Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 1133 profil ziyareti var

1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında bitirdi. Aynı… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
34 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Ö
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Merhabalar
  genetik yapı ve daha önce yaptırdığım protezler sonucu üst çenemde büyük ölçüde diş kayıpları yaşadım implant korkum sebebiyle tak çıkar dişlere sahip olacakken Tolga hocayla tanıştım bana tedavim için en doğru yol haritasını çizerek deneyimli ekibiyle üst çeneme 5 tane implant,yaparak ameliyatımı gerçekleştirdi.Ameliyat sonrasında yüzümde hiçbir şişlik morarma ve acı olmadan süreci büyük bir konfor içinde tamamladım geçen hafta sağlam ve estetik kalıcı dişlerime kavuştum.kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum.

  Oral Tolga Aydoğan

  Tolga Gülçiçek2018-04-10

  Tolga Bey iyi Dilekleriniz için teşekkür ederiz!

 • S

  Öncelikle Herkese Selam,
  Ben Almanya 'dan geliyorum Kardeşim İse Belçika 'dan !

  Malesef çok kötü bir genetik sebebiyle 35 li yaşlarda dişlerimizi kaybettik !! Ben bir yandan Almanya 'da araştırmalar yaparken diğer yandan kardeşimd e oğlunun futbolcu olması sebebiyle gittiği turnuvalarda Hollanda Avusturya , Belçika 'da bir çok yerde kliniklere gitmişti..
  ,
  çevremizde gördüğümüz tedavi sonrası mutsuz implant hastaları da ciddi moralimizi bozuyordu !!
  Bu işin çok ciddi bir iş olacağını 40 eleyip sık dokumamız gerektiğini anladık!

  Malesef çene kemiğ erimişti ve doktorlar implant yapılamaz deyip total proteze mahkum ediyorlardı oysa 35 yaşındaydım ve gece protezi suya koy falan utanıyordum .

  çok uzun araştırmalar yaptık malesef bir sonuca ulaşamadık.Taki bir komşumuz daha önce eşi yaptırdığı için Tolga hoca yı önerene kadar !!!!
  Kendisinin çok iyi bir çene Cerrahı olduğunu söylediler .

  Kendisi hakkında internette okuduklarımız bizleri heycanlandırdı ,verdiği uluslararası konferanslar ,Dünyanın çok önemli İmplant ve Grefti firmalarına yapmış olduğu konuşmalar bizleri bir çok umutlandırdı!!

  Kliniği aradık Klinik rontgenleri istedi ve hoca rontgenleri inceledikten sonra ileri incelemeler için tekrar bir tomografiye davet etti.

  Bu tür durumlarda çene altından yada ileri seviyelerde ise kalça dan kemik nakli ile olabileceği ancak bizim çok sınırda olduğumuzu tomografi sonrası nasıl yapılabileceğine karar verileceğini iletti.

  Sonrasında hoca Ameliyat Mecburen büyük Hastanede Genel anestesi altında olacak şanslı isem çene altından bile nakile gerek kalmadan çözülecekti en kötü ihtimal çene altından nakil olacağını iletti .Biz kabul ettik ve operasyon kemik nakli de olmadan suni kemik tozları ve hocanın konferanslarını verdiği özel materyellerle çözüldü.
  Alt çeneye 4 tane üste ise 6 tane toplamda 10 implant yapıldı.
  Hoca nın özel serumları sayesinde hiç bir ağrı sızı şişme ,Morarma dahi olmadı!!!!!

  Hele Kardeşimin ameliyatları normal klinik ortamında kolayca yapıldı!

  Hani İnanın Burdan NE SÖYLEYECEĞİMİZİ BİLMİYORUZ!

  Öncesinde inanın İnsan Ekmeğini yiyeyemiyordu :(((

  Gerçekten böyle hekimlerimiz olduğu için gurur duyuyoruz!

  Allah Hepinizden Razı olsun!!

  Almaya'dan Hatice ve Belçika'dan Özlem Kardeşer!!!

  Tolga Gülçiçek2018-03-31

  Hatice hanım ve Özlem hanım övgü dolu sözleriniz için çok teşekkür ederiz.

