca da Eşimin Dişlerini Estetik Lamine yaptı! Tıbbi anlamdaki üstün bilgi ve tecrübeleri ve bunun yanında çok büyük bir titizlik ve ihtimamla beni ve eşimi çok mutlu ettiler. Bu güzel insanları tanımak bizi çok mutlu etti ve ömür boyu sürecek bir dostluğumuz oluştu. Emekleri için binlerce teşekkürler, Allah razı olsun bu güzel insanlardan.

 • T
  Konum: İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Çok uzun yıllardan beri diş problemleri yaşadım.Dişlerimi yıllarca düzenli bir şekilde fırçaladım.Elimden geldiğince bakmaya çalıştım.Fakat başarılı olamadım.Yirmili yaşlarımdan beri diş problemlerinden kurtulamadım.Zaman zaman diş hekimliği fakültelerinde zaman zaman özel diş hekimleri tarafından tedavilerim yapıldı.Dişeti operasyonları,kaybolan dişlerin yerine yapılan protezler ve benzeri tedavi süreçlerinden sonra geldiğim son nokta Tolga Bey ile karşılaşmam oldu.Benim şu anda harika bir doktorum var. İmplant işlemi ve diş çekimi esnasında rahatlatıcı tavırları,hastasına güven veren bilgi ve beceriyle hiç acı duymadan yapılan işlemlerden,asistanları ile uyumundan çok memnun kaldım. Yaklaşımı, ölçülü, saygılı aynı zamanda samimi davranışları ile tüm korkuları ortadan kaldıran Tolga Bey’in işe hakimiyeti ve elinin hafifliği ile müthiş bir tedavi deneyimi yaşadım.Tolga Bey ve diğer ekip arkadaşlarına ilgi ve güleryüzleri için teşekkür ederim.Ayrıca Tolga Bey’in anne be babasına da böyle bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür ederim.Ülkemizin böyle diş hekimlerine çok ihtiyacı var.Herkese tavsiye ederim.Tedavim oldukça başarılı sonuçlandı.Herhangi bir morluk ve şişlik olmadan,ağrı duymadan süreci atlattım.Yeni dişlerime kavuştum.Sonsuz teşekkürler...Elleriniz dert görmesin.İyi ki varsınız iyi ki benim doktorumsunuz. Sevgilerimle ....
  Tülay Altay

 • S
  Konum: İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  almanya Dortmund dan kalkip geldim
  Sagolsunlar tolga bey ve ekibi cok basarili bi ekip cok memnun kaldim 4 implant ve 17 lamine komposit estetik yaptirdim tolga bey ve ekibini herkese tavsiye ederim

  Harun Basoglu

  Tolga Gülçiçek2018-07-07

  Harun bey çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için

 • Ö
  Konum: İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Merhabalar
  genetik yapı ve daha önce yaptırdığım protezler sonucu üst çenemde büyük ölçüde diş kayıpları yaşadım implant korkum sebebiyle tak çıkar dişlere sahip olacakken Tolga hocayla tanıştım bana tedavim için en doğru yol haritasını çizerek deneyimli ekibiyle üst çeneme 5 tane implant,yaparak ameliyatımı gerçekleştirdi.Ameliyat sonrasında yüzümde hiçbir şişlik morarma ve acı olmadan süreci büyük bir konfor içinde tamamladım geçen hafta sağlam ve estetik kalıcı dişlerime kavuştum.kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum.

  Oral Tolga Aydoğan

  Tolga Gülçiçek2018-04-10

  Tolga Bey iyi Dilekleriniz için teşekkür ederiz!

 • S

  Öncelikle Herkese Selam,
  Ben Almanya 'dan geliyorum Kardeşim İse Belçika 'dan !

  Malesef çok kötü bir genetik sebebiyle 35 li yaşlarda dişlerimizi kaybettik !! Ben bir yandan Almanya 'da araştırmalar yaparken diğer yandan kardeşimd e oğlunun futbolcu olması sebebiyle gittiği turnuvalarda Hollanda Avusturya , Belçika 'da bir çok yerde kliniklere gitmişti..
  ,
  çevremizde gördüğümüz tedavi sonrası mutsuz implant hastaları da ciddi moralimizi bozuyordu !!
  Bu işin çok ciddi bir iş olacağını 40 eleyip sık dokumamız gerektiğini anladık!