 • G
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Cene kemik erimesi ve dislerimin dökülmesi

  Ben gülcan tepe.
  Birazcık hayatimi anlatayim sizlere.
  Birden alt cenemdeki bütün dislerimi kaybettim. Daha kötü bos damaklarim daha fazla agrımaya başladı.
  Bir gün özel bir hastaneye gittim ve orada bana cene kemiklerimin eridiğini,
  Burun icindeki sünislerimin eridiğini, sol yüz kemigimin eridigini ve bunun asla tedavisinin olamayacağını nereye gidersem gideyim bunun kimsenin yapamayacağını söylediler ve asla kemik naklinin bile yapılamayacağını söylediler.
  Dünyam yıkılmıstı, zaten damaklarımın agrısı git gide beni mahvediyordu ve günlük yaşantım iyi gitmiyordu. Ne yapacagim diye kara kara düsünürken, gittiğim bütün hastane ve doktorlar benim asla ilesemeyeceğimi söyleyip kapıları yüzüme kapattılar.
  Daha kötüsü tedavi olamayacağımı öğrenince, artık birdaha doktorlara gitmek istemiyordum.
  Zaten benim carem yok diyordum, bir gün internette araştırırken TOLGA GÜLÇİÇEK beyin iyi bir cerrah oldugunu ögrendim ve araştırmalara başladım.
  Tam ümidimi kesmişken TOLGA beyin bir bardak çayını içtim ve derdimi anlattım.
  TOLGA bey benden temografi cekilmemi istedi ve bizim tekrar görüsmemizi istedi. Tedavimi yapabilecegini ama benden sabırlı olmamı ve bu yolda asla üzülmememi istedi. Evet kemiklerim cok erimisti ama alt çeneden ameliyat edip. Cenenin ne kadar hasarli olduguna bakip ona gore implantlari atacağını söyledi. Tekrak ameliyatı kapata bilirdi de çünkü öyle bir riskide vardı. Ama cok sükür ameliyatimin başariyla gectigini ve implantlari atabildi. Bana parca parca kemik nakili ve kök hücre yaptı.
  Hasarlanmis ceneyi yeniden hayata donderdi. Benim cok teşekür etmem gerekiyor TOLGA beye bir ömür minnedtarım ve minnedtar kalacagim. Allah razi olsun TOLGA beyden, beni tekrar hayata bağladı.
  Suanda ilk ameliyatımı oldum tedavilerim devam ediyor. Bu yolda TOLGA GÜLÇİÇEK ve EKİBİNE cok tesekkurlerimi iletiyorum....

 • S
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Merhabalar ben sayin Tolga Gulcicek 've ekibine ne kadar tesekkur etsem azdir. Cok profestonel 've guleryuzlu bir ekip islerini gercekten severek yapiyorlar.biz ingiltereden geldik 've bir gunde herseyi hallettiler sagolsunlar sonuctan cok cok memnunuz. Herkese tavsiye ederim.

 • K
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Tolga Bey; çürüyen ve enfekte olan 20 yaş dişim ile ilgili müracaat ettiğim dördüncü hekimdi. Zira, kendisine gelene kadar farklı hekimlerin reçete ettiği 7 kutu antibiyotik almıştım, ve trismus adlı komplikasyon sebebi ile çenem açılamaz hale gelmişti. Çenem açılamadığından bu dişi kimse çekmeye / almaya yanaşmıyordu ve beni daha fazla antibiyotik reçetesi ile geri gönderiyordu. Sonunda yaptığım araştırma beni Tolga Bey'e yönlendirdi.
  Kendisine müracaat ettikten sonra rahatsızlığımın tüm seyri değişti. Kendisi bana başlı başına bir süreç şekillendirdi ve her adımı tarif etti. Verdiği ilaçları 3 gün kullandım ve şikayetim oldukça hafifledi. Ancak ağzım açılmıyordu. Günün sonunda 1 parmağım girecek kadar açılan ağzımdan, inanamayacağım dercede hafif geçen bir işlem ile, 20 lik dişimi tereyağından kıl çeker gibi aldı. "Yapılan iğneden sonra hiçbir şey hissetmedim" lafını hep klişe bilirdim. Yeminle tüm işlem bu şekilde cereyan etti. Yapılan tüm işlemlerde gerek Tolga Bey, gerekse asistanları ne yapıp-ettiklerini, korkutmadan, bilgilendirerek, sizden geri bildirim alarak anlatıyor. Ve adamlar her şeye hazırlıklı ve her şeye hakim bir süreç işliyorlar.
  Kendisi bundan sonra her türlü ileri-düzey diş problemim, derdim, tasam, için tek adresimdir. Tüm ekibine ve kendisine teşekkür ediyorum.