  Malesef çene kemiğ erimişti ve doktorlar implant yapılamaz deyip total proteze mahkum ediyorlardı oysa 35 yaşındaydım ve gece protezi suya koy falan utanıyordum .

  çok uzun araştırmalar yaptık malesef bir sonuca ulaşamadık.Taki bir komşumuz daha önce eşi yaptırdığı için Tolga hoca yı önerene kadar !!!!
  Kendisinin çok iyi bir çene Cerrahı olduğunu söylediler .

  Kendisi hakkında internette okuduklarımız bizleri heycanlandırdı ,verdiği uluslararası konferanslar ,Dünyanın çok önemli İmplant ve Grefti firmalarına yapmış olduğu konuşmalar bizleri bir çok umutlandırdı!!

  Kliniği aradık Klinik rontgenleri istedi ve hoca rontgenleri inceledikten sonra ileri incelemeler için tekrar bir tomografiye davet etti.

  Bu tür durumlarda çene altından yada ileri seviyelerde ise kalça dan kemik nakli ile olabileceği ancak bizim çok sınırda olduğumuzu tomografi sonrası nasıl yapılabileceğine karar verileceğini iletti.

  Sonrasında hoca Ameliyat Mecburen büyük Hastanede Genel anestesi altında olacak şanslı isem çene altından bile nakile gerek kalmadan çözülecekti en kötü ihtimal çene altından nakil olacağını iletti .Biz kabul ettik ve operasyon kemik nakli de olmadan suni kemik tozları ve hocanın konferanslarını verdiği özel materyellerle çözüldü.
  Alt çeneye 4 tane üste ise 6 tane toplamda 10 implant yapıldı.
  Hoca nın özel serumları sayesinde hiç bir ağrı sızı şişme ,Morarma dahi olmadı!!!!!

  Hele Kardeşimin ameliyatları normal klinik ortamında kolayca yapıldı!

  Hani İnanın Burdan NE SÖYLEYECEĞİMİZİ BİLMİYORUZ!

  Öncesinde inanın İnsan Ekmeğini yiyeyemiyordu :(((

  Gerçekten böyle hekimlerimiz olduğu için gurur duyuyoruz!

  Allah Hepinizden Razı olsun!!

  Almaya'dan Hatice ve Belçika'dan Özlem Kardeşer!!!

  Tolga Gülçiçek2018-03-31

  Hatice hanım ve Özlem hanım övgü dolu sözleriniz için çok teşekkür ederiz.

 • G
  Konum: İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Cene kemik erimesi ve dislerimin dökülmesi

  Ben gülcan tepe.
  Birazcık hayatimi anlatayim sizlere.
  Birden alt cenemdeki bütün dislerimi kaybettim. Daha kötü bos damaklarim daha fazla agrımaya başladı.
  Bir gün özel bir hastaneye gittim ve orada bana cene kemiklerimin eridiğini,
  Burun icindeki sünislerimin eridiğini, sol yüz kemigimin eridigini ve bunun asla tedavisinin olamayacağını nereye gidersem gideyim bunun kimsenin yapamayacağını söylediler ve asla kemik naklinin bile yapılamayacağını söylediler.
  Dünyam yıkılmıstı, zaten damaklarımın agrısı git gide beni mahvediyordu ve günlük yaşantım iyi gitmiyordu. Ne yapacagim diye kara kara düsünürken, gittiğim bütün hastane ve doktorlar benim asla ilesemeyeceğimi söyleyip kapıları yüzüme kapattılar.
  Daha kötüsü tedavi olamayacağımı öğrenince, artık birdaha doktorlara gitmek istemiyordum.
  Zaten benim carem yok diyordum, bir gün internette araştırırken TOLGA GÜLÇİÇEK beyin iyi bir cerrah oldugunu ögrendim ve araştırmalara başladım.
  Tam ümidimi kesmişken TOLGA beyin bir bardak çayını içtim ve derdimi anlattım.
  TOLGA bey benden temografi cekilmemi istedi ve bizim tekrar görüsmemizi istedi. Tedavimi yapabilecegini ama benden sabırlı olmamı ve bu yolda asla üzülmememi istedi. Evet kemiklerim cok erimisti ama alt çeneden ameliyat edip. Cenenin ne kadar hasarli olduguna bakip ona gore implantlari atacağını söyledi. Tekrak ameliyatı kapata bilirdi de çünkü öyle bir riskide vardı. Ama cok sükür ameliyatimin başariyla gectigini ve implantlari atabildi. Bana parca parca kemik nakili ve kök hücre yaptı.
  Hasarlanmis ceneyi yeniden hayata donderdi. Benim cok teşekür etmem gerekiyor TOLGA beye bir ömür minnedtarım ve minnedtar kalacagim. Allah razi olsun TOLGA beyden, beni tekrar hayata bağladı.
  Suanda ilk ameliyatımı oldum tedavilerim devam ediyor. Bu yolda TOLGA GÜLÇİÇEK ve EKİBİNE cok tesekkurlerimi iletiyorum....