 • S
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Diş korkumu yendim tolga bey ve ekibi başarılı güler yüzlü çok korkuyordum diş çekiminden taki tolga beyle tanışıncaga denk tolga beyle sohbet ede ede 20 yaş diş çekimlerini oldu ve gayet memnun kaldım kendisine ve ekibini tesekkürler

 • C
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  I first visited Dr. Tolga Gülçiçek two years ago to have my bottom two wisdom teeth removed, and again last week for the top two wisdom teeth. Everything went perfectly both times, and in addition he is easily one of the friendliest doctors I've had the pleasure of visiting. I always felt at ease in his office -- even during the procedure! I know I definitely made the right choice, and I would highly recommend him. He's the best!

  - Celina from New York

 • E
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: İmplant

  Tolga beye bir arkadaş tavsiyesı ile başvurmuştum daha önceki diş maceralarım biraz kötü olduğu İçin korka korka gittim ...Tolga bey ve çalışan diğer arkadaşlar hem işlerinin ehli hem de o kadar ilgili güler yüzlü nazik ve kibarlar ki dişçi korkum geçti...artık her diş ile ilgili sıkıntıda hem tavsiye edecegim hem de benım gideceğim tek adres.... cok cok tesekkur ederim ...ellerinize ve emeğinize sağlık

 • N
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Çene Implantasyonu

  Great job and very friendly staff! Thank you for taking care of my mom. I wish you a very successful career Dr. Tolga

 • E
  Yer: başka bir yerHizmet: Diş Eti Ameliyatı

  Tolga beye gelmeden önce diş eti ameliyati ve implant tedavisi gördüm. Ancak bu tedaviler beni iyileştirmek yerine daha da kötü durumlara soktu. İstanbulda devlet ve özel hastanelerdeki pek çok doktora gittim ancak bir sonuç alamadim.10 senedir baş dönmesi,çene diski problemleri,yüzde şişlik problemleri yaşıyordum. Damaklarimda incelmeler ve yanmalar oluştu. Tolga beyi öncelikle internetten araştırdım. Sağolsun tüm sorunlarimi ilgiyle dinleyip,çözüme kavuşturmak için elinden gelenin en iyisini büyük bir titizlikle yapti.işinin ehli bir hekim. Çene ve damak operasyonlarinda İstanbul'da önde gelen tek doktor benim için. Tek kelimeyle kusursuz bir doktor. Çoğu dokorun yapamadiğini insiyatif alarak yapti. Tedavi sonucunda gelinen noktadan çok memnunum. Bu süreçte beni çok iyi yönlendirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Tolga Gülçiçek2017-11-11

  Gülsen hanım iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.

 • A
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Alt çenemde yalnızca iki diş üst çenede hiç dişim kalmaması sebebiyle yıllardır kullandığım takma dişlerimin değişme zamanı gelmişti.Ancak bundan sonra implant yaptırmak veya tekrar takma diş yaptırmak arasında gitgellerim oldu.Sonra internette araştırma yaparken tolga beyi buldum.Muayneye geldim ve ilk olarak alt dişlerimi implant yaptırmaya karar verdim.Tüm endişelerime ve korkularıma rağmen alt dişlerimi yaptırdım.Tolga beyin sayesinde implant ile ilgili tüm önyargılarım ve korkularım son buldu.Alt dişlerim bittikten sonra hiç kuşkusuz üst dişlerimi yaptırmaya karar verdim ve şu anda tedavi süreci devam ediyor.Eğer implant yaptırmayı düşünüyorsanız adresiniz kesinlikle Tolga bey olmalı.Size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.

  Tolga Gülçiçek2017-11-11

  Gaziantep 'ten gelerek kliniğimizi onurlandırdınız ,iyi temennileriniz için
  teşekkür ederiz.

 • H
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: İmplant

  3 adet implantım yapıldı ve inanılmaz memnun kaldım. Sayın Tolga Hocama tekrar gülebilme özgürlüğünü bana yaşattığı için teşekkürü borç bilirim.istanbul implantolojide tedavim süresince güleryüzlü profesyonel ekibi ile başından sonuna bizlerle ilgilenmeleri de takdiri hakeden ikinci husustu.

 • H
  Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Diş implant

  Ben o kadar şanslıyımki mükemmel hocalar mükemmel personel hepisine ayrı ayrı çok teşekkür ederim ‘diş problemi yaşayan implanta ihtiyacı olan çıkın çıkın gelin .

  Tolga Gülçiçek2017-10-12

  Hülya hanım öncelikle bir sağlık sektörü çalışanı olarak Frankfurt'tan kalkıp gelip kendinizi Dr Tolga Gülçiçek ve İstanbulimplantoloji ekibine emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.İmplantlarınızı sağlıklı günlerde kullanmanızo dileriz !Frankfurta Selamlar!

 • Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Diş etinde oluşan bir kitlenin ne olduğunu anlamak için Diş Doktoru aramaya başladık ve internetten Tolga beye ulaştık ve kendisinden randevu aldık. Bizi karşılaması, yaklaşımı çok güven vericiydi. O görüşmeden sonra başka Diş Doktoruna gitme gereği duymadım. Emin ellerde olduğumu hissettim. Doğru ve yerinde kararlarla bizi yönlerdi. Doğru ve en olması gereken bağlantılarla, teşhis konuldu. Mandibula Osteosarkom. Tolga bey, benimle kardeşi gibi ilgilendi, gerekli tedaviyi kimin uygulayabileceğini söylemekle kalmayıp, Prof. ulaşabilmemizi sağladı. Zorlu sürecin başlangıcından sonuna kadar ilgisini eksik etmedi. Her daim dualarımdadır ve herkese öneririm kendisini. Ekibi de çok candan ve ilgilidirler. Tolga bey emin olmadan bir işlem yapmaz. İyi ki kendi ile tanışmışım. Çok teşekkürler.

 • Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi

  Tolga Hocayı benim 20lik dişimi çekerken tanıdım kendisini çok duymuştum ama elinin bu kadar hafif olcagını tahmın etmemiştim daha sonra abimin implantlarnı yaptı ciddi kemik erimeleri olmasına karşın kendi özel teknikleriyle son derece ağrısız sızısız bu süreci atlattık.
  İlk seferınde alt çeneye ertesi hafta üst çene implant yapıldı yaklaşık 3 ay sonra gerçek dişler takıldı abimin yurt dısında olması sebebıyle yapıştırma olmayan vidalı sistem implant bize çok daha güvenli geldi insan yurt dışında olunca kolay kolay gelemıyor. İmplantların vidalı sıstemle yapılması bize çok güven verdi. Tolga Hocanın anlattığı protezlerin implantlara vidayla bağlandığı sistem İstanbul İmplantoloji yi tercih etmemizde çok önemli bir faktör oldu. Bütün ekibin eline koluna sağlık bu arada sürekli ağrı yapan 20 lik dişimden kurtuldum ☺️
  İngiltere den Elif.

 • Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Implant

  Tolga Hocayı almanyadan gelen abimin ameliyatlarında tanıdım.Önce abime implant yaptı bu arada kuzenimin yirmilik dişini çekti klinikte toygan hoca tarafından da yengemin kanal tedavisi yapıldı

  Almanya Bremen Şehri Verden Kasabasından Eşim ve Kızımla beraber diş tedavisi için geldik.
  Malesef daha önce başka yerlerde damadımızın başına gelen çok kötü implant maceraları gözümüzü çok korkutmuştu!!Kabus gibi günler geçirdik!!