  Tolga Gülçiçek2018-04-20

  Gülcan hanım çok teşekkür ederiz!

 • S
  Konum: İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Merhabalar ben sayin Tolga Gulcicek 've ekibine ne kadar tesekkur etsem azdir. Cok profestonel 've guleryuzlu bir ekip islerini gercekten severek yapiyorlar.biz ingiltereden geldik 've bir gunde herseyi hallettiler sagolsunlar sonuctan cok cok memnunuz. Herkese tavsiye ederim.

  Tolga Gülçiçek2018-07-07

  İyi dilekleriniz için biz teşekkür ederiz

Hakkımda

Hakkımda

 • 1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında bitirdi. Aynı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde açılan uzmanlık sınavını kazanarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

  2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini takiben eğitimine 6 ay İngiltere Londra’da devam etti.
  2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile ameliyatlara katıldı.

  2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlayarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor oldu. 2006 Ağustos-2007 Ağustos arasında Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu Eğitim ve Tümen Komutanlığı’nda Yedek Subay Diş Tabibi olarak askerlik görevini yaptı. 2011 yılı Mart ayında Hollanda (UMCG) University Medical Center Groningen’de misafir çene cerrahisi uzmanı olarak ameliyatlara katıldı.

  2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi’nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı. 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi’nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda ameliyatlara katıldı.

  2013 yılında İtalya Parma’da Poliambulatorio Dalla Rosa Prati Hastanesi’nde Dr. Andrea Menoni’nin davetisi olarak ameliyatlara katıldı.

  2007 yılı Kasım ayından bu yana İstanbul Ataşehir’deki Kliniğinde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Ağız içi Kemik Nakli Cerrahileri, Kalça Kemiği (iliac kemik), Kemik Greft Nakilleri ve Estetik Diş Hekimliği konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Ağız diş Çene Cerrahisi Doktorası
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Yayınlar

 • Doktora Tezi -İleri İmplant Cerrahisi Kemik Greftleri Uygulamaları

Ödüller

 • Malatya Diş Hekimleri Odası İleri İmplant Cerrahisi Konferansı (2016)
 • Adana Diş Hekimleri Odası İleri İmplant Cerrahisi Konferansı (2015)

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • 2007 İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi -Ataşehir İstanbul'da çalışmalarına devam ediyor.
 • University Of Michagen Hospital 'da Misafir Öğretim Görevlisi olarak bulundu.
 • 2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi’nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı.
 • 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi’nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda ameliyatlara katıldı.
 • 2013 yılında İtalya Parma’da Poliambulatorio Dalla Rosa Prati Hastanesi’nde ameliyatlara katıldı.
 • 2007 İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi -Ataşehir İstanbul
 • Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile ameliyatlara katıldı.
 • Universiy Of Michagen Hospital 'da Misafir Öğretim Görevlisi olarak bulundu.
daha fazla

Sertifikalar

 • Tolga Gülçiçek, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi şu şehirde: İstanbul - Sertifikalar
 • Tolga Gülçiçek, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi - Sertifikalar
 • Tolga Gülçiçek, İstanbul - Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

daha fazla

Videolar

Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK TvNet Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek tvnet programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK TvNet Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek tvnet programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK Özlem YILDIZın Aklımıza Takıldı Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek özlem yildizın aklımıza takıldı programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK TvNet Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek tvnet programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK Özlem YILDIZın Aklımıza Takıldı Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek özlem yildizın aklımıza takıldı programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK Özlem YILDIZ ın Aklımıza Takıldı Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek özlem yildiz ın aklımıza takıldı programına konuk oldu
Dr. Tolga Gulcicek Nobel Biocare All On 4
Dr. tolga gulcicek nobel biocare all on 4
Dr. Tolga Gulcicek
Dr. tolga gulcicek
Dr. Tolga Gulcicek Immediate Implant Placement
Dr. tolga gulcicek immediate implant placement
Tümünü göster