  Dr Tolga Gülçiçek in methini duyarak geldik,eşimin malesef diş etleri tamamen çekilmiş,Çene kemiğinin önemli bir kısmı erimiş ve dişleri büyük çoğunu kaybetmişti.
  İlk Üst çene implanları yapıldı,bir hafta sonrada alt çene implantları yapıldı.
  Hocanın özel methodları ve verdiği serumlar vasıtasıyla hiç bir şişme ve ağrı olmadı.Oysaki damadıma başka bir yerde yapılan implant tan gözümüz çok korkmuştu.

  Çok şükür ağrısız sızısız atlattık.

  Bu arada da bana kanal tedavilerim yapıldı!!!!

  Bu arada eşimin geçici dişleri takıldı bile ,topu topu 2 hafta da hallettik!
  Çok şükür bin şükür!!

  Süper bir Ekip

  Tolga Hocamın Eline koluna sağlık!!!!
  Asistan arkadaşlarınıza da çok teşekkürler!!!
  Yurt Dışınan gelen birisi olarak sizlerle Gurur duyuyoruz,
  Almanyadan Gülalan ailesi. Elinize kolunuza saglık
  Buse.

 • Yer: www.istanbulimplantoloji.com İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji MerkeziHizmet: Implant tedavisi

  Merhabalar .
  Avusturalya Dan geldik,2 kardesim , Boyle guzel dislere kavusturdular. Ne kadar Memnun olduk anlatamamam. Cok tessekurler butun ekipine

 • D

  Merhabalar ADım Özlem viyanadan geldim türkcem cok iyi degil. Almancam daha iyidir.

  Sevgili Doktorum ve muhteşem ekibine
  Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için,verdiginiz güven için çok teşekkür ederim.
  Sayenizde sağlıklı güzel ve sağlam dişlerim oldu için size minnettarım.
  Bu mutluluğumu kelimelerle bile ifade edemem.
  İyiki sizi ve muhteşem ekibinizi terçih etmişim.
  Siz 1 numarasınız. Bu işi adeta isteyerek ve çok güven vererek yapıyorsunuz.
  Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve ayrıca tüm ekip arkadaşlarınında aynı kalitede hizmet verdikleri içinde ayrıca teşekkür ederim.
  Iyiki varsiniz☺


  Der beste Zahnarzt den ich nur weiter empfehlen kann.
  Frau dr. Gözdem Bayraktar
  Herr dr. Tolga Gülçiçek
  Ich bedanke mich herzlichst.
  Kann wieder lachen :)

  Eczacı Assistant Özlem

  Tolga Gülçiçek2017-08-19

  Biz İyi Dilekleriniz için çok teşekkür ederiz! Viyana 'ya çok selamlar!

 • Herkeze Hayırlı günler,

  Ben Almanyadan Semiha, Istanbul Implantologie herkeze gönül rahatlığı içinde önerebilecegim süper bir ekibe sahip olan bir Implantologie Merkezi.Ben kendilerini Internetten buldun Televizyondaki verilen reklamlarıda aradım dogru düzgün bir cevap alamadım (Hani Biz gurbettekilerin sadece vercegi para önemli saglıkmış güvenceymiş kimin umrunda) Ama samimice Bana gelin görün yaptırmak önemli degil dediler, genede teredüd içinde gittim gördüm hastaları ile konuştum çok memnun kaldık çok . Ben BU dünyada Babama bile güvenmezken onlar insanlara bakış açımı değiştirdi ,Onları Abim kardeşim gibi Seviyorummm
  Temiz ,Anlayışlı ,sizi dinleyip derdinize derman olan Bir ekip . Tolga hoca hocaların hocası inanın bana birtane ,eli hafif işini süper bir şekilde yapan ve takip eden bir Hoca. Abisi Cumhur bey ve kızlar hepsi ayrı ayrı özlerinde Süper Insanlar . Biz sizleri tanıdımıza çok çok memnunuz. Egerki daha çok bilgi isteyen olursa seve seve verebiliriz numeralarımız Cumhur beyde var.
  Not: Ich kann gut Deutsch kann mit euch auch Deutsch sprechen Der Herr Tolga Gülçiçek ist wirklich vertraunswürdig ich kann ihn jedem empfehlen.....Istanbul Implantologie iyiki varsınız.......

  Tolga Gülçiçek2017-06-02

  Semiha hanım iyi dilekleriniz için çok Teşekkürler !
  Almanya ya çok Selamlar!

 • N

  Merhabalar ,
  Arkeolog olmam sebebiyle Türkiye nin bir çok coğrafyasında görev aldım . Dişlerimden çok uzun yıllardır rahatsızım ve bir dostumun tavsiyesiyle Tolga hoca ve ekibiyle tanıştım.
  Önce eşimin tedavilerini yaptı .Eşim de diş hekimi korkusu olduğu için çok korkarak geldik ancak Tolga hoca müthiş hekimliği ve sıcaklığıyla korkumuzun üstesinden geldi
  . Bana ve eşime 8 er tane implant yaptı !
  Allah Emsalini Artırsın ! Tolga hocayla Gurur Duyduk!
  Ellerine Kollarına Sağlık !  Nizamettin Batı
  ARKEOLOG

  Tolga Gülçiçek2017-03-21

  İyi Temennileriniz için Teşekkür ederiz Nizamettin bey!İmplantlarınızı güle güle kullanın!

 • R

  Tolga hocam cumhur bey ve ekibi işinin ehli süper insanlar..Tolga beyi herkese tavsiye ederim!! Ben hem dislerimdem hem tedavi seklinden ayriyetten dost canlisi insanliklarindan çok çok memnun kaldım..

  Tolga Gülçiçek2017-03-18

  Remziye hanım En son noktada diş tedavilerinizi İstanbulimplantoloji ye emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz . Genç yıldız Feyenoord lu futbolcu oğlunuza gönülden başarılar dileriz ! İmplantlarınızı sağlıkla ve güle güle kullanın :)
  Hollanda ya Kucak dolusu sevgiler !

 • I normally don’t write reviews, but I felt compelled to do so this time. I was recommended to get in contact with Tolga Gulcicek by a friend of mine. I currently live and work in London as a health professional and I normally attend my local dentist, which is expensive like most UK dentists. I needed
  two implants after damaging my teeth in a rugby game. My current dentist quoted me a fortune and a friend recommended Tolga’s clinic in Istanbul. Even with flight it was still half the price of the UK’s quote and I made a holiday of it as well.
  What can I say about Tolga: he is a lovely guy and the best dentist I have been treated by. His English was great and really put you at ease during the treatment, they did all the work in a week. The clinic was very clean, easy to find and very professional. They could not do enough for you while at the clinic.
  My wife also had a check up and had some aesthetics treatments while I had my implants. She was more than happy with the treatment she received.
  I would highly recommend Tolga Gulcicek to anyone needing implants mine are fantastic and I have had no problems at all 6 months later.

 • Dişçileri sevmem ve o yüzden olabildiğincede onları ziyarete gitmem. Kendisine Tolga "Abi" diyecek kadar sevebildiğim bir dişçi olması ilginç. Bir de işini iyi yapıyor arladaş. En son 6 sene önce gitmiştim. Bugün de tekrar ziyaret ettim. Bir iki seanslık işim varmış. Dişçi ihtiyacım, yine uzun bir süre olmaz sanırım. Olursa Tolga abim var..

  Tolga Gülçiçek2016-11-02

  Sevgili Berk bey,
  Samimi Duygularınız için teşekkür ederiz!
  Sağolun !Varolun!
  Dr.Tolga Gülçiçek

 • Diş doktorlarından herkes küçücük bile olsa korkuyordur muhtemelen. Hele bi de benim gibi kaprizli ve hamile bir kadınsan. Tolga hocam doktor deyil, arkadaşca ilgilendirer
  Ok sağolsun. Gider ayak diş probleminden kurtulduk çok şükür. Ellerine emeyine sağlık. Sizleri çok seviyoruz. Sevgilerle. Reşad & Günay

  Tolga Gülçiçek2016-10-28

  Azerbaycan 'dan Kalkıp gelen değerli hastamıza biz çok teşekkür ederiz! Bakü 'ye selamlar!

 • Tolga hoca benim ve eşimin implant tedavilerini yaptı.Çok iyi bir tedavi süreci yaşadık. İşinin ehli bir doktor. Şu ana kadar gördüğümüz en iyi doktor.

  Tolga Gülçiçek2016-10-28

  Çok Değerli İş adamı ,Değerli Hastamız Sayın Rashad bey ,Azerbaycan 'dan implant tedavileriniz için Eşinizle gelip bizleri çok Onurlandırdınız.
  Bu sayede büyük bir dost kazandık :)))
  İstanbul İmplantoloji ailesi adına tekrar çok teşekkürler ederiz!

 • P

  Dr Tolga Gülçiçek Annemin ve benim implant ameliyatlarımı yaptı.
  Özellikle annemde ciddi kemik erimesi olduğu için bir çok yer implant yapılamayacağını söylerlken İstanbul İmplantoloji ekibi titiz muayene ve rontgen sonrasında yapılabileceğini ilettiler.
  İki seferde komple implantları tamamladılar !
  Mükemmel bir ekip , Mükemmel bir hizmet kalitesi
  Çok teşekkürler ,Elinize kolunuza Sağlık
  Avukat P. Çanga

  Tolga Gülçiçek2016-10-26

  İstanbul İmplantoloji Ekibi adına bizde Teşekkür ederiz!

 • Yıllarca yanlış tedavilerden dolayı sıkıntılar çektim ama Tolga Bey ve ekibi sayesinde çok rahatım. Zaten her şey muayenehanden içeri girince başlıyor. Herkes o kadar güler yüzlü ki kendinizi o dişçi koltuğuna bırakıveriyorsunuz. Kurtarılamayacak bir diş için aylarca çalıştılar ve sonunda kurtardılar. 2 yirmilik diş çektirdim, 1 tane kanal ve 2 implant yapıldı hiç bir zaman aklımda soru işareti bırakmadılar. Ben sormadan cevaplıyorlardı, Nasıl bir tedavi uygulanacağıı detaylı olarak anlatıyorlar. Tam anlamıyla kendi dişleri gibi sahipleniyorlar dişlerinizi. Herkese tavsiye ediyorum ve hiç kimse şikayetçi değil. Tüm istanbul implantoloji ekibine tekrar teşekkürler.

 • Babamın çürük dişlerinin kanal tedavisini sorunsuz bir şekilde yapan, annemin alt ve üst çene olarak yarım çene implantlarını mükemmel bir şekilde yapan, ağabeyimin ise ön dişinde oluşan kocaman bir kisti başarılı bir ameliyatla temizleyen, bir cok doktorun el sürmeye cesaret edemediği ve üniversite hastanelerine yönlendirdiği çok sorunlu olan gömülü yirmilik dişlerimin ameliyatını yüzümde en ufak bir morartı ve şişlik dahi olmadan mükemmel bir ameliyatla sonuçlandıran, Doktor Tolga Gülçicek Bey'e ailecek sonsuz şükranlarımızı iletiyorum. Doktorluk mesleğinin zirvesinde olan ve mesleğinde mucizeler yaratan insanlık yönüylede mükemmel Çene Cerrahı Dr. Tolga Gülçicek Bey'i tüm hastalara şiddetle tavsiye ederim.

 • Çok uzun yıllardır Dişlerimden rahatsızdım.Tolga hoca implant ve diğer diş tedavilerimi yaptı.Çene kemiğimde erime olduğu için bir çok yer yapılması mümkün değil derken bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştığım Tolga hoca ileri implant cerrahi yöntemleriyle yapılabileceğini söyledi.Çok korkuyordum ama ameliyatım çok kolay geçti.Tolga hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.
  İyiki varsınız!

 • Mucizeler yaratan doktor diye tanımlayabilirim kendisini... Çocukluk çağından beri diş eti tedavisi gördüm.Ceşitli tedaviler denendi ama herhangi bir yararını görmedim ve yirmili yaşlarımda dişlerimin bir kısmını kaybettim. Derken implant tedavisi yaygınlaştı ama benim ağzimdaki kemik yapının erdiği ve implant yapılamayacağı söylendi. Sonra şansım döndü ve Tolga Gülçiçek le görüşüp muayene oldum. Ve benim için bir mucize başladı. Şimdi herkesi hayran birakan sağlıklı dişlerimle çok mutluyum. Tolga Gülçiçek ve ekibi, onlara teşekkür etmeye yetecek söz bulamıyorum. Esma Durular

  Tolga Gülçiçek2016-09-07

  İstanbul İmplantoloji ekibi olarak implant ameliyatlarınızda kendinizi bize emanet ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında bitirdi. Aynı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde açılan uzmanlık sınavını kazanarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

  2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini takiben eğitimine 6 ay İngiltere Londra’da devam etti.
  2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile ameliyatlara katıldı.

  2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlayarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor oldu. 2006 Ağustos-2007 Ağustos arasında Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu Eğitim ve Tümen Komutanlığı’nda Yedek Subay Diş Tabibi olarak askerlik görevini yaptı. 2011 yılı Mart ayında Hollanda (UMCG) University Medical Center Groningen’de misafir çene cerrahisi uzmanı olarak ameliyatlara katıldı.

  2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi’nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı. 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi’nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda ameliyatlara katıldı.

  2013 yılında İtalya Parma’da Poliambulatorio Dalla Rosa Prati Hastanesi’nde Dr. Andrea Menoni’nin davetisi olarak ameliyatlara katıldı.

  2007 yılı Kasım ayından bu yana İstanbul Ataşehir’deki Kliniğinde İmplantoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Ağız içi Kemik Nakli Cerrahileri, Kalça Kemiği (iliac kemik), Kemik Greft Nakilleri ve Estetik Diş Hekimliği konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Ağız diş Çene Cerrahisi Doktorası
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Yayınlar

 • Doktora Tezi -İleri İmplant Cerrahisi Kemik Greftleri Uygulamaları

Ödüller

 • Malatya Diş Hekimleri Odası İleri İmplant Cerrahisi Konferansı (2016)
 • Adana Diş Hekimleri Odası İleri İmplant Cerrahisi Konferansı (2015)

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • 2007 İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi -Ataşehir İstanbul'da çalışmalarına devam ediyor.
 • University Of Michagen Hospital 'da Misafir Öğretim Görevlisi olarak bulundu.
 • 2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi’nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı.
 • 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi’nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda ameliyatlara katıldı.
 • 2013 yılında İtalya Parma’da Poliambulatorio Dalla Rosa Prati Hastanesi’nde ameliyatlara katıldı.
 • 2007 İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi -Ataşehir İstanbul
 • Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile ameliyatlara katıldı.
 • Universiy Of Michagen Hospital 'da Misafir Öğretim Görevlisi olarak bulundu.
daha fazla

Sertifikalar

 • Tolga Gülçiçek, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi şu şehirde: İstanbul - Sertifikalar
 • Tolga Gülçiçek, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi - Sertifikalar
 • Tolga Gülçiçek, İstanbul - Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

daha fazla

Videolar

Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK TvNet Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek tvnet programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK TvNet Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek tvnet programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK Özlem YILDIZın Aklımıza Takıldı Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek özlem yildizın aklımıza takıldı programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK TvNet Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek tvnet programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK Özlem YILDIZın Aklımıza Takıldı Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek özlem yildizın aklımıza takıldı programına konuk oldu
Dr Dt Tolga GÜLÇİÇEK Özlem YILDIZ ın Aklımıza Takıldı Programına Konuk Oldu
Dr dt tolga gülçiçek özlem yildiz ın aklımıza takıldı programına konuk oldu
Dr. Tolga Gulcicek Nobel Biocare All On 4
Dr. tolga gulcicek nobel biocare all on 4
Dr. Tolga Gulcicek
Dr. tolga gulcicek
Dr. Tolga Gulcicek Immediate Implant Placement
Dr. tolga gulcicek immediate implant placement
daha fazla göster